ХІ Дитячий форум у Львові: програма фізкультурно-спортивних заходів

Відповідно до розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 23-го квітня 2018 року №337/0/5-18 Синютки О.М., з метою популяризації української дитячої книги і сприяння розвитку видавничої справи, забезпечення належної підготовки та проведення Дитячого форуму у Львові, управління фізичної культури та спорту інформує про те, що з 10-го до 13-го травня поточного року у Львівському Палаці мистецтв (м. Львів, вул. Коперника,17) відбудеться ХІ Дитячий форум, у програмі якого передбачено низку показових фізкультурно-спортивних заходів, зокрема:

10 травня

• 12:00-14:45
Майстер-клас з японських бойових мистецтв

• 12:00-13:45
Рухливий майстер-клас Hiphop: Танцюй! Змагайся! Перемагай!

11 травня

• 10:00-17:45
Бліц-фестиваль тхеквон-до

• 11:00-11:45
Dolikeolympians – зарядка з олімпійцями

• 14:00-15:45
Бойовий гопак

12 травня

• 11:00-11:45
Dolikeolympians – зарядка з олімпійцями

• 11:00-13:45
Майстер-клас з бадмінтону

Детальніше з програмою заходів можна ознайомитися за посиланням

ДОВІДКА

Дитячий Форум – один з найбільших фестивальних заходів в Україні для розвитку і радості дітей та їхніх батьків, проводиться у Львові з 2007 року. У межах Дитячого форуму відбудеться ярмарок дитячих
книжок, ігор та іграшок, а також багато літературних, культурних, мистецьких, освітніх, спортивних заходів.

Цього року діти-відвідувачі потраплять до чарівного Королівства «Буквордс», подорожуватимуть тематичними землями королівства та збиратимуть ключі від нього. Здобути ключ можна лише взявши активну
участь у тематичному майстер-класі.

У програмі понад 1.000 різноманітних подій та майстер-класів, просторова гра-квест для дітей шкільного віку «8 ключів Буквордсу», книжковий ярмарок та багато цікавинок. Організатори запрошують усіх бажаючих взяти участь у заходах.