«Молода спортивна наука України – 2019»: День 2-й (Фото)

Вчора, 19 квітня 2019 року, у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського на 4-х секційних засіданнях в рамках XXІIІ Міжнародної наукової конференції «Молода спортивна наука України» представили 28 доповідей.

Зокрема, у секції «Теорія та методика підготовки спортсменів; олімпійський, паралімпійський і професійний спорт» представили 7 доповідей; у секції «Фізичне виховання різних верств населення» –7 доповідей; у секції «Фізична терапія та ерготерапія» – 8 доповідей; у секції «Проблеми здоров’я людини, туризму; підготовка кадрів та управління у сфері фізичного виховання і спорту» – 6 доповідей.

Після завершення конференції керівники засідань підсумували результати роботи і висловили побажання для молодих науковців.

«Необхідно уважніше ставитися до постановки теми доповіді. Це 50% успіху, – наголосив доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор Богдан Виноградський, – контактуйте з авдиторією, а не читайте з листка. Молоді учені мають зростати!».

«Важливо врахувати формат презентації, зокрема чіткість показу слайдів; рівень культури доповідачів, рівень володіння матеріалом. Має бути узгодженість мети із завданнями, – підкреслив кандидат педагогічних наук, професор Михайло Линець, – Але, не дивлячись на всі зауваження, приємно, що молодь є активною і має бажання досліджувати спортивну науку. Важливі результати ще попереду. Бо це дійсно молода спортивна наука України».

«Тематика виступів стосувалася різних сфер фізичного виховання. Контингент досліджень: курсанти – 2 доповіді, студенти – 3, школярі – 2. Зокрема, було представлено одну програму щодо фізичного виховання. Дві роботи стосувалися мотивації, три – фізичної підготовки, одна – олімпійської освіти, – підсумувала доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор Іванна Боднар, – Частина робіт відображала результати перетворюючих експериментів. Варто зазначити, якщо декларуєте певну розроблену програму, то покажіть її у презентації доповіді».

«Представлені доповіді були різними і дуже корисними. Але у дослідженнях мало наукових результатів на емпіричному рівні. Рекомендую молодим науковцям у майбутньому звернути на це увагу», – зазначив доктор біологічних наук, старший науковий співробітник, професор Юрій Борецький.

«Засідання нашої секції виявилось найменшим за кількістю учасників, однак доповіді були настільки цікавими і різноманітними, що викликали жваві дискусії. Тематика охоплювала широке коло питань – від розвитку туризму і курортів до проблем якості життя, – зауважив доктор економічних наук, доцент Андрій Голод, – Очевидно, що основне завдання наукових конференції – обмін досвідом – було виконане на «відмінно»! Я задоволений науковим рівнем доповідей і бажаю учасникам конференції, які працюють над дисертаціями, успішно завершити свої дослідження, врахувавши сьогоднішні зауваження і побажання».

На завершення проректор з наукової роботи та зовнішніх зв’язків, професор Андрій Вовканич висловив вдячність всім учасникам, керівникам секційних засідань та гостям за участь у роботі XXІIІ Міжнародної наукової конференції «Молода спортивна наука України».

Іванна Литвинець,
культурно-мистецький відділ