Четверта поспіль перемога СБК «Львів»

Після трьох поспіль перемог у матчах Кубка України СБК «Львів», кольори якого захищає низка студенток і випускниць Львівського державного університету фізичної культури, а наставник команди Ірина Кленіна є старшим викладачем кафедри спортивних та рекреаційних ігор нашого вишу, здобув звитягу і в матчі регулярного чемпіонату, обігравши вдома «Чайку-ДЮСШ-Бердянськ» – 51:48 (15:15, 14:11, 10:12, 12:10).

Зазначимо, що і гості з Бердянська до матчу у Львові мали солідну переможну серію, яка налічувала 8 матчів (5 – у чемпіонаті, 3 – у розіграші кубка). Можливо, вона б і продовжилася, якби змогла зіграти у місті Лева беззаперечний лідер «Чайки-ДЮСШ-Бердянськ» Олександра Радулович, котра в середньому у цьому чемпіонаті набирає по 30 очок і робить по 13,5 підбирань. Звісно, відсутністю досвідченого, 32-річного форварда відразу ж прагнули скористатися підопічні Ірини Кленіної, які зі старту повели в рахунку – 5:0. Та гості не знітилися і невдовзі відновили рівновагу. Саме за нічийного рахунку і закінчилася перша чверть поєдинку – 15:15.

У другій – після влучного кидка капітана львівської команди Катерини Скакаліної перевага господарок майданчика сягнула семи очок – 25:18. Але гості знайшли в собі сили скоротити розрив у рахунку до трьох балів – 29:26. Після великої перерви гра стала ще більш нервовою. Як наслідок – велика кількість втрат і фолів. Зрештою, через перебір персональних зауважень поза грою у вирішальні моменти гри опинилися лідери львівської команди Вікторія Бабич і Ольга Краснікова. Та, на щастя, у відповідальний момент влучними кидками відзначилися Катерина Скакаліна й Марія Ковтун (50:46). Та гості знову скоротили розрив у рахунку до мінімуму (50:48), після чого перейшли на тактику фолів, яка дивідендів їм не принесла, а Скакаліна саме з лінії штрафних і встановила остаточний рахунок гри – 51:48. Ця звитяга стала четвертою поспіль для СБК «Львів», яка, до речі, стала четвертою для львів’янок у регулярному чемпіонаті, а для гостей – четвертою поразкою в чемпіонаті.

Попереду у СБК «Львів» домашній поєдинок проти БК «Козачка-КПУ» (13 січня о 17 год. 15 хв.), який перед тим програв у Івано-Франківську – 58:72.


Роман Цюняк 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ