Вітаємо Христину Хіменес та Ольгу Задорожну із присвоєнням вченого звання доцента

19 березня 2019 р.

Відповідно до Наказу МОН України № 308 від 5-го березня 2019 р. «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів». Ректорат та увесь колектив нашого вишу вітає Ольгу Романівну та Христину Робертівну із присвоєнням вченого звання доцента і бажає...

Детальніше »

Золотий та бронзовий «дублі» самбістів ЛДУФК на Кубку України-2019

САМБО. Кубок України-2019 

19 березня 2019 р.

16-17 березня, у Луцьку, в спортивному залі обласної ДЮСШ відбувся Кубок України-2019 серед чоловіків і жінок зі спортивного та бойового самбо. У змаганнях взяли участь 230 спортсменів з 17-ти регіонів нашої держави. У командному заліку збірна Львівщини посіла перше місце...

Детальніше »

Василю Іванчуку – 50!

18 березня 2019 р.

Сьогодні, 18 березня, виповнюється 50 років найвидатнішому українському шахісту сучасності, живій та діючій легенді світових шахів, чотириразовому переможцю шахових Олімпіад, одному з найбільш знаменитих випускників ЛДУФК Іванчуку Василю Івановичу!

Детальніше »

Переконлива виїзна перемога «Львова» у Вінниці

БАСКЕТБОЛ. Суперліга 2018-19 

18 березня 2019 р.

17 березня баскетболістки СБК «Львів», більшість з яких навчається у ЛДУФК, здобули переконливу виїзну перемогу над «Вінницькими Блискавками» (84:61) у черговому календарному матчі жіночої Суперліги. Перша половина гри пройшла у рівній і безкомпромісній боротьбі. Попри те, що львів’янки в середині чверті мали перевагу...

Детальніше »

Вітаємо Івана Ільницького та Антона Литвинця із присвоєнням наукового ступеня кандидата наук

17 березня 2019 р.

Відповідно до Наказу МОН України № 308 від 05.03.2019 р. «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів» Ільницькому Івану Михайловичу – викладачу кафедри фехтування, боксу і національних одноборств та Литвинцю Антону Івановичу викладачу кафедр олімпійської освіти і стрільби та технічних видів спорту ЛДУФК присвоєно науковий ступінь кандидата наук з фізичного виховання та спорту.

Детальніше »

Перший етап Суперліги-18/19 «Галичанка» завершила двома перемогами над «Дніпрянкою»

ГАНДБОЛ. Суперліга-18/19 

17 березня 2019 р.

15-16-го березня львівська «Галичанка», кістяк якої сформовано зі студенток та випускниць ЛДУФК, в межах спареного 10-го, заключного туру I етапу чемпіонату України серед клубів жіночої гандбольної Суперліги сезону-2018/2019 приймала херсонську «Дніпрянку».

Детальніше »

Представники ЛДУФК отримали нагороди НОК Львівщини

16 березня 2019 р.

У відпочинковому комплексі Park. Art of Rest відділення НОК України у Львівській області нагородило найкращих спортсменів та тренерів Львівщини за підсумками виступів у лютому 2019 року. Серед лауреатів одразу п’ятеро представників нашого Університету.

Детальніше »

Баскетболістки «Львова» не втримали переваги у виїзному матчі з БК «Рівне-ОШВСМ»

БАСКЕТБОЛ. Суперліга 2018-19 

16 березня 2019 р.

15 березня баскетболістки СБК «Львів», більшість з яких навчається у ЛДУФК, у Рівному зіграли черговий календарний матч регулярного чемпіонату України серед жіночих команд Суперліги проти однойменного клубу «Рівне-ОШВСМ». Попри блискуче проведену першу чверть (21:10), львів’янки, на жаль, програли цю гру – 56:71.

Детальніше »

У ЛДУФК відзначили 205-ту річницю від дня народження Тараса Шевченка (Фото)

15 березня 2019 р.

Вчора, 14 березня, у ЛДУФК відбувся Шевченківський вечір. Серед запрошених гостей були: доктор педагогічних наук Григорій Васянович, солістка Львівської філармонії Лілія Вікарук, учасники художнього колективу «DiaDance».

Детальніше »

Жіноча збірна України з шахів залишилася без медалей ЧС-2019

ШАХИ. Командний ЧС-2019 

15 березня 2019 р.

Завершився командний чемпіонат світу-2019 Міжнародної федерації шахів (ФІДЕ) серед чоловіків і жінок. Нагадаємо, Україна в Астані була представлена тільки у турнірі представниць прекрасної статі. На жаль, «синьо-жовта» дружина на чолі зі своїми лідерами – випускницями ЛДУФК сестрами Марією та Анною Музичук...

Детальніше »

СБК «Львів» їде в Рівне та Вінницю

БАСКЕТБОЛ. Суперліга-18/19 

14 березня 2019 р.

15-го і 17-го березня 2019 року баскетболістки СБК «Львів», більшість з яких навчається у нашому виші, зіграють чергові календарні матчі жіночої Суперліги у Рівному проти однойменного клубу «Рівне-ОШВСМ» та Вінниці – проти «Вінницьких Блискавок» відповідно.

Детальніше »

Представники ЛДУФК на стажуванні в рамках в рамках міжнародної програми Erasmus+ (Фото)

14 березня 2019 р.

Представники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а саме в.о. завідувача кафедри спортивної медицини, здоров’я людини Віра Будзин, доцент кафедри української та іноземних мов Наталія Базиляк і старший викладач кафедри української та іноземних мов Ольга Матвіяс з 25-го лютого по 1-е березня перебували на стажуванні у Вроцлавській Академії фізичного виховання (Польща) згідно програми Erasmus+.

Детальніше »

«Галичанка» завершує перший етап Суперліги-18/19 матчами з «Дніпрянкою»

ГАНДБОЛ. Суперліга-18/19 

14 березня 2019 р.

Завершується I етап ЧУ з гандболу сезону-18/19 серед клубів жіночої гандбольної Суперліги. Наприкінці цього тижня виокремиться трійка команд, які суперничатимуть за «золото» національного чемпіонату. 15-го і 16-го березня, цієї п’ятниці та суботи відповідно, львівська «Галичанка», в складі якої виступають...

Детальніше »

Вітаємо Іванну Боднар із присвоєнням вченого звання професора

14 березня 2019 р.

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 308 від 05.03.2019 року «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів» Іванні Романівні Боднар — доктору наук з фізичного виховання і спорту, завідувачу кафедри теорії та методики фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського присвоєно вчене звання професора. Вітаємо і бажаємо нових наукових звершень!

Детальніше »

Анна Музичук принесла перемогу збірній України над Індією

ШАХИ. Командний ЧС-2019 

14 березня 2019 р.

У передостанній день ЧС-2019 Міжнародної федерації шахів (ФІДЕ), жіноча збірна України зустрічалася з Індією, яка в разі перемоги наздоганяла б нас за набраними очками. На щастя, мінімальну перемогу здобули українки...

Детальніше »

Книга про Романа Шухевича

13 березня 2019 р.

Нещодавно побачила світ книга про Романа Шухевича, упорядником та відповідальним редактором якої є кандидат історичних наук, доцент кафедри олімпійської освіти ЛДУФК Андрій Сова. Пропоноване видання присвячене постаті провідного діяча українського визвольного руху ХХ століття Шухевича (1907–1950). Через його життя та діяльність читач може виразно відчути дух тієї унікальної доби національного відродження та боротьби українців західноукраїнських земель...

Детальніше »

Марія Музичук виграє, Анна – програє, Україна робить нічию

ШАХИ. Командний ЧС-2019 

13 березня 2019 р.

На командному чемпіонаті світу-2019 Міжнародної федерації шахів (ФІДЕ), що триває у столиці Казахстану Астані, в сьомий ігровий день жіноча збірна України зустрічалася з командою Росії – не тільки самим принциповим своїм суперником, а й одним з прямих конкурентів у боротьбі за медалі світового форуму.

Детальніше »

Нарис «Небесна Сотня. Герой України Анатолій Жаловага»

НАШІ ВИДАННЯ 

12 березня 2019 р.

Суспільство, яке має коротку «оперативну пам’ять», ризикує розгубити усвідомлення ціни, яку сплачено за власну незалежність. Для нас нинішніх важливо, аби пам’ять лишалася живою як умова виживання у непростому сьогоденні. Це потрібне не тим, хто пішов на Небеса, а нам – хто лишився захищати і розбудовувати Українську Державу, і нашим нащадкам. 13 березня відзначав би свій день народження один із Героїв Небесної Сотні, уродженець Львівщини, Анатолій Жаловага... До його уродин вийшов у світ нарис «Небесна Сотня. Герой України Анатолій Жаловага».

Детальніше »

ЛДУФК проводить набір на нову спеціальність – ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

ОФІЦІЙНО! 

12 березня 2019 р.

Львівський державний університет фізичної культури ім. І. Боберського у 2019 році проводить набір на навчання за новою спеціальністю 017 Фізична культура і спорт (ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ) з можливістю продовження навчання в магістратурі за вказаною спеціальністю.

Детальніше »

Перший етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Фізична культура і спорт»

12 березня 2019 р.

Кафедрою теорії спорту та фізичної культури (завідувач – професор Юрій Бріскін) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського 25-го лютого було проведено перший етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Фізична культура і спорт». У першому етапі олімпіади приймали участь магістранти та студенти четвертого курсу нашого вишу.

Детальніше »

Анна Музичук принесла збірній України перемогу над Вірменією

ШАХИ. Командний ЧС-2019 

12 березня 2019 р.

У поєдинку шостого туру командного чемпіонату світу-2019 Міжнародної федерації шахів (ФІДЕ), що триває у столиці Казахстану Астані, жіноча збірна України зустрічалася з командою Вірменії. «Синьо-жовті» здобули перемогу, а вирішальне очко нашій команді принесла випускниця ЛДУФК Анна Музичук.

Детальніше »

У Львові відзначили 125-річчя заснування товариства «Сокіл» (Фото)

11 березня 2019 р.

З нагоди відзначення 125-річчя від заснування українського гімнастичного товариства «Сокіл» у Львові, 27–28 лютого 2019 року, відбулася наукова конференція «Українська тіловиховна і спортова традиція», у якій взяли участь науковці зі Львова та Києва...

Детальніше »

Рапірист Клод Юнес на етапі Кубка світу в Каїрі пробився у ТОП-16

ФЕХТУВАННЯ. Кубок світу 

11 березня 2019 р.

Українські рапіристи, чоловіча та жіноча збірні, у столиці Каїрі виступили на етапі Кубка світу сезону-18/19. У складі «синьо-жовтих» змагалися й троє представників ЛДУФК – аспірант Ростислав Герцик та випускники Клод Юнес і Олександра Сенюта. У складі чоловічої збірної України, яку очолює заслужений тренер України Сергій Гаравський, який вищу освіту здобув також у стінах нашого Університету, найкращий результат показав Клод Юнес.

Детальніше »

У п’ятому турі ЧС-2019 з шахів українки зіграли внічию з господарками

ШАХИ. Командний ЧС-2019 

10 березня 2019 р.

У п’ятий ігровий день командного чемпіонату світу-2019 Міжнародної федерації шахів (ФІДЕ), жіноча збірна України не змогла обіграти шахісток Казахстану. Не допомогли й лідери нашої команди – випускниці ЛДУФК Марія і Анна Музичук.

Детальніше »

Ювілей святкує Ірина Мостова!

10 березня 2019 р.

Сьогодні, 10-го березня, свій ювілей святкує завідувач архівом Львівського державного університету фізичної культури Мостова Ірина Романівна! З цієї нагоди увесь колектив університету сердечно вітає Ірину Романівну та щиро бажає їй міцного здоров’я, великого кохання від чоловіка, любові від доньки, сина і рідних, поваги від колег по роботі та усіх, хто її оточує, матеріального достатку, успіхів у дуже відповідальній роботі, а також звершення усіх життєвих планів!

Детальніше »

На світовому шаховому форумі українки підписали мирову з грузинками

ШАХИ. Командний ЧС-2019 

9 березня 2019 р.

На командному ЧС-2019 Міжнародної федерації шахів (ФІДЕ), в 4-й ігровий день жіноча збірна України зустрічалася з командою Грузії – одним з прямих своїх конкурентів у боротьбі за медалі світового форуму. Лідери «синьо-жовтої» дружини – випускниці ЛДУФК сестри Марія і Анна Музичук – цього разу зіграли не найкращим чином.

Детальніше »

На вихідні у Львові відбудеться VII Меморіал Ігоря Первачука з вільної боротьби

ВІЛЬНА БОРОТЬБА 

8 березня 2019 р.

9-10-го березня, у Львові відбудеться VII міжнародний турнір з вільної боротьби пам’яті чемпіона світу і Європи серед юніорів та володаря Кубку світу, випускника нашого вишу майстра спорту міжнародного класу Ігоря Первачука. На килимах Універсального манежу спорткомплексу Міністерства оборони України (вул. Клепарівська, 39а) змагатимуться понад 300 борців з одинадцяти країн Європи – Франції, Італії, Вірменії, Молдови, Румунії, Словаччини, Польщі, Чехії, Болгарії, Угорщини та України...

Детальніше »

На командному ЧС-2019 українки здобули другу перемогу

ШАХИ. Командний ЧС-2019 

8 березня 2019 р.

В Астані, де триває командний чемпіонат світу-2019 Міжнародної федерації шахів (ФІДЕ), у третій ігровий день жіноча збірна України здобула другу перемогу. Свій внесок у неї зробили й представники ЛДУФК – лідери нашої команди сестри Марія і Анна Музичук.

Детальніше »

Анна і Марія Музичук – у ТОП-100 найуспішніших жінок України

8 березня 2019 р.

Відразу п’ять спортсменок увійшли в сотню найуспішніших жінок в Україні за версією видання «Новий Час». Приємно, що у цьому насправді зірковому квінтеті одразу дві представниці нашого Університету – сестри Марія та Анна Музичук, третій і п’ятий номери поточного світового рейтингу шахісток відповідно.

Детальніше »

Анна Музичук долучилася до першої перемоги збірної України на ЧС-2019

ШАХИ. Командний ЧС-2019 

7 березня 2019 р.

На командному чемпіонат світу-2019 Міжнародної федерації шахів (ФІДЕ), що триває у столиці Казахстану Астані, жіноча збірна України на чолі з випускницями Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського сестрами Марією та Анною Музичук, в другий ігровий день здобула першу перемогу.

Детальніше »

Четверо представників ЛДУФК серед претендентів на «Спортивний Оскар – 2018»

ГЕРОЇ СПОРТИВНОГО РОКУ 

7 березня 2019 р.

В Олімпійському домі відбулося засідання Української Академії спорту, на якому члени Академії – легендарні спортсмени різних років шляхом таємного голосування визначалися з іменами переможців ХІІІ Всеукраїнської урочистої церемонії «Герої спортивного року-2018» у восьми номінаціях.

Детальніше »

Зміни на тренерському містку «Галичанки»

ГАНДБОЛ. Суперліга-18/19 

6 березня 2019 р.

Доволі несподівана інформація надійшла з табору чемпіона України, гандбольного клубу «Галичанка» (Львів), кольори якого захищають здебільшого випускниці чи студентки Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського...

Детальніше »

Перемога Марії Музичук не допомогла збірній України обіграти команду США

ШАХИ. Командний ЧС-2019 

6 березня 2019 р.

В Астані стартував командний ЧС-2019 Міжнародної федерації шахів (ФІДЕ) серед чоловічих та жіночих команд, на якому Україна змагається тільки в турнірі представниць прекрасної статі. Очолюють українську збірну випускниці ЛДУФК сестри Марія та Анна Музичук – третій і п’ятий номери поточного світового рейтингу відповідно. Командний світовий шаховий форум, в якому беруть участь по десять чоловічих і жіночих команд, проходить за коловою системою і завершиться 14-го березня.

Детальніше »

Володимиру Левківу – 50!

6 березня 2019 р.

Сьогодні виповнюється 50 років з дня народження доцента кафедри спортивних і рекреаційних ігор та відповідального за спортивну роботу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидата наук з фізичного виховання і спорту, Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, президента Федерації волейболу Львівської області, Відмінника освіти України та просто доброї й порядної Людини і справжнього професіонала Левківа Володимира Івановича!

Детальніше »

Катерина Крива та Ігор Стахів – найкращі спортсмени Львівщини у лютому

5 березня 2019 р.

Виконком відділення НОК України у Львівській області визначив володарів титулу «Найкращий спортсмен місяця». Цього разу, за підсумками спортивного лютого, лауреатів троє – випускниця ЛДУФК, каратистка Катерина Крива і двійка санкарів у складі студента нашого вишу Ігоря Стахіва та Андрія Лисецького, який навчається...

Детальніше »

Анна Петрик у складі збірної України з футболу здобула «бронзу» турніру у Хорватії

ФУТБОЛ 

5 березня 2019 р.

На міжнародному турнірі з футболу Croatia Women’s Cup 2019, що із 25-го лютого по 5-е березня проходив у хорватській столиці – Загребі, жіноча збірна України фінішувала третьою. У матчі за «бронзу» «синьо-жовті» виграли у команди Боснії і Герцеговини.

Детальніше »

Юлія Ткач виграла престижний міжнародний турнір «Дан Колов – Нікола Петров» у Софії

ВІЛЬНА БОРОТЬБА 

4 березня 2019 р.

У Болгарії з 28-го лютого по 3-є березня проходив традиційний міжнародний турнір «Дан Колов – Нікола Петров» з видів спортивної боротьби. Успішно на ньому виступили й представники кафедри атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Юлія Ткач та Алла Черкасова.

Детальніше »

Сестри Музичук у складі збірної України стартують на командному ЧС-2019

ШАХИ. Командний ЧС-2019 

4 березня 2019 р.

Сьогодні, 4-го березня, в Астані розпочинається командний чемпіонат світу з шахів серед чоловічих та жіночих команд. Змагання під егідою Міжнародної федерації шахів (ФІДЕ) триватимуть у столиці Казахстану по 15-е березня.

Детальніше »

У Бердянську баскетболісткам СБК «Львів» забракло сил

БАСКЕТБОЛ. Суперліга-18/19 

4 березня 2019 р.

Після вкрай важливої перемоги баскетболісток СБК «Львів» у Запоріжжі над тамтешньою «Козачкою-КПУ» (75:66) вірилося, що через два дні на позитивних емоціях наші дівчата, більшість з яких навчається у Львівському державному університеті фізичної культури, зможуть й у Бердянську обіграти «Чайку-ДЮСШ».

Детальніше »

Андрій Проценко здобув «срібло» Євро-2019 в стрибках у висоту

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Євро-2019 

3 березня 2019 р.

На чемпіонаті Європи-2019 з легкої атлетики в приміщенні у Глазго, відбулися фінальні змагання в секторі для стрибків у висоту серед чоловіків. До фінальної вісімки, як ми вже повідомляли, пробився й випускник кафедри легкої атлетики ЛДУФК Андрій Проценко.

Детальніше »

Марія Музичук – третя в оновленому рейтингу ФІДЕ

ШАХИ. Рейтинг ФІДЕ 

3 березня 2019 р.

Міжнародна федерація шахів (FIDE) опублікувала оновлений рейтинг. У світову ТОП-100 серед жінок та чоловіків входять семеро і шестеро представників України відповідно. Відзначимо, що екс-чемпіонка світу, випускниця ЛДУФК Марія Музичук після тривалої перерви знову входить у трійку лідерів.

Детальніше »

Сумуємо...

3 березня 2019 р.

2-го березня 2019 року, на 79-му році життя перестало битися серце Людини і багаторічного Викладача кафедри спортивних та рекреаційних ігор з великої літери – Володимира Юрійовича Марусина. Справжній професіонал, а також надзвичайно чуйна, працьовита, скромна, чесна і проста людина – він віддав 50 років свого життя і своє серце нашому вишу. Увесь колектив ЛДУФК сумує з приводу смерті Володимира Юрійовича та висловлює щирі співчуття рідним, близьким і друзям покійного...

Детальніше »

Юрій Гавелко – срібний призер Євро-2019 у стрільбі з лука

СТРІЛЬБА З ЛУКА. Євро-2019 

2 березня 2019 р.

У турецькому місті Самсун, де триває чемпіонат Європи 2019 року зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих спортсменів та юніорів, завершився розіграш нагород у командних змаганнях. Українські робінгуди традиційно були серед головних претендентів на призові місця.

Детальніше »

Андрій Проценко сьогодні стрибатиме у фіналі Євро-2019

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Євро-2019 

2 березня 2019 р.

На чемпіонаті Європи-2019 з легкої атлетики в приміщенні, який проходить в шотландському Глазго (Велика Британія), відбулася чоловіча кваліфікація в секторі для стрибків у висоту. До фінальної вісімки, яка й розіграє комплект нагород Євро-2019, потрапив й випускник нашого Університету.

Детальніше »

Виїзна перемога студенток-баскетболісток «Львова» – найкращий подарунок ректору ЛДУФК до ювілею

БАСКЕТБОЛ. Суперліга України 2018-19 

1 березня 2019 р.

Сьогодні, у Запоріжжі надзвичайно важливу перемогу над «Козачкою-КПУ» (75:66) здобула баскетбольна команда Суперліги України «Львів», більшість гравців якої здобуває освіту у ЛДФУК (тренер – Ірина Кленіна – старший викладач кафедри спортивних та рекреаційних ігор нашого Університету).

Детальніше »

Вітання ректору від Міністерства Освіти і Науки України

Вітання ректору від Верховної Ради України

Ректорові ЛДУФК Євгену Приступі – 60!

1 березня 2019 р.

Сьогодні 60 років з дня народження ректора Львівського державного університету фізичної культури, доктора педагогічних наук, професора, Заслуженого діяча науки і техніки України – Євгена Приступи. Увесь колектив сердечно вітає Вас з ювілеєм! Бажаємо, щоб слава й велич «зоряного» Університету була частиною історії України, в якій зростає сильне, здорове, розумне покоління. Це державотворча місія: передання спадщини знань в галузі освіти та фізичної культури.

Детальніше »

Магістрант ЛДУФК Вадим Кравчук – переможець «Меморіалу Олексія Дем’янюка 2019» (Фото)

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

28 лютого 2019 р.

У легкоатлетичному залі «СКІФ» Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відбувся ювілейний, 20-й за ліком міжнародний турнір зі стрибків у висоту «Меморіал Олексія Дем’янюка 2019» за участю кращих спортсменів України, Європи та світу.

Детальніше »

«Тату, ти ще пишатимешся мною...»

28 лютого 2019 р.

Сьогодні у Львівському державному університеті фізичної культури відбулося відзначення 5-ї річниці подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. У заході взяли участь студенти і викладачі Університету.

Детальніше »

Андрій Дерев’яний і Віталія Сонсядек – бронзові призери турніру з дзюдо в Італії

ДЗЮДО 

28 лютого 2019 р.

В італійському Конельяно відбувся ХХХІІ традиційний міжнародний турнір з дзюдо серед клубних команд. У змаганнях, що тривали упродовж трьох днів, на татамі з’ясовували стосунки понад 100 команд з 32 країн світу. За підсумками запеклих сутичок на татамі «Зопас-Арени» львівський клуб «Галіція» посів третє місце у турнірі юніорських команд. Вагомий внесок у «бронзовий» здобуток команди зі столиці Галичини зробили і студенти ЛДУФК.

Детальніше »

Бізнес-тренер Олена Фурса провела заняття зі студентами ЛДУФК (ФОТО)

27 лютого 2019 р.

Студенти нашого вишу в рамках дисципліни «Менеджмент і маркетинг у фізичній культурі і спорті» зустрілися з бізнес-тренером Оленою Фурсою. Заняття організувала доцент кафедри економіки та менеджменту Світлана Криштанович. Мета даного заходу – мотивувати студентів до розвитку особистісних і професійних...

Детальніше »

Ярослав Давидчук – переможець турніру категорії «А» з самбо у Мінську

САМБО 

27 лютого 2019 р.

У Мінську упродовж двох днів тривали баталії традиційного міжнародного турніру категорії «А» зі спортивного та бойового самбо на призи президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка. На килим палацу спорту «Мінськ-Арена» вийшло понад 300 атлетів з 22 країн світу, серед яких і студенти кафедри атлетичних видів спорту ЛДУФК.

Детальніше »

Юрій Гавелко стартує на Євро-2019 зі стрільби з лука

СТРІЛЬБА З ЛУКА. Євро-2019 

27 лютого 2019 р.

Сьогодні, 27-го лютого, у турецькому місті Самсун розпочинається чемпіонат Європи 2019 року зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих спортсменів та юніорів. Цьогоріч за найвищі нагороди європейського чемпіонату змагатимуться понад 180 кращих лучників Старого Світу, які представляють команди 25 країн нашого континенту.

Детальніше »

«Галичанка» і «Реал» обмінялися перемогами

ГАНДБОЛ. Суперліга-18/19 

27 лютого 2019 р.

Діючий чемпіон України з гандболу серед жіночих клубів Суперліги «Галичанка», кольори якої здебільшого захищають випускниці та студентки ЛДУФК, обмінялася перемогами із цьогорічним претендентом на один із комплектів нагород чемпіонату миколаївським «Реалом».

Детальніше »

Навчально-методичний посібник «Легкоатлетичні горизонтальні стрибки»

НАШІ ВИДАННЯ 

26 лютого 2019 р.

Пропонуємо ознайомитися з навчально-методичним посібником «Легкоатлетичні горизонтальні стрибки». Автори – кандидат наук з фізичного виховання, доцент кафедри легкої атлетики нашого Університету Тетяна Ігорівна Дух, старший викладач цієї ж кафедри В’ячеслав Йосипович Лемешко, кандидат наук з фізичного виховання, доцент Антоніна Василівна Дунець-Лесько та кандидат наук з фізичного виховання, доцент, завідувач кафедри легкої атлетики Ярослав Степанович Свищ.

Детальніше »

«Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ-Спартак» – поза четвіркою кращих у Вищій лізі

ВОЛЕЙБОЛ. Вища ліга-18/19 

25 лютого 2019 р.

Жіноча волейбольна команда «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ-Спартак», яка на 95 відсотків сформована зі студенток ЛДУФК, програла два з трьох домашніх матчів заключного туру першого етапу чемпіонату України серед клубів Вищої ліги і не потрапила до «Фіналу чотирьох».

Детальніше »

Студент ЛДУФК Василь Кравець дебютував в іспанській Прімері

ФУТБОЛ 

25 лютого 2019 р.

У матчі 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу серед клубів Прімери відбувся дебют студента кафедри футболу (завідувач – доцент Андрій Дулібський) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Василя Кравця в елітному дивізіоні тамтешньої першості. «Леганес» галичанина на власному полі приймав «Валенсію».

Детальніше »

СБК «Львів» у фіналі Кубка України не зіграв

БАСКЕТБОЛ. Кубок України-2018/2019 

25 лютого 2019 р.

Минулого вікенду у Києві відбувся «Фінал чотирьох» Кубка України з баскетболу серед жіночих команд. СБК «Львів», більшість гравців якого навчається у ЛДУФК, у півфіналі поступився діючому чемпіонові країни «Київ-Баскету» (70:97) і до фіналу, на жаль, не пробився.

Детальніше »

Випускниця ЛДУФК Катерина Крива: «Карате – це моє життя, моя робота, думки»

КАРАТЕ 

24 лютого 2019 р.

Нещодавно випускниця ЛДУФК, дворазова чемпіонка Європи з карате 2017 року, найкраща каратистка України 2015 року, найкраща спортсменка України в травні 2017 року Катерина Крива завоювала срібну медаль другого етапу елітної серії турнірів з карате – «Karate1 Premier League» у Дубаї (ОАЕ). Вихованка старшого викладача кафедри фехтування, боксу і національних одноборств нашого вишу Ігоря Богдана у жіночому куміте (до 50 кг) тільки у фіналі поступилася лідерові світового рейтингу Серап Озчелік з Туреччини.

Детальніше »

На Кубку України-2019 легкоатлети ЛДУФК здобули п’ять нагород

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Кубок України-2019 

23 лютого 2019 р.

Десять легкоатлетів ЛДУФК взяли участь у Кубку України-2019 з легкої атлетики в приміщенні, який відбувся у Києві. Практично усі наші спортсмени показали свої особисті досягнення. Два «срібла» вибороли вихованки завідувача кафедри Ярослава Свища – у бігу на дистанції 1500 м. Другою фінішувала Іванна Остимчук...

Детальніше »

СБК «Львів» – бронзовий призер третього етапу Суперліги з баскетболу 3х3

БАСКЕТБОЛ 3х3. Суперліга-18/19 

23 лютого 2019 р.

СБК «Львів» у складі студентки факультету педагогічної освіти Львівського державного університету фізичної культури ім. І. Боберського Марії Ковтун, випускниці нашого вишу Христини Філевич, а також Марії Дубас і Ольги Краснікової стали бронзовими призерками на третьому етапі Суперліги 3х3 в Івано-Франківську.

Детальніше »

Тамара Євдокимова – срібний призер чемпіонату України з метання спису

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат України-2019 

22 лютого 2019 р.

На Закарпатті, у місті Мукачево завершився зимовий чемпіонат України-2019 з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Збірна команда Львівської області, у складі якої виступали п’ятеро представників ЛДУФК, набравши 348 очок, посіла у підсумку 11-е місце.

Детальніше »

«По-своєму кожна пташина співає...» (Фото)

22 лютого 2019 р.

Вчора, в рамках відзначення Міжнародного дня рідної мови, кафедра української та іноземних мов і культурно-мистецький відділ ЛДУФК організували 12-й студентський конкурс-вікторину «Мова – душа народу».

Детальніше »

Сьогодні і завтра «Галичанка» вдома зіграє проти «Реала»

ГАНДБОЛ. Суперліга-18/19 

22 лютого 2019 р.

Сьогодні і завтра, 22-го та 23-го лютого відповідно, львівська «Галичанка», в складі якої виступає ціла група студенток та випускників ЛДУФК, в межах дев’ятого туру чемпіонату України жіночої гандбольної Суперліги сезону-2018/2019 прийматиме миколаївський «Реал». Матчі проходитимуть у спорткомплексі ЛНУ імені Івана Франка (вул. Черемшини, 31). Початок ігор: сьогодні, 22-го лютого – о 17:30; завтра, 23-го лютого – об 11:00. Вхід для вболівальників – вільний.

Детальніше »

Анна Петрик зіграє за збірну України з футболу на турнірі у Хорватії

ФУТБОЛ 

21 лютого 2019 р.

Головний тренер національної жіночої збірної України з футболу Наталія Зінченко оприлюднила список із 22-х гравців для участі в офіційному міжнародному турнірі Croatia Women’s Cup 2019, який із 26-го лютого по 4-е березня проходитиме в хорватській столиці – Загребі. Отримала виклик до табору «синьо-жовтих» і студентка кафедри футболу ЛДУФК Анна Петрик.

Детальніше »

Дует лижних двоєборців ЛДУФК виступить на чемпіонаті світу-2019

ЛИЖНИЙ СПОРТ. Чемпіонат світу-2019 

19 лютого 2019 р.

13 спортсменів представлятимуть Україну на чемпіонаті світу 2019 року з лижних видів спорту, який з 20-го лютого по 3-є березня прийматиме австрійський Зеєфельд. Серед них і двоє представників кафедри зимових видів спорту (завідувач – доцент Орест Стефанишин) ЛДУФК: студент другого курсу факультету педагогічної освіти Дмитро Мазурчук та випускник нашого вишу Віктор Пасічник.

Детальніше »

«Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ-Спартак» запрошує на вирішальні матчі

ВОЛЕЙБОЛ. Вища ліга-18/19 

19 лютого 2019 р.

Уже найближчої п’ятниці, 22-го лютого, у спортзалі Львівського технологічного коледжу (вул. Пулюя, 20) розпочнуться матчі заключного, п’ятого туру першого етапу чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Вищої ліги сезону-18/19.

Детальніше »

Сезон для Олени Підгрушної, на жаль, завершився

БІАТЛОН 

19 лютого 2019 р.

Капітан жіночої збірної України, аспірантка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Олена Підгрушна змушена достроково завершити виступи в сезоні 2018/19 років. Таке рішення наша біатлоністка прийняла на підставі результатів комплексного медичного огляду, проведеного в Києві минулого тижня. Діагноз, поставлений лікарями невтішний: гостра стадія міокардиту – запалення серцевого м’язу. Проблеми зі здоров’ям у Олени виникли після перенесеного захворювання в січні цього року.

Детальніше »

ІІ Генеральна Асамблея Спортивної студентської спілки України

18 лютого 2019 р.

У Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулася ІІ Генеральна Асамблея Спортивної студентської спілки України (СССУ). У ході засідання взяли участь заступник міністра освіти і науки України Роман Греба, директор департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування МОН України Андрій Шевцов, Генеральний секретар Спілки, голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко, регіональні керівники Спілки, ректори закладів вищої освіти. Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського представляли ректор університету Євген Приступа та відповідальний за спортивну роботу в університеті, президент спортивного клубу ЛДУФК «СКІФ» Володимир Левків.

Детальніше »

Дмитро Білий – популяризатор Імені Івана Боберського

18 лютого 2019 р.

Пройшов вже понад рік від виходу книги «Іван Боберський – основоположник української тіловиховної і спортової традиції», яка репрезентує наш виш не тільки в Україні, а й далеко за її межами. За цей час відбулося десятки презентацій, виступів на радіо та телебаченні, з’явилося чимало статей про маловідомі сторінки біографії Івана Боберського. Презентації проходили, як правило, за участі авторів цього ошатного видання.

Детальніше »

Баскетболістки СБК «Львів» здобули вольову перемогу над «чайками»

БАСКЕТБОЛ. Суперліга-18/19 

18 лютого 2019 р.

17-го лютого, баскетболістки СБК «Львів», більшість з яких здобуває вищу освіту у ЛДУФК, на домашньому майданчику палацу спорту «Галичина» здобули вольову перемогу над «Чайкою-ДЮСШ-Бердянськ» (76:53) у черговому календарному матчі регулярного чемпіонату жіночої Суперліги України сезону-18/19.

Детальніше »

Катерина Крива – срібний призер етапу Карате 1 Premier League у Дубаї

КАРАТЕ. 1 Premier League 

18 лютого 2019 р.

15-17 лютого в Дубаї пройшов II етап Карате 1 Premier League-2019. Змагання, в яких взяли участь 737 спортсменів з 86-ти країн світу, проходили на арені Al Wasl Club Venue. В активі збірної України дві медалі, що здобули одеситка Анжеліка Терлюга та випускниця ЛДУФК Катерина Крива...

Детальніше »

ЛДУФК приймав екуменічний чемпіонат України з шахів серед духовенства (Фото)

17 лютого 2019 р.

16 лютого у нашому виші відбувся екуменічний чемпіонат України з шахів серед духовенства. Змагалися 26 учасників – представників римо-католицької, греко-католицької та протестантської церков. Організатори: Центр душпастирства розвитку фізичної культури і спорту Львівської архиєпархії УГКЦ та ЛДУФК.

Детальніше »

Андрій Проценко і Дмитро Дем’янюк стрибатимуть на Євро-2019 у приміщенні

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Євро-2019 

17 лютого 2019 р.

Федерація легкої атлетики України (ФЛАУ) затвердила склад національної збірної, яка змагатиметься на чемпіонаті Європи 2019 року в приміщенні, що відбудуться у Глазго (Велика Британія) з 1-го по 3-є березня...

Детальніше »

Сьома перемога баскетболісток «Львова»

БАСКЕТБОЛ. Суперліга України 2018-19 

16 лютого 2019 р.

15 лютого у жіночій Суперлізі України відбувся лише один матч, у якому СБК «Львів», кольори якого захищає низка студенток Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, на домашній арені палацу спорту «Галичина» переміг запорізьку «Козачку-КПУ» – 67:60 (18:11, 12:19, 19:13, 18:17).

Детальніше »

Комітет фізичного виховання та спорту МОН підвів підсумки роботи за 2018 рік (Фото)

15 лютого 2019 р.

У Міністерстві освіти і науки відбулася колегія Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. У ній взяли участь заступник міністра освіти і науки України Роман Греба, голова Комітету Вадим Стеценко, ректори закладів вищої освіти, серед яких й ректор ЛДУФК професор Євген Приступа...

Детальніше »

Навчальний посібник «Нормальна анатомія»

НАШІ ВИДАННЯ 

15 лютого 2019 р.

Пропонуємо ознайомитися з навчальним посібником для лабораторних занять і самостійної роботи «Нормальна анатомія». Автори – кандидат біологічних наук, доцент кафедри анатомії та фізіології Мирослава Яківна Гриньків, кандидат біологічних наук, доцент цієї ж кафедри Тетяна Миколаївна Куцериб і кандидат біологічних наук, професор кафедри анатомії та фізіології нашого Університету Федір Васильович Музика. Посібник призначений для полегшення вивчення студентами «Нормальної анатомії»...

Детальніше »

СБК «Львів» – час брати свої очки

БАСКЕТБОЛ. Суперліга України-18/19 

14 лютого 2019 р.

Дебютант жіночої Суперліги СБК «Львів», кольори якого захищає чимало студенток ЛДУФК, 15-го і 17-го лютого зіграє чергові матчі чемпіонату. У палаці спорту «Галичина» «Львів» спочатку прийматиме запорізьку «Козачку-КПУ» (15-го лютого, 17:15), а потім – «Чайку-ДЮСШ-Бердянськ» (17-го лютого, 12:00).

Детальніше »

Вітаємо Мирославу Данилевич із захистом докторської дисертації! (Фото)

13 лютого 2019 р.

У вівторок, 12-го лютого 2019 року, на засіданні спеціалізованої Вченої ради Д 26.053.01 в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова відбувся офіційний захист дисертаційної роботи декана факультету фізичної терапії та ерготерапії Львівського державного університету фізичної культури Данилевич Мирослави Василівни, поданої на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

Детальніше »

Линцю Михайлу Михайловичу – 75!

13 лютого 2019 р.

Сьогодні, 13-го лютого, виповнюється 75 років з дня народження легенди Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, професора кафедри теорії спорту та фізичної культури, кандидата педагогічних наук Линця Михайла Михайловича! З цієї нагоди увесь колектив Університету сердечно вітає Михайла Михайловича та щиро бажає йому перш за все, з огляду на те, що зараз він трішечки прихворів, міцного здоров’я, любові від рідних, поваги від колег по роботі та усіх...

Детальніше »

Легкоатлети ЛДУФК на чемпіонаті України-2019 здобули 12 медалей (Фото)

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат України-2019 

12 лютого 2019 р.

У Сумському манежі відбувся головний старт зимового національного сезону – чемпіонат України-2019 з легкої атлетики у приміщенні. Команда Львівської області зайняла шосте загальнокомандне місце серед дорослих, набравши 1125 очок та шосте місце серед молоді з сумою 995 очок.

Детальніше »

Аннамарі Данча не їде на два етапи Кубка світу через брак коштів

CНОУБОРДИНГ. Кубок світу-2019 

12 лютого 2019 р.

Лідер вітчизняного сноубордингу, аспірантка ЛДУФК Аннамарі Данча пропустить наступні два етапи Кубка світу сезону-2019, що відбудуться в Південній Кореї та Китаї 16–17 і 23–24 лютого відповідно. Причина – відсутність фінансування. Аннамарі Данча зіткнулася з проблемами реалій в українському спорті загалом та...

Детальніше »

СБК «Львів» дізнався суперника у півфіналі Кубка України

БАСКЕТБОЛ. Кубок України-2019 

12 лютого 2019 р.

У Федерації баскетболу України відбулося жеребкування «Фіналу чотирьох» Кубка України серед жіночих команд. Суперником СБК «Львів», кольори якого захищає чимало студенток ЛДУФК, у півфіналі зустрінеться із діючим чемпіоном країни «Київ-Баскетом». Гра відбудеться у суботу, 23-го лютого, на майданчику столичного спорткомплексу «Меридіан».

Детальніше »

«Галичанка» і «Карпати» обмінялися перемогами

ГАНДБОЛ. Суперліга-18/19 

11 лютого 2019 р.

Минулими вихідними у жіночій Суперлізі відбулося очне протистояння головних претендентів на титул: на паркеті палацу спорту «Юність» в Ужгороді зійшлися принципові суперники – тамтешні «Карпати» і львівська «Галичанка».

Детальніше »

«Бронзовий дубль» Крістіни Джангобекової на Кубку України-2019 з бадмінтону

БАДМІНТОН. Кубок України-2019 

11 лютого 2019 р.

У Києві, на кортах Національного Університету фізичного виховання і спорту України завершився розіграш національного Кубка з бадмінтону, на якому у складі збірної команди Львівщини виступали троє представників нашого вишу – випускниця Крістіна Джангобекова та студенти Олександр Чакалов і Роман Алтунян, які навчаються на третьому курсі факультетів педагогічної освіти та фізичної культури і спорту відповідно (тренери – доцент кафедри олімпійської освіти Оксана Гречанюк і доцент кафедри спортивних та рекреаційних ігор Іван Каратник).

Детальніше »

Баскетболістки «Львова» програли обидва матчі киянкам

БАСКЕТБОЛ. Суперліга України 2018-19 

10 лютого 2019 р.

На вихідних баскетболістки «Львова», більшість з яких навчається у Львівському державному університеті фізичної культури, програли обидва матчі головним фаворитам сезону жіночої Суперліги України – київським командам «Київ-Баскет» (49:79) і «Динамо-НПУ» (41:64).

Детальніше »

Медальний врожай робінгудів ЛДУФК на чемпіонаті України-2019 (Фото)

СТРІЛЬБА З ЛУКА. Чемпіонат України-2019 

9 лютого 2019 р.

У Львові, на навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міноборони України завершився ЧУ-2019 зі стрільби з лука в приміщенні. За нагороди та титул чемпіона України змагались 255 лучників в олімпійському дивізіоні та стрільбі з блочного лука, які представляли 14 областей та Київ. Зазначимо, що чемпіонат України був одним з останніх етапів відбору кандидатів до складу національної збірної команди зі стрільби з лука, що братиме участь у ЧЄ-2019 зі стрільби з лука в приміщенні, який відбудеться з 26-го лютого по 2-е березня 2019 р. у турецькому місті Самсун.

Детальніше »

Баскетболістки СБК «Львів» на вихідних прийматимуть столичні клуби

БАСКЕТБОЛ. Суперліга України-18/19 

8 лютого 2019 р.

Найближчої суботи та неділі, 9-го і 10-го лютого відповідно, дебютант жіночої Суперліги України СБК «Львів», кольори якого захищає низка студенток ЛДУФК, на паркеті палацу спорту «Галичина» міста Лева прийматиме головних фаворитів чемпіонату – столичні клуби «Київ-Баскет» (9 лютого, 18:15) і «Динамо-НПУ» (10 лютого, 12:15).

Детальніше »

Штовхальник ядра Степан Дем’янчук виконав норматив майстра спорту України

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат України-2019 

8 лютого 2019 р.

Учора, 7-го лютого, у легкоатлетичному манежі Сумського державного університету стартував чемпіонат України-2109 з легкої атлетики у приміщенні, який завершиться у суботу, 9 лютого. І вже в перший день змагань відзначився гарним результатом магістрант факультету педагогічної освіти Львівського державного університету фізичної культури Степан Дем’янчук. Змагаючись у секторі для штовхання ядра, Степан Дем’янчук вперше виконав норматив майстра спорту України.

Детальніше »

Східно-Європейський Інститут Психології запрошує на стажування

8 лютого 2019 р.

Працівників ЛДУФК запрошують взяти участь у Міжнародній програмі підвищення кваліфікації та міжнародного стажування для освітян і науковців, яку реалізує СЄІП (Україна–Франція) у партнерстві з низкою інституцій України, Польщі, Німеччини та Франції.

Детальніше »

Сьогодні і завтра головне протистояння гандбольної Суперліги: «Карпати» – «Галичанка»

ГАНДБОЛ. Суперліга-18/19 

8 лютого 2019 р.

На шанувальників гандболу сьогодні і завтра, 8-го та 9-го лютого відповідно, чекає найцікавіше у жіночій Суперлізі – в очному протистоянні зійдуться ужгородські «Карпати» та львівська «Галичанка», в складі якої виступає ціла група студенток та випускників Львівського державного університету фізичної культури, а тренує команду Василь Козар, який вищу освіту здобув також у стінах нашого вишу. Майбутні поєдинки принципових суперників пройдуть у рамках восьмого спареного туру першого етапу чемпіонату України поточного сезону-2018/2019 серед клубів Суперліги.

Детальніше »

День бармена і ресторатора у ЛДУФК (Фото)

8 лютого 2019 р.

В актовій залі Львівського державного університету фізичної культури відбувся захід з нагоди відзначення Міжнародного дня бармена і ресторатора, організований кафедрою готельно-ресторанного бізнесу нашого вишу. Окрім студентів і працівників ЛДУФК, свято відвідали гості з інших вишів та учні ліцеїв міста Лева.

Детальніше »

Легкоатлетки Анна Голуб та Аліна Тильман – призери юніорської першості України-2019

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

7 лютого 2019 р.

У місті Суми 4–5 лютого відбулася першість України-2019 з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Команда Львівської області зайняла підсумкове дев’яте загальнокомандне місце, набравши 321 очко. У складі естафетної команди в бігу 4х200 м, яка виборола бронзові нагороди, виступали дві студентки другого курсу факультету фізичної культури і спорту Львівського державного університету фізичної культури, вихованки завідувача кафедри легкої атлетики, доцента Ярослава Свища – Анна Голуб та Аліна Тильман.

Детальніше »

Студентів ЛДУФК запрошують до ансамблю естрадної та народної музики

7 лютого 2019 р.

На кафедрі хореографії та мистецтвознавства Львівського державного університету фізичної культури формується ансамбль естрадної та народної музики. В ансамблі будуть використані клавішні, духові, струнно-смичкові, ударні музичні інструменти, електрогітари, а також вокал.

Детальніше »

Аннамарі Данча: «Я це зробила!» (Відео)

СНОУБОРДИНГ. Чемпіонат світу-2019 

7 лютого 2019 р.

Аспірантка ЛДУФК Аннамарі Данча, яка виборола срібло у паралельному слаломі ХІІІ ЧС-2019 зі сноубордингу, що триває в Парк-Сіті (США), на своїй сторінці у Facebook опублікувала емоційний пост про свій успіх. Нагадаємо, Аннамарі стала першою в історії вітчизняного сноубордингу медалісткою змагань такого рівня!

Детальніше »

У ЛДУФК відбувся Всеукраїнський семінар суддів з автомобільного спорту (Фото)

АВТОМОБІЛЬНИЙ СПОРТ 

6 лютого 2019 р.

2–3 лютого у нашому виші пройшов Всеукраїнський семінар суддів з автомобільного спорту. Цією нагодою скористались і наші найближчі сусіди, тому крім викладачів і студентів ЛДУФК та суддів із міста Лева, семінар відвідали понад 30 осіб...

Детальніше »

Аннамарі Данча – срібний призер ЧС-2019 з сноубордингу у паралельному слаломі

СНОУБОРДИНГ. Чемпіонат світу-2019 

6 лютого 2019 р.

Аспірантка ЛДУФК Аннамарі Данча встановила історичне досягнення, вигравши першу медаль в історії України на чемпіонатах світу зі сноубордингу. На ХІІІ світовому форумі, що триває в Парк-Сіті (штат Юта, США), Данча в ніч з вівторка на середу, змогла здобути срібну медаль в дисципліні паралельний слалом.

Детальніше »

Андрій Вовканич виступив на Міжнародній конференції з фізвиховання і спорту в Іраку (Фото)

5 лютого 2019 р.

29 – 30 січня у Багдаді (Ірак) відбулася Міжнародна наукова конференція «Виклики сьогодення і горизонти майбутнього наук у фізичному вихованні», яка була організована Коледжем наук з фізичного виховання і спорту для дівчат Університету Багдада. У цьому заході за дорученням ректора Львівського державного університету фізичної культури, професора Євгена Приступи та на запрошення іракської сторони взяв участь проректор з наукової роботи та зовнішніх зв’язків, професор Андрій Вовканич. У церемонії відкриття конференції взяли участь ректор Університету Багдад професор Алаа Абдул Хуссейн Абдул Расул та декан Коледжу наук з фізичного виховання і спорту для дівчат професор Шахад Квасім Аль-Мусаві.

Детальніше »

Аннамарі Данча замкнула ТОП-6 ЧС-2019 з сноубордингу

СНОУБОРДИНГ. Чемпіонат світу-2019 

5 лютого 2019 р.

Аспірантка ЛДУФК Аннамарі Данча встановила найвище досягнення в історії українського сноубордингу – на чемпіонаті світу-2019 Парк-Сіті (США) вчора, 4-го лютого, посіла шосте місце в дисципліні паралельний гігантський слалом.

Детальніше »

Гірськолижниці Ольга Книш і Анастасія Шепіленко стартують на ЧС-2019 в Оре

ГІРСЬКІ ЛИЖІ. Чемпіонат світу-2019 

5 лютого 2019 р.

З 5-го по 17-е лютого в шведському місті Оре пройде 45-й за ліком чемпіонат світу з гірськолижного спорту. У складі збірної України п’ятеро гірськолижників, двоє з яких є студентами кафедри зимових видів спорту (завідувач – доцент Орест Стефанишин) ЛДУФК...

Детальніше »

Офіційно: ЛДУФК присвоєно ім’я Івана Боберського

4 лютого 2019 р.

Згідно із наказом № 115 від 1–го лютого 2019 року Міністерства освіти і науки України, Львівському державному університету фізичної культури офіційно присвоєно ім’я Івана Боберського. Відповідно затверджено й нову редакцію Статуту ЛДУФК, яку було погоджено конференцією трудового колективу 11-го вересня 2018 року. Тож вітаємо професорсько-викладацький склад і увесь колектив нашого вишу, а також студентів й усіх випускників з присвоєнням нашому Університету ім’я Івана Боберського.

Детальніше »

Ярослав Давидчук виграв першість України-2019 з самбо серед молоді

CАМБО 

4 лютого 2019 р.

З 1-го по 3-є лютого у Херсоні, в спортивному комплексі Херсонського вищого училища фізичної культури відбувся молодіжний чемпіонат України-2019 з боротьби самбо, який став головним етапом відбору до збірної країни на цьогорічну першість Європи, що відбудеться у квітні місяці в місті Лімасол (Кіпр).

Детальніше »

Міжнародна інтегрована програма підготовки тренерів – 2019

4 лютого 2019 р.

VІІ сезон Міжнародної інтегрованої програма підготовки тренерів TOT-EUROPEAN-2019 за участю провідних вітчизняних та зарубіжних тренерів, коучерів і фахівців з медіації та фасилітації з України, Польщі, Італії, Франції та США триватиме з березня по липень 2019 року.

Детальніше »

Баскетболістки «Львова» обіграли у гостях БК «Франківськ-ПНУ»

БАСКЕТБОЛ. Суперліга України 2018-19 

2 лютого 2019 р.

Дебютант жіночої Суперліги України СБК «Львів», низка гравців якого навчається у ЛДУФК, 2 лютого у гостях здобув вкрай важливу перемогу над тамтешнім клубом «Франківськ-ПНУ» – 60:55 (19:17, 14:12, 13:13, 9:18). Львів’янки доволі впевнено розпочали гру і впродовж більшої частини першої чверті вели в рахунку.

Детальніше »

Марія Музичук – призер шахового фестивалю в Гібралтарі

ШАХИ 

1 лютого 2019 р.

Завершився шаховий фестиваль – «Tradewise Gibraltar Chess Festival», який пройшов за швейцарською системою у 10 турів за участю 250 гравців (120 гросмейстерів). Володарем другого жіночого призу на 10 тисяч фунтів стерлінгів стала випускниця ЛДУФК Марія Музичук.

Детальніше »

Олена Підгрушна не виступить на чемпіонаті Європи-2019

БІАТЛОН 

1 лютого 2019 р.

Старший тренер жіночої збірної України з біатлону Андрій Прокунін озвучив найближчий графік капітана команди, аспірантки нашого вишу Олени Підгрушної. У коментарі для ЗМІ Андрій Прокунін відмітив, що Олена Підгрушна не планує виступати на чемпіонаті Європи в Раубічах, хоча в плані змагальної практики Олена через недавню хворобу серйозно відстає від інших українок.

Детальніше »

Анна і Марія Музичук – у ТОП-6 світового рейтингу ФІДЕ

ШАХИ. Рейтинг ФІДЕ 

1 лютого 2019 р.

Міжнародна федерація шахів (ФІДЕ) представила оновлений рейтинг-лист станом на 1 лютого 2019 р. До ТОП-10 списку у жінок як і раніше входять дві українки – випускниці ЛДУФК Анна Музичук (коефіцієнт – 2558) та її молодша сестра Марія Музичук (2538), які посідають четверте і шосте місця відповідно.

Детальніше »

Бронзова медаль Дмитра Дем’янюка у Франції

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Стрибки у висоту 

31 січня 2019 р.

Випускник магістратури Львівського державного університету фізичної культури, учасник літніх Олімпіад у Пекіні та Лондоні, майстер спорту міжнародного класу зі стрибків у висоту 35-річний Дмитро Дем’янюк виборов бронзову медаль на міжнародному турнірі у Франції.

Детальніше »

Медальний покер гірськолижниці Анастасії Шепіленко на Буковелі

ГІРСЬКІ ЛИЖІ. Чемпіонат України 

30 січня 2019 р.

Як ми уже повідомляли, на зимовому курорті Буковель, що на Івано-Франківщині, завершився чемпіонат України з гірськолижного спорту, де успішно виступили студенти Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Василь Козар: «До матчів з «Карпатами» готуємося в режимі дворазових тренувань»

ГАНДБОЛ. Суперліга-18/19 

30 січня 2019 р.

Наставник гандбольної «Галичанки» Василь Козар, який вищу освіту здобув у ЛДУФК, розповів про підготовку команди, кістяк якої складають студентки та випускники нашого вишу, до важливих матчів чемпіонату України серед клубів жіночої Суперліги сезону-18/19 з ужгородськими «Карпатами», які «Галичанка» проведе на виїзді 8-го та 9-го лютого.

Детальніше »

На Чемпіонаті України-2019 в приміщенні легкоатлети ЛДУФК здобули дві медалі

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат України-2019 

29 січня 2019 р.

З 24-го по 26-е січня 2019 року в Сумах відбувся Командний Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. У змаганнях брало участь 26 команд. Команда Львівської області посіла дев’яте загальнокомандне місце. У складі львівської команди виступали й 12 студентів кафедри легкої атлетики (завідувач – доцент Ярослав Свищ) ЛДУФК.

Детальніше »

День бармена і ресторатора у ЛДУФК

29 січня 2019 р.

Шановні друзі! Будемо раді бачити Вас на заході з нагоди відзначення Міжнародного Дня бармена і ресторатора, що відбудеться 6 лютого 2019 року о 15:00 в актовій залі головного корпусу нашого вишу (м. Львів, вул. Костюшка, 11).

Детальніше »

«Роль ссавців-ґрунториїв у ґрунтотворенні та рослинних сукцесіях у гірських екосистемах»

НАШІ ВИДАННЯ 

28 січня 2019 р.

Пропонуємо ознайомитися з монографією «Роль ссавців-ґрунториїв у ґрунтотворенні та рослинних сукцесіях у гірських екосистемах (на прикладі Українських Карпат і Прикарпаття)». Автори – кандидат біологічних наук, доцент кафедри анатомії та фізіології нашого Університету Тетяна Миколаївна Куцериб і доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри зоології Львівського національного університету імені Івана Франка Йосиф Володимирович Царик. Охарактеризовано особливості рийної діяльності ссавців у гірських екосистемах...

Детальніше »

Волейболістки «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ» продовжують погоню за лідером

ВОЛЕЙБОЛ. Вища ліга 2018-19 

28 січня 2019 р.

26 і 27 січня волейбольна команда Вищої ліги України «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» зіграла свої перші офіційні матчі у 2019 р. 26 січня підопічні Василя Ковцуна на домашньому майданчику Львівського технологічного коледжу у межах 4-го туру очікувано перемогли...

Детальніше »

Шпажистка Ксенія Пантелєєва вперше виграла медаль на турнірі серії Гран-Прі

ФЕХТУВАННЯ. Гран-Прі 

28 січня 2019 р.

Аспірантка ЛДУФК Ксенія Пантелєєва виграла срібло на Гран-Прі з фехтування на шпагах в столиці Катару Досі. Вихованка заслуженого тренера України Андрія Орліковського вперше у кар’єрі стала призером в особистій першості на міжнародних турнірах Міжнародної федерації фехтування.

Детальніше »

Зимове свято в «зоряному» Університеті (Фото)

27 січня 2019 р.

26 січня 2019 року у Львівському державному університеті фізичної культури відбулося справжнє «Свято зими», на яке прийшли викладачі та працівники ЛДУФК разом із своїми дітьми. І попри дуже людне товариство, спортивного реманенту вистачило усім.

Детальніше »

На шаховому фестивалі в Гібралтарі Іванчук та сестри Музичук стартували без поразок

ШАХИ 

25 січня 2019 р.

Розпочався шаховий фестиваль – Tradewise Gibraltar chess festival – 2019, який вважається одним з найпрестижніших у календарі Міжнародної шахової федерації (FIDE). Загалом 252 учасники, серед яких 120 гросмейстерів. Переможець та призери визначаються за швейцарською системою в десять турів.

Детальніше »

Волейболістки «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ» запрошують на домашні матчі

ВОЛЕЙБОЛ. Вища ліга-18/19 

25 січня 2019 р.

У суботу та неділю, 26-го і 27-го січня відповідно, львівська волейбольна команда жіночої Вищої ліги України «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ», на 95 відсотків сформована зі студенток нашого вишу, зіграє свої перші ігри року. Завтра о 19:00 львів’янки зустрінуться з миколаївським клубом «Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5-ВУФК»...

Детальніше »

Представники ЛДУФК Ольга Книш і Михайло Карпушин тріумфували на чемпіонаті України з гірськолижного спорту

ГІРСЬКОЛИЖНИЙ СПОРТ. Чемпіонат України-2019 

24 січня 2019 р.

Тріумфом представників ЛДУФК завершився чемпіонат України з гірськолижного спорту у «Буковелі». Студент 3-го курсу нашого вишу Михайло Карпушин загалом виборов чотири золоті медалі. Змагаючись із юніорами, Михайло Карпушин посів перше місце у двох дисциплінах – слаломі-гігант і слаломі.

Детальніше »

Олена Підгрушна відкриє для України шостий етап Кубка світу-18/19 з біатлону

БІАТЛОН 

24 січня 2019 р.

Шостий етап Кубка світу-2018/19 з біатлону, який стартує в Італії сьогодні, 24-го січня, почне жіноча спринтерська гонка на 7,5 км з двома вогневими рубежами. О 15:30 на старт вийдуть 97 біатлоністок. Україну представлять п’ять біатлоністок, а першою з них гонку розпочне капітан команди Олена Підгрушна (дев’ятий стартовий номер).

Детальніше »

СБК «Львів» вийшов у «Фінал чотирьох» Кубка України

БАСКЕТБОЛ. Кубок України 2018-19 

23 січня 2019 р.

Дебютант цьогорічної жіночої суперліги України СБК «Львів», кольори якого захищає низка студенток Львівського державного університету фізичної культури, вийшов у «Фінал чотирьох» Кубка України. У чвертьфіналі підопічні Ірини Кленіної двічі доволі впевнено обіграли представника вищої ліги «НУБіП України» (Київ) – 73:34 і 62:39.

Детальніше »

Олег Гринів – почесний професор Університету сучасних знань

23 січня 2019 р.

Рішенням вченої ради Університету сучасних знань від 11-го грудня 2018 року професору кафедри гуманітарних дисциплін Львівського державного університету фізичної культури, доктору філософських наук, члену НСП України Гриніву Олегу Івановичу присвоєно звання почесного професора Університету сучасних знань. Диплом почесного професора Університету сучасних знань Олегу Гриніву було вручено учора, 22-го січня, у Києві у ході свята з нагоди 100-річчя Соборності України.

Детальніше »

Представники ЛДУФК взяли участь у науковій конференції в Латвії

23 січня 2019 р.

З 16 по 19 січня у Ризі відбулася перша зустріч партнерів проекту Innovative Rehabilitation Education – Introduction of new master degree programs in Ukraine (REHAB), на якому Львівський державний університет фізичної культури представляли доценти кафедри фізичної терапії та ерготерапії Катерина Тимрук-Скоропад та Любов Ціж.

Детальніше »

Студент ЛДУФК Орест Лебеденко став гравцем іспанського клубу «Луго»

ФУТБОЛ 

22 січня 2019 р.

Студент кафедри футболу (завідувач – доцент Андрій Дулібський) ЛДУФК, гравець молодіжної збірної України Орест Лебеденко, який є вихованцем львівських «Карпат» і на клубному рівні виступав за «зелено-білих» на позиції лівого захисника, відтепер захищатиме кольори «Луго» – клубу іспанської Сегунди (аналог вітчизняної Першої ліги).

Детальніше »

Василь Іванчук та сестри Музичук сьогодні стартують на турнірі в Гібралтарі

ШАХИ 

22 січня 2019 р.

Cьогодні у Гібралтарі розпочинається традиційний шаховий фестиваль – Tradewise Gibraltar Chess Festival, в програму якого, поряд з іншими змаганнями, входить найсильніший за складом Мастерс. На головний турнір, який пройде за швейцарською системою в 10 турів, заявилися 244 гравця, серед яких 120 гросмейстерів.

Детальніше »

Анна Петрик дебютувала за національну збірну України з футболу

ФУТБОЛ 

21 січня 2019 р.

Учора, 20-го січня, національна жіноча команда України зіграла другий поєдинок зі збірною Португалії в рамках першого у 2019 році тренувального збору. У звітному поєдинку в складі «синьо-жовтих» дебютувала студентка кафедри футболу (завідувач – доцент Андрій Дулібський) ЛДУФК Анна Петрик.

Детальніше »

Ватерполісти львівського «Динамо» – срібні призери турніру у Литві Alytus Cup – 2019

ВОДНЕ ПОЛО 

21 січня 2019 р.

В Алітусі, 20-го січня, фінішував міжнародний турнір Alytus Cup – стартовий тур прем’єрного чемпіонату Інтернаціональної Карпатської ліги водного поло-2019. За трофей на водному майданчику Alytus Sports and Recreation Center вели боротьбу чотири клуби з країн Східної Європи...

Детальніше »

Волейболістки ЛДУФК готуються до домашнього туру Вищої ліги сезону-18/19

ВОЛЕЙБОЛ. Вища ліга-18/19 

21 січня 2019 р.

Період новорічно-різдвяних свят аж ніяк не заважає тренувальному процесу, що триває у команди Вищої ліги чемпіонату України «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ», яка на 95 відсотків сформована зі студенток нашого вишу.

Детальніше »

Дві поразки баскетболісток «Львова» у Києві

БАСКЕТБОЛ. Суперліга України 2018-19 

20 січня 2019 р.

СБК «Львів», за яку виступає низка студенток нашого вишу, провів два поєдинки регулярного чемпіонату у столиці. Спершу підопічні старшого викладача кафедри спортивних та рекреаційних ігор ЛДУФК Ірини Кленіної безнадійно поступилися чинному чемпіонові БК «Київ-Баскет» (50:96), а наступного дня...

Детальніше »

Медальний «хет-трик» борців-вільників ЛДУФК на молодіжній першості України-2019

ВІЛЬНА БОРОТЬБА. Чемпіонат України U-23 

19 січня 2019 р.

Учора, 18-го січня, у Хмельницькому завершився чемпіонат України-2019 з вільної боротьби серед молоді віком до 23-х років. У доробку студентів кафедри атлетичних видів спорту (завідувач – доцент Федір Загура) ЛДУФК на всеукраїнському молодіжному форумі три медалі – дві срібні та одна бронзова.

Детальніше »

Завтра ватерполісти львівського «Динамо» стартують в ІКЛВП-2019

ВОДНЕ ПОЛО 

18 січня 2019 р.

Найближчими вихідними, 19-го та 20-го січня, на водному майданчику басейну Alytus Sports and Recreation Center (pool) в литовському місті Алітус відбудеться перший тур прем’єрного чемпіонату Інтернаціональної Карпатської ліги водного поло 2019 року.

Детальніше »

Василь Кравець – гравець клубу елітного дивізіону чемпіонату Іспанії

ФУТБОЛ 

17 січня 2019 р.

Захисник національної збірної України з футболу, студент ЛДУФК Василь Кравець, який є вихованцем ФК «Карпати», став гравцем іспанського «Леганеса», що виступає у Примері – елітному дивізіоні тамтешнього чемпіонату. Учора Василь уже провів свій перший поєдинок у складі своєї нової команди...

Детальніше »

Представники ЛДУФК «настріляли» чималий «врожай» нагород чемпіонату України-2019

СТРІЛЬБА. Чемпіонат України-2019 

17 січня 2019 р.

Учора, 16-го січня, завершився Відкритий зимовий чемпіонат України-2019 у приміщенні з кульової стрільби, який приймали відразу два міста – Львів (пістолет) та Київ (гвинтівка). Чималим медальним здобутком можуть похизуватися випускники й нашого вишу...

Детальніше »

Баскетболістки СБК «Львів» готові до матчів з головними фаворитами сезону

БАСКЕТБОЛ. Суперліга України 2018-2019 

17 січня 2019 р.

Після п’яти перемог поспіль (три – у матчах за Кубок, два – у Суперлізі) у піднесеному настрої готуються до наступних матчів баскетболістки СБК «Львів», більшість з яких навчається у ЛДУФК. Попереду у них два виїзних поєдинки регулярного чемпіонату жіночої Суперліги – зі столичними БК «Київ-Баскет» та «Динамо-НПУ»...

Детальніше »

Івану Рибчичу – 50!

17 січня 2019 р.

Сьогодні, 17-го cічня, виповнюється 50 років з дня народження старшого викладача кафедри спортивної медицини та здоров’я людини ЛДУФК, кандидата наук з державного управління Рибчича Івана Євстахійовича! З цієї нагоди увесь колектив університету сердечно вітає Івана Євстахійовича...

Детальніше »

Олена Підгрушна готова стартувати у Рупольдингу

БІАТЛОН. Кубок світу 

16 січня 2019 р.

У німецькому Рупольдингу пройде п'ятий етап Кубка світу, який 17 січня відкриють відразу дві спринтерські гонки: о 12-ій годині за Києвом стартуватимуть чоловіки, о 15 год. 30 хв. – жінки. Саме у складі жіночої збірної України відбулася одна зміна – Юлія Журавок повертається на Кубок IBU, бо повністю оговталася після хвороби аспірантка ЛДУФК Олена Підгрушна. Загалом, у розпорядженні головного тренера жіночої збірної росіянина Андрєя Прокуніна є п'ятеро біатлоністок: Олена Підгрушна, Юлія Джима, Валентина і Віта Семеренко та Анастасія Меркушина.

Детальніше »

ЛДУФК прийматиме Відкритий екуменічний чемпіонат України з шахів серед духовенства

ШАХИ 

15 січня 2019 р.

16-го лютого у головному корпусі ЛДУФК відбудеться другий за ліком Міжнародний відкритий екуменічний чемпіонат України з шахів серед духовенства. Змагання проводяться з метою підняття патріотичного духу, популяризації шахів, налагодження дружніх відносин між духовенством з різних регіонів України...

Детальніше »

Анатолій Бузнік: «У Неаполі розраховую на допомогу Степана Юрчишина»

ФУТБОЛ. Всесвітня Універсіада-2019 

14 січня 2019 р.

Наприкінці минулого року відбулося засідання Виконкому Всеукраїнської футбольної асоціації студентів (ВФАС), де йшлося про підготовку збірної України до Всесвітньої універсіади, яку в липні прийматиме Неаполь. До речі, там наставник студентської збірної України Анатолій Бузнік розраховує на допомогу Степана Юрчишина...

Детальніше »

Переможний початок року для баскетболісток СБК «Львів»

БАСКЕТБОЛ. Суперліга України 2018-19 

13 січня 2019 р.

Напрочуд вдалим вийшов початок 2019 року в баскетболісток СБК «Львів», основу якого складають студентки ЛДУФК. Після кубкових звитяг підопічні старшого викладача кафедри спортивних та рекреаційних ігор ЛДУФК Ірини Кленіної здобули дві поспіль перемоги в регулярному чемпіонаті жіночої Суперліги України...

Детальніше »

Четверта поспіль перемога СБК «Львів»

БАСКЕТБОЛ. Суперліга України 2018-19 

11 січня 2019 р.

Після трьох поспіль перемог у матчах Кубка України СБК «Львів», кольори якого захищає низка студенток і випускниць ЛДУФК, а наставник команди Ірина Кленіна є старшим викладачем кафедри спортивних та рекреаційних ігор нашого вишу, здобув звитягу і в матчі чемпіонату, обігравши вдома «Чайку-ДЮСШ-Бердянськ»...

Детальніше »

Василь Іванчук та сестри Музичук зіграють на шаховому фестивалі в Гібралтарі

ШАХИ 

11 січня 2019 р.

22-го січня у Гібралтарі стартує шаховий фестиваль – Tradewise Gibraltar chess festival, в програму якого, поряд з іншими змаганнями, входить найсильніший за складом Мастерс. На турнір заявилися 244 гравця, серед них 120 гросмейстерів...

Детальніше »

СБК «Львів» зіграє два домашніх поєдинки

БАСКЕТБОЛ. Суперліга 2018-19 

10 січня 2019 р.

Дебютант жіночої Суперліги України СБК «Львів», у складі якого грає низка студенток та випускниць ЛДУФК, 11 і 13 січня проведе свої перші матчі 2019-го року в регулярному чемпіонаті. У палаці спорту «Галичина» львівські баскетболістки прийматимуть «Чайку-ДЮСШ-Бердянськ» і запорізьку «Козачку-КПУ» відповідно (початок обох матчів – 17 год. 15 хв.).

Детальніше »

Юрій Семенюк має шанс зіграти на Євро-2019

ВОЛЕЙБОЛ. Кваліфікація ЧЄ-2019 

10 січня 2019 р.

Чоловіча національна збірна команда України, у складі якої виступає й представник ЛДУФК Юрій Семенюк, у напрочуд цікавому й захоплюючому матчі перемогла у гостях Швейцарію (3:2) в заключному матчі кваліфікації на Євро-2019. У підсумку, наша збірна виграла усі шість поєдинків і вперше з 2005 р. пробилися до фінальної...

Детальніше »

Анна Петрик зіграє за збірну України з футболу в матчах проти Португалії

ФУТБОЛ 

10 січня 2019 р.

Головний тренер національної жіночої збірної України з футболу Наталія Зінченко оприлюднила список із 22-х гравців для участі у спарингах із Португалією, які пройдуть 17 та 20 січня. Серед запрошених до табору «синьо-жовтих» і студентка кафедри футболу ЛДУФК – Анна Петрик, яка на клубному рівні грає у лінії півзахисту харківського «Житлобуду-1».

Детальніше »

Олена Підгрушна завтра стартує на етапі Кубка світу-18/19 з біатлону в Обергофі

БІАТЛОН 

9 січня 2019 р.

Став відомий склад збірної України з біатлону на четвертому етапі Кубка світу сезону-2018/19, який стартує 10-го січня, в Обергофі (Німеччина). Серед тих хто вже завтра бігтиме першу гонку після новорічно-різдвяної перерви й аспірантка ЛДУФК Олена Підгрушна.

Детальніше »

Перша перемога СБК «Львів» у 2019 році

БАСКЕТБОЛ. Кубок України 2018-19 

9 січня 2019 р.

8 січня у Києві баскетболістки СБК «Львів», у складі якого чимало студенток ЛДУФК, а наставник команди Ірина Кленіна є старшим викладачем кафедри спортивних та рекреаційних ігор нашого вишу, здобули переконливу перемогу в першому матчі чвертьфіналу Кубка України над представником вищої ліги...

Детальніше »

Юрій Семенюк допоміг збірній України з волейболу здобути путівку на Євро-2019

ВОЛЕЙБОЛ. Євро-2019 

6 січня 2019 р.

Чоловіча збірна України з волейболу достроково виконала завдання виходу на фінальний турнір ЧЄ-2019. У 5 матчі відбору проти збірної Македонії «синьо-жовта» дружина виграла перші два сети, достроково ставши...

Детальніше »

Студент ЛДУФК Андрій Тишковець: «Хочу до наступного олімпійського циклу вийти на пік форми»

БОКС 

4 січня 2019 р.

Студент Львівського державного університету фізичної культури, член національної збірної України з боксу, майстер спорту міжнародного класу 21-річний Андрій Тишковець став чемпіоном України 2017 року (вагова категоря до 52 кг), а торік у Харкові був третім.

Детальніше »

Ювілей Буняк Зоряни Мирославівни!

1 січня 2019 р.

Сьогодні, 1-го січня, у перший день Нового, 2019 року, вітання з ювілеєм приймає головний бухгалтер Львівського державного університету фізичної культури, справжній професіонал своєї справи, а головне, красива Жінка і прекрасна Людина, Буняк Зоряна Мирославівна! З цієї нагоди увесь колектив нашого Університету сердечно вітає Зоряну Мирославівну та щиро бажає їй міцного здоров’я, любові від рідних...

Детальніше »

Анна Музичук – третя у новорічному рейтингу FIDE. Марія Музичук – шоста

ШАХИ. Рейтинг FIDE 

1 січня 2019 р.

Міжнародна федерація шахів (FIDE) у перший день Нового, 2019-го року, представила оновлений рейтинг-лист станом на 1-е січня 2019 р. До першої десятки списку у жінок, як і раніше, входять дві українки: випускниці ЛДУФК Анна Музичук (коефіцієнт – 2569) та її молодша сестра Марія...

Детальніше »

Вітання з ювілеєм приймає Ірина Рубіновська!

1 січня 2019 р.

Перший день Нового, 2019 року, є особливим у житті Ірини Рубіновської, фахівця першої категорії відділу Інформаційного забезпечення, профорієнтації та працевлаштування ЛДУФК – Ірина Ананіївна, яка не так давно працює в нашому виші, та вже зарекомендувала себе висококваліфікованим спеціалістом, приймає вітання з ювілеєм! З цієї нагоди увесь колектив нашого Університету сердечно вітає...

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ