СБК «Львів» зіграє два домашніх поєдинки

Дебютант жіночої Суперліги України СБК «Львів», у складі якого грає низка студенток та випускниць ЛДУФК, а головний тренер Ірина Кленіна працює старшим викладачем кафедри спортивних та рекреаційних ігор нашого вишу, 11 і 13 січня проведе свої перші матчі 2019-го року в регулярному чемпіонаті. У палаці спорту «Галичина» львівські баскетболістки прийматимуть «Чайку-ДЮСШ-Бердянськ» і запорізьку «Козачку-КПУ» відповідно (початок обох матчів – 17 год. 15 хв.).

Зазначимо, що команди уже зустрічалися на початку сезону. Зокрема, 17 жовтня 2018 року «Львів» поступився БК «Чайка-ДЮСШ-Бердянськ» у гостях – 63:65. А от «Козачку-КПУ» підопічні Ірини Кленіної обіграли 19 жовтня на її майданчику – 54:47.

Щодо останніх поєдинків, то в грудні «Чайка-ДЮСШ-Бердянськ» виграла усі свої матчі, включаючи перемоги над головними фаворитами чемпіонату – «Київ-Баскетом» (101:81) та столичним «Динамо-НПУ» (84:76). Переможну ходу підопічні Срджана Радуловича продовжили і в кубкових протистояннях із БК «Рівне-ОШВСМ». Спочатку 26 грудня баскетболістки Бердянська обіграли суперниць з Рівного у гостях (78:64), а 4 січня – ще раз перемогли опоненток уже на своєму майданчику (78:61) і пробилися до «Фіналу чотирьох».

Гратиме, швидше за все, у «Фіналі чотирьох» Кубка України і СБК «Львів», бо у першій грі чвертьфіналу 8 січня він на виїзді здолав київський клуб вищої ліги «НУБІП України» (73:34) і матч-відповідь для львів’янок повинен стати простою формальністю. А от у регулярному чемпіонаті підопічні Ірини Кленіної востаннє перемагали ще 3 листопада, коли на виїзді здолали «Вінницькі Блискавки» (78:69). Сподіваємося, що кубкові звитяги в Івано-Франківську та Києві повернуть львівським баскетболісткам переможний дух і в найближчих матчах регулярного чемпіонату України 11 і 13 січня вони зможуть продемонструвати змістовний баскетбол і досягнути позитивного результату.

 

Роман Цюняк 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ