Вітання з ювілеєм приймає Ірина Рубіновська!

Перший день Нового, 2019 року, є особливим у житті Ірини Рубіновської, фахівця першої категорії відділу Інформаційного забезпечення, профорієнтації та працевлаштування Львівського державного університету фізичної культури – Ірина Ананіївна, яка не так давно працює в нашому виші, але вже зарекомендувала себе висококваліфікованим спеціалістом, приймає вітання з ювілеєм!

З цієї нагоди увесь колектив нашого Університету сердечно вітає пані Ірину та щиро бажає їй міцного здоров’я, любові від рідних і поваги від усіх, хто її оточує, задоволення від роботи і чіткого виконання своїх професійних обов’язків, добробуту та матеріального достатку, втілення у реальність усіх життєвих планів, а також завжди залишатися такою красивою, доброзичливою, життєрадісною і позитивною, якою ми Вас бачимо кожен день! Аби у Вашому житті було якомога більше радісних і погожих днів!

Многая літа та Сто лят, пані Ірино!

Ще небо хмарами не вкрите,
Ще так прозоро сяють роси,
А вже по ліву руку – літо,
А вже по праву руку – осінь.

Ще очі блиску не позбулись,
Ще серце жити не стомилось,
А вже по ліву руку – юність,
А вже по праву руку – зрілість.

А час летить нестримно далі
Й душа немовби молодіє,
По ліву руку – всі печалі,
По праву руку – всі надії.

Життя не зміряти літами,
А щастя – то важка наука,
Хай буде щастя завжди з вами,
По ліву й праву руку.