У ЛДУФК відбудеться XXІIІ наукова конференція «Молода спортивна наука України»

18 – 19 квітня 2019 року у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського відбудеться XXІIІ наукова конференція «Молода спортивна наука України». Урочисте відкриття та пленарне засідання розпочнеться 18 квітня 2019 року о 14.00 в 312 авд. головного корпусу ЛДУФК (вул. Костюшка, 11).

З доповідями виступатимуть викладачі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського: кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент, доцент кафедри фітнесу та рекреації Любов Чеховська; кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент, доцент кафедри теорії та методики фізичної культури Наталія Сороколіт та кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент, докторант ЛДУФК Марія Розторгуй.

Секційні засідання за 4-ма напрямами конференції відбудуться у п’ятницю 19 квітня 2019 року з 9.00.

НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

• теорія та методика підготовки спортсменів; олімпійський, паралімпійський і професійний спорт;

• фізичне виховання різних верств населення;

• фізична терапія; адаптивне фізичне виховання; медико-біологічні основи фізичного виховання і спорту;

• проблеми здоров’я людини, фітнесу, рекреації, туризму; підготовка кадрів та управління у сфері фізичного виховання і спорту.

Детально з програмою конференції можна ознайомитися ТУТ