Львівська «Галичанка» продовжує боротьбу за гандбольний Єврокубок

Завтра, 12-го жовтня, львівська «Галичанка», більшість гравців якої є випускницями або студентками Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, зіграє у гостях перший матч проти румунського клубу Magura Cisnadie в рамках другого кола кваліфікації Кубка ЄГФ (Європейської гандбольної федерації) сезону-2019/2020. Гра стартує о 18:00.

Вчора, 10-го жовтня, львівська «Галичанка», яка є єдиним представником України у жіночих гандбольних Єврокубках в поточному сезоні, відправилася до Румунії. Сьогодні, 11-го жовтня, наші дівчата, поселившись у готелі, проведуть передігрове тренування на паркеті Polyvalent Hall Magura Cisnadie та водночас ознайомляться з майданчиком, на якому власне завтра, 12-го жовтня, й зіграють перший поєдинок двоматчевого протистояння з румунками.

Зазначимо, що гра транслюватиметься на офіційному сайті ЄГФ.

У складі «Галичанки» у завтрашньому матчі «дебютує» Марина Коновалова. Ліва крайня «Галичанки» знову повернулася в команду після пропущеного сезону, який вона провела у складі азербайджанського Azeryol Baku. Нагадаємо, саме з чемпіоном Азербайджану підопічні Тетяни Штефан і Анжели Савченко грали в першому колі цьогорічного Кубка ЄГФ і здобули дві перемоги – 26:24 та 23:18.

Марина Коновалова вже від початку цього сезону перебувала у тренувальному таборі «Галичанки», а тепер, владнавши всі формальні питання, виступатиме за неї й в офіційних стартах.

Загалом склад «Галичанки» на першу гру другого раунду Кубка ЄГФ є наступним: воротарі – Марія Гладун, Вікторія Салтанюк; польові гравці – Наталія Савчин (капітан команди), Діана Дмитришин, Наталія Шипляк, Марина Коновалова, Ірина Прокоп’як, Мар’яна Маркевич, Юлія Головко, Ольга Василяка, Олександра Фурманець, Христина Майкут, Катерина Козак, Анастасія Мелекесцева, Анастасія Баранович, Тетяна Поляк.

Додамо, що завтрашній поєдинок судитимуть іспанські арбітри Андрес Росендо та Сержіо Родрігес Естевез, а функції делегата ЄГФ виконуватиме Кенан Сіврікая з Туреччини.

Матч-відповідь «Галичанка» та Magura Cisnadie зіграють рівно за тиждень – у суботу, 19-го жовтня, у Львові. Початок другого поєдинку двоматчевого протистояння на паркеті палацу спорту «Галичина» міста Лева о 18:00. Вхід для глядачів – вільний.

Нагадаємо, до третього кваліфікаційного раунду Кубка ЄГФ вийде команда, яка переможе за сумою голів, забитих у двох іграх. У разі рівного загального рахунку, перевага буде на боці команди, яка закинула більше м’ячів на полі суперника. Коли ж і цей показник буде однаковим, назначається додатковий час і, при потребі, серія семиметрових кидків (гандбольні пенальті).