Жіноча команда ЛДУФК розгромила суперника

Жіноча футзальна збірна команда Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського провела черговий матч Універсіади Львівщини-2018, у якому розгромила суперниць із Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького – 6:0.

Поєдинок між суперниками, які давно знають стилістику ведення змагальної боротьби один одного і добре вивчили свого опонента, розпочався без розвідки. З перших секунд наша команда почала діяти агресивно та проводити велику кількість потужних і різноманітних атак. Вже на перших хвилинах поблизу воріт «ветеринарок» виникали небезпечні моменти, але активні дії воротаря дозволяли рятувати свою команду від неминучого гола. Проте підопічні Ігоря Карпи та Ігоря Ріпака не зменшували обертів, почали діяти ще активніше, додали необхідні в сучасному футзалі прояви ігрового інтелекту у швидкісні тактичні переміщення і добилися позитивного результату.

У підсумку, переконлива перемога у домашньому матчі жіночої збірної команди ЛДУФК з рахунком 6:0. Три забитих м’ячі в активі Вікторії Худої (студентка 34 групи ФФВ), двічі відзначилася Леся Тарнавська (студентка 44 групи ФФВ), одного разу – Богдана Гнатів (випускниця кафедри футболу і ФС ЛДУФК).

Загалом, жіноча збірна ЛДУФК діяла розкуто, конструктивно і, що найважливіше – результативно. Нашим дівчатам можна подякувати за відмінну гру, яку вони продемонстрували у матчі з непростим суперником, за їх бажання та ігрову самовіддачу, що вселяють впевненість у досягнення турнірного успіху.

СКЛАД  ЗБІРНОЇ  КОМАНДИ  ЛДУФК: Марта Різник (5 група ФС), Анастасія Довгій (5 група ФС), Софія Причина (34 група ФС), Роксолана Фірта (34 група ФС), Анна Петрик (34 група ФС), Вікторія Худа (34 група ФФВ), Ольга Кожевнікова (34 група ФФВ), Леся Тарнавська (44 група ФФВ), Сніжана Змічеровська (44 група ФС), Богдана Гнатів (випускниця ФС), Наталія Собчишин (51 група ЗЛ) – капітан команди, Інна Раткович (52 група ФФВ), Вероніка Ґудзик (24 група ФС) та Катерина Коцан (1група ЗЛ) – воротарі.

Команду до матчу готували старший тренер жіночої команди ЛДУФК, старший викладач кафедри футболу ЛДУФК Ігор Карпа, тренер – доцент кафедри футболу ЛДУФК Ігор Ріпак, тренер воротарів – випускник кафедри футболу ЛДУФК Павло Костюк.

Кафедра футболу ЛДУФК