Анна Петрик зіграє за збірну України з футболу в матчах проти Португалії

Головний тренер національної жіночої збірної України з футболу Наталія Зінченко оприлюднила список із 22-х гравців для участі у двох товариських матчах із Португалією, які 17 та 20 січня пройдуть на Піренейському півострові. Серед запрошених до табору «синьо-жовтих» і студентка кафедри футболу (завідувач – доцент Андрій Дулібський) Львівського державного університету фізичної культури Анна Петрик, яка на клубному рівні грає у лінії півзахисту харківського «Житлобуду-1».

До складу національної команди увійшло 13 футболісток, які представляють чемпіонат України: сім – «Житлобуд-1» (Харків), п’ять – «Житлобуд-2» (Харків), одна – «Восход» (Херсонська обл.). Окрім гравців із національної першості, тренер запросила шість легіонерів, які виступають у чемпіонатах Туреччини, Білорусі, Польщі та Франції. Відзначимо, що присутня у списку й одна дебютантка – Альона Ковтун із польського ФК «Медик» (Конін).

СКЛАД ЖІНОЧОЇ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ:

Воротарі: Ірина Саніна («Житлобуд-1» Харків), Катерина Самсон (без клубу), Дарина Бондарчук («Житлобуд-2» Харків).

Захисники: Натія Панцулая («ALG Spor», Туреччина), Дар’я Кравець (без клубу), Альона Ковтун («Медик», Польща), Яна Деркач («Восход» Херсонська обл.), Ольга Басанська (без клубу), Анна Петрик («Житлобуд-1» Харків), Ірина Подольська («Житлобуд-2» Харків), Любов Шматко («Мінськ» Білорусь).

Півзахисники: Ольга Овдійчук, Ірина Кочнєва, Надія Хаванська (усі – «Житлобуд-1» Харків), Таміла Хіміч («Мінськ» Білорусь), Тетяна Китаєва, Тетяна Полюхович (обидві – «Житлобуд-2» Харків), Тетяна Романенко («Реймс», Франція).

Нападники: Тетяна Козиренко («ALG Spor», Туреччина), Надія Куніна, Дар’я Апанащенко (обидві – «Житлобуд-1» Харків), Вероніка Андрухів («Житлобуд-2» Харків).

Збереться національна команда в Києві 15-го січня, а вже вранці наступного дня «синьо-жовті» вилетять до Португалії, де 17-го січня, в містечку Абрантиш на муніципальному стадіоні відбудеться перший матч із місцевою збірною. Початок поєдинку заплановано на 20:00 за київським часом.

Другий поєдинок між цими збірними пройде 20-го січня в місті Торреш-Новаш на стадіоні «Алвеш Вієйра». Початок – о 18:00 за київським часом.

Нагадаємо, що за всю свою історію жіноча збірна України провела з португальською командою шість матчів, в яких здобула три перемоги, зазнала однієї поразки й двічі зіграла внічию:

10.05.2003. Відбір до Євро-2005
Україна – Португалія – 0:1