Олена Підгрушна завтра стартує на етапі Кубка світу-18/19 з біатлону в Обергофі

Став відомий склад збірної України з біатлону на четвертому етапі Кубка світу сезону-2018/2019, який стартує завтра, 10-го січня, в Обергофі (Німеччина). Серед тих хто вже завтра бігтиме першу гонку після новорічно-різдвяної перерви й аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Олена Підгрушна.

Зазначимо, що тренери українських біатлоністів на черговому, четвертому за ліком етапі Кубка світу сезону-2018/2019 в німецькому Обергофі вирішили використовувати розширений варіант складу з одним запасним.

Тож українську збірну з біатлону
на етапі світового Кубка в Обергофі представлятимуть:

Чоловіки – Артем Прима, Дмитро Підручний, Сергій Семенов, Артем Тищенко, Руслан Ткаленко;

Жінки – Олена Підгрушна, Юлія Джима, Валя Семеренко, Анастасія Меркушина, Віта Семеренко, Юлія Журавок.

Зазначимо, що до змагальної програми етапу Кубка світу в Обергофі входять спринт, гонки переслідування та класичні естафети у жінок і чоловіків.

Додамо, що сьогодні, 9-го січня, капітан жіночої команди, олімпійська чемпіонка Сочі-2014 в естафеті, аспірантка ЛДУФК Олена Підгрушна приймає вітання з днем народження. Тож увесь колектив нашого Університету вітає Олену з уродинами і щиро бажає їй міцного здоров’я, щастя в особистому житті, спортивної удачі та підкорення найвищих висот у спорті, впевненості в своїх силах, люблячих друзів і підтримки вболівальників! Нехай невдачі будуть дрібними, неприємності – тимчасовими, а біатлонний шлях веде до п’єдесталу! Гарного настрою і позитивних емоцій!

БІАТЛОН. КУБОК СВІТУ СЕЗОНУ-2018/2019. 4-й ЕТАП

10–13 січня. Обергоф (Німеччина)

Розклад перегонів

10 січня (четвер)