Вітання з Новим 2021-м роком та Різдвом Христовим!

31 грудня 2020 р.

Дорогі наші студенти та шановні колеги! Прийміть щиросердечні вітання з наступаючим Новим, 2021 роком та Різдвом Христовим! Нехай Новий рік та прекрасні Різдвяні Свята принесуть нам усім здоров’я, мир, спокій і злагоду, великі наукові та спортивні здобуткий впевненість у майбутньому!

Детальніше »

Гандболістки «Галичанки» завершили 2020 рік лідером Суперліги

ГАНДБОЛ. Суперліга-20/21 

31 грудня 2020 р.

Львівська гандбольна «Галичанка», кістяк якої сформовано зі студенток та випускниць ЛДУФК, у межах сьомого спареного туру першого етапу чемпіонату жіночої Суперліги сезону-2020/2021 у Херсоні двічі обіграли тамтешню «Дніпрянку».

Детальніше »

Марію Паску нагороджено орденом і почесною грамотою «Науковець року 2020»

31 грудня 2020 р.

В рамках Міжнародної програми «Науковець року 2020», за підтримки та участі представників Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України, Національної академії медичних наук України, Академії будівництва України, народних депутатів України та інших державних структур і громадських об’єднань, з метою сприяння іміджу та підтримки наукових і науково-педагогічних працівників, які професійно займаються науковою діяльністю, отримують вагомі наукові та науково-технічні результати, сприяють розвитку галузі, нагороджено орденом та почесною грамотою завідувача кафедри готельно-ресторанного бізнесу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Паску Марію Зіновіївну – за вагомі здобутки та особистий внесок у розвиток науки України.

Детальніше »

XV Різдвяно-новорічний турнір зі стрільби кульової серед працівників ЛДУФК

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА 

30 грудня 2020 р.

Напередодні Католицького Різдва, 24-го грудня 2020 року, відбувся традиційний, уже 15-й за ліком Різдвяно-новорічний турнір зі стрільби кульової серед працівників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Вітаємо Ориславу Графську із захистом докторської дисертації!

30 грудня 2020 р.

На засіданні спеціалізованої Вченої ради Д 35.154.01 в ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М.І. Долішнього НАН України» 18-го грудня 2020 року відбувся офіційний захист дисертаційної роботи доцента кафедри готельно-ресторанного бізнесу нашого вишу Графської Орислави Іванівни поданої на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук зі спеціальності 08.00.05 – розвиток продуктивних сил і регіональна економіка.

Детальніше »

Викладачі ЛДУФК – учасники зйомок кліпу «Різдвяний трамвайчик»

30 грудня 2020 р.

Викладачі кафедри хореографії та мистецтвознавства Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського взяли активну участь у зйомці святкового кліпу «Різдвяний трамвайчик», присвяченому Різдвяним святам і Новому року.

Детальніше »

Вітаємо Ольгу Пазичук із захистом кандидатської дисертації!

29 грудня 2020 р.

На засіданні спеціалізованої Вченої ради Д 35.829.01 у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського 22-го грудня 2020 року відбувся офіційний захист кандидатської роботи викладача кафедри біохімії та гігієни нашого вишу Пазичук Ольги Олександрівни, поданої на здобуття наукового ступеня кандидата наук з фізичного виховання та спорту зі спеціальності 24.00.01 – олімпійський і професійний спорт.

Детальніше »

Викладачів ЛДУФК відзначено Подяками Ректорату

29 грудня 2020 р.

Ректорат Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського за вагомий багаторічний внесок у розвиток фізичної культури і спорту в Україні та високий професіоналізм відзначив Подяками викладачів нашого вишу.

Детальніше »

Вітаємо Катерину Тимрук-Скоропад із захистом докторської дисертації!

28 грудня 2020 р.

На засіданні спеціалізованої Вченої ради Д 35.829.01 у ЛДУФК 22-го грудня 2020 року відбувся офіційний захист дисертаційної роботи доцента кафедри фізичної терапії та ерготерапії нашого вишу Тимрук-Скоропад Катерини Анатоліївни поданої на здобуття наукового ступеня доктора наук з фізичного виховання та спорту.

Детальніше »

Викладачів ЛДУФК нагороджено грамотами Львівської обласної ради

28 грудня 2020 р.

Львівська обласна рада нагородила грамотами викладачів кафедри легкої атлетики ЛДУФК. Ректорат та увесь колектив нашого Університету щиросердечно вітають Конестяпіна Володимира та Прокопенка Віктора з відзнакою та бажають їм міцного здоров’я, щастя і нових успіхів!

Детальніше »

Увага! Дію карантину у ЛДУФК продовжено по 28-е лютого 2021 року

28 грудня 2020 р.

З метою запобігання поширенню коронавірусу у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського продовжено дію карантину терміном по 28-е лютого 2021 року.

Детальніше »

Вітаємо Андрія Сову із захистом докторської дисертації!

27 грудня 2020 р.

22-го грудня 2020 року, на засіданні спеціалізованої Вченої ради Д 35.222.01 Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України та Інституту народознавства НАН України відбувся офіційний захист дисертаційної роботи доцента кафедри олімпійської освіти нашого Університету Сови Андрія Олеговича.

Детальніше »

Іван Федик – найкращий тренер Прем’єр-ліги у грудні

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

26 грудня 2020 р.

УПЛ визначила найкращого тренера елітного дивізіону чемпіонату України за підсумками грудня поточного 2020 року. За результатами голосування у проекті переміг головний тренер «Руху» Іван Федик – випускник кафедри футболу ЛДУФК.

Детальніше »

До 75-ліття ЛДУФК виготовлять ювілейні монети та поштові конверти і марки

НАШ ЮВІЛЕЙ 

25 грудня 2020 р.

75-ліття заснування Львівського державного університету фізичної культури та спорту імені Івана Боберського відзначатимуть на державному рівні. Приємні новини є й для нумізматів та філателістів.

Детальніше »

Викладачів ЛДУФК відзначено Подякою ЛОДА

24 грудня 2020 р.

ЛОДА відзначила Подякою низку викладачів ЛДУФК. Ректорат та увесь колектив нашого Університету щиросердечно вітають лауреатів з відзнакою Львівської обласної державної адміністрації та бажають їм міцного здоров’я, щастя і нових наукових звершень й успіхів у педагогічно-викладацькій діяльності!

Детальніше »

Юрій Вірт: «Підсумки жеребкування мене не дуже порадували»

ФУТБОЛ. Кубок України-20/21 

24 грудня 2020 р.

За результатами жеребкування чвертьфіналу Кубку України з футболу сезону-2020/2021 першоліговий «Верес» із Рівного з’ясовуватиме стосунки з представником Прем’єр-ліги – луганською «Зорею». Головний тренер «Вересу», випускник ЛДУФК Юрій Вірт поділився з журналістами своїми очікуваннями від майбутнього кубкового протистояння.

Детальніше »

Євген Приступа: «Я би назвав львівську УСА своєрідною підвалиною сучасного НОК України»

НОК України 

23 грудня 2020 р.

Відділення НОК України у Львівській області публікує матеріали, присвячені 30-літтю від дня утворення НОК України, яке ми відзначили вчора, 22-го грудня. Цього разу заступниця голови-відповідальна секретар організації Оксана Вацеба до розмови запросила професора Євгена Приступу.

Детальніше »

Запрошуємо на новорічну першість ЛДУФК зі стрільби кульової

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА 

23 грудня 2020 р.

У четвер, 24-го грудня, відбудеться традиційна, уже 15-та за ліком новорічна першість Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського зі стрільби кульової. Змагання розпочнуться завтра о 13:00.

Детальніше »

Працівників ЛДУФК відзначено Подякою Львівської обласної ради

23 грудня 2020 р.

Львівська обласна рада відзначила Подякою низку працівників закладів вищої освіти та наукових установ. Приємно, що серед відзначених й двоє представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Опитування викладачів ЛДУФК щодо ефективності дистанційної форми навчання

22 грудня 2020 р.

Для покращення якості освітнього процесу з використанням дистанційних форм роботи Комісія з моніторингу якості освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського проводить опитування викладачів нашого вишу.

Детальніше »

Вітання із 30-річчям НОК України!

НОК України 

22 грудня 2020 р.

Сьогодні, 22-го грудня 2020 року, НОК України відзначає 30-ту річницю з дня свого утворення. Рівно 30 років тому, 1990 року, І Генеральна асамблея засновників прийняла рішення створити Національний Олімпійський Комітет України і саме цей день є офіційною датою його створення.

Детальніше »

Команда Вероніки Любінець стартові матчі баскетбольного Єврокубка зіграє в Угорщині

БАСКЕТБОЛ. Єврокубок-2021 

21 грудня 2020 р.

ФІБА визначила місця проведення матчів першого групового етапу жіночого Єврокубка 2021 року. Відтак представник України «Прометей» із Кам’янського, в складі якого виступає магістрантка ЛДУФК Вероніка Любінець (на фото № 35), стартові поєдинки у групі «A» зіграє в Дьорі.

Детальніше »

Олександр Чижевський: «У грі з «Шахтарем» перевагою «Агробізнесу» може стати розкутість»

ФУТБОЛ. Кубок України-20/21 

21 грудня 2020 р.

Головний тренер «Агробізнесу» із Волочиська, випускник ЛДУФК Олександр Чижевський прокоментував результати жеребкування чвертьфіналу Кубка України з футболу, згідно з якими його підопічним доведеться зустрітися із чинним чемпіоном – донецьким «Шахтарем».

Детальніше »

Гандболістки «Галичанки» зіграли останні домашні матчі у 2020 році

ГАНДБОЛ. Суперліга-20/21 

21 грудня 2020 р.

Львівська гандбольна «Галичанка», кістяк якої сформовано зі студенток та випускниць нашого Університету, в межах шостого спареного туру першого етапу чемпіонату жіночої Суперліги сезону-2020/2021 на домашньому майданчику двічі обіграла Збірну команду Києва. Обидва поєдинки прогнозовано пройшли за більш, ніж переконливої переваги господарок.

Детальніше »

Іван Федик: «Рух» йде до мети маленькими кроками»

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

20 грудня 2020 р.

Випускник ЛДУФК Іван Федик, який за підсумками минулого сезону вивів «Рух» у Прем’єр-лігу, прокоментував виступ «жовто-чорних» в першому колі свого прем’єрного чемпіонату в елітному дивізіоні українського футболу.

– Дуже радий, що нарешті вдалося виграти. Програвати нікому не подобається. У нас і до цього матчу була серія з п’яти ігор, де ми, вважаю, показували хороший футбол...

Детальніше »

ЛДУФК привітав вихованців дитячих будинків Львівщини з Днем Святого Миколая (Фото)

19 грудня 2020 р.

Напередодні Дня Святого Миколая викладачі та студенти факультету туризму Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відвідали та привітали вихованців дитячих будинків м. Львова та Львівської області.

Детальніше »

Команди Шарана, Чижевського і Вірта дізналися суперників по 1/4 фіналу Кубка України

ФУТБОЛ. Кубок України-20/21 

19 грудня 2020 р.

У Будинку футболу відбулося жеребкування стадії 1/4 фіналу Кубка України сезону-2020/2021. Своїх суперників отримали й «Олександрія», «Агробізнес» і «Верес», головними тренерами яких є випускники ЛДУФК Володимир Шаран, Олександр Чижевський і Юрій Вірт відповідно.

Детальніше »

У ЛДУФК в форматі Zoom конференції відбувся День відкритих дверей

18 грудня 2020 р.

У Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського в середу, 16-го грудня, був організований традиційний День відкритих дверей, який через протиепідемічні заходи цього разу відбувся у форматі Zoom-конференції. Гості заходу – майбутні абітурієнти та їхні батьки.

Детальніше »

У ЛДУФК відбувся практичний тренінг з розвитку особистих компетенцій Soft Skills (Фото)

18 грудня 2020 р.

У ЛДУФК, 11 грудня, відбувся, організований кафедрою економіки та менеджменту, практичний тренінг з розвитку особистих компетенцій Soft Skills – «Успішний та ефективний викладач 2021».

Детальніше »

«Академічна доброчесність: актуальність та основні аспекти»

18 грудня 2020 р.

У рамках популяризації академічної доброчесності завідувачка кафедри економіки та менеджменту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, доктор економічних наук, професорка Наталія Павленчик провела лекцію-семінар «Академічна доброчесність: актуальність та основні аспекти».

Детальніше »

Розпочались відкриті залікові уроки на кафедрі хореографії та мистецтвознавства

18 грудня 2020 р.

У студентів кафедри хореографії та мистецтвознавства (завідувачка – професорка Сосіна Валентина Юріївна) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського розпочались відкриті залікові уроки.

Детальніше »

Вітання Пяткову Віктору Тимофійовичу з 80-літтям!

ЮВІЛЯРИ 

18 грудня 2020 р.

Сьогодні, 18-го грудня, свій 80-літній ювілей святкує професор кафедри стрільби та технічних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, доктор наук з фізичного виховання і спорту, автор понад 150-ти наукових і навчально-методичних праць Пятков Віктор Тимофійович. Шановний Вікторе Тимофійовичу, Ректорат та увесь колектив нашого Університету щиросердечно вітають Вас з Поважним Ювілеєм та висловлюють Вам безграничну подяку за багаторічну працю!

Детальніше »

75-ліття ЛДУФК – у переліку ювілеїв і найважливіших подій у суспільно-політичному житті України в 2021 році

НАШ ЮВІЛЕЙ 

17 грудня 2020 р.

Верховна Рада України напередодні, 16-го грудня, прийняла Постанову «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2021 році». Згідно із затвердженим Постановою Додатком, у 2021 році буде, зокрема, відзначатися й 75-ліття ЛДУФК.

Детальніше »

Переможне завершення року волейболістками «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ»

ВОЛЕЙБОЛ. Вища ліга 20/21 

17 грудня 2020 р.

Жіноча волейбольна команда вищої ліги «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ», яка на 95 відсотків укомплектована студентками та випускницями ЛДУФК, успішно відіграли заключні у цьому році календарні матчі чемпіонату України сезону-2020/2021.

Детальніше »

Відійшов у засвіти Ходукін Валентин Михайлович

СУМУЄМО 

17 грудня 2020 р.

У середу, 16-го грудня, на 82-му році життя перестало битися серце колишнього завідувача кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидата педагогічних наук, знаного науковця та відомого тренера, доцента Ходукіна Валентина Михайловича, під орудою якого футбольна команда нашого вишу неодноразово ставала переможцем та призером Всеукраїнських і Всесоюзних студентських Універсіад.

Детальніше »

Фотофакт: Христина Джангобекова – найкраща гравчиня чемпіонату Іспанії

БАДМІНТОН 

16 грудня 2020 р.

Випускниця кафедри спортивних та рекреаційних ігор Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Христина Джангобекова разом зі своєю командою Club Bádminton Oviedo стала переможницею клубного чемпіонату Іспанії 2020 року з бадмінтону Copa Iberdrola серед жіночих команд.

Детальніше »

Cанкарі ЛДУФК виступили на третьому етапі Кубка світу

САННИЙ СПОРТ. Кубок світу-20/21 

16 грудня 2020 р.

В Обергофі відбувся черговий, третій етап Кубка світу з санного спорту. На реконструйованій до майбутнього чемпіонату світу-2021 трасі у складі збірної України змагалися вісім спортсменів, четверо з яких являються студентами і випускниками ЛДУФК.

Детальніше »

Валерій Федорчук – найкращий гравець 13-го туру футбольної УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

15 грудня 2020 р.

Українська Прем’єр-ліга, опитавши фахівців, які входять до експертної ради, визначила найяскравішого футболіста з усіх, які взяли участь у матчах 13-го туру національного чемпіонату серед клубів елітного дивізіону.

Детальніше »

Професор Олег Гринів нагороджений Почесною грамотою Всеукраїнського товариства «Знання»

15 грудня 2020 р.

Ректорат і увесь колектив Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського щиро вітають доктора філософських наук, професора кафедри гуманітарних дисциплін Олега Івановича Гриніва з нагородою – Почесною грамотою Всеукраїнської громадської організації товариства «Знання» України за значний внесок у науково-просвітницьку діяльність, інтелектуальне збагачення українського суспільства, національно-патріотичне виховання молоді і з нагоди 80-річчя від дня народження.

Детальніше »

Команда Ратушного і Браги у грі 16-го туру УХЛ обіграла «Крижаних Вовків»

ХОКЕЙ. УХЛ-20/21 

15 грудня 2020 р.

Херсонський хокейний клуб «Дніпро», в складі якого грають студенти кафедри зимових видів спорту ЛДУФК Євген Ратушний та Владислав Брага, в матчі 16-го туру регулярної першості чемпіонату Української хокейної ліги сезону-2020/2021 у гостях обіграв «Крижаних Вовків» зі столиці.

Детальніше »

Іван Федик – найкращий тренер 13-го туру чемпіонату УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

15 грудня 2020 р.

Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу проаналізувало підсумки чергового, 13-го туру УПЛ. Найкращим наставником заключного ігрового дня I кола чемпіонату визнано головного тренера «Руху», випускника ЛДУФК Івана Федика.

Детальніше »

У персьюті третього етапу Кубка світу з біатлону Юлія Джима залікових балів не здобула

БІАТЛОН. Кубок світу-20/21 

14 грудня 2020 р.

У заключний день третього етапу Кубка світу з біатлону сезону-2020/2021, який напередодні фінішував в австрійському Гохфільцені, відбулася жіноча гонка переслідування на 10 км з чотирма вогневими рубежами. Магістрантка нашого Університету Юлія Джима, яка стартувала з 22-ї позиції, фінішувала за межами залікової зони – на 43-му місці. Із запаморочливої гонки переслідування у жінок напередодні стартувала програма заключного дня третього етапу Кубка світу...

Детальніше »

У матчі 13-го туру УПЛ команда Івана Федика здобула першу перемогу в сезоні

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

14 грудня 2020 р.

Із 11-го по 13-е грудня, тривали матчі чергового, 13-го туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Анастасія Осняч-Шустова завтра стартує на Кубку світу з боротьби

БОРОТЬБА. Кубок світу-2020 

14 грудня 2020 р.

У столиці Сербії Белграді в суботу, 12-го грудня, розпочався індивідуальний Кубок світу 2020 року з трьох стилів спортивної боротьби – греко-римської, вільної та жіночої. За почесний трофей змагатиметься й випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Анастасія Осняч-Шустова.

Детальніше »

Лекція «Академічна доброчесність: актуальність та основні аспекти»

У рамках популяризації академічної доброчесності у нашому Університеті у вівторок, 15-го грудня, о 12:20 в режимі онлайн буде проведена ознайомча лекція для здобувачів вищої освіти усіх рівнів і спеціальностей «Академічна доброчесність: актуальність та основні аспекти».

Детальніше »

Українки з Джимою і Підгрушною у складі посіли сьоме місце в естафеті другого етапу Кубка світу з біатлону

БІАТЛОН. Кубок світу-20/21 

13 грудня 2020 р.

Жіноча збірна України з біатлону показала сьомий результат у класичній естафеті 4х6 км на третьому етапі Кубка світу, що триває в Гохфільцені. Дар’я Блашко, магістрантка ЛДУФК Юлія Джима, Валя Семеренко та аспірантка нашого вишу Олена Підгрушна мали 1 хвилину 13,3 секунди відставання від переможниць...

Детальніше »

Олег Немчінов: «Сподіваюся, спортивні змагання повноцінно відновляться наступного року»

КАБМІН 

13 грудня 2020 р.

Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов сподівається, що у 2021 році в Україні відновлять спортивні змагання, обмежені через пандемію COVID-19. Про це він заявив за результатами онлайн-засідання колегії Міністерства молоді та спорту України, на якому було підбито підсумки року, а також намічені плани на 2021 рік.

Детальніше »

Огляд матчів 15-го туру чемпіонату України з хокею

ХОКЕЙ. УХЛ-20/21 

12 грудня 2020 р.

Київський хокейний клуб «Крижані Вовки» і херсонський «Дніпро», в складі яких грають студенти ЛДУФК, в 15-му турі регулярної першості чемпіонату Української хокейної ліги сезону-2020/2021 поступилися ХК «Маріуполь» та розгромили «Білий Барс» з Білої Церкви відповідно.

Детальніше »

Наше видання серед найкращих книг 2020 року щорічного конкурсу НАН ВО України

12 грудня 2020 р.

За результатами щорічного конкурсу на краще видання 2020 року, який проводить Національна академія наук вищої освіти України, диплом за ІІ місце в номінації «Монографії» отримала колективна монографія «Тиреоїдна патологія та вагітність: етіопатогенез, клініка, діагностування, лікування, реабілітація» (Львів : ЛДУФК ім. Івана Боберського, 2020. ISBN 978-617-7336-62-3) / Протокол засідання журі конкурсу на краще видання 2020 року №1 від 30.11.2020 року, м. Київ /.

Детальніше »

Юлія Джима посіла 22-е місце у спринті третього етапу Кубка світу з біатлону

БІАТЛОН. Кубок світу-20/21 

12 грудня 2020 р.

Магістрантка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Юлія Джима показала кращий час серед українок у спринтерській гонці на 7,5 км з стрільбою на двох вогневих рубежах, якою напередодні у австрійському Гохфільцені розпочався третій етап Кубка світу з біатлону.

Детальніше »

Національний олімпійський комітет України підбив підсумки роботи в 2020 році

НОК України 

11 грудня 2020 р.

Напередодні, під головуванням президента НОК, олімпійського чемпіона Сергія Бубки відбулося засідання ХХХV Генеральної асамблеї НОК України. З урахуванням карантинних умов сьогодення, форум відбувався в режимі онлайн.

Детальніше »

«Дубль» Тараса Кузя довершив розгром збірної України з футзалу команди Молдови

ФУТЗАЛ 

11 грудня 2020 р.

Національна збірна України з футзалу в рамках підготовки до групового раунду кваліфікації чемпіонату Європи-2022 рокузіграла другий спаринг з командою Молдови. «Синьо-жовті» забили у ворота суперника вісім «сухих» м’ячів.

Детальніше »

Грою команди Шарана проти «Зорі» завершиться перша половина УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

11 грудня 2020 р.

У п’ятницю, 11-го грудня, матчем «Олімпік» – «Львів» на столичному стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського розпочнеться 13-й тур ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу ЛДУФК.

Детальніше »

Викладачів ЛДУФК відзначено Подякою Міністерства освіти і науки України

10 грудня 2020 р.

МОН України відзначило Подякою низку працівників закладів вищої освіти та наукових установ нашої держави. Приємно, що серед відзначених й троє представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

У ЛДУФК відбудеться ІІІ Міжнародна конференція «Економіко-соціальні відносини в галузі фізичної культури і сфері обслуговування»

КОНФЕРЕНЦІЇ 

10 грудня 2020 р.

Колектив кафедри економіки та менеджменту ЛДУФК запрошує до участі у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Економіко-соціальні відносини в галузі фізичної культури та сфері обслуговування», що приурочена до 75-річчя нашого вишу.

Детальніше »

Юрій Ковальчук і Ольга Клуннікова – призери Кубка України з сучасного п’ятиборства

СУЧАСНЕ П'ЯТИБОРСТВО. Кубок України-2020 

10 грудня 2020 р.

Завершилися змагання із сучасного п’ятиборства Кубка України 2020 року. Не з пустими руками повернулися додому й студенти ЛДУФК, які у підсумку завоювали дві медалі.

Детальніше »

Гол Тараса Кузя допоміг збірній України з футзалу обіграти команду Молдови

ФУТЗАЛ 

9 грудня 2020 р.

У рамках підготовки до групового раунду кваліфікаціїчемпіонату Європи 2022 року з футзалу збірна України зіграла перший з двох запланованих спарингів із національною командою Молдови.

Детальніше »

Викладачі ЛДУФК – учасники семінару «Внутрішнє забезпечення якості вищої освіти»

9 грудня 2020 р.

Четверо представників кафедри економіки та менеджменту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського взяли участь у семінарі «Внутрішнє забезпечення якості вищої освіти: розвиток освітніх програм та їх акредитація».

Детальніше »

Санкарі ЛДУФК у складі збірної України в естафеті замкнули ТОП-6 другого етапу Кубка світу

САННИЙ СПОРТ. Кубок світу-20/21 

9 грудня 2020 р.

У німецькому Альтенберзі завершився другий етап Кубка cвіту з санного спорту сезону-2020/2021. У командній естафеті, що завершувала програму змагань, збірна України, з чотирьох санкарів якої троє представляли Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського, у підсумковому протоколі посіла шосте місце.

Детальніше »

Зустріч-презентація стейкхолдерів та роботодавців у ЛДУФК

ТУРИЗМ 

8 грудня 2020 р.

На факультеті туризму нашого Університету, за ініціативи декана факультету Володимира Холявки та завідувачки кафедри готельно-ресторанного бізнесу Марії Паски, відбулася зустріч-презентація стейкхолдерів та роботодавців.

Детальніше »

МОК високо оцінює плани Парижа-2024, спрямовані на початок нової ери Олімпіад

ОЛІМПІАДА-2024 

8 грудня 2020 р.

Відбулися дистанційні спільні засідання партнерів по організації Ігор, надана оновлена інформація Координаційної комісії, а також спільний форум за участю МОК та паралімпійського комітету, оргкомітету Париж-2024 та зацікавлених сторін.

Детальніше »

У ЛДУФК відбудеться практичний тренінг з розвитку особистих компетенцій Soft Skills

7 грудня 2020 р.

Кафедра економіки та менеджменту (завідувачка – професорка Наталія Павленчик) нашого Університету запрошує викладачів нашого вишу на відкритий практичний тренінг з розвитку особистих компетенцій Soft Skills. Початок заходу – 10:00; закінчення – 17:00. Тренінг проводить Олена Фурса – сертифікований коуч та практикуючий бізнес-тренер з досвідом роботи понад 20 років.

Детальніше »

Огляд матчів 12-го туру чемпіонату футбольної УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

7 грудня 2020 р.

Упродовж минулих вихідних, 5-го і 6-го грудня, тривали матчі чергового, 12-го туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники ЛДУФК.

Детальніше »

У першому персьюті Кубка світу-20/21 з біатлону Олена Підгрушна залікових балів не здобула

БІАТЛОН. Кубок світу-20/21 

7 грудня 2020 р.

Жіночою гонкою переслідування на 10 км зі стрільбою на чотирьох вогневих рубежах напередодні, 6-го грудня, у фінському Контіолахті завершився другий етап Кубка світу з біатлону сезону-2020/2021. На жаль, аспірантка ЛДУФК Олена Підгрушна фінішувала за межами залікової зони.

Детальніше »

У матчах 14-го туру УХЛ команди хокеїстів ЛДУФК здобули перемоги

ХОКЕЙ. УХЛ-20/21 

7 грудня 2020 р.

Київський ХК «Крижані Вовки» і херсонський «Дніпро», в складі яких грають студенти кафедри зимових видів спорту ЛДУФК, в 14-му турі регулярної першості чемпіонату Української хокейної ліги здобули перемоги над «Білим Барсом» з Білої Церкви та ХК «Маріуполь» відповідно.

Детальніше »

Вітання Герцику Мирославу Степановичу з 85-літтям!

ЮВІЛЯРИ 

6 грудня 2020 р.

Сьогодні, 6-го грудня, свій 85-літній ювілей святкує Почесний Ректор ЛДУФК, заслужений тренер України та майстер спорту з веслування, організатор фізкультурно-спортивного руху, один із учасників Асамблеї засновників НОК України, відмінник освіти України, доцент Герцик Мирослав Степанович, який упродовж 1992–2007 років обіймав посаду Ректора нашого вишу.

Детальніше »

Українки з Підгрушною у складі прийшли п’ятими в першій естафеті Кубка світу з біатлону

БІАТЛОН. Кубок світу-20/21 

6 грудня 2020 р.

Збірна України показала п’ятий результат у жіночій класичній естафеті 4х6 км на другому етапі Кубка світу з біатлону, що триває у Контіолахті. Дар’я Блашко, Валя Семеренко, Віта Семеренко та аспірантка ЛДУФК Олена Підгрушна мали 2 хвилини 39,9 секунди відставання від переможниць...

Детальніше »

«Медико-біологічні основи рухової активності»

НАШІ ВИДАННЯ 

5 грудня 2020 р.

Вийшов друком навчальний посібник «Медико-біологічні основи рухової активності». Автор – доктор біологічних наук, професор, професор кафедри анатомії та фізіології Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Зоряна Ігорівна Коритко. Посібник має на меті зорієнтувати фахівців зі спеціальності «Фізична терапія та ерготерапія» у колі проблемних питань з дисципліни «Фізіологія рухової активності». Для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються зі спеціальності «Фізична терапія та ерготерапія».

Детальніше »

Перестало битися серце Романчука Ігоря Васильовича

СУМУЄМО 

5 грудня 2020 р.

Сьогодні, 5-го грудня 2020 року, на 57-му році життя відійшов у засвіти старший викладач кафедри спортивних та рекреаційних ігор ЛДУФК, автор понад 40-ка наукових праць Романчук Ігор Васильович, який від першого до останнього дня своєї трудової діяльності працював у нашому виші. Увесь колектив Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського сумує та висловлює свої щирі співчуття рідним і друзям покійного.

Детальніше »

У 12-му турі УПЛ команда Маркевича-молодшого зіграє з «Динамо»

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

5 грудня 2020 р.

Сьогодні, матчем «Львів» – «Інгулець» на «Арені Львів» розпочнеться 12-й тур чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу ЛДУФК.

Детальніше »

Олена Підгрушна замкнула ТОП-25 спринту другого етапу Кубка світу-20/21 з біатлону

БІАТЛОН. Кубок світу-20/21 

4 грудня 2020 р.

Напереродні, 3-го грудня, у перший змагальний день другого етапу Кубка світу сезону-2020/2021 з біатлону, що, як і перший, триває у Контіолахті, відбулася жіноча спринтерські гонка на 7,5 км з двома вогневими рубежами. У складі збірної України виступали й дві представниці ЛДУФК – Олена Підгрушна та Юлія Джима.

Детальніше »

Фотофакт: Учні Львівського ВПУ харчових технологій відвідали виставку «Спорт і місто» у ЛДУФК

СПОРТ ДЛЯ ВСІХ 

4 грудня 2020 р.

Учні Львівського вищого професійного училища харчових технологій разом зі своїм викладачем фізичного виховання Павлом Васіковим відвідали виставку «Спорт і місто», яка експонується у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Огляд матчів 13-го туру чемпіонату Української хокейної ліги

ХОКЕЙ. УХЛ-20/21 

4 грудня 2020 р.

«Крижані Вовки» і «Дніпро» (Х), в складі яких грають студенти ЛДУФК, в 13-му турі регулярної першості чемпіонату Української хокейної ліги свої матчі проводили у гостях і зазнали в них поразок.

Детальніше »

Команди Шарана, Чижевського і Вірта пробилися в чвертьфінал Кубка України

ФУТБОЛ. Кубок України-20/21 

3 грудня 2020 р.

Напередодні було зіграно п’ять з шести матчів стадії 1/8 фіналу розіграшу Кубка України з футболу. За їх підсумками до чвертьфіналу вийшли й «Олександрія», рівненський «Верес» і «Агробізнес» з Волочиська, які очолюють випускники кафедри футболу ЛДУФК – Володимир Шаран, Юрій Вірт та Олександр Чижевський відповідно.

Детальніше »

Святослав Гудзий – бронзовий призер Polish Open Kaliber зі стрільби кульової

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА 

3 грудня 2020 р.

У польському місті Білосток відбулися традиційні міжнародні змагання зі стрільби кульової Polish Open Kaliber. На престижному старті українці здобули дев’ять медалей. Одну з них завоював студент Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Святослав Гудзий.

Детальніше »

Викладачі ЛДУФК – учасники Міжнародної конференції «Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності»

КОНФЕРЕНЦІЯ 

3 грудня 2020 р.

26-27 листопада, відбулася Міжнародна конференція «Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності», учасниками якої були викладачі ЛДУФК, а модератором заходу була професорка нашого вишу Марія Паска.

Детальніше »

Сестри Музичук зберегли місця в ТОП-10 у грудневому рейтингу ФІДЕ

ШАХИ. Рейтинг ФІДЕ 

2 грудня 2020 р.

ФІДЕ представила оновлений рейтинг-лист станом на 1-е грудня 2020 року. До першої десятки списку у жінок як і раніше входять дві випускниці ЛДУФК – ексчемпіонка світу Марія Музичук (коефіцієнт – 2544) та її старша сестра Анна Музичук (2535), які посідають шосте і восьме місця відповідно.

Детальніше »

Анна Петрик допомогла збірній пробитися до плей-оф відбору на Євро-2022

ФУТБОЛ. Жіночий Євро-2022 

2 грудня 2020 р.

Національна жіноча збірна України з футболу обіграла в заключному матчі групового етапу кваліфікації Євро-2022 команду Чорногорії і тепер продовжить боротьбу за путівку на континентальний форум в поєдинках плей-оф. Долучилася до звитяги й студентка ЛДУФК Анна Петрик.

Детальніше »

Ватерполісти «Динамо» утретє завоювали Суперкубок України

ВОДНЕ ПОЛО. Суперкубок-2020 

2 грудня 2020 р.

Новий ватерпольний сезон в Україні розпочався у Дніпрі матчем за Суперкубок, у якому львівське «Динамо», в складі якого грає низка студентів і випускників ЛДУФК, на останній хвилині гри вирвало мінімальну перемогу у протистоянні зі збірною командою Харківської області.

Детальніше »

Кирило Шевченко здобув «золото» і «срібло» чемпіонату України з шахів

ШАХИ. Чемпіонат України-2020 

1 грудня 2020 р.

Студент Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Кирило Шевченко здобув дві медалі Відкритого чемпіонату України 2020 року з шахів. Другокурсник факультету фізичної культури і спорту виборов золото і срібло – у турнірах з блискавичних та класичних шахів відповідно.

Детальніше »

Команди Чижевського і Вірта зміцнили позиції лідерів Першої ліги (Відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

1 грудня 2020 р.

У чемпіонаті України з футболу серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники ЛДУФК, упродовж двох останніх календарних днів осені було зіграно сім з восьми матчів 16-го туру.

Детальніше »

Олена Підгрушна: «Вірю в подальші високі результати»

БІАТЛОН. Кубок світу-20/21 

1 грудня 2020 р.

У перших гонках нового сезону Кубка світу з біатлону, який стартував минулими вихідними у фінському Контіолахті, спортсменки української збірної двічі потрапляли до десятки найкращих. Автором одного з таких результатів стала аспірантка ЛДУФК Олена Підгрушна.

Детальніше »

Санкарі ЛДУФК допомогли збірній України в естафеті пробитися у ТОП-6 першого етапу Кубка світу

САННИЙ СПОРТ. Кубок світу-20/21 

1 грудня 2020 р.

В Інсбруці, 28-29-го листопада, стартував новий міжнародний змагальний сезон у санному спорті. На місцевій санно-бобслейній трасі відбувся I етап Кубка світу-2020/2021. У складі збірної України змагалися й представники ЛДУФК.

Детальніше »

Вітаємо Чеховську Любов Ярославівну з присвоєнням наукового ступеня доктора наук з фізичного виховання і спорту!

1 грудня 2020 р.

Відповідно до Наказу МОН України №1471 від 26-го листопада 2020 року «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо звань та присудження наукових ступенів» Чеховській Любов Ярославівні – кандидату наук з фізичного виховання і спорту, професору кафедри фітнесу та рекреації ЛДУФК присвоєно науковий ступінь доктора наук з фізичного виховання і спорту зі спеціальності 24.00.02 «Фізична культура, фізичне виховання різних груп населення». Вітаємо Любов Ярославівну та бажаємо їй міцного здоров’я та щастя.

Детальніше »

Вітаємо Оленич Ірину Михайлівну з присвоєнням наукового ступеня кандидата географічних наук!

1 грудня 2020 р.

Відповідно до Наказу МОН України №1471 від 26-го листопада 2020 року «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо звань та присудження наукових ступенів» Оленич Ірині Михайлівні – проректору з адміністративно-господарської роботи, доценту кафедри туризму ЛДУФК присвоєно науковий ступінь кандидата географічних наук зі спеціальності 11.00.11 «Конструктивна географія і раціональне використання природних ресурсів». З цієї нагоди Ректорат та увесь колектив нашого Університету вітають Ірину Михайлівну та щиросердечно бажають їй міцного здоров’я, щастя і нових звершень.

Детальніше »

Увага! День відкритих дверей у ЛДУФК імені Івана Боберського! 16 грудня о 15:00!

1 грудня 2020 р.

ZOOM-КОНФЕРЕНЦІЯ

Ідентифікатор конференції
862 6485 3570

Код доступу
2020

16 грудня 2020 року о 15:00 відбудеться День відкритих дверей у ЛДУФК. Цей захід буде проходити онлайн у форматі Zoom-конференції.

Детальніше »

Вітаємо Романчук Ольгу Василівну з присвоєнням наукового ступеня доктора педагогічних наук!

30 листопада 2020 р.

Відповідно до Наказу МОН України №1471 від 26.11.2020 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо звань та присудження наукових ступенів» Романчук Ользі Василівні – доценту, кандидату філологічних наук, завідувачці кафедри української та іноземних мов ЛДУФК присвоєно науковий ступінь доктора педагогічних наукз спеціальності 13.00.01 «Загальна педагогіка та історія педагогіки».

Детальніше »

Олена Підгрушна – у ТОП-10 першого спринту стартового етапу Кубка світу-20/21 з біатлону

БІАТЛОН. Кубок світу-20/21 

30 листопада 2020 р.

Напередодні, у другий змагальний день першого здвоєного етапу Кубка світу сезону-2020/2021 з біатлону, що триває у Контіолахті відбулися чоловіча та жіноча спринтерські гонки – на 10 км і 7,5 км відповідно з двома вогневими рубежами.

Детальніше »

Команди Шарана і Федика в очній грі 11-го туру УПЛ голів не забили

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

30 листопада 2020 р.

Із 27-го по 29-е листопада, тривали матчі чергового, 11-го туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Команда Ратушного і Браги у хокейній УХЛ розгромила «Маріуполь»

ХОКЕЙ. УХЛ-20/21 

30 листопада 2020 р.

ХК «Крижані Вовки» і херсонський «Дніпро», в складі яких грають студенти кафедри зимових видів спорту нашого Університету, в 12-му турі регулярної першості чемпіонату Української хокейної ліги сезону-2020/2021 свої матчі проводили відповідно проти лідера турніру та чинного володаря титулу.

Детальніше »

Ватерполісти «Динамо» завтра зіграють матч за Суперкубок України

ВОДНЕ ПОЛО. Суперкубок-2020 

29 листопада 2020 р.

30-го листопада, у Дніпрі відбудеться поєдинок за Суперкубок України з водного поло 2020 року. Почесний трофей в очному протистоянні розіграють збірна команда Харківщини і «Динамо», в складі якого грає низка студентів і випускників ЛДУФК.

Детальніше »

Юлія Джима замкнула ТОП-10 у першій гонці Кубка світу-20/21 з біатлону

БІАТЛОН. Кубок світу-20/21 

29 листопада 2020 р.

У Контіолахті напереродні стартував Кубок світу-2020/2021 з біатлону. У перший день нового сезону відбулися індивідуальні чоловіча та жіноча гонки – на 20 км і 15 км відповідно з чотирма вогневими рубежами. У складі збірної України найкраще виступила магістрантка ЛДУФК Юлія Джима.

Детальніше »

Тарас Кузь отримав виклик до збірної України з футзалу на матчі з Молдовою

ФУТЗАЛ. Євро-2022 

28 листопада 2020 р.

У рамках підготовки до групового раунду кваліфікації чемпіонату Європи-2022 з футзалу національна збірна України зіграє два спаринги з командою Молдови. Отримав запрошення до табору «синьо-жовтих» й випускник кафедри футболу ЛДУФК Тарас Кузь (на фото №18).

Детальніше »

Відеофакт: Олена Підгрушна потрапила в трейлер нового сезону від IBU

БІАТЛОН. Кубок світу-20/21 

27 листопада 2020 р.

Міжнародний союз біатлоністів (IBU) представив трейлер нового сезону-2020/2021. У ролику знайшлося місце і капітану жіночої збірної України, аспірантці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Олені Підгрушній. Дрібниця, але приємно...

Детальніше »

Тетяна Клімченко: «Якби у Львові побудували новий трек – було б просто бомба!»

ВЕЛОТРЕК 

27 листопада 2020 р.

У середині листопада в болгарському Пловдиві відбувся чемпіонат Європи-2020 з велосипедних перегонів на треку, на якому збірна України показала найкращий результат в історії, здобувши шість медалей. Після певного затишшя в кар’єрі, двічі зуміла зійти на п’єдестал пошани 26-річна випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Тетяна Клімченко. Вихованка червоноградської школи велоспорту, що на Львівщині, здобула дві бронзові медалі – у скретчі та в командній гонці переслідування.

Детальніше »

Команда Ратушного і Браги у хокейній УХЛ розгромила «Маріуполь»

ХОКЕЙ. УХЛ-20/21 

27 листопада 2020 р.

ХК «Крижані Вовки» і ХК «Дніпро» (Х), в складі яких грають студенти ЛДУФК, в 11-му турі регулярної першості чемпіонату Української хокейної ліги сезону-2020/2021 свої матчі проводили в гостях.

Детальніше »

«Галичанка» в 1/8 фіналу Європейського кубка зіграє з командою Василя Козара

ГАНДБОЛ. Європейський Кубок-20/21 

26 листопада 2020 р.

ГК «Галичанка», кістяк якої сформовано зі студенток та випускниць ЛДУФК, дізналась суперника на cтадії1/8 фіналу Європейського кубка сезону-2020/2021. Чемпіонки України шести останніх років отримали у суперники гандболісток білоруського клубу «Вікторія-Берестьє» з Бреста.

Детальніше »

«Агробізнес» Олександра Чижевського – лідер Першої ліги (Відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

26 листопада 2020 р.

У чемпіонаті України з футболу серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, 25-го листопада, було зіграно матчі 15-го туру.

Детальніше »

На саміті G20 світові лідери висловили підтримку Токіо-2020 та Пекін-2022

ОЛІМПІЗМ 

26 листопада 2020 р.

Лідери світу, що зібралися на саміті G20, який проводився під головуванням королівства Саудівської Аравії, висловили свою міцну підтримку Олімпійським і Паралімпійським іграм Токіо-2020 та зимовим Олімпійським і Паралімпійським іграм Пекін-2022.

Детальніше »

11-й тур УПЛ стартує грою між командами Шумського і Маркевича-молодшого

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

26 листопада 2020 р.

У п’ятницю, 27-го листопада, матчем «Львів» – «Маріуполь» на «Арені Львів» розпочнеться 11-й тур ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу нашого Університету.

Детальніше »

У ЛДУФК відкрито виставку про життя і творчість Катерини Грушевської

25 листопада 2020 р.

У ЛДУФК відкрито виставку про життя і творчість Катерини Грушевської. Експозицію присвячено до 120-річчя від дня народження єдиної доньки видатного історика, найбільшого дослідника тисячолітньої історії України і найбільшого творця живої історії – великого відродження України ХХ століття Михайла Грушевського.

Детальніше »

Вероніка Любінець: «Я хотіла довести собі, що гідна бути в збірній»

БАСКЕТБОЛ 

25 листопада 2020 р.

Позаду поєдинки кваліфікації Європи-2021. Дівчата вже повернулися в розташування своїх клубів. Однією з тих, хто плідно допомагала національній команді в матчах у Португалії проти фінок та бельгійок, є магістрантка ЛДУФК Вероніка Любінець, яка виступає за «Прометей».

Детальніше »

Збірна України з футзалу відбір на Євро-2022 розпочне 27-го січня

ФУТЗАЛ. Євро-2022 

25 листопада 2020 р.

Визначився розклад матчів збірної України з футзалу на груповому етапі відбору до Євро-2022. Підопічні Косенка, серед яких й випускник ЛДУФК Тарас Кузь, розпочнуть свій шлях у кваліфікації Євро-2022 матчем проти Данії 27-го січня.

Детальніше »

Джима і Підгрушна – у заявці збірної України на перший етап Кубка світу-20/21

БІАТЛОН. Кубок світу-20/21 

24 листопада 2020 р.

Головний тренер національної збірної України з біатлону Юрай Санітра визначився зі складом команди на I етап Кубка світу сезону-2020/2021. У заявці жіночої збірної й двоє зіркових представниць ЛДУФК – Юлія Джима та Олена Підгрушна.

Детальніше »

Анна Петрик готується у збірній до заключної гри відбору Євро-2022

ФУТБОЛ. Жіночий Євро-2022 

24 листопада 2020 р.

Національна жіноча збірна України з футболу проводить навчально-тренувальний збір у межах підготовки та участі у кваліфікаційному матчі Євро-2022 проти команди Чорногорії. У таборі «синьо-жовтих» й студентка кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) ЛДУФК Анна Петрик.

Детальніше »

Науковці ЛДУФК – учасники Міжнародної конференції «Наукові проблеми харчових технологій та промислової біотехнології у контексті Євроінтеграції»

24 листопада 2020 р.

У рамках 24-ї секції за фаховим напрямом «Наукові проблеми харчових технологій та промислової біотехнології» Наукової ради МОН України, членкинею якої є завідувачка кафедри готельно-ресторанного бізнесу ЛДУФК, професорка Марія Паска, в Національному університеті харчових технологій працювала ІХ Міжнародна науково-технічна конференція «Наукові проблеми харчових технологій та промислової біотехнології в контексті Євроінтеграції».

Детальніше »

Опитування здобувачів вищої освіти ЛДУФК щодо ефективності дистанційної форми навчання

23 листопада 2020 р.

У відповідності до Положення про організацію оцінювання здобувачами вищої освіти якості освітньої діяльності Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, Комісія з моніторингу якості освіти (голова – професор Аліна Передерій) нашого вишу проводить опитування здобувачів вищої освіти першого, другого та третього освітніх рівнів усіх спеціальностей щодо ефективності дистанційної форми навчання.

Детальніше »

«Галичанка» пробилася в 1/8 фіналу Європейського кубка

ГАНДБОЛ. Європейський Кубок-20/21 

23 листопада 2020 р.

Львівська гандбольна «Галичанка», кістяк якої сформовано з студенток та випускниць ЛДУФК, переможно розпочала єврокубковий сезон-2020/2021. Чемпіонки України двічі перемогли найсильнішу команду Північної Македонії – ZRK «Куманов» – у третьому кваліфікаційному раунді, 1/16 фіналу, Європейського кубка.

Детальніше »

Команда Шарана у десятому турі УПЛ зіграла внічию з чемпіоном

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

23 листопада 2020 р.

Із 20-го по 22-е листопада, тривали матчі чергового, десятого туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

«Дніпро» Ратушного і Браги вдруге обіграв «Крижаних Вовків» Абаджана у хокейній УХЛ

ХОКЕЙ. УХЛ-20/21 

22 листопада 2020 р.

У десятому турі регулярної першості чемпіонату Української хокейної ліги сезону-2020/2021 удруге в очному протистоянні зійшлися команди, в складі яких грають студенти ЛДУФК – київський клуб «Крижані Вовки» приймав херсонський «Дніпро».

Детальніше »

Команди Олександра Чижевського і Юрія Вірта – у ТОП-3 Першої ліги

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

21 листопада 2020 р.

У чемпіонаті України з футболу сезону-2020/2021 серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського у п'ятницю, 20-го листопада, було зіграно сім з восьми матчів 14-го туру.

Детальніше »

Олександр Петрів і Святослав Гудзий – переможці Кубка України з стрільби кульової

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА. Кубок України-2020 

20 листопада 2020 р.

У Львові завершився Кубок України 2020 року зі стрільби кульової. Вітчизняні снайпери визначали володарів почесних трофеїв і медалей у змаганнях з пневматичних олімпійських вправ. Традиційно серед переможців та призерів представники нашого Університету.

Детальніше »

Ратушний і Брага допомогли «Дніпру» розгромити «Білий Барс» у грі хокейної УХЛ

ХОКЕЙ. УХЛ-20/21 

20 листопада 2020 р.

9-й тур УХЛ ознаменувався першою поразкою донецького «Донбасу» – одноосібний лідер у гостях поступився столичному «Соколу». Водночас інший київський клуб «Крижані Вовки» та херсонський «Дніпро», в складі яких грають студенти ЛДУФК, свої матчі завершили з протилежним результатом.

Детальніше »

Томас Бах: «Внесок спорту є важливим фактором у боротьбі з пандемією»

МОК 

20 листопада 2020 р.

Президент МОК Томас Бахпідкреслив важливість спорту на шляху з відновлення COVID-19 під час конференції Єврокомісії, що відбулася в онлайн режимі. За ініціативи Єврокомісії відбулася конференція «Відновлення спортивного сектору після кризи, спричиненої COVID-19.

Детальніше »

Важкоатлет Володимир Марчук увійшов у ТОП-5 онлайн Кубка світу

ВАЖКА АТЛЕТИКА. Кубок світу-2020 

19 листопада 2020 р.

Упродовж тижня, з 11-го по 17-е листопада, відбувся вже другий онлайн Кубок світу під егідою Міжнародної федерації важкої атлетики (IWF – International Weightlifting Federation). У складі збірної команди України змагався і студент I курсу ЛДУФК Володимир Марчук.

Детальніше »

Конкурсний донабір експертів з окремих спеціальностей/спеціалізацій

19 листопада 2020 р.

Національне Агентство із забезпечення якості вищої освіти доводить до відома науково-педагогічних працівників ЛДУФК інформацію про конкурсний донабір експертів з числа науково-педагогічних працівників з окремих спеціальностей/спеціалізацій.

Детальніше »

10-й тур УПЛ стартує грою між командами Івана Федика та Остапа Маркевича

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

19 листопада 2020 р.

У п’ятницю, 20-го листопада, матчем «Рух» – «Маріуполь» на «Арені Львів» розпочнеться 10-й тур чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники ЛДУФК.

Детальніше »

75-ліття ЛДУФК: Підготовка святкового видання

НАШ ЮВІЛЕЙ 

18 листопада 2020 р.

Пропонуємо увазі зацікавлених осіб робочий текст енциклопедичного видання «Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського у персоналіях (1946–2021 рр.)» до 75-річчя з дня заснування.

Детальніше »

Відійшов у засвіти Славік Микола Іванович

СУМУЄМО... 

18 листопада 2020 р.

Напередодні, 17-го листопада 2020 року, на 76 році життя відійшов у вічність колишній багаторічний завідувач кафедри гімнастики Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат педагогічних наук, майстер спорту СРСР зі спортивної гімнастики, доцент, автор понад 50-ти наукових праць Славік Микола Іванович. Увесь колектив Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського сумує та висловлює свої щирі співчуття рідним і друзям покійного.

Детальніше »

Медальний врожай санкарів ЛДУФК на чемпіонаті України

САННИЙ СПОРТ. Чемпіонат України-2020 

18 листопада 2020 р.

У Сігулді, на тамтешній санно-бобслейній трасі, завершився чемпіонат України з санного спорту 2020 року. За нагороди вели боротьбу усі провідні вітчизняні санкарі, серед них й низка студентів та випускників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, які у підсумку загалом здобули 8 медалей.

Детальніше »

Вантух і Якімець допомогли молодіжній збірній виграти останню гру відбору Євро-2021

ФУТБОЛ. Євро-2021 (U-21) 

18 листопада 2020 р.

Молодіжна збірна України U-21 з футболу на мажорній ноті завершила відбір Євро-2021, розгромивши команду Північної Ірландії. Підопічні Руслана Ротаня у другому таймі забила три «сухі» м’ячі. Долучилися до звитяги «синьо-жовтих» і випускники ЛДУФК Роман Вантух та Володимир Якімець.

Детальніше »

Прем’єр-міністр Японії: «Ігри у Токіо стануть доказом перемоги над вірусом»

ОЛІМПІАДА-2020 

18 листопада 2020 р.

Президент МОК Томас Бах та прем’єр-міністр Японії Йошіхіде Суґа домовилися, що ХХХІІ літні Олімпійські ігри в Токіо, перенесені на 2021 рік через COVID-19, пройдуть наступного літа. Нагадаємо, ХХХІІ літня Олімпіада в Токіо повинна була пройти з 24-го липня по 9-е серпня 2020 року.

Детальніше »

«Агробізнес» Олександра Чижевського витіснив «Верес» Юрія Вірта з ТОП-3 Першої ліги (Відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

17 листопада 2020 р.

У чемпіонаті України з футболу сезону-2020/2021 серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники нашого Університету, в неділю та в понеділок, 15-го і 16-голистопада, було зіграно матчі 13-го туру.

Детальніше »

Невдалий вояж волейболісток «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ» до Рівного

ВОЛЕЙБОЛ. Вища ліга-20/21 

17 листопада 2020 р.

Жіночі волейбольні команди Вищої ліги минулих вихідних відіграли поєдинки третього туру першої частини чемпіонату України сезону-2020/2021. «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ», кістяк якої сформовано зі студенток нашого Університету, в Рівному поступилася за рівної гри в обох зустрічах.

Детальніше »

У восьмому турі УХЛ команди хокеїстів ЛДУФК зазнали поразок

ХОКЕЙ. УХЛ-20/21 

17 листопада 2020 р.

У 8-му турі регулярної першості чемпіонату Української хокейної ліги «Крижані Вовки» та «Дніпро», в складі яких грають студенти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, у своїх матчах зазнали поразок.

Детальніше »

Українські тренери дізналися про зміни Всесвітньої антидопінгової програми

НОК України 

17 листопада 2020 р.

За підтримки НОК України вітчизняні тренери та фахівці спорту дізналися про основні зміни Всесвітньої антидопінгової програми. Серед учасників заходу було й чимало випускників різних поколінь Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

«Галичанка» у матчах п’ятого туру Суперліги двічі розгромила «ТНУ ДЮСШ 21»

ГАНДБОЛ. Суперліга-20/21 

16 листопада 2020 р.

Львівська гандбольна «Галичанка», кістяк якої сформовано зі студенток та випускниць Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, у межах 5-го спареного туру I етапу чемпіонату жіночої Суперліги сезону-2020/2021 у гостях двічі обіграла київську команду «ТНУ ДЮСШ 21».

Детальніше »

Олена Підгрушна: «Після «золота» Сочі не хотіла про біатлон навіть чути» (Відео)

БІАТЛОН 

16 листопада 2020 р.

Олена Підгрушна, у колекції нагород якої є золото Олімпійських ігор, чемпіонатів світу і Європи, стала героїнею програми «Життя відомих людей». Аспірантка ЛДУФК про свою спортивну кар’єру, а також про критику в період проблем зі здоров’ям, які не давали їй виступати на високому рівні.

Детальніше »

Василю Стефанишину – 55!

16 листопада 2020 р.

Сьогодні, 16-го листопада, свій 55-літній ювілей святкує керівник навчального відділу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, відмінник освіти України, заслужений працівник освіти України та просто насправді хороша Людина з великої літери Стефанишин Василь Мар’янович! З цієї нагоди увесь колектив нашого Університету висловлює Вам свої щиросердечні вітання з ювілеєм та подяку за багаторічну сумлінну працю у розбудові фізкультурно-спортивної галузі в нашій державі.

Детальніше »

Любінець і Бойко зіграли за збірну України проти бельгійок у грі відбору на Євробаскет-2021

ЄВРОБАСКЕТ-2021 

15 листопада 2020 р.

Національна жіноча збірна України з баскетболу дала бій команді Бельгії, але програла більш досвідченому супернику, який є одноосібним лідером нашої відбірної групи на чемпіонат Європи-2021 в ізольованому таборі у Португалії. Підопічні Срджана Радуловіча боролися до кінця, але поступилися – 65:87.

Детальніше »

Вантух та Якімець долучилися до перемоги молодіжної збірної на Мальті

ФУТБОЛ. Євро-2021 (U-21) 

14 листопада 2020 р.

Молодіжна збірна України з футболу у своїй передостанній грі відбору на першість Європи-2021 проти команди Мальти в гостях здобула перемогу з рахунком 4:1. Свій внесок у звитягу зробили і випускники ЛДУФК Роман Вантух та Володимир Якімець.

Детальніше »

Вероніка Любінець встановила рекорд кваліфікації Євробаскета-2021 (Відео)

ЄВРОБАСКЕТ-2021 

14 листопада 2020 р.

Магістрантка нашого Університету Вероніка Любінець встановила рекорд відбору на чемпіонат Європи з баскетболу 2021 року серед жіночих команд. У матчі 3-го туру кваліфікації, в якому наші дівчата виграли у команди Фінляндії (84:66), вона зробила шість блок-шотів, що є найкращим індивідуальним показником турніру.

Детальніше »

«Вовки» Євгена Абаджана відкрили лік своїм перемогам у хокейній УХЛ

ХОКЕЙ. УХЛ-20/21 

14 листопада 2020 р.

У 7-му турі регулярної першості чемпіонату Української хокейної ліги сезону-2020/2021 «Крижані Вовки» зі столиці та херсонський «Дніпро», в складі яких грають студенти кафедри зимових видів спорту ЛДУФК, свої матчі завершили з різним підсумком.

Детальніше »

Медальний «хет-трик» велосипедистів ЛДУФК на Євро-2020 у Пловдиві

ВЕЛОТРЕК. Євро-2020 

13 листопада 2020 р.

У болгарському Пловдиві, де триває чемпіонат Європи-2020 з велоперегонів на треку, напередодні, 12-го листопада, у другий змагальний день континентального форуму одразу три нагороди у складі збірної України завоювали випускники нашого Університету.

Детальніше »

Любінець і Бойко допомогли збірній України обіграти фінок у грі відбору на Євробаскет-2021

ЄВРОБАСКЕТ-2021 

13 листопада 2020 р.

Жіноча національна збірна України перемогла команду Фінляндії в кваліфікаційному матчі чемпіонату Європи-2021 – 84:66. До звитяги долучилися й дві магістрантки ЛДУФК – Вероніка Любінець і Олена Бойко (на фото – відповідно третя і друга справа у верхньому ряду).

Детальніше »

Володимир Костевич: «Роблю все можливе, щоб зіграти за «Динамо» в наступному році»

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

13 листопада 2020 р.

Випускник факультету післядипломної та заочної освіти ЛДУФК Володимир Костевич, який на початку жовтня перейшов з польського «Леха» у київське «Динамо», у складі своєї нової команди наразі не зіграв жодного матчу. На тренуванні захисник отримав важку травму і недавно у німецькому Мюнхені тамтешні хірурги зробили йому операцію на хрестоподібній зв’язці. Гравець розповів, як пройшло оперативне втручання, як він себе почуває, і скільки триватиме його відновлення.

Детальніше »

Увага! У ЛДУФК з 16-го листопада по 30-е грудня навчання організовано за змішаною формою

ОФІЦІЙНО 

З метою запобігання поширенню коронавірусу у Львівському державному університеті фізичної культури ім. І. Боберського продовжено дію карантину терміном по 31-е грудня 2020 р., а на період з 16-го листопада по 30-е грудня 2020 р. тимчасово вводиться змішана форма навчання.

Детальніше »

Тетяна Клімченко – бронзова призерка чемпіонату Європи з велотреку

ВЕЛОТРЕК. Євро-2020 

12 листопада 2020 р.

У болгарському Пловдиві напередодні стартував чемпіонат Європи-2020 з велоперегонів на треку. І вже у перший день континентального форуму збірна України здобула дві бронзові медалі. Приємно констатувати, що першу з них до «синьо-жовтої» скарбнички поклала випускниця ЛДУФК Тетяна Клімченко.

Детальніше »

Новий євросезон «Галичанка» розпочне 20-го листопада

ГАНДБОЛ. Європейський Кубок-20/21 

12 листопада 2020 р.

Львівська гандбольна «Галичанка», кістяк якої сформовано зі студенток та випускниць Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, за тиждень розпочне свої виступи у єврокубковому сезоні-2020/2021.

Детальніше »

Марія Гавелко – найкращий тренер України 2020 року зі стрільби з лука

СТРІЛЬБА З ЛУКА 

12 листопада 2020 р.

Федерація стрільби з лука України опублікувала рейтинг тренерів за 2020 рік. Список найкращих вітчизняних фахівців одного з найбільш романтичних видів спорту за підсумками змагань поточного року очолила випускниця ЛДУФК, заслужена тренерка України Марія Гавелко.

Детальніше »

Студенти ЛДУФК онлайн оглянули експозицію Львівського палацу мистецтв (Фото)

12 листопада 2020 р.

Студенти першого курсу факультету туризму нашого Університету напередодні, 11-го листопада, у межах заняття з дисципліни «Основи риторики», яке проводила старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін Ірина Гузенко, онлайн оглянули експозицію у виставковій залі Львівського палацу мистецтв. Екскурсія розпочалась у Народному музеї імені Тараса Шевченка, де з автором виставки учасників заходу познайомила керівник музею Оксана Кириченко. Автор унікальної виставки «Найвищі вершини світу» – Анатолій Маркович Гайдін.

Детальніше »

Тарас Кузь допоміг збірній України з футзалу двічі обіграти угорців

ФУТЗАЛ 

12 листопада 2020 р.

Національна збірна України з футзалу після тривалої перерви провела два перші міжнародні поєдинки, в яких двічі переграла команду Угорщини на її майданчику. До перемог «синьо-жовтих» долучився й випускник ЛДУФК Тарас Кузь, який на клубному рівні грає за львівську «Енергію».

Детальніше »

Троє велосипедистів ЛДУФК стартують на Євро-2020 з велотреку

ВЕЛОТРЕК. Євро-2020 

11 листопада 2020 р.

Національна збірнаУкраїни з велотреку стартує на чемпіонаті Європи, який з 11-го по 15-е листопада прийматиме болгарський Пловдив. У складі «синьо-жовтої» дружини змагатимуться й троє представників нашого Університету. Загалом у командній заявці національної збірної України виступатимуть 22 велосипедисти: 10 чоловіків та 12 жінок.

Детальніше »

Важкоатлет Володимир Марчук виступить на онлайн Кубку світу

ВАЖКА АТЛЕТИКА. Кубок світу-2020 

11 листопада 2020 р.

Сьогодні, 11-го листопада, стартує онлайн Кубок світу 2020 року з важкої атлетики серед юнаків. Організацію та проведення престижних змагань найкращих юних богатирів планети забезпечує Міжнародна федерація важкої атлетики (IWF – International Weightlifting Federation). Україну на юнацькому онлайн Кубку світу-2020 з важкої атлетики представлятимуть семеро атлетів, серед яких й студент першого курсу кафедри атлетичних видів спорту (завідувач – доцент Федір Загура) нашого Університету Володимир Марчук.

Детальніше »

«Агробізнес» Олександра Чижевського піднявся у ТОП-5 Першої ліги (Відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

11 листопада 2020 р.

У чемпіонаті України з футболу сезону-2020/2021 серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники нашого Університету, у вівторок, 10-го листопада, 2020 року було зіграно матчі 12-го туру.

Детальніше »

Команда Євгена Абаджана здобула перший бал у хокейній УХЛ

ХОКЕЙ. УХЛ-20/21 

11 листопада 2020 р.

У 6-му турі регулярної першості чемпіонату УХЛ відбулося київське дербі – «Крижані Вовки», в складі яких грає студент кафедри зимових видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Євген Абаджан, зустрілися з «Соколом».

Детальніше »

Василина-Ірина Кириченко – срібна призерка чемпіонату світу-2020 з самбо

САМБО. Чемпіонат світу-2020 

10 листопада 2020 р.

У Нові Сад завершився чемпіонат світу 2020 року з самбо. Упродовж трьох днів загалом понад 400 учасників з 30-ти країн розіграли 67 комплектів нагород планетарного форуму серед жінок та чоловіків, юніорів і юніорок віком до 20-ти років, а також кадетів і дівчат віком до 18-ти років.

Детальніше »

Робота комісії ЛДУФК з моніторингу якості освіти

10 листопада 2020 р.

Напередодні, 9-го листопада, відбулося чергове засідання комісії ЛДУФК з моніторингу якості освіти. Захід відбувся в режимі онлайн під головуванням очільника комісії професора кафедри теорії спорту та фізичної культури Аліни Передерій.

Детальніше »

Команда ЛДУФК – бронзовий призер «Кубка Захисника України» зі стрільби стендової

СТРІЛЬБА СТЕНДОВА 

10 листопада 2020 р.

У Львові упродовж чотирьох днів, з 5-го по 8-е листопада, відбулися четверті за ліком Відкриті обласні змагання зі стрільби стендової «Кубок Захисника України», започатковані 2017 року. У категорії «аматори» третє місце посіла команда Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

30% українців до 2028 року будуть регулярно займатися спортом

КАБМІН 

9 листопада 2020 р.

КМУ прийняв постанову «Про затвердження Стратегії розвитку фізичної культури і спорту на період до 2028 року», яка буде реалізована у 3 етапи, а один із результатів – збільшення населення до 30%, які оберуть регулярну рухову активність.

Детальніше »

Богдан-Іван Городиський – найкращий легкоатлет жовтня в Україні

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

9 листопада 2020 р.

ФЛАУ оголосила імена найкращих вітчизняних легкоатлетів серед жінок та чоловіків за підсумками змагань, що відбулися у жовтні поточного року. Лауреатами другого місяця осені стали Дар’я Михайлова і випускник кафедри легкої атлетики (завідувач – доцент Ярослав Свищ) нашого Університету Богдан-Іван Городиський.

Детальніше »

Команди Маркевича і Федика втратили перемоги у дев’ятому турі УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

9 листопада 2020 р.

6-8 листопада, тривали матчі чергового, дев’ятого туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники ЛДУФК.

Детальніше »

У п’ятому турі УХЛ команди хокеїстів ЛДУФК зазнали поразок від лідерів

ХОКЕЙ. УХЛ-20/21 

9 листопада 2020 р.

У 5-му турі регулярної першості чемпіонату УХЛ «Крижані Вовки» з Києва та херсонський «Дніпро», у складі яких грають студенти ЛДУФК, зустрічалися відповідно з чинним чемпіоном і срібним призером – ХК «Кременчук» та донецьким «Донбасом».

Детальніше »

Вітання з ювілеєм Тетяні Курчабі!

7 листопада 2020 р.

Сьогодні, 7-го листопада, ювілей святкує доцент кафедри гуманітарних дисциплін Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Курчаба Тетяна Миколаївна! З цієї нагоди увесь колектив нашого вишу висловлює ювілярці щиросердечні вітання! Щиро бажаємо Вам завжди відчувати себе коханою і безмежно щасливою! Нехай Господь береже Вас та Вашу родину й дарує многії і благії літа!

Детальніше »

Філевич, Бойко і Любинець зіграють за збірну України у двох матчах відбору на Євробаскет-2021

ЄВРОБАСКЕТ-2021 

6 листопада 2020 р.

Національна жіноча збірна України з баскетболу на наступному тижні зіграє два чергові матчі відбірного турніру на чемпіонат Європи 2021 року. Головний тренер «синьо-жовтих» Срджан Радуловіч до складу команди запросив й трьох представниць Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – магістранток Олену Бойко і Вероніку Любинець та випускницю Христину Філевич.

Детальніше »

Команда Олександра Чижевського у гостях обіграла лідера Першої ліги (Відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

6 листопада 2020 р.

У чемпіонаті України з футболу серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, у четвер, 5-го листопада, було зіграно матчі 11-го туру.

Детальніше »

Команди хокеїстів ЛДУФК зіграли очний матч у 4-му турі УХЛ

ХОКЕЙ. УХЛ-20/21 

6 листопада 2020 р.

4-й тур регулярної першості чемпіонату Української хокейної ліги завершував поєдинок у Херсоні, де місцевий «Дніпро» приймав «Крижаних Вовків» з Києва. У складі обох клубів грають студенти кафедри зимових видів спорту ЛДУФК.

Детальніше »

У дев’ятому турі УПЛ команда Шумського завітає в Олександрію у гості до Шарана

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

5 листопада 2020 р.

У п’ятницю, 6-го листопада, матчем «Дніпро-1» – «Колос» розпочнеться 9-ий тур чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники нашого Університету.

Детальніше »

LA28 спирається на Олімпійський порядок денний 2020 для проведення інноваційних Ігор

ОЛІМПІАДА-2028 

5 листопада 2020 р.

Відбулося перше засідання Координаційної комісії МОК з питань ХХХІV літніх Олімпійських ігор в Лос-Анджелесі 2028 року (LA28), на якому були детально описані міцні основи, закладені місцевим Організаційним комітетом.

Детальніше »

Роман Вантух отримав виклик до молодіжної збірної з футболу на заключні ігри відбору Євро-2021

ФУТБОЛ. Євро-2021 (U-21) 

5 листопада 2020 р.

Головний тренер молодіжної збірної України з футболу Руслан Ротань назвав склад на два заключні матчі відбірної кампанії до Євро-2021. До списку керманича «синьо-жовтої» молодіжки увійшли 24 футболісти, серед яких і випускник ЛДУФК Роман Вантух (на фото №5).

Детальніше »

ЛДУФК внесений до Книги рекордів України як учасник проєкту «Озеленення України»

4 листопада 2020 р.

Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського внесений до Книги рекордів України як учасник проєкту «Озеленення України», що формує соціальні та еко-навички у кожної людини. Викладачі та студенти кафедр економіки та менеджменту, спортивного туризму і готельно-ресторанної справи факультету туризму долучилися до висадки дерев. На локації було висаджено 20 000 дерев. Тепер кожен учасник з гордістю може сказати, що збагатив цей світ.

Детальніше »

Віталій Шумський: «Універсальний рецепт досягнення результату – працювати»

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

4 листопада 2020 р.

В.о. головного тренера ПФК «Львів», випускник ЛДУФК Віталій Шумський поділився враженнями від сенсаційного виграшу його підопічних над полтавською «Ворсклою» з рахунком 1:0 у матчі восьмого туру УПЛ, а також розповів про cвоє призначення, тренувальний процес та сподівання на кращу долю команди в чемпіонаті.

Детальніше »

Україна підтвердила своє членство у Всесвітній Асоціації Олімпійців

ОЛІМПІЗМ 

4 листопада 2020 р.

Під час Генеральної асамблеї Всесвітньої Асоціації Олімпійців (WOA), що відбувалася в режимі онлайн-конференції у зв’язку з Covid-19 і пов’язаних з цим обмежень на поїздки і заходів соціального дистанціювання, Україна підтвердила своє подальше членство в світовому об’єднанні атлетів на наступний період.

Детальніше »

Орест Костик увійшов до символічної збірної восьмого туру УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

3 листопада 2020 р.

По завершенні матчів чергового, восьмого туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 серед клубів Прем’єр-ліги, фахівці традиційно обрали символічну збірну. Приємно констатувати, що в цій віртуальній команді знайшлося місце одразу двом випускникам кафедри футболу ЛДУФК.

Детальніше »

У четвер НОК України проведе семінар про світові антидопінгові тенденції

НОК України 

3 листопада 2020 р.

НОК України спільно з Національним антидопінговим центром і Міністерством молоді та спорту України у четвер, 5-го листопада, в онлайн-режимі з 14:00 до 15:30 проведе семінар на тему «Основні зміни у Всесвітній антидопінговій програмі».

Детальніше »

Віталій Шумський – найкращий тренер восьмого туру Прем’єр-ліги

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

3 листопада 2020 р.

Об’єднання тренерів з футболу проаналізувало підсумки 8-го туру УПЛ. Найкращим коучем обрано керманича ФК «Львів», випускника ЛДУФК Віталія Шумського, для якого гра проти «Ворскли» була дебютом на посаді в.о. головного тренера команди.

Детальніше »

Волейболістки ЛДУФК виграли Всеукраїнський турнір у Чернівцях

ВОЛЕЙБОЛ 

2 листопада 2020 р.

У Чернівцях відбувся Всеукраїнський турнір з волейболу серед жіночих команд, присвячений 145-й річниці заснування ЧНУ. Приємно констатувати, що головний приз здобула команда «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ», кістяк якої сформована зі студенток Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Віталій Шумський виграв свій дебютний матч на посаді головного тренера команди УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

2 листопада 2020 р.

Упродовж трьох днів, з 30-го жовтня по 1-е листопада, тривали матчі чергового, восьмого туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники нашого Університету. Найбільш резонансний поєдинок програми восьмого туру відбувся у Львові вчора, 1-го листопада. Господарі, футболісти ФК «Львів» проводили перший матч після відставки головного тренера Георгія Цецадзе...

Детальніше »

В Українській хокейній лізі зіграно матчі третього туру

ХОКЕЙ. УХЛ-20/21 

2 листопада 2020 р.

В УХЛ триває регулярний чемпіонат, за підсумками якого визначаться учасники плей-оф. Минулими вихідними свої матчі зіграли й столичний клуб «Крижані Вовки» та херсонське «Дніпро», за які виступають студенти кафедри зимових видів спорту ЛДУФК.

Детальніше »

«Верес» Юрія Вірта піднявся у трійку лідерів Першої ліги (Відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

1 листопада 2020 р.

У чемпіонаті України з футболу сезону-2020/2021 серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники нашого Університету, в суботу, 31-го жовтня, було зіграно матчі 10-го туру. В кількох матчах через карантинні застереження змінилися господарі й місце проведення поєдинків.

Детальніше »

Тарас Завійський: «Олімпік» – це єдність, банда, характер і стиль»

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

31 жовтня 2020 р.

Випускник ЛДУФК, Тарас Завійський, який у складі студентської збірної України двічі, у 2017 і 2019 роках, грав на Всесвітній Універсіаді, а на клубному рівні виступає за донецький «Олімпік», напередодні розповів про готовність своєї команди до сьогоднішнього гостьового матчу 8-го туру УПЛ проти «Колоса» з Ковалівки.

Детальніше »

На студентському чемпіонаті світу шахісти ЛДУФК замкнули ТОП-20

ШАХИ. Студентський чемпіонат світу-2020 

30 жовтня 2020 р.

Команда шахістів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського завершила свої виступи на студентському чемпіонаті світу з інтелектуальних видів спорту (шахи і бридж) – 2020 FISU World University Championship Mind Sports online.

Детальніше »

Євген Абаджян дебютував за «Крижаних Вовків» в Українській хокейній лізі

ХОКЕЙ. УХЛ-20/21 

30 жовтня 2020 р.

У межах другого туру регулярної першості свій перший матч сезону-2020/2021 Української хокейної ліги зіграла київська команда «Крижані Вовки», в складі якої виступає нападник Євген Абаджян – студент кафедри зимових видів спорту нашого Університету.

Детальніше »

Андрій Проценко – найкращий легкоатлет вересня в Україні

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

30 жовтня 2020 р.

Федерація легкої атлетики України оголосила імена найкращих легкоатлета і легкоатлетки за підсумками вересня в Україні. Серед чоловіків лауреатом став випускник кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Андрій Проценко.

Детальніше »

Матчем команди Маркевича-молодшого проти чемпіона завтра стартує восьмий тур УПЛ-20/21

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

29 жовтня 2020 р.

У п’ятницю, 30-го жовтня, матчем «Шахтар» – «Маріуполь» розпочнеться 8-й тур чемпіонату України з футболу за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники ЛДУФК.

Детальніше »

На підготовку вітчизняних олімпійців у 2021 році уряд виділить 2,8 млрд грн

КАБМІН 

29 жовтня 2020 р.

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт про витрати держави на підготовку українських спортсменів до літньої Олімпіади в Токіо та зимових Ігор у Пекіні. Нагадаємо, МОК, МПК, Оргкомітет Токіо-2020, уряди Токіо та Японії погодили нові терміни Ігор ХХХІІ літньої Олімпіади у 2021 році.

Детальніше »

Анна Петрик долучилася до розгрому українками гречанок у грі відбору Євро-2022

ФУТБОЛ. Жіночий Євро-2022 

28 жовтня 2020 р.

У своєму сьомому, передостанньому матчі кваліфікації футбольного чемпіонату Європи-2022 жіноча збірна України в столиці Греції Афінах з рахунком 4:0 розгромила тамтешню національну команду. Свій внесок у звитягу «синьо-жовтих» зробила й студентка ЛДУФК Анна Петрик (на фото №3), яка вийшла на поле у старті.

Детальніше »

Команда Браги і Ратушного з перемоги розпочала чемпіонат Української хокейної ліги (Відео)

ХОКЕЙ. УХЛ-20/21 

28 жовтня 2020 р.

Новий, п’ятий за ліком сезон-2020/2021 Української хокейної ліги, за участі восьми клубів, херсонський «Дніпро», в складі якого грають двоє студентів кафедри зимових видів спорту ЛДУФК – захисник Євген Ратушний і нападник Владислав Брага, розпочав з перемоги.

Детальніше »

Команда Юрія Вірта піднялася у ТОП-5 чемпіонату Першої ліги (Відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

28 жовтня 2020 р.

У чемпіонаті України з футболу сезону-2020/2021 серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, упродовж двох днів, 26-го і 27-го жовтня, було зіграно матчі дев’ятого туру.

Детальніше »

Визначилися пари 1/8 фіналу футбольного Кубку України-20/21

ФУТБОЛ. Кубок України-20/21 

27 жовтня 2020 р.

У Києві, в Будинку футболу, відбулася церемонія жеребкування четвертого раунду – 1/8 фіналу – розіграшу Кубку України-2020/2021. У більшості з 14-ти команд, що продовжують боротьбу за почесний трофей, грають студенти та випускники кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) нашого Університету.

Детальніше »

«Львівські Тигри» – срібні призери Суперліги-2020 з регбіліг (Відео)

РЕГБІЛІГ. Суперліга-2020 

27 жовтня 2020 р.

У Львові стиковими матчами за «золото» і «бронзу» минулої суботи завершився чемпіонат України 2020 року з регбіліг (регбі-13) серед клубів Суперліги. За їх підсумками «Львівські Тигри», в складі яких грає низка студентів та випускників ЛДУФК, стали срібними призерами.

Детальніше »

Вийшов друком «Словник термінів з імунології»

НАШІ ВИДАННЯ 

27 жовтня 2020 р.

Автори – доктор медичних наук, професор кафедри фізичної терапії та ерготерапії Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Марія Андріївна Мазепа та кандидат біологічних наук, доцент кафедри мікробіології Львівського національного університету імені Івана Франка Галина Іванівна Звір. Словник охоплює широкий діапазон термінів із загальної і клінічної імунології, імуногенетики, імунопатології, інфекційної, неінфекційної та екологічної імунології, імунодіагностики, імунокорекції та імунотерапії.

Детальніше »

Переможний вояж волейболісток «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ» до Кам’янського

ВОЛЕЙБОЛ. Вища ліга 2020/21 

26 жовтня 2020 р.

Дві виїзні перемоги здобули волейболістки «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ», яка на 99% сформована зі студенток та випускниць Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, у другому турі чемпіонату України серед жіночих клубів Вищої ліги сезону-2020/2021, що завершився у Кам’янському Дніпропетровської обл.

Детальніше »

Відійшла у засвіти Гурінович Віра Іванівна

СУМУЄМО... 

26 жовтня 2020 р.

Напередодні, 25-го жовтня, на 78-му році життя перестало битися серце Гурінович Віри Іванівни, яка успішно завершивши навчання у Львівському медичному інституті, працювала спочатку лікарем, а згодом керівником медичної служби ЛДУФК.

Детальніше »

Команда Маркевича-молодшого не змогла дотиснути дебютанта УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

26 жовтня 2020 р.

24–25 жовтня, були зіграні матчі чергового, 7-го туру чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Степан Леус – лауреат грошової винагороди імені Анатолія Жаловаги

26 жовтня 2020 р.

Рішенням Вченої ради ЛДУФК грошову винагороду ім. А. Жаловаги 2020 року, за рекомендацією Ради студентського самоврядування нашого вишу, призначено студенту II курсу освітнього рівня «магістр» факультету педагогічної освіти Степану Леусу. Дану грошову винагороду було ухвалено рішенням Вченої ради нашого Університету з метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні – випускника ЛДУФК, який загинув під час Революції Гідності (листопад 2013 – лютий 2014 рр.), обстоюючи європейські цінності демократії, свободи й поваги до прав людини.

Детальніше »

Артур Чолач – кандидат до збірної України U-18 з хокею для участі на чемпіонаті світу-2021

ХОКЕЙ. Чемпіонат світу-2021 (U-18) 

25 жовтня 2020 р.

Федерація хокею України визначила склад кандидатів до юніорської збірної команди України вікової категорії U-18. До списку увійшов й вихованець ХК «Галицькі Леви» з Новояворівська, студент другого курсу факультету післядипломної та заочної освіти нашого Університету Артур Чолач.

Детальніше »

Анна Петрик допомогла збірній України втримати перемогу в грі відбору Євро-2022 з Ірландією

ФУТБОЛ. Жіночий Євро-2022 

24 жовтня 2020 р.

У черговому матчі кваліфікації футбольного чемпіонату Європи-2022 жіноча збірна України на столичному стадіоні «Оболонь-Арена» перемогла команду Ірландії з рахунком 1:0. До звитяги «синьо-жовтих» долучилася й студентка кафедри футболу ЛДУФК Анна Петрик.

Детальніше »

Працівники ЛДУФК відвідали Ісламський культурний центр імені Мухаммада Асада (Фото)

24 жовтня 2020 р.

Карантин вніс корективи не лише у звичне життя, але й у плани щодо подорожей. Можливо, нам дається час на самопізнання. Тож ми вирішили, що навіть у цих умовах можемо і мусимо пізнавати нові світи. Ті, які поруч. І відвідали Крим!

Детальніше »

Працівників ЛДУФК нагородили Подяками Львівської обласної ради (Фото)

ОФІЦІЙНО 

23 жовтня 2020 р.

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин та народний депутат, доцент кафедри фехтування, боксу і національних одноборств нашого Університету Микола Величкович напередодні, 22-го жовтня, взяли участь у засіданні Вченої ради Львівського державного університету фізичної культури ім. І. Боберського.

Детальніше »

Шахісти ЛДУФК у понеділок дебютують на чемпіонаті світу серед студентів

ШАХИ. Студентський чемпіонат світу-2020 

23 жовтня 2020 р.

Команда шахістів ЛДУФК готується до участі у студентському чемпіонаті світу з інтелектуальних видів спорту (шахи і бридж) – 2020 FISU World University Championship Mind Sports online, який розпочнеться у найближчий понеділок, 26-го жовтня.

Детальніше »

Матчем «Шахтар» – «Ворскла» завтра розпочнеться сьомий тур УПЛ-20/21

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

23 жовтня 2020 р.

У суботу, 24-го жовтня, матчем «Шахтар» – «Ворскла» стартує сьомий тур ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) ЛДУФК.

Детальніше »

Троє студентів ЛДУФК зіграють у чемпіонаті Української хокейної ліги

ХОКЕЙ. УХЛ-20/21 

22 жовтня 2020 р.

У новому сезоні-2020/2021 УХЛ візьмуть участь 8 вітчизняних клубів. У двох з них гратимуть троє студентів кафедри зимових видів спорту нашого Університету, а саме Євген Абаджян, Владислав Брага і Євгеній Ратушний.

Детальніше »

Василина Кириченко – бронзова призерка чемпіонату України з дзюдо

ДЗЮДО. Чемпіонат України-2020 

22 жовтня 2020 р.

У Запоріжжі завершився чемпіонат України 2020 року з дзюдо. В змаганнях жінок у ваговій категорії понад 79 кгбронзову медаль виборола випускниця магістратури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Василина Кириченко.

Детальніше »

Команда Руслана Мостового виграла у «Ниви» в галицькому дербі (Відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

22 жовтня 2020 р.

У чемпіонаті України з футболу сезону-2020/2021 серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники нашого Університету, в середу, 21-го жовтня, було зіграно матчі восьмого туру.

Детальніше »

ЛДУФК – учасник Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності

ТУРИЗМ 

21 жовтня 2020 р.

Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності традиційно відбувається посеред осені і привітно приймає зацікавлених фахівців сфери гостинності й туризму практично з усіх регіонів України та з-за кордону. Форум охоплює одразу декілька тематичних напрямків: туризм, готельний та ресторанний бізнес.

Детальніше »

«Галичанка» євросезон розпочне матчами проти чемпіона Північної Македонії

ГАНДБОЛ. Європейський Кубок-20/21 

21 жовтня 2020 р.

Львівська «Галичанка», кістяк якої сформовано здебільшого з випускниць і студенток ЛДУФК, в третьому раунді – 1/16 фіналу – жіночого Європейського Кубка-2020/2021 проведе двоматчеву дуель проти найсильнішої команди Північної Македонії ZRK «Куманов».

Детальніше »

Антон Нікулін: «Конкуренція у збірній України спонукає до роботи, не дає лідерам «заржавіти»

КАРАТЕ. Чемпіонат України-2020 

21 жовтня 2020 р.

Нещодавно у Харкові відбувався чемпіонат України 2020 року з карате. Повернувшись додому, своїми враженнями від головного старту вітчизняних каратистів національного рівня з журналістами поділився заслужений тренер України, випускник ЛДУФК Антон Нікулін.

Детальніше »

Анастасія Осняч-Шустова – переможець Відкритого Кубка України з боротьби

ВІЛЬНА БОРОТЬБА. Кубок України-2020 

20 жовтня 2020 р.

Упродовж п’яти днів на килимах столичного Палацу спорту тривали баталії Відкритого Кубка України з вільної боротьби. Серед тих, хто зійшов на звітних змаганнях на медальний подіум й представники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Богдан-Іван Городиський на чемпіонаті світу встановив новий рекорд України у півмарафоні

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат світу-2020 

20 жовтня 2020 р.

У польській Ґдині відбувся чемпіонат світу 2020 року у півмарафоні. В складі збірної України вдало виступили двоє випускників нашого Університету. Богдан-Іван Городиський замкнув ТОП-20, встановивши при цьому новий рекорд України, що тримався з 2003 року. А Софія Яремчук серед жінок фінішувала 25-ю.

Детальніше »

«Галичанка» в Ужгороді двічі обіграла «Карпати» у матчах Суперліги

ГАНДБОЛ. Суперліга-20/21 

20 жовтня 2020 р.

Львівська гандбольна «Галичанка», за яку здебільшого виступають випускниці і студентки Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, продовжує впевнено розбиратися з основними конкурентками в чемпіонаті України серед команд жіночої Суперліги сезону-20/21.

Детальніше »

Представники факультету туризму ЛДУФК долучилися до еко-проєкту «Озеленення України» (Фото)

19 жовтня 2020 р.

Глобальний еко-проєкт «Озеленення України» – захід, який формує соціальні та еко-навички у кожного його учасника. Наш Університет підписав меморандум з організаторами проєкту про співпрацю.

Детальніше »

Команда Володимира Шарана втримала перемогу в Кіровоградському дербі (Фото)

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

19 жовтня 2020 р.

Вихідними, 17-18 жовтня, були зіграні матчі шостого туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Вітання з ювілеєм професорці Мазепі Марії Андріївні!

19 жовтня 2020 р.

Сьогодні, 19-го жовтня, ювілей святкує доктор медичних наук, професорка кафедри фізичної терапії та ерготерапії ЛДУФК Мазепа Марія Андріївна – співавторка першого в Україні підручника з клінічної імунології, членкиня Всесвітньої та Європейської асоціацій імунологів, членкиня Президії Правління Українського наукового товариства фахівців з клінічної імунології, алергології та імунореабілітації, учасниця 12-ти міжнародних форумів з імунології!

Детальніше »

Команда Юрія Вірта стає лідером Першої ліги за втраченими очками

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

17 жовтня 2020 р.

У чемпіонаті України з футболу серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники нашого Університету, в п’ятницю, 16-го жовтня, було зіграно сім з восьми поєдинків сьомого туру. Матч «Альянс» – «Полісся» не відбувся через коронавірус. Про нову дату його проведення буде повідомлено пізніше

Детальніше »

Увага! У ЛДУФК продовжено дію адаптивного карантину терміном по 31-е грудня 2020 року

16 жовтня 2020 р.

З метою запобігання поширенню коронавірусу у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського продовжено дію адаптивного карантину терміном по 31-е грудня 2020 року, а на період з 19-го жовтня 2020 року по 15-е листопада 2020 року тимчасово вводиться дистанційне навчання.

Детальніше »

Осінній вояж каратистів ЛДУФК за «золотом» до столиці Слобожанщини

КАРАТЕ. Чемпіонат України-2020 

16 жовтня 2020 р.

Чемпіонат України 2020 року з карате, який відбувся у Харкові після тривалої вимушеної коронавірусної паузи, видався цікавим та інтригуючим. Приємно, що серед чемпіонів та призерів й чимало студентів і випускників ЛДУФК.

Детальніше »

Матчем команди Маркевича-молодшого в Ужгороді завтра стартує шостий тур УПЛ-20/21

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

16 жовтня 2020 р.

У суботу, 17-го жовтня, матчем «Минай» – «Маріуполь» розпочнеться 6-й тур ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Клод Юнес – чемпіон України з фехтування на рапірах

ФЕХТУВАННЯ. Чемпіонат України-2020 

15 жовтня 2020 р.

У Києві триває чемпіонат України 2020 року з фехтування. Слідом за шпажистами естафету прийняли рапіристи. Золоту нагороду в особистому турнірі серед чоловіків здобув випускник ЛДУФК Клод Юнес, натомість аспірант нашого вишу Ростислав Герцик зійшов на «бронзову» сходинку медального подіуму.

Детальніше »

Анна Петрик отримала виклик до збірної України на матчі відбору Євро-2022 з Ірландією та Грецією

ФУТБОЛ. Жіночий Євро-2022 

15 жовтня 2020 р.

Оприлюднено список із 22-х гравців національної жіночої збірної України з футболу, яких було викликано для підготовки та участі у кваліфікаційних матчах чемпіонату Європи-2022. Серед запрошених і студентка ЛДУФК Анна Петрик.

Детальніше »

Уряд продовжить дію адаптивного карантину до кінця цього року

КАБМІН 

14 жовтня 2020 р.

Адаптивний карантин в Україні буде продовжено до кінця 2020 року. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час позачергового засідання уряду у вівторок, 13-го жовтня. «Уряд продовжить дію адаптивного карантину до кінця року.

Детальніше »

Вітання зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України і Днем українського козацтва!

14 жовтня 2020 р.

Щиросердечні привітання колективу нашого Університету з нагоди одразу ж трьох свят, які в Україні відзначають сьогодні, 14-го жовтня 2020 року – Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України й Дня українського козацтва!

Детальніше »

Львівські «Левиці» вперше здобули медалі Суперліги з регбі-7 (Фото)

РЕГБІ-7. Суперліга-2020 

13 жовтня 2020 р.

У Львові, на стадіоні «Юність» завершився третій, заключний тур чемпіонату України 2020 року з регбі-7 серед жіночих команд Суперліги. Боротьбу за нагороди на заключному етапі вели чотири команди – київський «Авіатор», збірна Одеси, «ХТЗ-Олімп» з Харкова та львівські «Левиці», головним тренером яких є випускник ЛДУФК Артем Глинка.

Детальніше »

Ксенія Пантєлєєва – срібний призер чемпіонату України з фехтування на шпагах

ФЕХТУВАННЯ. Чемпіонат України-2020 

13 жовтня 2020 р.

У Києві розпочались головні змагання з фехтування національного рівня поточного року – чемпіонат України. Першими на доріжки вийшли шпажисти, які минулими вихідними визначали найсильніших в індивідуальній та командній першості.

Детальніше »

Вийшов друком навчальний посібник «Світоглядні засади тіловиховання (фізичного виховання і спорту)»

НАШІ ВИДАННЯ 

12 жовтня 2020 р.

Автор – кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент, завідувач кафедри олімпійської освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Ярослав Володимирович Тимчак. Автор висловлює подяку філософові, старшому викладачеві кафедр соціальних дисциплін, українознавства / гуманітарних дисциплін нашого Університету (1986–2010 рр.) Анатолієві Коваленку за багаторічну консультативну допомогу в розробленні цього курсу.

Детальніше »

Команда Руслана Мостового здобула першу перемогу в новому сезоні Першої ліги (Відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

12 жовтня 2020 р.

У чемпіонаті України серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники ЛДУФК у неділю, 11-го жовтня, було зіграно шість з восьми поєдинків шостого туру. Матчі «Металіст 1925» – «Альянс» та «ВПК-Агро» – «Верес» не відбулися через коронавірус. Про нову дату їх проведення буде повідомлено пізніше.

Детальніше »

Ярослава Свища обрано до Ради Федерації легкої атлетики України

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

12 жовтня 2020 р.

Наприкінці минулого тижня у Дніпрі відбулася звітно-виборча Конференція Федерації легкої атлетики України, на якій відбулися зміни у керівних органах організації. Зокрема, до Ради ФЛАУ обрано завідувача кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, очільника Федерації легкої атлетики Львівської області, майстра спорту України, кандидата наук з фізичного виховання і спорту, доцента Ярослава Свища.

Детальніше »

Юрій Мамєтьєв: «На кожен матч налаштовуємось як на фінал»

ВОДНЕ ПОЛО. Кубок України-2020 

11 жовтня 2020 р.

Ватерполісти львівського «Динамо» рівно тиждень тому здобули перемогу в Кубку України. Попри домінування в українському водному поло в останні роки, фінал не був простою прогулянкою для підопічних випускників ЛДУФК Олексія Шведова та Юрія Сидоровича.

Детальніше »

Вантух і Лебеденко долучилися до перемоги молодіжної збірної України у грі відбору Євро-2021 (Відео)

ФУТБОЛ. Євро-2021 (U-21) 

10 жовтня 2020 р.

У Києві, на стадіоні «Оболонь-Арена», молодіжна збірна України з футболу вчора, 9-го жовтня, зіграла черговий матч у межах відбірного турніру Євро-2021 (U-21). Суперником підопічних Руслана Ротаня була команда Румунії.

Детальніше »

Львівські «Левиці» завтра завершать боротьбу за медалі Суперліги з регбі-7

РЕГБІ-7. Суперліга-2020 

9 жовтня 2020 р.

Третій, заключний тур чемпіонату України 2020 року з регбі-7 серед жіночих команд Суперліги відбудеться у найближчу суботу, 10-го жовтня, у Львові, на стадіоні «Юність» (вулиця Болгарська, 4). Початок поєдинків – о 10:00.

Детальніше »

У Львові в суботу відбудеться відкритий Кубок Заходу з ММА пам’яті Ігоря Слюсарчука

ЗМІШАНІ ЄДИНОБОРСТВА 

9 жовтня 2020 р.

У найближчу суботу, 10-го жовтня, у Львові відбудеться відкритий Кубок Заходу зі змішаних єдиноборств ММА Lemberg Fight Cup – 2020 присвячений пам’яті випускника Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Ігоря Слюсарчука.

Детальніше »

Каноїст Віталій Вергелес – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками вересня-2020

ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ 

8 жовтня 2020 р.

Виконком відділення НОК України у Львівській області одноголосно визначив найкращим спортсменом Львівщини за підсумками спортивного вересня досвідченого весляра, випускника ЛДУФК Віталія Вергелеса, який повернувся з Кубка світу-2020 із бронзовою медаллю.

Детальніше »

Офіційно: Володимир Костевич – гравець київського «Динамо»

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

8 жовтня 2020 р.

Київське «Динамо» підписало контракт з українським лівим захисником, випускником факультету післядипломної та заочної освіти нашого Університету Володимиром Костевичем. Термін угоди становить три роки.

Детальніше »

Визначилися чемпіони СК ЛДУФК «СКІФ» з пауерліфтингу (Фото)

ПАУЕРЛІФТИНГ 

8 жовтня 2020 р.

На базі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відбувся відкритий чемпіонат СК ЛДУФК «СКІФ» з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу. У змаганнях взяли участь 119 спортсменів, які представляли 18 спортивних клубів та чотиридитячо-юнацькі спортивні школи.

Детальніше »

Команда Юрія Вірта здобула вольову перемогу і впритул наблизилася до лідерів Першої ліги (Відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

7 жовтня 2020 р.

У чемпіонаті України з футболу сезону-2020/2021 серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники ЛДУФК було зіграно шість з восьми поєдинків п’ятого туру. Матчі «Оболонь» – «ВПК-Агро» та «Альянс» – «Кристал» не відбулися через коронавірус. Про нову дату буде повідомлено пізніше.

Детальніше »

Вийшла у світ монографія Олега Полянського «Україна очима іноземців»

НОВІ ВИДАННЯ 

7 жовтня 2020 р.

Вітаємо професора, завідувача кафедри гуманітарних дисциплін Олега Арсеновича Полянського з виходом чергової монографії: «Україна очима іноземців» / уклад. Р.І. Труба. – Тернопіль: «Навчальна книга – Богдан», 2020. – 224 с. У виданні йдеться про книги іноземних авторів про Україну та українців, що перекладені українською мовою й побачили світ у різних видавництвах. Після праць Володимира Січинського й Дмитра Наливайка, автор зосередив свою увагу на огляді іноземної літератури кінця ХХ – початку ХХІ століття.

Детальніше »

«Галичанка» у матчах гандбольної Суперліги двічі впевнено перемогла «Дніпрянку»

ГАНДБОЛ. Суперліга-20/21 

7 жовтня 2020 р.

У чемпіонаті України з гандболу серед жіночих команд Суперліги зіграно матчі другого туру першого етапу сезону-2020/2021. Лідер чемпіонату – львівська «Галичанка», в складі якої грає чимало студенток і випускниць ЛДУФК, приймала вдома херсонську «Дніпрянку».

Детальніше »

Ватерполісти «Динамо» удев’яте здобули Кубок України

ВОДНЕ ПОЛО. Кубок України-2020 

6 жовтня 2020 р.

2-4 жовтня тривали матчі розіграшу Кубка України з водного поло серед чоловічих команд 2020 року. Боротьбу за почесний трофей вели дві збірні Київської області, харківський клуб НТУ-ХПІ, ДНУ (Дніпро), ВК «Маріуполь», збірна Харківської області та львівське «Динамо», в складі якого грає низка представників ЛДУФК.

Детальніше »

Олексій Гуцуляк – найкращий гравець 5-го туру УПЛ!

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

6 жовтня 2020 р.

Українська Прем’єр-ліга визначила найяскравішого футболіста з усіх, які взяли участь у матчах 5-го туру чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021. У матчі проти донецького «Шахтаря» Олексій зробив дві результативні передачі.

Детальніше »

Цілі сталого розвитку та олімпійська спадщина – в основі Мілано-Кортіна-2026

ОЛІМПІАДА-2026 

6 жовтня 2020 р.

Про це повідомили під час віртуального засідання Координаційної комісії Міжнародного Олімпійського Комітету, яке пройшло під керівництвом голови Комісії Сарі Ессая та за участі президента МОК Томаса Баха.

Детальніше »

Два асисти Олексія Гуцуляка позбавили «Шахтар» двох очок

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

5 жовтня 2020 р.

3-4 жовтня, було зіграно усі сім матчів п’ятого туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Золоті та бронзові нагороди важкоатлетів-першокурсників на чемпіонаті України серед юнаків та дівчат! (Фото)

5 жовтня 2020 р.

З 28-го вересня по 3-є жовтня у с. Поляна Закарпатської області проходив чемпіонат України серед юнаків та дівчат віком до 17 років, на якому успішно змагалися і студенти-першокурсники кафедри атлетичних видів спорту ЛДУФК.

Детальніше »

Дві перемоги і одна поразка волейболісток ЛДУФК на старті сезону

ВОЛЕЙБОЛ. Вища ліга 20/21 

5 жовтня 2020 р.

Саме таким видався старт жіночої команди «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ», сформованої, як і в попередні роки, зі студенток нашого вишу (головний тренер – Василь Ковцун), у чемпіонаті України серед клубів Вищої ліги сезону 2020-2021 років.

Детальніше »

Перестало битися серце Волошина Івана Миколайовича

5 жовтня 2020 р.

Напередодні, 4-го жовтня, на 87-му році життя помер професор Волошин Іван Миколайович – багаторічний завідувач кафедри туризму Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Важко примиритися з думкою, що Івана Миколайовича вже немає серед нас. Колектив ЛДУФК імені Івана Боберського сумує разом з рідними, близькими та друзями Івана Миколайовича та висловлює їм свої співчуття.

Вічная пам’ять...

Детальніше »

Вітання з Днем працівників освіти!

4 жовтня 2020 р.

У дні початку золотої осені щирі привітання колективу нашого Університету з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти України! Бажаємо Вам відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.

Детальніше »

Шахісти ЛДУФК зіграли онлайн-матч солідарності з Ліванським університетом (Фото)

ШАХИ 

3 жовтня 2020 р.

У ЛДУФК відбувся шаховий онлайн-матч між студентськими командами нашого вишу та Ліванського університету. Організатори поєдинку: Посольство України в Ліванській Республіці, ЛДУФК, Ліванський університет, Управління фізичної культури та спорту ЛОДА та Львівська міська федерація шахів.

Детальніше »

Грою «Дніпро-1» – «Ворскла» завтра стартує п’ятий тур УПЛ-20/21

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

2 жовтня 2020 р.

У суботу, 3-го жовтня, матчем «Дніпро-1» – «Ворскла» розпочнеться п’ятий тур ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу ЛДУФК.

Детальніше »

Реєстрація для участі в проєкті «Самодіагностика раку молочної залози в молодих українок»

1 жовтня 2020 р.

Розпочато реєстрацію працівників та студентів ЛДУФК для участі у міжнародному проєкті «Самодіагностика раку молочної залози в молодих українок», що співфінансується ПАФС у рамках програми RITA – «Зміни в регіоні».

Детальніше »

Команди Шарана, Вірта, Маркевича і Чижевського пробилися до 1/8 фіналу Кубка України

ФУТБОЛ. Кубок України-20/21 

1 жовтня 2020 р.

У розіграші Кубка України з футболу в середу, 30-го вересня, було зіграно десять матчів з одинадцяти стадії 1/16 фіналу. Зіграли свої поєдинки і «Прикарпаття», «Верес», «Агробізнес», «Рух», «Маріуполь» та «Олександрія», в яких головними тренерами працюють випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Вийшла друком монографія «Тиреоїдна патологія та вагітність»

НАШІ ВИДАННЯ 

1 жовтня 2020 р.

Монографію підготував авторський колектив: Паєнок О.С., Вдовиченко Ю.П., Паньків В.І., Давидова Ю.В., Паєнок А.В., Вовканич А.С. Книга містить відомості про епідеміологію, медико-соціальне значення, особливості перебігу, діагностування, профілактики, лікування і реабілітації тиреоїдної патології у вагітних жінок, породіль та їхніх новонароджених. Рекомендовано для лікарів акушерів-гінекологів, лікарів загальної практики – сімейних лікарів, ендокринологів, невропатологів, терапевтів, реабілітологів та інтернів зазначених спеціальностей.

Детальніше »

Ксенія Пантєлєєва – володарка Кубка України з фехтування на шпагах

ФЕХТУВАННЯ. Кубок України-2020 

1 жовтня 2020 р.

У Києві змаганнями шпажистів завершився розіграш Кубка України з фехтування 2020 року. В особистому турнірі серед представниць прекрасної статі почесний трофей виборола аспірантка нашого Університету Ксенія Пантєлєєва. Особисті кубкові змагання шпажистів, як і раніше рапіристів та шаблістів, проходили за дещо незвичною системою.

Детальніше »

Професор ЛДУФК Гринів Олег Іванович занесений до видання «Золотий фонд нації»

ФОТОФАКТ 

30 вересня 2020 р.

Професор кафедри гуманітарних дисциплін Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, доктор філософських наук Гринів Олег Іванович отримав сертифікат про занесення до видання «Золотий фонд нації. Науково-освітній потенціал України». З цієї нагоди увесь колектив нашого Університету щиросердечно вітає Олега Івановича, бажає йому міцного здоров’я та нових наукових звершень і творчих успіхів у педагогічній роботі, а також висловлює подяку за багаторічну трудову діяльність у розбудові нашої України!

Детальніше »

Каноїсти Віталій Вергелес і Тарас Міщук – призери етапу Кубка світу з веслування

ВЕСЛУВАННЯ. Кубок світу-2020 

30 вересня 2020 р.

У Сегеді завершився Кубок світу 2020 року з веслування на байдарках та каное. У складі збірної України змагалися випускник Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Тарас Міщук та Віталій Вергелес.

Детальніше »

Вітаємо викладачів ЛДУФК з присвоєнням вчених звань!

29 вересня 2020 р.

Міністерство освіти і науки України наказом №1188 від 24-го вересня 2020 року затвердило рішення вчених рад закладів вищої освіти та наукових установ про присвоєння вчених звань професора і доцента. Приємно, що у даному наказі МОН України й четверо представників нашого Університету.

Детальніше »

ЄОК узгодив попередній перелік видів спорту на ІІІ літні Європейські ігри-2023

ЄВРОІГРИ-2023 

29 вересня 2020 р.

ЄОК прийняв делегацію з Польщі в штаб-квартирі НОК Італії (CONI) у Римі для обговорення програми ІІІ літніх Європейських ігор, які мають відбутися в Кракові-Малопольська влітку 2023 року. Додамо, що зустріч у Римі відбулася після нещодавнього триденного інспекційного візиту ЄОК до польських організаторів Євроігор-2023.

Детальніше »

Вітаємо Любов Чеховську із захистом докторської дисертації!

29 вересня 2020 р.

На засіданні спеціалізованої Вченої ради Д 35.829.01 у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського 25-го вересня 2020 року відбувся офіційний захист дисертаційної роботи доцента кафедри фітнесу та рекреації нашого вишу Чеховської Любові Ярославівни, поданої на здобуття наукового ступеня доктора наук з фізичного виховання та спорту зі спеціальності 24.00.02 – фізична культура, фізичне виховання різних груп населення.

Детальніше »

Івана Боберського гідно пошановано в Словенії (Фото)

28 вересня 2020 р.

23 вересня 2020 року в Словенії відбулася офіційна церемонія відкриття пам’ятної таблиці відомому педагогу, основоположнику українського тіловиховання, військово-політичному діячу, представнику ЗУНР у США та Канаді Івану Боберському. Непересічна подія в українсько-словенських культурних відносинах – відбулася офіційна церемонія відкриття пам’ятної дошки відомому педагогу, діячу української національної фізичної культури, на честь якого у 2019 р. перейменували ЛДУ фізичної культури Івану Боберському, який останні роки свого життя прожив у місті Тржіч.

Детальніше »

Команда Володимира Шарана здобула другу перемогу з великим рахунком в УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

28 вересня 2020 р.

26-27 вересня, було зіграно усі 7 матчів 3-го туру чемпіонату України з футболу за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники ЛДУФК, а в «Олександрії», «Маріуполі» та «Русі» головними тренерами працюють Володимир Шаран, Остап Маркевич та Іван Федик відповідно.

Детальніше »

Юрій Ідзінський – чемпіон України з вільної боротьби серед молоді U-23

ВІЛЬНА БОРОТЬБА. Чемпіонат України-2020 

28 вересня 2020 р.

У Києві вчора, 27-го вересня, завершився чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків віком до 23 років, який тривав упродовж трьох днів. Серед його переможців і студент IV курсу ЛДУФК Юрій Ідзінський. Здолавши усіх суперників на шляху до фіналу, у «золотій» сутичці Юрій переміг представника Херсонщини Олександра Биканова.

Детальніше »

Томас Бах: «Спорт може бути організований безпечно навіть в умовах діючих обмежень»

МОК 

27 вересня 2020 р.

Друге звернення президента Міжнародного Олімпійського Комітету (МОК) Томаса Баха до усієї Олімпійської спільноти «Олімпізм та коронавірус». Пропонуємо вашій увазі повний текст звернення головного олімпійця нашої планети.

Детальніше »

Команда Руслана Мостового здобула перше очко у Першій лізі (Відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

27 вересня 2020 р.

У чемпіонаті України з футболу серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники ЛДУФК, а в «Агробізнесі», «Вересі» та «Прикарпатті» головними тренерами є Олександр Чижевський, Юрій Вірт і Руслан Мостовий, які вищу освіту здобули у нашому виші, 26-го вересня, було зіграно поєдинки 4-го туру.

Детальніше »

У ЛДУФК презентовано оновлену експозицію Івана Боберського

НАША ІСТОРІЯ 

26 вересня 2020 р.

На другому поверсі головного корпусу ЛДУФК, в рамках цьогорічного Олімпійського тижня (23–30 вересня), було відкрито оновлену експозицію «Батька українського тіловиховання», професора Івана Боберського, почесним ім’ям якого іменовано наш Університет.

Детальніше »

Младен Бартуловіч: «Думаю, наш старт в УПЛ можна вважати позитивним»

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

26 вересня 2020 р.

Випускник факультету післядипломної та заочної освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, 33-річний хорватський півзахисник «Інгульця» Младен Бартуловіч поділився з журналістами думками про дебют команди з Петрового в УПЛ.

Детальніше »

Матч солідарності між шахістами ЛДУФК і Ліванським університетом

ШАХИ 

26 вересня 2020 р.

У неділю, 27-го вересня, відбудеться шаховий онлайн-матч солідарності між студентськими командами Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського та Ліванського університету. Поєдинок в головному корпусі ЛДУФК стартує о 17:00.

Детальніше »

Сьогодні і завтра буде зіграно матчі четвертого туру УПЛ-20/21

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

26 вересня 2020 р.

Сьогодні матчем «Минай» – «Динамо» розпочнеться 4-й тур ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу ЛДУФК.

Детальніше »

Вітаємо Ольгу Романчук із захистом докторської дисертації!

25 вересня 2020 р.

Напередодні, відбувся офіційний захист дисертаційної роботи завідувачки кафедри української та іноземних мов ЛДУФК Романчук Ольги Василівни, поданої на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки.

Детальніше »

Роман Вантух отримав виклик до молодіжної збірної з футболу

ФУТБОЛ. Євро-2021 (U-21) 

25 вересня 2020 р.

Головний тренер молодіжної збірної України з футболу Руслан Ротань назвав склад на два найближчі матчі відбірної кампанії до чемпіонату Європи 2021 року. До списку керманича «синьо-жовтої» молодіжки увійшли 24 футболісти, серед яких і випускник ЛДУФК Роман Вантух, який на клубному рівні грає за київське «Динамо».

Детальніше »

Кафедра футболу – переможець пробігу «Від Сокільства – до Стрілецтва, від УСА – до НОКу!» (Фото)

СПОРТ ДЛЯ ВСІХ 

24 вересня 2020 р.

Традиційний, 27-й за ліком легкоатлетичний пробіг під гаслом «Від Сокільства – до Стрілецтва! Від УСА до НОКу!» відбувся у середу, 23-го вересня, на стадіоні СКІФ комплексної навчально-спортивної бази ЛДУФК.

Детальніше »

Іван Федик: «Результатом незадоволені, адже втратили два очки»

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

24 вересня 2020 р.

Головний тренер дебютанта Української Прем’єр-ліги футбольного клубу «Рух», випускник Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Іван Федик прокоментував нічию своєї команди в перенесеному матчі другого туру національного чемпіонату з «Шахтарем» (1:1).

Детальніше »

Рапіристи ЛДУФК – володарі Кубка України з фехтування (Фото)

ФЕХТУВАННЯ. Кубок України-2020 

24 вересня 2020 р.

Чоловіча збірна Львівщини з фехтування на рапірах, сформована виключно зі студентів і випускників кафедри фехтування, боксу і національних одноборств ЛДУФК, здобула перемогу в Кубку України з фехтування 2020 року.

Детальніше »

«Рух» у матчі проти «Шахтаря» сенсаційно взяв історичне очко в УПЛ (Відео)

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

24 вересня 2020 р.

У пропущеному поєдинку 2-го туру чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 серед команд Прем’єр-ліги (УПЛ) новачок елітного дивізіону «Рух», головним тренером якого є випускник ЛДУФК Іван Федик, сенсаційно зіграв внічию з чинним володарем титулу «Шахтарем».

Детальніше »

Медальний покер каноїста Юрія Шутяка в Угорщині

ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ 

23 вересня 2020 р.

Юнацька збірна команда України з веслування на байдарках і каное повернулась з престижних змагань Olympic Hopes – 2020, які проходили з 17-го по 20-е вересня у місті Сегеді. Українські веслувальники загалом завоювали 32 медалі – 11 золотих, 10 срібних і 11 бронзових.

Детальніше »

Конференція з нагоди 100-річчя від дня народження Анни Благітки (Фото)

23 вересня 2020 р.

У Львівському обласному будинку учителя відбулася конференція з нагоди 100-річчя від дня народження Анни Благітки – сокілки, педагога, громадської діячки та багаторічної голови міського осередку імені К. Малицької Всеукраїнського товариства «Рідна школа», серед учасників якої був доцент ЛДУФК Андрій Сова.

Детальніше »

Анна Петрик долучилася до розгрому гречанок українками у грі відбору Євро-2022

ФУТБОЛ. Жіночий Євро-2022 

23 вересня 2020 р.

Національна жіноча збірна України з футболу здобула другу перемогу у відбірному турнірі чемпіонату Європи-2022. Підопічні Наталії Зінченко у Києві з рахунком 4:0 розгромили команду Греції. До звитяги «синьо-жовтих» долучилася і студентка кафедри футболу нашого Університету Анна Петрик.

Детальніше »

Андрій Проценко – чемпіон ABAF-2020. Орися Дем’янюк – срібний призер

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат ABAF-2020 

22 вересня 2020 р.

У Клуж-Напоці минулими вихідними завершився чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF), який для вітчизняних представників Королеви спорту був головним міжнародним стартом поточного сезону-2020.

Детальніше »

Команда Юрія Вірта в очній грі розгромила підопічних Руслана Мостового (Відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

22 вересня 2020 р.

У чемпіонаті України з футболу сезону-2020/2021 серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, 20-го і 21-го вересня було зіграно поєдинки третього туру.

Детальніше »

Гандболістки «Галичанки» з двох перемог над «Спартаком» стартували у Суперлізі-20/21

ГАНДБОЛ. Суперліга-20/21 

22 вересня 2020 р.

«Галичанка», у складі якої грає ціла низка студенток і випускниць ЛДУФК, наприкінці минулого тижня на майданчику спорткомплексу ЛНУ ім. І. Франка у межах стартового спареного туру першого етапу чемпіонату України серед команд жіночої Суперліги сезону-2020/2021 приймала збірну команду Києва «Спартак».

Детальніше »

Прапор об’єднаного людства (Відео)

22 вересня 2020 р.

З нагоди проведення Олімпійського тижня Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського кафедрою Олімпійської освіти підготовлено відео-повідомлення «Прапор об’єднаного людства», присвячене сторіччю проведення першої урочистої церемонії підняття олімпійського прапора на Олімпійських іграх у м. Антверпені (Бельгія) у 1920 р.

Детальніше »

Андрій Гітченко 200-й матч в УПЛ відзначив забитим голом

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

21 вересня 2020 р.

Упродовж трьох днів, з 18-го по 20-е вересня, було зіграно усі сім матчів третього туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а в «Олександрії», «Маріуполі» та «Русі» головними тренерами працюють Володимир Шаран, Остап Маркевич та Іван Федик відповідно, які вищу освіту здобули в нашому виші.

Детальніше »

23-го вересня відбудеться пробіг «Від Сокільства – до Стрілецтва, від УСА – до НОКУ!»

СПОРТ ДЛЯ ВСІХ 

21 вересня 2020 р.

На виконання плану виховних та фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського на 2020/2021 навчальний рік у середу, 23-го вересня, відбудеться XXVII традиційний легкоатлетичний пробіг під гаслом «Від Сокільства – до Стрілецтва, від УСА – до НОКУ!».

Детальніше »

Олександру Пазичуку – 60!

ВІТАННЯ З ЮВІЛЕЄМ 

20 вересня 2020 р.

Сьогодні, 20-го вересня, свій 60-літній ювілей святкує викладач кафедри спортивних та рекреаційних ігор Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, висококваліфікований фахівець й просто хороша і чуйна Людина з великої літери та справжній джентльмен – Пазичук Олександр Васильович! З цієї нагоди увесь колектив нашого вишу висловлює свої щиросердечні вітання та подяку за багаторічну педагогічно-наукову діяльність і сумлінне служіння розвитку фізкультурно-спортивної галузі.

Детальніше »

Анна Петрик допомогла збірній України з футболу здобути першу перемогу у відборі Євро-2022

ФУТБОЛ. Жіночий Євро-2022 

19 вересня 2020 р.

Національна жіноча збірна України з футболу у своєму першому матчі після поновлення відбірного турніру чемпіонату Європи-2022 заробила перші бали до таблиці. Підопічні Наталії Зінченко у гостях з рахунком 3:1 обіграли команду Чорногорії.

Детальніше »

Легкоатлети Орися Дем’янюк і Андрій Проценко завтра стартують на чемпіонаті АБЛФ-2020

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат АБЛФ-2020 

18 вересня 2020 р.

Завтра, 19-го вересня, в Клуж-Напоці розпочнеться чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (АБЛФ), який для вітчизняних представників Королеви спорту є головним міжнародним стартом нинішнього сезону. У складі збірної України змагатимуться й двоє випускників ЛДУФК.

Детальніше »

Манеж ЛДУФК на вихідні прийматиме Кубок України з фехтування

ФЕХТУВАННЯ. Кубок України-2020 

18 вересня 2020 р.

19-20 вересня, у Львові відбудеться Кубок України 2020 року з фехтування на рапірах. Провідні вітчизняні мушкетери змагатимуться упродовж двох днів на фехтувальних доріжках Універсального манежу стадіону СКІФ.

Детальніше »

Команда Маркевича-молодшого грою у Дніпрі відкриє третій тур УПЛ-20/21

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

18 вересня 2020 р.

Сьогодні, 18-го вересня, матчем «Дніпро-1» – «Маріуполь» розпочнеться 3-й тур чемпіонату України з футболу за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Регбісти «Сокола» здобули першу перемогу в Суперлізі сезону-2020 (Відео)

РЕГБІ. Суперліга-2020 

17 вересня 2020 р.

У матчі 3-го туру I етапу чемпіонату України 2020 року з регбі серед клубів Суперліги «Сокіл», в складі якого грає низка студентів і випускників ЛДУФК, здобув надважливу звитягу над «Антаресом». Це перша перемога «соколів» у новому сезоні.

Детальніше »

Перестало битися серце Омельченко Ірини Євгенівни

СУМУЄМО... 

17 вересня 2020 р.

На 80-му році життя відійшла у засвіти Омельченко Ірина Євгенівна, яка майже чверть століття, з 7-го квітня 1992 року по 31-е грудня 2015 року, працювала завідувачем канцелярії Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Увесь колектив нашого вишу сумує та висловлює свої щирі співчуття рідним і друзям покійної.

Детальніше »

Студенти ЛДУФК візьмуть участь в «Олімпійському екомодулі»

17 вересня 2020 р.

Завтра, 18-го вересня, в рамках проєкту НОК України #OlympicLab, що реалізується спільно з Coca-Cola Foundation та за програмою МОК комітету «Юні лідери змін МОК», відбудеться «Олімпійський екомодуль-2020».

Детальніше »

Команди Чижевського, Мостового і Вірта вийшли до 1/16 фіналу Кубка України

ФУТБОЛ. Кубок України-20/21 

17 вересня 2020 р.

У розіграші Кубка України з футболу сезону-2020/2021 у середу, 16-го вересня, було зіграно дев’ять з одинадцяти матчів 1/32 фіналу. У трьох з них грали «Агробізнес» з Волочиська, рівненський «Верес» та «Прикарпаття» з Івано-Франківська, головні тренери яких вищу освіту здобули у ЛДУФК.

Детальніше »

Василь Кравець перейшов з іспанського «Луго» в польський «Лех»

ФУТБОЛ. Чемпіонат Польщі-20/21 

16 вересня 2020 р.

Срібний призер останнього сезону футбольного чемпіонату польської Екстракляси «Лех» з Познані офіційно оголосив про підписання українського захисника іспанської Ла-Ліги «Леганеса», випускника кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) нашого Університету Василя Кравця.

Детальніше »

Ігор Гоцул: «У ФЛАУ з ЛДУФК може вийти гарна кооперація»

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

16 вересня 2020 р.

Наприкінці минулого тижня в житті української легкої атлетики відбулася приємна подія. Як ми уже повідомляли, у Львові, на реконструйованому стадіоні СКІФ ЛДУФК пройшли перші легкоатлетичні змагання – Відкритий Кубок Львова-2020.

Детальніше »

Анна Петрик у складі збірної України з футболу готується до матчів відбору Євро-2022

ФУТБОЛ. Жіночий Євро-2022 

16 вересня 2020 р.

Національна жіноча збірна України з футболу у понеділок, 14-го вересня 2020 року, розпочала навчально-тренувальний збір у межах підготовки до матчів відбору чемпіонату Європи-2022 проти команд Чорногорії (18-го вересня на виїзді) та Греції (22-го вересня у Києві).

Детальніше »

#OlympicLab за участю боксерів ЛДУФК

БОКС 

16 вересня 2020 р.

В рамках Всеукраїнської акції Національного олімпійського комітету України #OlympicLab відбулося відкрите тренування та майстер-клас для усіх бажаючих за участю провідних львівських боксерів, більшість з яких є випускниками ЛДУФК.

Детальніше »

Оновлений стадіон СКІФ прийняв перші змагання з легкої атлетики (Фото)

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

15 вересня 2020 р.

На стадіоні СКІФ Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (вулиця Черемшини, 17) минулої суботи, 12-го вересня, відбувся Відкритий Кубок Львова-2020 з легкої атлетики у бігових дисциплінах. Це були перші змагання Королеви спорту на оновленій арені нашого вишу.

Детальніше »

Ярослав Свищ нагороджений Почесною грамотою Кабінету міністрів

ОФІЦІЙНО 

15 вересня 2020 р.

Кабінет міністрів України нагородив Почесною грамотою за вагомий особистий внесок у забезпечення фізичної культури і спорту, сумлінну працю та високий професіоналізм Свища Ярослава Степановича – завідувача кафедри легкої атлетики ЛДУФК, доцента, кандидата наук з фізичного виховання і спорту, президента Федерації легкої атлетики Львівської області. Шановний Ярославе Степановичу, ректорат та увесь колектив нашого вишу вітають Вас з нагородою та щиросердечно бажають здоров’я, щастя...

Детальніше »

Гандбольна «Галичанка» учетверте здобула Кубок України

ГАНДБОЛ. Кубок України-2020 

15 вересня 2020 р.

У Броварах, на майданчику ігрової зали Броварського фахового спортивного коледжу (колишній БВУФК) матчами «Фіналу чотирьох» п’ятого за ліком розіграшу Кубка України з гандболу серед жіночих команд завершився сезон-2019/2020.

Детальніше »

Кабмін нагородив Ірину Оленич Почесною грамотою

ОФІЦІЙНО 

14 вересня 2020 р.

Кабмін нагородив Почесною грамотою за вагомий особистий внесок у забезпечення фізичної культури і спорту, сумлінну працю та високий професіоналізм Оленич Ірину Михайлівну – проректора з адміністративно-господарської роботи ЛДУФК. Шановна Ірино Михайлівно, ректорат та увесь колектив нашого Університету вітають Вас з державною нагородою та щиросердечно бажають здоров’я, щастя і нових звершень у розбудові України!

Детальніше »

Остап Маркевич здобув свою першу тренерську перемогу в УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

14 вересня 2020 р.

11-13 вересня, було зіграно шість з семи матчів другого туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах дев’яти з яких грають студенти і випускники ЛДУФК.

Детальніше »

НОК провів відеоконференцію по організації фізкультурно-оздоровчої роботи в ОТГ

НОК України 

14 вересня 2020 р.

Консолідація зусиль органів державної влади, громадських організацій та об’єднаних територіальних громад сприятиме розвитку фізичної культури і спорту, олімпійського руху та вихованню здорової нації.

Детальніше »

Команда Олександра Чижевського новий сезон Першої ліги розпочала з камбеку (Відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

13 вересня 2020 р.

У чемпіонаті України з футболу сезону-2020/2021 серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники ЛДУФК минулими вихідними було зіграно поєдинки другого туру.

Детальніше »

Привітання колективу ЛДУФК з Днем фізичної культури і спорту!

12 вересня 2020 р.

Шановні викладачі та студенти ЛДУФК, а також спортсмени, тренери, ветерани спорту та організатори фізкультурно-спортивної сфери, уболівальники! Прийміть найщиріші вітання із Днем фізичної культури і спорту в Україні!

Детальніше »

На стадіоні СКІФ у суботу відбудеться Відкритий Кубок Львова з легкої атлетики

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Відкритий Кубок Львова-2020 

11 вересня 2020 р.

У суботу, 12-го вересня, на оновленому стадіоні СКІФ (вул. Черемшини, 17) нашого Університету відбудеться Відкритий Кубок Львова-2020 з легкої атлетики. За почесні нагороди змагатимуться провідні вітчизняні атлети.

Детальніше »

Цими вихідними «Галичанка» зіграє у «Фіналі чотирьох» Кубка України-2020

ГАНДБОЛ. Кубок України-2020 

11 вересня 2020 р.

Вихідними поновлюються офіційні ігри українського жіночого гандболу. Повернення після карантинної паузи, що тривала півроку, відбудеться у Броварах матчами «Фіналу чотирьох» Кубка України, що пройдуть у суботу та неділю, 12-го і 13-го вересня.

Детальніше »

Грою «Динамо» – «Десна» стартує другий тур УПЛ-20/21

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

11 вересня 2020 р.

Сьогодні, 11-го вересня, матчем «Динамо» – «Десна» розпочнеться 2-й тур чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах дев’яти з яких грають студенти і випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Репозитарій ЛДУФК – у ТОП-300 світового рейтингу та у ТОП-15 в Україні

НАШІ ЗДОБУТКИ 

10 вересня 2020 р.

За результатами рейтингу Webometrics Ranking of World Repositories першого півріччя 2020 року репозитарій нашого Університету посів 284-е місце з поміж майже 3000 репозитаріїв академічних і наукових установ світу.

Детальніше »

Школьний і Палеха – призери чемпіонату України зі стрільби з блочного лука

СТРІЛЬБА З ЛУКА. Чемпіонат України-2020 

10 вересня 2020 р.

У Черкасах, на лукодромі спорткомплексу ДЮСШ «Дніпро-80», завершився чемпіонат України-2020 зі стрільби з лука. Слідом за робінгудами, які спеціалізуються в олімпійському луці нагороди головного старту року національного рівня розіграли майстри стрільби з блочного лука. Серед тих, хто зійшов на медальний подіум, й квінтет представників ЛДУФК.

Детальніше »

МОК: Олімпіада в Токіо відбудеться незалежно від ситуації з COVID-19

ОЛІМПІАДА-2020 

10 вересня 2020 р.

В Міжнародному олімпійському комітеті дуже сподіваються, що Японія впорається з проведенням ХХХІІ літніх Олімпійських Ігор, які через епідемію коронавірусу перенесли. Зокрема, віце-президент МОК Джон Коутс заявив, що літня Олімпіада в Токіо відбудеться у 2021 році незалежно від ситуації з коронавірусом в світі.

Детальніше »

Ростислав Грибовський і Василь Купчак – чемпіони України зі стендової стрільби

СТЕНДОВА СТРІЛЬБА. Чемпіонат України-2020 

9 вересня 2020 р.

Чемпіонат України 2020 року зі стендової стрільби, який після довготривалої карантинної паузи упродовж чотирьох днів, з 3-го по 6-е вересня, проходив у Одесі, для спортсменів збірної Львівської області завершився «золотим» тріумфом. Перші змагання національного рівня цього року до Південної Пальміри прибула рекордна кількість спортсменів.

Детальніше »

ЛДУФК долучається до Днів європейської спадщини у Львові

9 вересня 2020 р.

11-13 вересня у Львові вже вдесяте пройдуть Дні європейської спадщини. Тема – «Спадщина і освіта: уроки, які варто повторити». Цьогоріч будемо намагатися знайти зв’язок між знаннями, традиціями та навичками, які визначають нашу місцевість.

Детальніше »

Медальні старти легкоатлетів ЛДУФК на чемпіонаті України у Луцьку

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат України-2020 

9 вересня 2020 р.

У Луцьку, упродовж двох днів проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді – головний старт сезону-2020 національного рівня для вітчизняних атлетів королеви спорту. Збірна команда Львівської області, в складі якої успішно виступила низка студентів та випускників ЛДУФК, посіла шосте місце серед молоді з сумою 1110 очок та сьоме місце серед дорослих, набравши 1080 очок.

Детальніше »

Валерій Федорчук: «У кожному клубі я був основним гравцем і приносив користь»

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

8 вересня 2020 р.

Новобранець львівського футбольного клубу «Рух» Валерій Федорчук, який одну з двох своїх вищих освіт здобув, навчаючись на факультеті післядипломної та заочної освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, розповів про нову для себе команду та свою роль у ній.

Детальніше »

Офіційно: Кіберспорт в Україні визнали видом спорту

КІБЕРСПОРТ 

8 вересня 2020 р.

Кіберспорт офіційно визнано видом спорту в Україні. Таке рішення напередодні, 7-го вересня, ухвалила на своєму засіданні Комісія з визнання видів спорту, повідомив у Фейсбуці заступник міністра цифрової трансформації Олександр Борняков. Як повідомляє Федерація кіберспорту України (UESF), над цим проектом організація працювала спільно з Міністерством молоді та спорту України.

Детальніше »

Представники ЛДУФК взяли участь у національному суддівському семінарі з волейболу (Фото)

ВОЛЕЙБОЛ 

8 вересня 2020 р.

Упродовж трьох днів ЛДУФК у співпраці з Федерацією волейболу України і Львівським конференц-бюро провели у Львові національний суддівський семінар з волейболу, учасниками якого були й викладачі та студенти кафедри спортивних та рекреаційних ігор (завідувач – доцент Василь Ковцун) нашого вишу.

Детальніше »

Команди Чижевського, Мостового і Вірта через COVID-19 не зіграли матчі 1-го туру Першої ліги (Відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

7 вересня 2020 р.

Минулими вихідними було зіграно поєдинки стартового туру чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) ЛДУФК.

Детальніше »

Оргкомітет Лос-Анджелес-2028 представив емблему ХХХІV літної Олімпіади

ОЛІМПІАДА-2028 

6 вересня 2020 р.

На шляху до майбутніх літніх ХХХІV Олімпійських та ХVІІІ Паралімпійських ігор в американському Лос-Анджелесі 2028 року, оргкомітет представив емблему своїх Ігор історіями, які розповідають про спорт, мистецтво та унікальність жителів міста.

Детальніше »

Офіційно: Руслан Мостовий – новий головний тренер «Прикарпаття»

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

5 вересня 2020 р.

У п’ятницю, 4-го вересня, у прес-центрі стадіону «Рух» у Івано-Франківську відбулося офіційне представлення нового головного тренера МФК «Прикарпаття». Випускника ЛДУФК Володимира Ковалюка на тренерському містку замінив Руслан Мостовий (на фото), який вищу освіту також здобув у стінах нашого вишу. Нагадаємо, 48-річний Володимир Ковалюк очолював івано-франківську команду з 2016 року.

Детальніше »

Квартет робінгудів ЛДУФК виборов нагороди чемпіонату України зі стрільби з лука

СТРІЛЬБА З ЛУКА. Чемпіонат України-2020 

5 вересня 2020 р.

У Черкасах, на лукодромі спорткомплексу ДЮСШ «Дніпро-80» триває чемпіонат України 2020 року зі стрільби з лука. Першими нагороди головного старту сезону національного рівня розіграли майстри стрільби з олімпійського луку.

Детальніше »

Вітання з ювілеєм Вірі Будзин!

4 вересня 2020 р.

Сьогодні, 4-го вересня, свій ювілей відзначає завідувач кафедри cпортивної медицини та здоров’я людини ЛДУФК, доцент, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, дуже чуйна і добра людина та прекрасна жінка – Будзин Віра Романівна!

Детальніше »

Юридична комісія НОК обговорила ряд змін до нормативних актів сфери фізичної культури і спорту

НОК УКРАЇНИ 

4 вересня 2020 р.

Відбулось чергове засідання Юридичної комісії НОК України. Участь в роботі дорадчого органу на чолі з Павлом Костенком взяли також президент НОК України Сергій Бубка, віцепрезидент НОК Валерій Борзов та заступник Міністра молоді та спорту Ніна Лемеш.

Детальніше »

Олег Немчінов: «Оновлений стадіон СКІФ відкриють 12-го вересня»

ОФІЦІЙНО 

3 вересня 2020 р.

Офіційне відкриття стадіону СКІФ ЛДУФК відбудеться 12-го вересня. Про це напередодні, під час онлайн-брифінгу за підсумками засідання уряду повідомив міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов.

Детальніше »

Вийшов друком навчальний посібник «Технологія продукції ресторанного господарства»

НАШІ ВИДАННЯ 

3 вересня 2020 р.

Автор – кандидат технічних наук, доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу ЛДУФК Орися Петрівна Іжевська. Розкрито теоретичні та практичні відомості з технології виготовлення продукції, подано характеристику функціонально-технологічних властивостей вхідної сировини, вимоги до якості з урахуванням критичних точок контролю безпеки готової продукції, особливості приготування продукції. Основну увагу зосереджено на інноваційних прийомах технологічних процесів виробництва страв, напоїв тощо.

Детальніше »

Професор ЛДУФК Волошин Іван Миколайович занесений до видання «Золотий фонд нації»

ФОТОФАКТ 

2 вересня 2020 р.

Завідувач кафедри туризму Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, доктор географічних наук, професор Волошин Іван Миколайович отримав сертифікат про занесення до видання «Золотий фонд нації. Науково-освітній потенціал України». З цієї нагоди увесь колектив нашого Університету щиросердечно вітає Івана Миколайовича, бажає йому міцного здоров'я та нових наукових звершень і творчих успіхів у педагогічній роботі, а також висловлює подяку за багаторічну трудову діяльність у розбудові нашої України!

Детальніше »

Медальний врожай легкоатлетів ЛДУФК на командному чемпіонаті України (Фото)

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат України-2020 

2 вересня 2020 р.

У Луцьку, на стадіоні «Авангард», упродовж чотирьох днів тривали змагання з легкої атлетики, до лона переможців та призерів яких пробилася й низка студентів і випускників ЛДУФК. Спочатку, упродовж перших двох днів, визначалися переможці та призери першості України 2020 року серед юніорів вікової категорії U-18.

Детальніше »

Відеофакт: Вітання Ректора Університету WSG у Бидгощі колективу ЛДУФК з новим навчальним роком

1 вересня 2020 р.

Ректор Університету економіки у польському місті Бидгощ (Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy) Марек Шамот у своєму відеозверненні привітав колектив Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського з новим навчальним роком. Шановний п. Ректоре, шановні професори та студенти! Прийміть мої найщиріші побажання з Університету економіки у Бидгощі.

Детальніше »

Увага: У ЛДУФК продовжено карантин терміном по 31-е жовтня 2020 року

ОФІЦІЙНО 

1 вересня 2020 р.

З метою запобігання поширенню коронавірусу у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського продовжено карантин терміном по 31-е жовтня 2020 року.

Детальніше »

Богдан Гоза встановив рекорд Європи у першому в історії важкої атлетики онлайн-турнірі

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

1 вересня 2020 р.

Упродовж трьох днів, з 28-го по 30-е серпня, вперше в історії Міжнародної федерації важкої атлетики (IWF) відбувся онлайн-турнір з важкої атлетики – Online International Weightlifting Cup, за нагороди якого змагався й студент Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Богдан Гоза. Проведення першого в історії світового спорту онлайн-турніру з важкої атлетики було цікавим та незвичним за своєю організацією.

Детальніше »

Вітання зі святом 1-го Вересня – Днем знань

1 вересня 2020 р.

Шановні викладачі, дорогі студенти!

1-е вересня – День знань – особливе свято! Перший день осені зазвичай яскравий, насичений хвилюючою атмосферою. Упродовж нього дзвінко звучить урочиста музика, лунають поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик здобувати нові знання!

Детальніше »

ЛДУФК оголошує набір учителів фізкультури на курси підвищення кваліфікації

ОФІЦІЙНО 

31 серпня 2020 р.

Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського оголошує набір учителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти на курси підвищення кваліфікації у 2020/2021 навчальному році.

Детальніше »

Львівське «Динамо» – чемпіон ватерпольної Суперліги-19/20

ВОДНЕ ПОЛО. Суперліга-19/20 

31 серпня 2020 р.

У Львові завершився чемпіонат України з водного поло серед клубів чоловічої Суперліги. Золоті медалі утретє поспіль і сьомий раз загалом завоювали ватерполісти львівського «Динамо», склад якого на 80% сформовано зі студентів і випускників ЛДУФК.

Детальніше »

П’ятеро каратистів ЛДУФК повернулися з першого після тривалої паузи НТЗ збірної України

КАРАТЕ 

30 серпня 2020 р.

У Чорноморську відбувся НТЗ національної збірної України з карате. Зазначимо, що це був перший збір головної команди країни після того, як у березні цього року через коронавірус був введений карантин. Тренування відбувалися під керівництвом Антона Нікуліна та Олександра Тонкошкура.

Детальніше »

Збірна України у 1/4 фіналу Всесвітньої шахової Олімпіади поступилася команді США

ШАХИ. Всесвітня Олімпіада-2020 

29 серпня 2020 р.

Збірна України з шахів завершила виступи на Всесвітній Олімпіаді-2020, яка проходить в онлайн-форматі. У чвертьфіналі українці поступилися шахістам США. У складі «синьо-жовтої» дружини грали і двоє представників ЛДУФК.

Детальніше »

Фотофакт: Олег Кусь – переможець етапу Кубка України з плавання

ПЛАВАННЯ. Кубок України-2020 

28 серпня 2020 р.

У Харкові сьогодні, 28-го серпня, завершується II етап Кубка України-2020 з плавання. Напередодні, у 2-й змагальний день, в фінальному запливі на дистанції 50 м кролем на спині перемогу здобув студент кафедри водних та неолімпійських видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (завідувач – доцент Микола Чаплінський) Олег Кусь. Другокурсник факультету фізичної культури і спорту фінішував з результатом 26.68 секунди.

Детальніше »

Кирило Шевченко вивів збірну України до 1/4 фіналу Всесвітньої шахової Олімпіади

ШАХИ. Всесвітня Олімпіада-2020 

28 серпня 2020 р.

Блискуча гра студента II курсу ЛДУФК Кирила Шевченка (на фото) стала визначальною у перемозі збірної України з шахів над національною командою Китаю у 1/8 фіналу Всесвітньої Олімпіади-2020, яка нинішнього року через пандемію коронавірусу проходить в онлайн-форматі.

Детальніше »

Родинні розбірки Юлії та Павла Коростильових на чемпіонаті України

КУЛЬОВА СТРІЛЬБА. Чемпіонат України-2020 

27 серпня 2020 р.

Упродовж тижня, з 18-го до 24-го серпня, Львів приймав чемпіонат України 2020 року кульової стрільби. Медалі виборювали майстри стрільби з пістолета і по рухомій мішені. У загальнокомандному заліку серед областей впевнену перемогу, набравши у підсумку 2314,5 балів, здобула перша команда Львівщини.

Детальніше »

П’ять медалей борців ЛДУФК на домашній першості України

ВІЛЬНА БОРОТЬБА. Першість України-2020 

27 серпня 2020 р.

У Львові, в манежі СКА, тривали баталії одразу двох чемпіонатів України з вільної боротьби 2020 року. За нагороди змагалися юніори та юніорки вікової категорії U-20, а також жінки віком до 23 років.

Детальніше »

Кабмін продовжив адаптивний карантин до 31-го жовтня

ОФІЦІЙНО 

27 серпня 2020 р.

Кабінет міністр України підтримав постанову про продовження адаптивного карантину до 31-го жовтня. Про це на засіданні уряду напередодні, 26-го серпня, заявив Денис Шмигаль. Зазначимо, що нова постанова діятиме з 1-го вересня до 31-го жовтня.

Детальніше »

У Львові завтра стартує заключний етап ватерпольної Суперліги-19/20

ВОДНЕ ПОЛО. Суперліга-19/20 

26 серпня 2020 р.

27-30 серпня, у Львові, на водному майданчику басейну СКА (вулиця Клепарівська, 39/а), відбудуться матчі п’ятого і шостого, двох заключних турів ХХІХ чемпіонату України з водного поло серед клубів чоловічої Суперліги сезону-2019/2020.

Детальніше »

Працівників ЛДУФК запрошують до участі в онлайн-стажуванні

СТАЖУВАННЯ 

26 серпня 2020 р.

«Європейська ліга професійного розвитку» разом з Економічним Університетом у Кракові (Польща) та Малопольською школою державного управління міста Краків організовує онлайн-стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти І–IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування на базі Економічного Університету в місті Краків за темою: «Нові та інноваційні методи викладання».

Детальніше »

Валерій Федорчук: «При 0:4 вже немає за що хвилюватися»

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

25 серпня 2020 р.

Новачок дебютанта УПЛ «Руху» Валерій Федорчук, який одну з двох своїх вищих освіт здобув у стінах ЛДУФК, прокоментував болючу поразку своєї нової команди в історичному для клубу матчі стартового туру чемпіонату України сезону-2020/2021 від полтавської «Ворскли» з рахунком 2:5.

Детальніше »

Кирило Шевченко допоміг збірній України вийти до плей-оф Всесвітньої шахової Олімпіади

ШАХИ. Всесвітня Олімпіада-2020 

25 серпня 2020 р.

Збірна України з шахів здобула право виступити у плей-оф Всесвітньої Олімпіади-2020, яка нинішнього року через пандемію коронавірусу проходить в онлайн-форматі. У складі «синьо-жовтої» дружини грають і двоє представників ЛДУФК – легенда світових шахів Василь Іванчук та другокурсник Кирило Шевченко. З 24-го липня по 30-е серпня 2020 року ФІДЕ проводить Всесвітню Інтернет-олімпіаду.

Детальніше »

Іван Федик і Остап Маркевич провалили дебют в УПЛ (Фото, відео)

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

24 серпня 2020 р.

Упродовж трьох днів, з 21-го по 23-є серпня, було зіграно шість з семи матчів стартового туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах дев’яти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу ЛДУФК.

Детальніше »

Вітання з 29-ю річницею Незалежності України!

24 серпня 2020 р.

Найщиріші привітання працівникам і студентам Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського з нагоди 29-ї річниці Великого Національного Свята – Дня Незалежності України, яка відтворює багатовікове прагнення нашого народу до втілення в життя ідеї створення своєї держави!

Детальніше »

Фотофакт: З нагоди Дня Державного Прапора України на вершині Карпат розгорнули стяг НОК України

НОК України 

23 серпня 2020 р.

На одній з найвищих вершин українських Карпат замайорів прапор НОК України. Разом з Державним прапором та прапором Європейського союзу Олімпійський стяг було розгорнуто з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та 29-ї річниці Незалежності України.

Детальніше »

Вийшла з друку монографія доцента Світлани Криштанович

НОВІ ВИДАННЯ 

22 серпня 2020 р.

Вийшла з друку монографія доцента кафедри економіки та менеджменту нашого Університету Криштанович Світлани Володимирівни «Формування професійної компетентності майбутніх менеджерів фізичної культури і спорту: теорія і методика». У монографії розглянуто теоретичні та методичні засади формування професійної компетентності майбутніх менеджерів фізичної культури і спорту у закладах вищої освіти. Проаналізовано зарубіжний та вітчизняний досвід професійної підготовки менеджерів фізичної культури і спорту.

Детальніше »

Команда Юрія Вірта здобула путівку до Першої ліги (Відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

21 серпня 2020 р.

Напередодні, було зіграно матчі у відповідь плей-оф за два місця у Першій лізі-2020/2021, у яких два аутсайдери «Металург» (З) та «Черкащина» зустрілися відповідно з «Альянсом» та «Вересом».

Детальніше »

Сьогодні стартує ХХХ чемпіонат України з футболу

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

21 серпня 2020 р.

У п’ятницю, 21-го серпня, стартує ювілейний, 30-й за ліком чемпіонат України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах дев’яти з яких грають студенти і випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Делегація ЛДУФК імені Івана Боберського взяла участь у зустрічі в рамках проекту RITA в м. Бидгощ (Польща)

20 серпня 2020 р.

Делегація нашого Університету у складі завідувача кафедри теорії спорту та фізичної культури професора, д.фіз.вих. Ю.А. Бріскіна, завідувачки  кафедри спортивної медицини та здоров’я людини доцента, к.фіз.вих. В.Р. Будзин та старшого викладача кафедри теорії спорту та фізичної культури, к.фіз.вих. С.Б. Смирновського взяла участь у першому етапі проекту «Самодіагностика раку молочної залози у молодих українок» за програмою RITA – «Зміни в регіоні» який реалізується Фондом «Освіта для демократії».

Детальніше »

Перші матчі відбору на ЧС-2021 з гандболу українки гратимуть у Люксембурзі

ГАНДБОЛ. Чемпіонат світу-2021 

20 серпня 2020 р.

EHF визначилася з країнами-організаторами I етапу відбору на чемпіонат світу-2021 з гандболу серед жінок. Зокрема, збірна України, в складі якої спортивну честь синьо-жовтого прапора на міжнародній арені захищає низка студенток і випускниць ЛДУФК, гратиме у Люксембурзі.

Детальніше »

Андрій Федечко – срібний призер чемпіонату України з сучасного п’ятиборства

СУЧАСНЕ П’ЯТИБОРСТВО. Чемпіонат України-2020 

19 серпня 2020 р.

У Києві завершився чемпіонат України 2020 року з сучасного п’ятиборства. В особистих змаганнях головного старту року лицарів п’яти якостей національного рівня серед чоловіків срібну медаль виборов випускник Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Андрій Федечко.

Детальніше »

Мінмолодьспорту розпочало співпрацю з Мінцифрою для реалізації спільних проєктів

МІНМОЛОДЬСПОРТ 

19 серпня 2020 р.

Мінмолодьспорту та Міністерство цифрової трансформації підписали меморандум про колаборацію між двома міністерствами, який передбачає запуск 1-го Всеукраїнського проєкту – «Спортивна індустрія: від спортсмена-аматора до власника бізнесу».

Детальніше »

Борець Богдан Тіторенко – бронзовий призер Всеукраїнського турніру «Чорне море – 2020»

ВІЛЬНА БОРОТЬБА 

18 серпня 2020 р.

Упродовж трьох днів, з 14-го до 16-го серпня, в Одесі відбувся традиційний Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед чоловіків «Чорне море – 2020». Зазначимо, що змагання у Південній Пальмірі стали першим стартом для вітчизняних борців вільного стилю після тривалої карантинної паузи.

Детальніше »

Сергію Антонову – 55!

18 серпня 2020 р.

Сьогодні, 18-го серпня, свій 55-літній ювілей святкує доцент кафедр теорії спорту і фізичної культури та стрільби і технічних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, заслужений тренер України Антонов Сергій Васильович! У цей святковий день увесь колектив нашого Університету перш за все бажає Вам міцного здоров’я та довголіття, сімейного затишку і любові від рідних та поваги від усіх, хто Вас оточує.

Детальніше »

ЛДУФК запрошує на навчання за спеціальністю «Фізична терапія, ерготерапія» у межах проекту Еразмус+

ОФІЦІЙНО 

17 серпня 2020 р.

Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського запрошує на навчання за спеціальністю 227 «Фізична терапія, ерготерапія» на чотирирічну оновлену програму ступеня «бакалавр» та унікальну для України дворічну програму ступеня «магістр». Підготовка здійснюється у межах проекту Еразмус+ Innovative Rehabilitation Education – Introduction of new master degree programs in Ukraine (REHAB), який фінансується спільно з Євросоюзом. Більш детальну інформацію можна отримати у приймальній комісії ЛДУФК (79007, м. Львів, вулиця Костюшка, 11; тел. (032) 255-32-01).

Детальніше »

ЛДУФК долучається до проведення суддівського семінару з волейболу

ВОЛЕЙБОЛ 

17 серпня 2020 р.

Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського у співпраці з Федерацією волейболу України та Львівським конференц-бюро з 28-го по 30-е серпня проводить Національний суддівський семінар з волейболу.

Детальніше »

Ювілей Дзвенислави Бергтраум!

17 серпня 2020 р.

Сьогодні, 17-го серпня, свій ювілей святкує доцент кафедри анатомії та фізіології Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат біологічних наук Бергтраум Дзвенислава Іванівна! Шановна Дзвениславо Іванівно, увесь колектив нашого Університету висловлює Вам свої щиросердечні вітання з ювілеєм та велику подяку за Вашу сумлінну працю. Прожиті Вами літа точно не були витрачені даремно, але попереду Вас чекає ще багато-багато років чудового й цікавого життя!

Детальніше »

Команда Юрія Вірта зробила вагомий крок до Першої ліги (Відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

17 серпня 2020 р.

16-го серпня, було зіграно перші матчі плей-оф за два місця у Першій лізі футбольного чемпіонату України 2020/2021 рр., у яких два аутсайдери турніру минулого сезону, «Металург» (З) та ФК «Черкащина» зустрілися з командами, що посіли треті місця у групах «Б» і «А» Другої ліги – відповідно з «Альянсом» із Липової Долини та рівненським «Вересом».

Детальніше »

Вітання з ювілеєм Музі Веклик!

17 серпня 2020 р.

Сьогодні, 17-го серпня, свій поважний ювілей зустрічає старший лаборант кафедри водних та неолімпійських видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, справжній професіонал своєї справи та без найменшого перебільшення прекрасна Людина з великої літери Веклик Муза Євгенівна! У цей святковий літній день, зичимо Вам добра і нехай оминають Вас тривоги. Многая літа і нехай Господь береже Вас та Ваших рідних і близьких!

Детальніше »

Команда Завійського і Лебеденка зіграє у першому матчі нового чемпіонату УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

16 серпня 2020 р.

Дирекція УПЛ затвердила дати проведення та час початку матчів першого туру ювілейного, 30-го за ліком національного чемпіонату сезону-2020/2021 серед команд елітного дивізіону, в складах яких грає чимало студентів і випускників кафедри футболу ЛДУФК.

Детальніше »

Мінмолодьспорту розпочало співпрацю з Українським фондом стартапів

МІНМОЛОДЬСПОРТУ 

16 серпня 2020 р.

Мінмолодьспорту України зацікавлене в розвитку інноваційних спортивних ініціатив та готове надавати максимально можливу допомогу в розвитку таких проєктів. Про це повідомив Міністр Вадим Гутцайт під час зустрічі з представниками Українського фонду стартапів.

Детальніше »

Визначився склад учасників чемпіонату футбольної УПЛ сезону-2020/2021

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

15 серпня 2020 р.

Українська асоціація футболу (УАФ) затвердила склад учасників ювілейного, ХХХ чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 серед команд елітного дивізіону – Прем’єр-ліги, в складах яких грає чимало студентів і випускників кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) ЛДУФК.

Детальніше »

Вітання з ювілеєм Олександрі Денис!

15 серпня 2020 р.

Сьогодні, 15-го серпня, свій ювілей святкує старший лаборант кафедри інформатики та кінезіології Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Денис Олександра Ярославівна!

Детальніше »

Гол Андрія Ткачука приніс «Минаю» «золото» Першої ліги та путівку в Прем’єр-лігу (Фото, відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-19/20 

14 серпня 2020 р.

У центральній грі 30-го, заключного туру чемпіонату України з футболу сезону-2019/2020 серед команд Першої ліги гол випускника ЛДУФК Андрія Ткачука приніс перемогу ФК «Минай» з рахунком 1:0 над луцькою «Волинню». Звитяга в очному протистоянні з «хрестоносцями» принесла закарпатцям право у новому сезоні зіграти в елітному дивізіоні вітчизняного футболу.

Детальніше »

Суперфінал чемпіонату України з баскетболу 3х3 відбудеться на День Незалежності

БАСКЕТБОЛ 3х3. Чемпіонат України-2020 

14 серпня 2020 р.

ФБУ визначилася з місцем проведення Суперфіналу чемпіонату України 2020 року з баскетболу 3х3, де в жіночому турнірі зіграє й команда «КІВС-Львів», кістяк якої сформовано зі студенток та випускниць ЛДУФК, а тренує дівчат старший викладач Ірина Кленіна.

Детальніше »

Магістранту ЛДУФК Андрію Мотруку призначена стипендія імені Героїв Небесної сотні

ОФІЦІЙНО 

13 серпня 2020 р.

Згідно Наказу №1024 МОН України від 10-го серпня 2020 року магістранту кафедри фізичної терапії та ерготерапії Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Андрію Мотруку призначена академічна стипендія імені Героїв Небесної сотні за спеціальністю «Фізична терапія, ерготерапія». Вітаємо Андрія та увесь колектив кафедри фізичної терапії та ерготерапії (завідувачка – професор Зоряна Коритко) та бажаємо подальших успіхів у навчанні і професійній діяльності.

Детальніше »

В Україні запущений проєкт для розвитку бізнесу в спортивній індустрії

ОФІЦІЙНО 

13 серпня 2020 р.

Міністерство молоді та спорту України разом з Міністерством цифрової трансформації України запускають всеукраїнський проєкт для розвитку бізнесу в спортивній індустрії. Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

Детальніше »

Гандболісти СКА 12-го вересня розпочнуть чемпіонат Суперліги-20/21

ГАНДБОЛ. Суперліга-20/21 

12 серпня 2020 р.

Рівно за місяць стартує Чемпіонат України з гандболу серед клубів чоловічої Суперліги. Серед учасників і гандболісти львівського СКА, склад якого традиційно для останніх років на 90 відсотків сформовано зі студентів та випускників ЛДУФК.

Детальніше »

БК «КІВС-Львів» – у ТОП-5 рейтингу чемпіонату України з баскетболу 3х3

БАСКЕТБОЛ 3х3. Чемпіонат України-2020 

12 серпня 2020 р.

ФБУ опублікувала рейтинг команд-учасниць національного чемпіонату сезону 2020 року з баскетболу 3х3 після 3-х зіграних турів. Серед жіночих клубів першу п’ятірку замикає команда «КІВС-Львів», кістяк якої формовано зі студенток та випускниць ЛДУФК.

Детальніше »

Володимир Костевич підписав попередній контракт з київським «Динамо»

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

11 серпня 2020 р.

Випускник ЛДУФК Володимир Костевич та ФК «Динамо» (Київ) уклали попередній контракт. Угода 27-річного лівого захисника з польським «Лехом» діє до 31-го грудня 2020 року. Відповідно до регламентів ФІФА, Володимир підписав контракт із «Динамо», який набуде чинності з 1-го січня 2021 року. Термін угоди – 3 роки.

Детальніше »

«Галичанка» у Європейському Кубку-20/21 стартує з 1/16 фіналу

ГАНДБОЛ. Європейський Кубок-20/21 

11 серпня 2020 р.

EHF опублікувала список всіх учасників Європейського Кубка нового сезону. В їхньому числі й чотири українські команди: дві чоловічі – «Донбас» і ГК «Одеса»; та дві жіночі – «Реал» (М) і «Галичанка», кістяк якої традиційно сформовано з представниць ЛДУФК.

Детальніше »

Вийшла у світ книга легенди ЛДУФК Володимира Заціорського

НОВІ ВИДАННЯ 

10 серпня 2020 р.

У США нещодавно вийшла у світ книга Science and Practice of Strength Training («Наука і практика силового тренування»), співавторами якої є Вільям Кремер, Ендрю Фрай та один з найбільш відомих випускників ЛДУФК, легендарний науковець-теоретик світової спортивної науки, доктор педагогічних наук, професор Заціорський Володимир Мойсейович. Зазначимо, що це уже третє видання книги, яке містить в собі наукові оновлення та нову інформацію щодо покращення практичного застосування представлених концепцій.

Детальніше »

Олексій Шведов: «Перед другою грою з харків’янами відчули надмірну самовпевненість»

ВОДНЕ ПОЛО. Суперліга-19/20 

10 серпня 2020 р.

3 перемоги і 1 поразка – такий доробок ВК «Динамо» за підсумками спарених 3-го та 4-го турів чемпіонату України, який днями завершився у Кам’янському. Чинні чемпіони України двічі обіграли ВК «Маріуполь» (18:7 і 12:5) та обмінялися перемогами зі збірною Харківської області (11:7 і 5:7).

Детальніше »

Вітання з ювілеєм Софії Маєвській!

9 серпня 2020 р.

Сьогодні, 9-го серпня, свій ювілей святкує доцент кафедри анатомії та фізіології Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат біологічних наук Маєвська Софія Михайлівна! З цієї нагоди увесь колектив нашого Університету висловлює Вам свої щиросердечні вітання та подяку за сумлінну багаторічну працю, упродовж якої ви завжди максимально ефективно виконуєте свої професійні обов’язки та доброзичливо ставитеся як до студентів, так й до колег по роботі.

Детальніше »

Перша ліга: Квартет претендентів за тур до фінішу на три путівки в УПЛ (Фото, відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-19/20 

8 серпня 2020 р.

У п’ятницю, 7-го липня, було зіграно матчі 29-го, передостаннього туру чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги. За їхніми підсумками перед заключним ігровим днем на три путівки до Прем’єр-ліги претендують «Інгулець», «Минай», «Волинь» і «Рух», в складі яких грають представники ЛДУФК.

Детальніше »

Андрій Проценко: «Не маю наміру після Токіо завершувати кар’єру»

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

7 серпня 2020 р.

Підготовка до літнього сезону, плани, олімпійські мрії на 2020 рік... Все це розбилося в один момент. Пандемія COVID-19 змінила життя багатьох людей по всьому світу. Як буденне, так і спортивне. Один з лідерів серед стрибунів у висоту в світі, випускник нашого Університету Андрій Проценко не став винятком.

Детальніше »

18 медалей веслувальників ЛДУФК з чемпіонату України на Дніпрі

ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ. Чемпіонат України-2020 

6 серпня 2020 р.

У місті Дніпро завершився чемпіонат України 2020 року з веслування на байдарках і каное, присвячений пам’яті заслуженого тренера України В’ячеслава Сорокіна. Упродовж п’яти днів спортсмени розіграли нагороди у 39-ти видах програми змагань.

Детальніше »

Антон Нікулін: «Я не бачу ніяких причин, чому спортивні зали у Львові мали б бути закритими»

СПОРТ У ЛЬВОВІ 

6 серпня 2020 р.

У Львові продовжують функціонувати всі спортивні зали, щоправда в місті посилили контроль за дотриманням необхідних протоколів їхньої діяльності. Про це в ефірі «Люкс FM» розповів начальник управління спорту ЛМР, випускник ЛДУФК, заслужений тренер України Антон Нікулін.

Детальніше »

«Золотий дубль» львівських робінгудів на домашньому чемпіонаті України

СТРІЛЬБА З ЛУКА. Чемпіонат України-2020 

5 серпня 2020 р.

У Львові, 4-го липня, завершився чемпіонат України-2020 зі стрільби з лука серед шкіл вищої спортивної майстерності, ДЮСШ, фізкультурно-спортивних товариств, спортивних клубів, шкіл та училищ олімпійського резерву.

Детальніше »

Анастасія Ковтун стала гравцем одного з найсильніших баскетбольних клубів Європи (Відео)

БАСКЕТБОЛ 

5 серпня 2020 р.

Вихованка львівського баскетболу, 17-річна Анастасія Ковтун з нового сезону-2020/2021 продовжить свою клубну кар’єру за кордоном. Студентка II курсу ЛДУФК відтепер захищатиме кольори провідної команди Чехії УСК «Прага», яка є однією з найсильніших на нашому континенті.

Детальніше »

Команда Івана Федика зупинила переможну ходу лідера Першої ліги (Фото, відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-19/20 

4 серпня 2020 р.

У центральному матчі 28-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги лідер турніру «Минай» гостював у «Руху». Підопічні випускника ЛДУФК Івана Федика зуміли обіграти закарпатців з рахунком 1:0. Зазначимо, що поразка гостей перервала їхню переможну серію, що налічувала шість матчів.

Детальніше »

Євген Хитров анонсував своє повернення у профі-ринг

ПРОФЕСІОНАЛЬНИЙ БОКС 

4 серпня 2020 р.

Чемпіон світу з боксу серед аматорів у середній вазі, 31-річний Євген Хитров заявив, що не збирається завершувати професіональну кар’єру. За словами аспіранта ЛДУФК, який останній поєдинок в профі-рингу провів у листопаді минулого року, впевнено перемігши технічним нокаутом Ернеста Амузу із Гани, він планує швидкий «камбек», хоча при цьому й не розкрив подробиць.

Детальніше »

Остап Маркевич – новий головний тренер «Маріуполя»

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

4 серпня 2020 р.

Український футбольний тренер, випускник факультету післядипломної та заочної освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Остап Маркевич очолив клуб Української Прем’єр-ліги «Маріуполь». Контракт розрахований на один сезон.

Детальніше »

Карантин карантином, а видавничий процес за графіком

3 серпня 2020 р.

Необхідність фахового підходу до нових компетенцій, функцій редактора-видавця у контексті технологічних змін, потужних інфопотоків, змін у психології споживачів видавничої продукції, економічних і суспільних викликів стала поштовхом до створення Асоціації українських редакторів.

Детальніше »

Маркіян Івашко завоював «золото» чемпіонату України зі стрільби з лука

СТРІЛЬБА З ЛУКА. Чемпіонат України-2020 

3 серпня 2020 р.

У Львові триває чемпіонат України 2020 року зі стрільби з лука серед шкіл вищої спортивної майстерності, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, фізкультурно-спортивних товариств, спортивних клубів, шкіл та училищ олімпійського резерву. Напередодні визначилися переможці в особистій першості.

Детальніше »

Віктор Вихрист нокаутом здобув другу перемогу у профі-рингу

ПРОФЕСІОНАЛЬНИЙ БОКС 

2 серпня 2020 р.

У суботу, 1-го серпня, в селі Лісники під Києвом відбулося перше боксерське шоу, організоване промоутерською компанією Usyk17 Promotion. В рамках вечора боксу під назвою Big Boxing Night відбулося п’ять попередніх поєдинків, а також вісім боїв у рамках основної програми.

Детальніше »

Ватерполісти «Динамо» в заключній грі IV туру Суперліги-19/20 виграли у «Маріуполя»

ВОДНЕ ПОЛО. Суперліга-19/20 

1 серпня 2020 р.

На водному майданчику басейну «МіКомп», що у Кам’янському Дніпропетровської області, завершилися матчі спареного, третього і четвертого, турів чемпіонату України з водного поло серед чоловічих команд Суперліги сезону-2019/2020.

Детальніше »

Марія і Анна Музичук продовжують займати місця у ТОП-10 рейтингу ФІДЕ

ШАХИ. Рейтинг ФІДЕ 

1 серпня 2020 р.

Міжнародна федерація шахів (ФІДЕ) представила світовий рейтинг-лист станом на 1-е серпня 2020 року. До першої десятки списку у жінок, як і раніше, входять дві українки – випускниці ЛДУФК Марія Музичук (коефіцієнт – 2544) та її старша сестра Анна Музичук (2535), які й надалі посідають шосте і сьоме місця.

Детальніше »

Роман Гнатів – новий головний тренер львівських «Карпат»

ФУТБОЛ. Друга ліга-20/21 

31 липня 2020 р.

Новим головним тренером львівських «Карпат» призначено випускника кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського 47-річного Романа Гнатіва, який є вихованцем Львівського тоді ще спортінтернату, а нині фахового коледжу спорту.

Детальніше »

Ватерполісти «Динамо» зазнали першої поразки в чемпіонаті України

ВОДНЕ ПОЛО. Суперліга-19/20 

31 липня 2020 р.

У своєму першому матчі 4-го туру чемпіонату України з водного поло поточного сезону львівське «Динамо», в складі якого грає низка студентів та випускників ЛДУФК, поступилося своєму головному конкуренту – збірній Харківської області. Це перша невдача «біло-синіх» у цьому сезоні.

Детальніше »

Команди Івана Федика та Андрія Тлумака продовжують перегони за путівки до УПЛ (Фото, відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-19/20 

31 липня 2020 р.

Упродовж трьох днів, з 28-го до 30-го липня 2020 року, поєдинками 27-го туру продовжився чемпіонат України з футболу поточного сезону-2019/2020 серед команд Першої ліги, у складах яких грає чимало студентів і випускників кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) нашого Університету.

Детальніше »

Обігравши 15-го чемпіона світу, Василь Іванчук на турнірі «Легенди Шахів» замкнув ТОП-5

ШАХИ 

30 липня 2020 р.

У середу, 29-го липня, відбулися матчі дев’ятого, заключного туру попереднього етапу онлайн-супертурніру «Легенди Шахів», серед десяти учасників якого і один з найбільш відомих випускників ЛДУФК, легендарний український гросмейстер Василь Іванчук.

Детальніше »

Ватерполісти «Динамо» обіграли головного конкурента в матчі чемпіонату України

ВОДНЕ ПОЛО. Суперліга-19/20 

30 липня 2020 р.

У своєму другому матчі сезону чинний володар титулу львівське «Динамо», в складі якого грає низка студентів та випускників ЛДУФК, на водному майданчику басейну «МіКомп» у Кам’янському здобуло чергову перемогу.

Детальніше »

«Колос» обіграв «Маріуполь» і став п’ятим представником України у єврокубках (Відео)

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-19/20 

30 липня 2020 р.

Фінальний матч плей-оф чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги у середу, 29 липня, назвав володаря останньої путівки до Ліги Європи УЄФА наступного сезону. У грі на НСК «Олімпійський» ковалівський «Колос» у додатковий час з рахунком 1:0 взяв гору над «Маріуполем».

Детальніше »

Василь Іванчук у восьмому турі турніру «Легенди Шахів» обіграв Аніша Гірі

ШАХИ 

29 липня 2020 р.

На «Легенді Шахів», серед десяти учасників якого і один з найбільш відомих випускників ЛДУФК, легендарний український гросмейстер Василь Іванчук, у вівторок, 28-го липня, було зіграно поєдинки восьмого туру попереднього етапу.

Детальніше »

Ватерполісти «Динамо» здобули перемогу на рестарті чемпіонату Суперліги-19/20

ВОДНЕ ПОЛО. Суперліга-19/20 

29 липня 2020 р.

На водному майданчику басейну «МіКомп», що у Кам’янському Дніпропетровської області, розпочалися матчі третього і четвертого турів чемпіонату України з водного поло серед чоловічих команд Суперліги сезону-2019/2020.

Детальніше »

Команда Валерія Федорчука зіграє проти «Колоса» у фіналі плей-оф за путівку в Лігу Європи

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-19/20 

29 липня 2020 р.

На полі НСК «Олімпійський» сьогодні, 29-го липня, відбудеться фінальний матч плей-оф футбольної Прем’єр-ліги-2019/2020 за право зіграти у кваліфікації Ліги Європи УЄФА в новому сезоні. Останню путівку від України у єврокубки розіграють в очному протистоянні «Колос» та «Маріуполь».

Детальніше »

Анна Петрик – срібний призер чемпіонату України-19/20 у складі «Житлобуду-1»

ФУТБОЛ. Жіноча Вища ліга-19/20 

28 липня 2020 р.

За тур до завершення поточного сезону визначилися усі три призери чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги. «Золото» і «срібло» здобули відповідно харківські клуби «Житлобуд-2» та «Житлобуд-1», одним з лідерів якого є студентка кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) нашого Університету Анна Петрик.

Детальніше »

Василь Іванчук на турнірі «Легенди Шахів» обіграв екс-чемпіона світу Володимира Крамника

ШАХИ 

28 липня 2020 р.

У понеділок, 27-го липня, було зіграно матчі сьомого туру попереднього етапу онлайн-супертурніру «Легенди Шахів», серед десяти учасників якого й один з найбільш відомих випускників ЛДУФК, легендарний український гросмейстер Василь Іванчук.

Детальніше »

Фотофакт: Учениці Віктора Лазурка вибороли два «срібла» чемпіонату України

ТАЇЛАНДСЬКИЙ БОКС. Чемпіонат України-2020 

28 липня 2020 р.

В Одесі фінішував чемпіонат України 2020 року з таїландського боксу муай-тай. Львівщину представляли п’ять спортсменів, які у підсумку здобули дві срібні нагороди. Лише у фіналі поступилися своїм суперницям представниці СК Union Анастасія Ясеницька і Юлія Кир’яцька, які виступали у вагових категоріях до 51 кг та до 54 кг відповідно. Обидві спортсменки є вихованками заслуженого тренера України Юрія Лазурка – випускника ЛДУФК.

Детальніше »

Гандболістки «Галичанки» у новому сезоні боротимуться за Європейський Кубок

ГАНДБОЛ. Європейський кубок-20/21 

27 липня 2020 р.

Гандболістки «Галичанки», кістяк якої традиційно сформовано зі студенток та випускниць Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, у новому сезоні-2020/2021 зіграють у новому континентальному турнірі.

Детальніше »

У шостому турі турніру «Легенди Шахів» Василь Іванчук зазнав третьої поразки на Аргамеддоні

ШАХИ 

27 липня 2020 р.

На онлайн-супертурнірі «Легенди Шахів», серед десяти учасників якого і один з найбільш відомих випускників ЛДУФК, легендарний український гросмейстер Василь Іванчук, у неділю, 26-го липня, було зіграно поєдинки шостого туру попереднього етапу.

Детальніше »

Олександр Чижевський – найкращий тренер 26-го туру Першої ліги

ФУТБОЛ. Перша ліга-19/20 

27 липня 2020 р.

Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу проаналізувало підсумки чергового, 26-го туру чемпіонату України серед команд Першої ліги, у складах яких грає чимало студентів і випускників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Асист Валерія Федорчука приніс «Маріуполю» путівку у фінал плей-оф за путівку в Лігу Європи (Відео)

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-19/20 

26 липня 2020 р.

25-го липня, відбулися півфінальні матчі плей-оф за право зіграти у кваліфікації Ліги Європи УЄФА нового сезону. У одному з них ФК «Маріуполь» грав у гостях проти ФК «Олександрії», головним тренером якої є випускник ЛДУФК Володимир Шаран.

Детальніше »

Василь Іванчук першим на турнірі «Легенди Шахів» відібрав очки у чемпіона світу

ШАХИ 

26 липня 2020 р.

У суботу, 25-го липня, було зіграно матчі п’ятого туру попереднього етапу онлайн-супертурніру «Легенди Шахів», серед десяти учасників якого й один з найбільш відомих випускників ЛДУФК, легендарний український гросмейстер Василь Іванчук.

Детальніше »

Анатолію Клембі – 65!

26 липня 2020 р.

Сьогодні, 26-го липня, свій 65-літній ювілей святкує доцент кафедри зимових видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат педагогічних наук Клемба Анатолій Олександрович. З цієї нагоди увесь колектив ЛДУФК висловлює Вам свої щиросердечні вітання та подяку.

Детальніше »

Команда Младена Бартуловіча зберегла позицію лідера Першої ліги (Фото, відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-19/20 

25 липня 2020 р.

Упродовж двох днів, 23-го і 24-го липня, поєдинками 26-го туру продовжився чемпіонат України з футболу сезону-2019/2020 серед команд Першої ліги, у складах яких грає чимало студентів і випускників кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) ЛДУФК.

Детальніше »

У четвертому турі турніру «Легенди Шахів» Василь Іванчук програв Яну Непомнящему

ШАХИ 

25 липня 2020 р.

На онлайн-супертурнірі «Легенди Шахів», серед десяти учасників якого і один з найбільш відомих випускників нашого Університету, легендарний український гросмейстер Василь Іванчук, у п’ятницю, 24-го липня, було зіграно поєдинки четвертого туру попереднього етапу.

Детальніше »

Володимир Шаран: «У грі з «Маріуполем» у нас буде вагомий козир – підтримка трибун»

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-19/20 

25 липня 2020 р.

25-го липня, відбудуться півфінальні матчі плей-оф за право зіграти у кваліфікації Ліги Європи УЄФА нового сезону-2020/2021. За останню путівку у єврокубки для українських клубів вестимуть боротьбу команди, що за підсумками чемпіонату УПЛ сезону-2019/2020 посіли місця з 5-го по 8-ме.

Детальніше »

У Токіо відзначили рік до старту Олімпійських ігор

ОЛІМПІАДА–2020 

24 липня 2020 р.

Організаційний комітет Токіо-2020 на Олімпійському стадіоні столиці Японії провів демонстрацію спеціального відео, щоб відзначити рік до того моменту, коли відбудеться церемонія відкриття для перенесених ХХХІІ літніх Олімпійських ігор Токіо-2020.

Детальніше »

У третьому турі турніру «Легенди Шахів» Василь Іванчук переміг Дін Ліженя

ШАХИ 

24 липня 2020 р.

У четвер, 23-го липня, було зіграно матчі третього туру попереднього етапу онлайн-супертурніру «Легенди Шахів», серед десяти учасників якого й один з найбільш відомих випускників ЛДУФК, легендарний український гросмейстер Василь Іванчук.

Детальніше »

Оргкомітети майбутніх Олімпіад доповіли про хід підготовки до Ігор

ОЛІМПІЗМ 

24 липня 2020 р.

Оргкомітети Олімпійських ігор Токіо-2020, Пекін-2022, Париж-2024, Мілан-Кортіна-2026 і Лос-Анджелес-2028 упродовж віртуальної 136-ї сесії МОК докладно розповіли про свої досягнення за останні місяці, попри проблеми, викликані глобальною пандемією COVID -19.

Детальніше »

Володимир Костевич – володар «срібла» чемпіонату Польщі у складі «Леха»

ФУТБОЛ. Чемпіонат Польщі-19/20 

23 липня 2020 р.

Випускник факультету післядипломної та заочної освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Володимир Костевич (по центру на фото ліворуч) у складі футбольного клубу «Лех» з Познані став срібним призером чемпіонату Польщі сезону-2019/2020 серед команд тамтешньої Екстракляси. Цікаво, що «Лех» перед карантином, набравши у 19-ти іграх 30 очок, займав у турнірній таблиці лише шосте місце...

Детальніше »

Василь Іванчук у другому матчі турніру «Легенди Шахів» мінімально програв Борису Гельфанду

ШАХИ 

23 липня 2020 р.

На супертурнірі «Легенди Шахів», серед десяти учасників якого і один з найбільш відомих випускників ЛДУФК, легендарний український гросмейстер Василь Іванчук, 22-го липня, було зіграно поєдинки 2-го туру.

Детальніше »

Томас Бах переобиратиметься на пост президента МОК

МОК 

23 липня 2020 р.

Президент Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томас Бах прийняв рішення обиратися на новий термін. Своє рішення він озвучив під час чергової, 136-ї сесії організації, яка вперше за більш ніж столітню історію організації проходила в форматі відеоконференції.

Детальніше »

Христина Шавель проведе онлайн-семінар в «Академії легкої атлетики України»

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

23 липня 2020 р.

24-го липня, о 14:00 в рамках освітнього проєкту ФЛАУ «Академія легкої атлетики України» відбудеться семінар Христини Шавель «Раціональне харчування – шлях до підтримання власного здоров’я та досягнення високих спортивних вершин».

Детальніше »

Адаптивний карантин в Україні буде продовжено до 31-го серпня

ОФІЦІЙНО 

22 липня 2020 р.

Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31-го серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 22-го липня. Зазначимо, дія нової постанови стосується періоду з 1-го серпня по 31-е серпня 2020 року.

Детальніше »

Василь Іванчук з поразки розпочав виступи на супертурнірі «Легенди Шахів»

ШАХИ 

22 липня 2020 р.

У вівторок, 21-го липня, розпочався онлайн-турнір «Легенди Шахів», серед десяти учасників якого і один з найбільш відомих випускників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, легендарний український гросмейстер Василь Іванчук.

Детальніше »

Оргкомітет Токіо-2020 оголосив про збереження об’єктів для проведення Олімпіади

ОЛІМПІАДА-2020 

22 липня 2020 р.

Під час віртуальної 136-ї сесії Міжнародного олімпійського комітету оргкомітет Токіо-2020 оголосив, що всі об’єкти, призначені для проведення баталій ХХХІІ літніх Олімпійських ігор 2020 року, були збережені на наступний рік, а також підтвердив розклад спортивних змагань.

Детальніше »

Команди Андрія Тлумака та Івана Федика продовжують боротьбу за місце в УПЛ (Фото, відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-19/20 

21 липня 2020 р.

Поєдинками 25-го туру, що тривали упродовж двох днів, 19-го і 20-го липня, продовжився чемпіонат України з футболу поточного сезону 2019/2020 років серед команд Першої ліги, у складах яких грає чимало студентів і випускників кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) нашого Університету.

Детальніше »

Сестри Музичук взяли участь у спецпогашенні марки і конверту до Міжнародного дня шахів (Фото)

ШАХИ 

21 липня 2020 р.

У Міжнародний день шахів, який за ініціативи Всесвітньої шахової федерації (ФІДЕ) відзначають 20-го липня, у Львові відбулося спецпогашення шахової марки та пам’ятного почтового конверту за участю випускниць ЛДУФК сестер Анни і Марії Музичук, які входять до когорти найсильніших шахісток планети.

Детальніше »

Томас Бах: «Посткоронному світу потрібен спорт для подолання кризи»

МОК 

21 липня 2020 р.

Відкриваючи 136-у сесію МОК, яка вперше була проведена за допомогою відеоконференції, президент МОК Томас Бах підкреслив важливість спорту в наданні допомоги світу у відновленні після кризи COVID-19. Він також нагадав про унікальну силу Олімпійських ігор об’єднувати світ.

Детальніше »

Команда Андрія Гітченка не змогла забити «бронзовий» гол у ворота «Зорі» (Фото, відео)

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-19/20 

20 липня 2020 р.

Матчами 32-го, заключного туру, 19-го липня, завершився чемпіонат України з футболу сезону-2019/2020 серед команд Прем’єр-ліги, у складах яких грає низка представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. За результатами національної першості «золото» здобув донецький «Шахтар».

Детальніше »

Вітання з ювілеєм Олені Боднарчук!

20 липня 2020 р.

Сьогодні, 20-го липня, свій ювілей відзначає доцент кафедри теорії та методики фізичної культури ЛДУФК, кандидатка у майстри спорту з кульової стрільби із пістолета, справжній професіонал та насправді дуже чуйна і добра людина Боднарчук Олена Миколаївна. З цієї нагоди увесь колектив нашого Університету висловлює свої щиросердечні вітання та подяку за сумлінну багаторічну працю. Міцного здоров’я, довголіття та родинного затишку.

Детальніше »

Фотофакт: На стадіоні СКІФ розпочали облаштування сучасних бігових доріжок

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

20 липня 2020 р.

На минулому тижні на стадіоні СКІФ ЛДУФК розпочалися роботи з облаштування бігових доріжок, по завершенні чого настане черга секторів для стрибків у висоту, з жердиною і в довжину, а також штовхання ядра та метання диску й спису.

Детальніше »

«Срібло» команди Ірини Кленіної на другому турі чемпіонату України з баскетболу 3х3

БАСКЕТБОЛ 3х3. Чемпіонат України-2020 

19 липня 2020 р.

18-го липня відбувся II тур чемпіонату України з баскетболу 3х3 сезону 2020 року. У турнірі серед жінок срібний комплект медалей здобула команда львівського КІВС, головним тренером якої є старший викладач кафедри спортивних і рекреаційних ігор ЛДУФК Ірина Кленіна.

Детальніше »

Сьогодні завершиться чемпіонат футбольної УПЛ сезону-19/20

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-19/20 

19 липня 2020 р.

Поєдинками 32-го, заключного туру сьогодні, 19-го липня, фінішує чемпіонат України з футболу серед команд Прем’єр-ліги, у складах яких виступає низка представників ЛДУФК, а ФК «Олександрія» очолює Володимир Шаран, який вищу освіту здобув у стінах нашого вишу.

Детальніше »

100-річчя від Дня народження видатного олімпійського лідера Хуана Антоніо Самаранча

ОЛІМПІЗМ 

18 липня 2020 р.

17-го липня, виповнилося 100 років з дня народження Хуана Антоніо Самаранча – легендарного діяча в історії спорту. Упродовж понад двох десятиріч, що цей геніальний організатор очолював МОК, Олімпійські ігри отримали нове дихання як найпрестижніші змагання Планети.

Детальніше »

Василь Іванчук зіграє в супертурнірі «Легенди Шахів»

ШАХИ 

17 липня 2020 р.

Легендарний український гросмейстер, один з найвідоміших випускників нашого Університету Василь Іванчук отримав запрошення виступити в онлайн-турнірі «Легенди Шахів», який триватиме з 21-го липня по 5-е серпня поточного року.

Детальніше »

МОК затвердив зміни до системи кваліфікації Токіо-2020 для кожного виду спорту

ОЛІМПІАДА-2020 

17 липня 2020 р.

Група МОК, що з квітня 2020 року працювала над новими принципами та змінами у кваліфікації з видів спорту на Ігри XXXII літньої Олімпіади в Токіо-2020, оголосила про завершення цього процесу. У ході підготовки змін МОК тісно співпрацював з усіма міжнародними федераціями.

Детальніше »

Команда Володимира Шарана поставила шлагбаум на мріях «Десни» про Лігу чемпіонів (Фото, відео)

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-19/20 

17 липня 2020 р.

У середу і четвер, 15-го та 16-го липня, було зіграно поєдинки 31-го, передостаннього туру чемпіонату України з футболу сезону-2019/2020 серед команд Прем’єр-ліги, у складах яких грає низка представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Офіційно: Юнацькі літні Олімпійські ігри Дакар-2022 перенесено на 2026 рік

МОК 

16 липня 2020 р.

Міжнародний Олімпійський Комітет та уряд Сенегалу домовились про перенесення ІV Юнацьких літніх Олімпійських ігор Дакар-2022. Перші в історії світового спорту олімпійські змагання на Африканському континенті відбудуться у 2026 році.

Детальніше »

Перша перемога у тренерській кар’єрі Івана Федика (Фото, відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-19/20 

16 липня 2020 р.

У заключному матчі 24-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги «Рух» розгромив ФК «Черкащина» з рахунком 4:0. Ця перемога стала першою у тренерській кар’єрі 33-річного керманича «жовто-чорних» Івана Федика. Напевно символічно, що сталося це на полі стадіону СКІФ ЛДУФК.

Детальніше »

Українські гандболістки дізналися суперниць у кваліфікації на ЧС-2021

ГАНДБОЛ. Чемпіонат світу-2021 

16 липня 2020 р.

У Відні відбулось жеребкування I етапу відбору на чемпіонат світу-2021 з гандболу серед жіночих команд, фінальну частину якого прийматиме Іспанія. Збірна України, в складі якої спортивну честь синьо-жовтого прапора захищає низка студенток та випускниць ЛДУФК, потрапила до групи -1-, де її суперницями будуть національні команди Словаччини, Ізраїлю та Люксембургу.

Детальніше »

Анонс матчів 31-го туру УПЛ сезону-2019/2020

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-19/20 

15 липня 2020 р.

У середу і четвер, 15-го та 16-го липня відповідно, поєдинками 31-го туру продовжиться поточний чемпіонат України з футболу сезону-2019/2020 серед команд Прем’єр-ліги, у складах яких грає низка представників нашого Університету.

Детальніше »

Віктор Вихрист 1-го серпня проведе свій другий бій у професійному рингу

ПРОФЕСІЙНИЙ БОКС 

14 липня 2020 р.

1-го серпня в передмісті Києва відбудеться вечір професійного боксу. Це буде дебютний захід новоствореної промоутерської компанії Usyk 17 Promotion, серед учасників якого й випускник кафедри фехтування, боксу та національних одноборств ЛДУФК, боксер-cуперважковаговик Віктор Вихрист.

Детальніше »

Дубль Тараса Завійського приніс найбільшу перемогу «Олімпіку» в поточному сезоні УПЛ (Фото, відео)

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-19/20 

13 липня 2020 р.

11-12 липня, поєдинками 30-го туру продовжився поточний чемпіонат України з футболу серед команд Прем’єр-ліги, у складах яких грає низка представників ЛДУФК. Зазначимо, що з шести матчів, як передбачено календарем, було зіграно п’ять – два у суботу та три в неділю.

Детальніше »

Збірні України з хокею отримали суперників по чемпіонату світу-2021

ХОКЕЙ. Чемпіонат світу-2021 

13 липня 2020 р.

На Надзвичайному конгресі Міжнародної федерації хокею (IIHF) визначались міста та терміни проведення чемпіонатів світу сезону-2020/2021. Відтак стали відомі групи і суперники чоловічої, жіночої, молодіжної та юніорської збірних команд України.

Детальніше »

«Хрестоносці» Андрія Тлумака вдома програли битву за шість очок команді Младена Бартуловіча (Фото, відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-19/20 

12 липня 2020 р.

Матчами 23-го туру, що тривали упродовж двох днів, 10-го і 11-го липня, продовжився чемпіонат України з футболу сезону-2019/2020 серед команд Першої ліги, у складах яких грає чимало студентів і випускників  нашого вишу.

Детальніше »

Гандболістки «Галичанки» оновленим складом розпочали підготовку до нового сезону-20/21

ГАНДБОЛ 

11 липня 2020 р.

Чинні чемпіонки вітчизняної Суперліги та володарки національного Кубка і Суперкубка України – гандболістки львівської «Галичанки» – цього тижня вийшли з відпустки та розпочали підготовку до нового сезону-2020/2021.

Детальніше »

Анонс матчів 30-го туру футбольної УПЛ сезону-2019/2020

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-19/20 

11 липня 2020 р.

У суботу і неділю, 11-го та 12-го липня відповідно, поєдинками 30-го туру продовжиться поточний чемпіонат України з футболу сезону-2019/2020 серед команд Прем’єр-ліги, у складах яких грає низка представників нашого Університету.

Детальніше »

Христина Філевич зіграє за збірну України з баскетболу 3х3 на Євро-2020 у Антверпені

БАСКЕТБОЛ 3х3. Євро-2020 

10 липня 2020 р.

Міжнародна федерація баскетболу (ФІБА-Європа) оголосила про рестарт сезону у баскетболі 3х3 і проведення чемпіонату Європи 2020 року, який з 24-го по 26-е вересня прийматиме Антверпен (Бельгія). Серед учасників континентального форуму будуть й чоловіча та жіноча збірні України.

Детальніше »

Офіційно: Генасамблея ООН оголосила нові дати Олімпійського перемир’я

ОЛІМПІЗМ 

10 липня 2020 р.

Як повідомляє пресслужба Міжнародного Олімпійського Комітету (МОК), правила Олімпійського перемир’я на час ХХХІІ літніх Олімпійських ігор в Токіо мають дотримуватися з 16-го липня до 12-е вересня 2021 року.

Детальніше »

Команда Андрія Гітченка і Олексія Гуцуляка вперше у своїй історії зіграє в єврокубках

ФУТБОЛ. Єврокубки-20/21 

10 липня 2020 р.

Команда «Десна» з Чернігова, центр оборони якої цементує випускник ЛДУФК Андрій Гітченко, а в лінії півзахисту грає Олексій Гуцуляк, який вищу освіту також здобув у стінах нашого вишу, в наступному сезоні-2020/2021 вперше в історії клубу представлятиме український футбол на міжнародній арені.

Детальніше »

Вийшов друком навчальний посібник «Теорія і методика стрільби стендової»

НАШІ ВИДАННЯ 

10 липня 2020 р.

Автори – доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор, завідувач кафедри стрільби та технічних видів спорту ЛДУФК Богдан Виноградський і кандидат наук з фізичного виховання і спорту, старший викладач цієї ж кафедри Ростислав Грибовський. У посібнику подано теоретико-методичні основи стрільби стендової. Висвітлено історичні витоки стрілецької діяльності, представлено матеріально-технічне забезпечення стрільця та стрілецького стенда, особливості техніко-тактичних дій спортсменів у різних видах стрілецьких вправ.

Детальніше »

Софія Прийма – чемпіонка України з акватлону серед молоді

ТРИАТЛОН. Чемпіонат України-2020 

9 липня 2020 р.

У містечку Сухолуччя, що під Києвом, завершився чемпіонат України 2020 року з триатлону та акватлону серед чоловіків і жінок. У заключний день змагань у турнірі з акватлону серед представниць прекрасної статі срібною призеркою стала студентка факультету педагогічної освіти ЛДУФК Софія Прийма (по центру на фото).

Детальніше »

Львівщина прийматиме засідання Виконкому Європейської Атлетики

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

9 липня 2020 р.

Цими днями в Києві мало відбутися чергове засідання Виконавчого Комітету Європейської Атлетики (континентальної легкоатлетичної асоціації). Втім, через пандемію коронавірусу цей захід було відтерміновано.

Детальніше »

Кабмін утворив оргкомітет з підготовки спортсменів до Олімпійських і Паралімпійських ігор

ОФІЦІЙНО 

9 липня 2020 р.

Кабінет міністрів України схвалив проєкт розпорядження про утворення оргкомітету з підготовки та участі вітчизняних спортсменів у Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх. Рішення ухвалили на засіданні без обговорення.

Детальніше »

«Динамо» в серії пенальті обіграло «Ворсклу» у фіналі Кубка України з футболу (Фото, відео)

ФУТБОЛ. Кубок України-19/20 

9 липня 2020 р.

Футболісти київського «Динамо» у серії післяматчевих пенальті у фіналі Кубка України сезону-2019/2020, що відбувся у середу, 8-го липня, на полі стадіону ОСК «Металіст» у Харкові, обіграли полтавську «Ворсклу», в складі якої грає Павло Ребенок, який одну з двох своїх вищих освіт здобув у стінах ЛДУФК.

Детальніше »

Марія Подураєва – володарка Кубка України-2020 з тенісу

ТЕНІС. Кубок України-2020 

8 липня 2020 р.

У Києві, на кортах «Наука-Спорт», упродовж тижня тривали баталії розіграшу Кубка України з тенісу 2020 року, в яких визначилися володарі почесного трофею у п’яти розрядах – в одиночному і парному серед жінок та чоловіків, а також у міксті. Серед переможців турніру і студентка I курсу факультету туризму ЛДУФК Марія Подураєва (праворуч на фото).

Детальніше »

Олександр Чижевський: «Мені дивно, що ми грали у футбол, а «Рух» – ні...» (Відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-19/20 

8 липня 2020 р.

Випускники кафедри футболу ЛДУФК Іван Федик та Олександр Чижевський, які нині відповідно очолюють львівський «Рух» і «Агробізнес» із Волочиська, прокоментували результат очного протистояння в перенесеному матчі 20-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги. Олександр Чижевський, під орудою якого волочиський «Агробізнес» здобув третю поспіль перемогу, а загалом довів свою виграшну серію до шести матчів, залишився задоволений як результатом матчу, так і діями своїх підопічних.

Детальніше »

«Динамо» і «Ворскла» сьогодні зіграють у фіналі Кубка України з футболу

ФУТБОЛ. Кубок України-19/20 

8 липня 2020 р.

У фіналі Кубка України з футболу, який відбудеться сьогодні, 8-го липня, на полі ОСК «Металіст» у Харкові, зійдуться київське «Динамо» і полтавська «Ворскла», в складі якої грає Павло Ребенок, який одну з двох своїх вищих освіт здобув у ЛДУФК.

Детальніше »

Команда Олександра Чижевського – лідер Першої ліги (Фото, відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-19/20 

8 липня 2020 р.

У перенесеному матчі 20-го туру львівський «Рух» по ходу зустрічі на своєму полі двічі вигравав у «Агробізнесу» із Волочиська. Однак у підсумку перемогу святкували підопічні Олександра Чижевського. Після цієї вольової звитяги саме «аграрії» стали одноосібними лідерами турніру.

Детальніше »

Софія Прийма – віце-чемпіонка України з триатлону

ТРИАТЛОН. Чемпіонат України-2020 

8 липня 2020 р.

Упродовж двох днів у містечку Сухолуччя, що під Києвом, розігрувалися медалі чемпіонату України 2020 року з триатлону серед чоловіків і жінок. У турнірі представниць прекрасної статі, срібною призеркою стала студентка факультету педагогічної освіти ЛДУФК Софія Прийма (на фото – зліва).

Детальніше »

Західне дербі: «Рух» VS «Агробізнес» – Іван Федик VS Олександр Чижевський (Відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-19/20 

7 липня 2020 р.

У перенесеному матчі 20-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги львівський «Рух» сьогодні, 7-го липня, приймає «Агробізнес» із Волочиська. Гра на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках стартує о 17:00.

Детальніше »

Волейболісти «Булави» фінішували четвертими у Вищій лізі

ВОЛЕЙБОЛ. Вища ліга-19/20 

7 липня 2020 р.

У Тернополі відбулися заключні матчі другого туру «Фіналу чотирьох» чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Вищої ліги. Львівська «Булава», за яку виступає чимало випускників і студентів ЛДУФК, програла усі три поєдинки й не змогла зачепитися за призове, третє, місце.

Детальніше »

Команда Младена Бартуловіча – серед лідерів першості Першої ліги з футболу (Фото, відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-19/20 

7 липня 2020 р.

Матчами 22-го туру продовжився чемпіонат України з футболу серед команд Першої ліги, у складах яких грає чимало студентів і випускників ЛДУФК, а головними тренерами «Волині», «Агробізнеса», «Руху» та «Прикарпаття» є Андрій Тлумак, Олександр Чижевський, Іван Федик і Володимир Ковалюк відповідно, які вищу освіту здобули у нашому виші.

Детальніше »

Заключний етап Кубка світу з шахів серед жінок перенесений на 2021 рік

ШАХИ. Кубок світу-19/20 

6 липня 2020 р.

На засіданні ради ФІДЕ було прийнято рішення про перенесення IV етапу жіночого Кубка світу-2019/2020 за участю 12 шахісток, серед яких і дві представниці України – випускниці ЛДУФК, сестри Анна і Марія Музичук, на квітень 2021 року.

Детальніше »

Команда Андрія Гітченка посунула «Динамо» на третє місце футбольного чемпіонату УПЛ (Фото, відео)

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-19/20 

6 липня 2020 р.

За підсумками 29-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги, у складах яких грає низка представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського максимально загострилася інтрига в боротьбі за другу позицію, яка дозволяє взяти участь у кваліфікації Ліги чемпіонів УЄФА наступного сезону.

Детальніше »

ООН Жінки: У планах відновлення спорту жінки та дівчата повинні бути лідерами

ОЛІМПІЗМ 

5 липня 2020 р.

У той час як світ вирішує проблеми пандемії COVID-19, жінки та дівчата повинні бути як учасниками, так і лідерами цього процесу, щоб їх здобутки не втрачалися, а краще майбутнє для всіх стало реальністю, зазначають в ООН Жінки.

Детальніше »

«Галичанка» з новим тренером розпочинає підготовку до нового сезону

ГАНДБОЛ. Суперліга-20/21 

4 липня 2020 р.

Гандболістки львівської «Галичанки», кістяк якої традиційно сформовано зі студенток та випускниць ЛДУФК, завтра, 5-го липня, вийдуть з відпустки, пройдуть поглиблений медогляд і навчально-тренувальним збором у Львові розпочнуть підготовку до нового сезону-2020/2021.

Детальніше »

Фотофакт: Президент ФЛАУ вручив керівництву ЛДУФК сертифікат сектору для стрибків у висоту СК СКІФ

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

4 липня 2020 р.

3-го липня, на території НСК СКІФ ЛДУФК відбулась робоча зустріч ректора нашого вишу Євгена Приступи, президента ФЛА України Ігоря Гоцула, начальника Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Романа Хім’яка та очільника ФЛА Львівщини, завідувача кафедри легкої атлетики ЛДУФК Ярослава Свища.

Детальніше »

МОК підтримує запуск порталу сталого розвитку ГАМСФ

МОК 

3 липня 2020 р.

Глобальна асоціація міжнародних спортивних федерацій (ГАМСФ), за підтримки Міжнародного олімпійського комітету (МОК) на чолі з президентом організації Томасом Бахом, запустила вебпортал sustainability.sport.

Детальніше »

Матчі 29-го туру футбольної УПЛ зіграють упродовж трьох днів

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-19/20 

3 липня 2020 р.

3-5 липня, поєдинками 29-го туру продовжиться поточний чемпіонат України з футболу сезону-2019/2020 серед команд Прем’єр-ліги, у складах яких грає низка представників нашого Університету.

Детальніше »

НОК опрацював стратегічні кроки розвитку олімпійського руху

НОК України 

2 липня 2020 р.

Робоча група НОК України під головуванням віцепрезидента організації, легенди світового спорту, дворазового олімпійського чемпіона Валерія Борзова опрацювала стратегічні кроки подальшого розвитку олімпійського руху.

Детальніше »

УЄФА ознайомив зі змінами у форматі молодіжного Євро-2021

ФУТБОЛ. Молодіжне Євро-2021 

2 липня 2020 р.

УЄФА надіслав усім національним федераціям спеціальний циркуляр, в якому детально розповів про зміни у схемі відбірного та фінального турнірів чемпіонату Європи-2019/2021 серед молодіжних команд U-21, серед яких і українська збірна.

Детальніше »

Команда Христини Філевич – переможець першого етапу чемпіонату України з баскетболу 3х3

БАСКЕТБОЛ 3х3. Чемпіонат України-2020 

1 липня 2020 р.

У Києві відбувся I етап чемпіонату України з баскетболу 3х3 2020 року, за підсумками якого визначились переможці у жіночій та чоловічій сітках змагань. У турнірі серед команд прекрасної статі переможцем турніру стала збірна Івано-Франківської області, у складі якої виступає у нинішньому сезоні випускниця ЛДУФК Христина Філевич.

Детальніше »

Катерина Ушакова – другий призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА 

1 липня 2020 р.

Студентка I курсу факультету туризму ЛДУФК Катерина Ушакова посіла II місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа». За результатами рецензування наукова робота Катерини на тему «Маркетингові засади розробки концепції закладу ресторанного господарства для студентів» була високо оцінена журі, а її авторка посіла друге місце і була нагороджена дипломом відповідного ступеня.

Детальніше »

Команда Андрія Тлумака повертається до трійки лідерів Першої ліги (Фото, відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-19/20 

1 липня 2020 р.

Упродовж двох останніх днів першого місяця літа, 29-го і 30-го червня, поєдинками 21-го туру продовжився поточний чемпіонату України з футболу сезону-2019/2020 серед команд Першої ліги, у складах яких грає чимало студентів і випускників кафедри футболу ЛДУФК.

Детальніше »

Тетяна Штефан: «Кожне чемпіонство «Галичанки» – це наша спільна праця»

ГАНДБОЛ. Інтерв’ю 

30 червня 2020 р.

Коуч ГК «Галичанка», більшість гравців якого є студентками або випускниками ЛДУФК, Тетяна Штефан підвела підсумки виступів своїх підопічних у сезоні-2019/2020, який через коронавірус завершився достроково.

Детальніше »

Волейболісти «Булави» дали бій усім суперникам по «Фіналу чотирьох»

ВОЛЕЙБОЛ. Вища ліга-19/20 

30 червня 2020 р.

У Тлумачі завершився перший з двох турів «Фіналу чотирьох» чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Вищої ліги. Львівська «Булава», за яку виступає чимало випускників і студентів ЛДУФК, а головний тренер Юрій Мальчицький вищу освіту також здобув у нашому виші.

Детальніше »

Жіноча збірна України з футболу в рейтингу ФІФА перебуває в ТОП-30

ФУТБОЛ. Рейтинг ФІФА 

30 червня 2020 р.

Міжнародна федерація футбольних асоціацій (ФІФА) оприлюднила оновлений рейтинг національних жіночих збірних, в якому українська команда, у складі якої виступає й студентка кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) ЛДУФК Анна Петрик (на фото – №15), як і раніше, посідає 26-ту позицію.

Детальніше »

Андрій Гітченко – найкращий футболіст 28-го туру чемпіонату Прем’єр-ліги

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-19/20 

29 червня 2020 р.

Українська Прем’єр-ліга, опитавши фахівців, які входять до експертної ради, визначила найяскравішого футболіста з усіх, які взяли участь у матчах 28-го туру національного чемпіонату серед клубів елітного дивізіону сезону-2019/2020.

Детальніше »

П’ятьом представникам ЛДУФК присвоєно звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України»

ОФІЦІЙНО 

29 червня 2020 р.

Президент України нагородив ряд спортсменів та спортивних діячів державними нагородами і присвоїв звання з нагоди 24-річниці Дня Конституції України. Повний перелік відзначених опубліковано на офіційному сайті Президента. Серед них і п’ятеро випускників нашого Університету.

Детальніше »

Гол Андрія Гітченка приніс історичну перемогу «Десні» над «Динамо» (Фото, відео)

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-19/20 

29 червня 2020 р.

27-28 червня відповідно, відбулися матчі чергового, 28-го туру чемпіонату України з футболу сезону-2019/2020 серед команд Прем’єр-ліги, у складах яких грає низка представників ЛДУФК, а ФК «Олександрія» на посаді головного тренера очолює Володимир Шаран, який вищу освіту здобув у стінах нашого вишу.

Детальніше »

Вітання з нагоди 24-річниці Дня Конституції України

28 червня 2020 р.

ЛДУФК щиро вітає усіх громадян України з великим національним святом – Днем Конституції! Основний Закон нашої держави, гарантуючи загальновизнані права і свободи, закріпив ідеали справедливості та рівності, які сповідують усі цивілізовані країни світу.

Детальніше »

Валерій Федорчук: «У грі з «Дніпром-1» хочемо реабілітуватися за поразку в Кубку від «Ворскли»

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-19/20 

27 червня 2020 р.

Півзахисник «Маріуполя» Валерій Федорчук, який одну з двох своїх вищих освіт здобув у стінах ЛДУФК, напередодні поділився своїми очікуваннями від матчу з «Дніпром-1» у рамках 28-го туру чемпіонату України з футболу сезону-2019/2020 серед команд Прем’єр-ліги, який відбудеться 28-го червня, о 17:00 на полі стадіону імені Володимира Бойка у Маріуполі.

Детальніше »

Вадим Гутцайт відзвітував за перші сто днів роботи Мінмолодьспорту

МІНМОЛОДЬСПОРТУ 

27 червня 2020 р.

Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт за підсумками ста днів роботи уряду розповів про свої досягнення за цей період. Очільник міністерства, зокрема, торкнувся фінансування спорту в країні та визначив шляхи вирішення цього питання.

Детальніше »

Львівське дербі відкриє черговий, 28-й тур футбольного чемпіонату Прем’єр-ліги

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-19/20 

27 червня 2020 р.

27-28 червня, поєдинками 28-го туру продовжиться поточний чемпіонат України з футболу сезону-2019/2020 серед команд Прем’єр-ліги, у складах яких грає низка представників ЛДУФК, а ФК «Олександрія» на посаді головного тренера очолює Володимир Шаран, випускник нашого вишу.

Детальніше »

Команда Андрія Тлумака втратила шанс очолити турнірну таблицю Першої ліги (Фото, відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-19/20 

26 червня 2020 р.

24-25 червня, після тривалої, семимісячної паузи поєдинками 20-го туру поновився чемпіонат України з футболу серед команд Першої ліги, у складах яких грає чимало студентів і випускників ЛДУФК.

Детальніше »

Вітання з ювілеєм Аліні Сениці!

26 червня 2020 р.

Сьогодні, 26-го червня, свій ювілей відзначає старший викладач кафедри гімнастики Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, тренер національної збірної України з акробатики, багаторічний керівник «Театру спорту ЛДУФК», майстер спорту зі спортивної гімнастики та просто красива і насправді дивовижна жінка – Сениця Аліна Іванівна, яка є справжнім професіоналом та чи не найбільш творчою постаттю нашого вишу! З цієї нагоди увесь колектив висловлює Вам щирі вітання.

Детальніше »

Здорові разом: МОК, ВООЗ та ООН об’єднують зусилля для боротьби з пандемією COVID-19

МОК 

25 червня 2020 р.

В Олімпійський день, 23-го червня 2020 року, МОК, ООН і ВООЗ розпочали взаємне спільне партнерство, щоб спонукати окремих людей і громади в усьому світі вжити заходів, щоб ми всі могли бути здоровими разом (#HEALTHYTogether).

Детальніше »

Павло Ребенок допоміг «Ворсклі» пробитися у фінал Кубка України з футболу (Відео)

ФУТБОЛ. Кубок України-19/20 

25 червня 2020 р.

У другому півфінальному матчі Кубка України з футболу сезону-2019/2020 полтавська «Ворскла» у гостях взяла гору у серії післяматчевих пенальті над «Маріуполем» з рахунком 3:2 (ігровий час – 1:1). До драматичної звитяги ворсклян долучився й випускник ЛДУФК Павло Ребенок, який вийшов на поле у стартовому складі гостей.

Детальніше »

Олегу Полянському – 70!

25 червня 2020 р.

Сьогодні, 25-го червня, свій світлий ювілей святкує завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, історик, лауреат Всеукраїнської літературно-мистецької та громадсько-політичної премії імені Богдана та Левка Лепких (1995), член Національної спілки журналістів України (2000), Національної спілки краєзнавців України (2000) та товариства «Просвіта» (2000), професор Олег Арсенович Полянський!

Детальніше »

Результати голосування Вченої ради ЛДУФК від 23-го червня

ОФІЦІЙНО 

24 червня 2020 р.

У вівторок, 23-го червня 2020 року, в онлайн-режимі відбулася Вчена рада ЛДУФК, упродовж якої відбулося голосування на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників та присвоєння вченого звання професора і доцента.

Детальніше »

Василь Іванчук у матчі зі швидких шахів переміг Гату Камського (Відео)

ШАХИ 

24 червня 2020 р.

Легенда світових шахів, один з найвідоміших випускників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Василь Іванчук зіграв онлайн-матч на спеціальній платформі з відомим американцем Гатою Камським.

Детальніше »

Команди Федорчука і Ребенка сьогодні визначать другого фіналіста Кубка України з футболу

ФУТБОЛ. Кубок України-19/20 

24 червня 2020 р.

Сьогодні, у другому півфіналі Кубка України зустрінуться «Маріуполь» «Ворскла», за які виступають відповідно опорний хавбек Валерій Федорчук і лівий оборонець Павло Ребенок, кожен з яких одну з двох своїх вищих освіт здобув у стінах ЛДУФК.

Детальніше »

Масштабна онлайн-естафета об’єднала тисячі українців під знаком #OLYMPICDAY2020UA

ОЛІМПІЗМ 

24 червня 2020 р.

Початок літа у всьому світі асоціюється, зокрема, з великим спортивним святом, Олімпійським днем, присвячений дню заснування МОК (23-го червня 1894 року). В Україні цей день став не просто доброю традицією, а по-справжньому великим спортивним родинним святом.

Детальніше »

Сьогодні відбудеться рестарт чемпіонату України з футболу у Першій лізі

ФУТБОЛ. Перша ліга-19/20 

24 червня 2020 р.

24-25 червня, поєдинками 20-го туру відбудеться рестарт поточного чемпіонату України з футболу сезону-2019/2020 серед команд Першої ліги, у складах яких грає чимало студентів і випускників кафедри футболу ЛДУФК.

Детальніше »

Вітання Сергія Бубки з Міжнародним Олімпійським днем (Відео)

НОК України 

23 червня 2020 р.

Член Виконкому Міжнародного Олімпійського Комітету, президент Національного Олімпійського Комітету України, олімпійський чемпіон Сеулу-1988 та десятиразовий чемпіон світу зі стрибків з жердиною Сергій Бубка привітав співвітчизників та усю Олімпійську родину планети з Міжнародним Олімпійським днем.

Детальніше »

Відеофакт: Лариса Барабаш-Темпл привітала Україну з Міжнародним Олімпійським днем

НОК України 

23 червня 2020 р.

Відома діячка закордонного українства, колишня голова Світової комісії спорту до 2019 року, членкиня Національного Олімпійського Комітету України Лариса Барабаш-Темпл у відеозверненні привітала НОК України на чолі з президентом організації Сергієм Бубкою та усіх українців з Міжнародним Олімпійським днем.

Детальніше »

Вітання з нагоди Міжнародного Олімпійського дня!

ОЛІМПІЗМ 

23 червня 2020 р.

Найщиріші привітання колективу ЛДУФК з нагоди 126-ї річниці заснування МОК та 72-ї річниці проведення Олімпійського дня! Вітаємо кожного олімпійця, кожного шанувальника спорту, кожного українця, хто підтримує активний і здоровий спосіб життя, кожного, хто живе за олімпійськими ідеалами.

Детальніше »

Федорчук і Ребенок долучилися до перемог своїх команд у матчах 27-го туру УПЛ (Фото, відео)

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-19/20 

22 червня 2020 р.

Черговий, 27-й тур чемпіонату України з футболу сезону-2019/2020 серед команд Прем’єр-ліги, у складах яких грає низка представників ЛДУФК, а ФК «Олександрія» на посаді головного тренера очолює Володимир Шаран, який вищу освіту здобув у стінах нашого вишу, став найдовшим за своєю тривалістю. І це при тому, що гру «Карпати» – «Олімпік» перенесено. Але якщо у трьох попередніх турах львів’яни не грали через епідемію коронавірусу серед своїх гравців, то тепер причина та сама, але вже у суперника.

Детальніше »

«Булава» увірвалася до «Фіналу чотирьох»

ВОЛЕЙБОЛ. Вища ліга-19/20 

22 червня 2020 р.

Після послаблення карантину в Україні поновилися змагання у нижчих лігах. Неймовірна розв’язка чемпіонату настала у вищій лізі України. Один з претендентів на участь у «Фіналі чотирьох» «Політехнік-Одеса» минулими вихідними не з’явився на заключний тур до Тернополя, чим неодмінно скористалися волейболісти львівської команди «Булава», за яку виступає чимало випускників і студентів нашого Університету.

Детальніше »

Андрій Тлумак: «Перша ліга з кожним роком стає сильнішою»

ФУТБОЛ. Перша ліга-19/20 

21 червня 2020 р.

Випускник ЛДУФК Андрій Тлумак, який багато років був воротарем та капітаном львівських «Карпат», а нині на посаді головного тренера очолює луцьку «Волинь», у коментарі пресслужбі ПФЛ відзначив високий рівень Першої ліги, розповів про позицію клубу у питанні догравання поточного чемпіонату.

Детальніше »

Львів олімпійським квестом відзначив «Олімпійський день-2020» (Фото)

ОЛІМПІЗМ 

20 червня 2020 р.

У п’ятницю, 19-го червня, в програмі святкування Олімпійського дня-2020 у Львові за підтримки відділення НОК України у Львівській області та управління спорту Львівської міської ради відбулося оригінальне свято «LvivOlympicDay2020».

Детальніше »

Юрій Вірт: «Вірю у свою команду і вірю, що «Верес» вийде в Першу лігу»

ФУТБОЛ. Друга ліга-19/20 

20 червня 2020 р.

Рішення конференції ПФЛ про відновлення у поточному сезоні чемпіонату України серед команд Першої ліги та зупинку Другої не могло влаштувати всіх. Зокрема, треті команди друголігових груп «А» та «Б» – відповідно рівненський «Верес», головним тренером якого є випускник ЛДУФК та «Альянс» з Липової Долини – хотіли продовження турніру.

Детальніше »

Стадіон СКІФ буде відповідати всім нормам для проведення міжнародних змагань легкоатлетів

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

19 червня 2020 р.

Львів матиме ще один стадіон, на якому можна буде проводити змагання з легкої атлетики континентального та світового рівнів. Найсучасніші бігові доріжки олімпійського зразка до кінця поточного року мають облаштувати на стадіоні СКІФ ЛДУФК.

Детальніше »

Футболісти «Карпат» грою проти «Олімпіка» повертаються в чемпіонат УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-19/20 

19 червня 2020 р.

19-го 22-е червня, поєдинками 27-го туру продовжиться поточний чемпіонат України з футболу сезону-2019/2020 серед команд Прем’єр-ліги, у складах яких виступає низка представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Юрію Майбороді – 65!

19 червня 2020 р.

Сьогодні, 19-го червня, свій 65-літній ювілей святкує доцент кафедри водних та неолімпійських видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, залужений працівник фізичної культури і спорту України Майборода Юрій Анатолійович, який паралельно очолює ДП «Арена Львів».

Детальніше »

Вийшов друком навчальний посібник-практикум «Анатомія людини з основами морфології»

НАШІ ВИДАННЯ 

18 червня 2020 р.

Автори – викладачі кафедри анатомії та фізіології нашого Університету – кандидат біологічних наук, доцент Тетяна Миколаївна Куцериб, кандидат біологічних наук, доцент Мирослава Яківна Гриньків і кандидат біологічних наук, професор Федір Васильович Музика. Навчальний посібник-практикум призначений для полегшення вивчення «Анатомії людини з основами морфології» відповідно до обсягу навчальної програми курсу.

Детальніше »

Андрій Ткачук і Олег Голодюк зіграли у півфіналі Кубка України з футболу (Відео)

ФУТБОЛ. Кубок України-19/20 

18 червня 2020 р.

Слідом за рестартом УПЛ сезону-2019/2020 поновився й розіграш Кубка України. У середу, 17-го червня, один з лідерів Першої ліги ФК «Минай» у півфінальному матчі приймав найтитулованіший вітчизняний клуб київське «Динамо».

Детальніше »

Уряд продовжив дію адаптивного карантину в Україні до 31-го липня

ОФІЦІЙНО 

17 червня 2020 р.

Через зростання кількості хворих на коронавірус Кабмін подовжив дію карантинних обмежень до 31-го липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17-го червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів.

Детальніше »

Європейський олімпійський комітет виділить $2,8 млн на підтримку національних олімпійських комітетів

ЄОК 

17 червня 2020 р.

ЄОК направить НОК країн Старого Світу $2,8 млн на підтримку спортсменів під час пандемії коронавірусу. У повідомленні пресслужби ЄОК уточнюється, що $1,25 млн розподілять між 50 національними комітетами, при цьому кожен негайно зможе скористатися сумою в $25 тис. Кошти, що залишаться ($1,55 млн) будуть спрямовані на особливі запити.

Детальніше »

Артур Чолач: «Класно представляти свою країну на міжнародній арені» (Фото, відео)

ХОКЕЙ. Інтерв’ю 

17 червня 2020 р.

Студент першого курсу ЛДУФК Артур Чолач, вихованець ХК «Галицькі Леви», наразі грає за «Білий Барс» з Білої Церкви. Захищає він і спортивну честь синьо-жовтого прапора на міжнародних змаганнях у складі молодіжної збірної України.

Детальніше »

Всесвітня асоціація олімпійців оголосила про фінансування ініціатив атлетів

ОФІЦІЙНО 

16 червня 2020 р.

ВАО, що підтримує 100 000 атлетів по всьому світу, оголосила проєкти, які ведуть олімпійці, і які отримають фінансування завдяки щорічній програмі грантів організації у 2020 році. Виділена в той час, коли країни у всьому світі досі страждають від впливу пандемії COVID-19, програма грантів ВАО підтримує олімпійців.

Детальніше »

Іван Федик – новий головний тренер «Руху». Мирон Маркевич – консультант (Відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-19/20 

16 червня 2020 р.

Трохи більше, ніж за тиждень до рестарту чемпіонату України з футболу поточного сезону-2019/2020 серед клубів Першої ліги чергові зміни відбулися у тренерському штабі одноосібного лідера турніру львівського «Руху», який свої домашні матчі проводить на полі стадіону СКІФ Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Навчаючись у ЛДУФК, Іван Федик водночас багато уваги приділяв журналістській діяльності, зокрема, не один рік працював футбольним оглядачем газети «Спортивка».

Детальніше »

Андрій Гітченко допоміг «Десні» у гостях розгромити команду Володимира Шарана (Фото, відео)

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-19/20 

15 червня 2020 р.

Черговий, 26-й тур чемпіонату України з футболу серед клубів Прем’єр-ліги сезону-2019/2020 закривало надважливе очне протистояння на КСК «Ніка» в Олександрії, в якому місцева однойменна команда під орудою головного тренера, випускника ЛДУФК Володимира Шарана приймала чернігівську «Десну», в складі якої виступають атакувальний хавбек Олексій Гуцуляк та центральний захисник Андрій Гітченко (ліворуч на фото), які вищу освіту здобули також у стінах нашого Університету.

Детальніше »

Шість порад спортивного психолога: як залишатися позитивним під час карантину

НОК України 

14 червня 2020 р.

НОК України реалізує політику всебічної підтримки вітчизняних атлетів. Поряд з фінансовим сприянням розвитку видів спорту, виплати стипендій та адміністративних грантів, велика увага приділяється просвітницькій роботі та соціальній активності атлетів тощо.

Детальніше »

Младен Бартуловіч: «Пізнав український футбол з усіма його реаліями» (Фото)

ФУТБОЛ. Перша ліга-19/20 

13 червня 2020 р.

Випускник ЛДУФК Младен Бартуловіч, який упродовж кар’єри виступав за «Дніпро», «Кривбас», «Карпати», «Ворсклу» і «Волинь», а нині грає за клуб Першої ліги «Інгулець», у відвертому інтерв’ю розповів про свій приїзд до України, найрідніші для себе клуби, орендні угоди та ситуацію з продовженням поточного сезону.

Детальніше »

ЗМІ: МОК спростував спекуляції про скасування Олімпіади-2020 у Токіо

ОЛІМПІАДА-2020 

13 червня 2020 р.

МОК на чолі з президентом Томасом Бахом заперечив будь-які розмови про можливе скасування ХХХІІ літніх Олімпійських ігор-2020 у столиці Японії Токіо, назвавши їх «чистими спекуляціями». Комітет підтвердив свій план проведення перенесених у Токіо ХХХІІ літніх Олімпійських ігор-2020 наступного літа, відхиливши розмови про можливе скасування, як чисті спекуляції».

Детальніше »

Львівський етап естафети НОК України «Olympic day in Ukraine 2020-23-06»

НОК України 

13 червня 2020 р.

12-го червня, від сусідньої Волині естафетний етап масштабної національної олімпійської естафети у рамках святкування Дня заснування МОК прийняло відділення НОК України у Львівській області. Левова частка учасників заходу – випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Андрій Гітченко і Олексій Гуцуляк завітають у гості до Володимира Шарана

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-19/20 

12 червня 2020 р.

13-14 червня поєдинками 26-го туру продовжиться поточний чемпіонат України з футболу сезону-2019/2020 серед команд Прем’єр-ліги, у складах яких грає низка представників ЛДУФК, а «Олександрію» очолює Володимир Шаран, який вищу освіту здобув у стінах нашого вишу.

Детальніше »

МОК скоротить кількість учасників літньої Олімпіади-2024

ОЛІМПІАДА-2024 

12 червня 2020 р.

Виконком МОК погодився зберегти раніше встановлений термін у грудні 2020 року для підтвердження програми змагань і квот спортсменів на ХХХІІІ літні Олімпійські ігри в Парижі 2024 року, включаючи розгляд подій в чотирьох додаткових видах спорту.

Детальніше »

Фотофакт: Олена Підгрушна завершила перший літній збір

БІАТЛОН 

12 червня 2020 р.

Капітан жіночої збірної України з біатлону, аспірантка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Олена Підгрушна завершила перший літній збір, який вона проводила у Чернігові разом із резервним складом національної команди. Як відзначають фахівці, на тренуваннях у Чернігові олімпійська чемпіонка Сочі-2014 в естафеті, взявши у руки гвинтівку після більше, ніж двомісячної перерви, показувала на вогневих рубежах насправді гросмейстерські результати.

Детальніше »

Вітаємо стипендіатів!

12 червня 2020 р.

Щиро вітаємо професора кафедри теорії та методики фізичної культури нашого Університету Павлову Юлію Олександрівну і доцента кафедри атлетичних видів спорту Розторгуй Марію Сергіївну з призначенням стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених. Бажаємо подальших успіхів на науковій ниві!

Детальніше »

Команди Андрія Тлумака і Олександра Чижевського продовжать боротьбу за путівки у Прем’єр-лігу

ФУТБОЛ. Перша ліга-19/20 

11 червня 2020 р.

У Києві відбулася Конференція клубів ПФЛ, на якій вирішували долю чемпіонатів України сезону-2019/2020 серед команд Першої та Другої ліг, в складах яких грає чимало студентів і випускників кафедри футболу ЛДУФК.

Детальніше »

Офіційно: Координаційна комісія МОК високо оцінила прогрес «Пекіна-2022»

ОЛІМПІАДА-2022 

11 червня 2020 р.

Триває підготовка до чергових, ХХІV зимових Олімпійських ігор. Під час онлайн-засідання Координаційна комісія Міжнародного Олімпійського Комітету (МОК) з проведення зимових Олімпійських ігор в Пекіні у 2022 році високо оцінила прогрес, досягнутий Оргкомітетом країни-господаря змагань.

Детальніше »

НОК виплатить стипендії спортсменам-кандидатам на Олімпійські ігри

НОК України 

10 червня 2020 р.

НОК України як громадська організація продовжує реалізовувати програми підтримки спортсменів. Загальний обсяг фінансування щомісячних стипендій для 60 провідних атлетів-кандидатів, серед яких й низка студентів та випускників ЛДУФК складає понад 18,7 мільйонів гривень.

Детальніше »

Андрій Тлумак: «Клуби Першої ліги зіштовхують лобами»

ФУТБОЛ. Перша ліга-19/20 

10 червня 2020 р.

Випускник кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а нині головний тренер «Волині» Андрій Тлумак розповів про позицію луцького клубу стосовно догравання чемпіонату України з футболу сезону-2019/2020 серед команд Першої ліги.

Детальніше »

Офіційно: Літній чемпіонат світу 2020 року з біатлону скасовано

БІАТЛОН. Літній чемпіонат світу-2020 

10 червня 2020 р.

Виконком IBU ухвалив рішення про скасування літнього ЧС-2020. Тож у план підготовки збірної України, лідерами якої є аспірантка ЛДУФК Олена Підгрушна та магістрантка нашого вишу Юлія Джима, буде внесено корективи.

Детальніше »

Юрій Вірт: «Я такого цирку ще не бачив. Ведмідь швидше прийняв би рішення»

ФУТБОЛ. Друга ліга-19/20 

9 червня 2020 р.

Головний тренер рівненського «Вереса» Юрій Вірт, який диплом про вищу освіту здобув у стінах нашого Університету, висловив свою думку про можливе догравання поточного футбольного чемпіонату України серед клубів Другої ліги та поділився думками щодо рішення Професійної футбольної ліги відновити Першу лігу.

Детальніше »

Відеофакт: Юлія Джима долучилась до естафети Олімпійського дня-2020 в Україні

БІАТЛОН 

9 червня 2020 р.

Олімпійська чемпіонка з біатлону зимових Ігор-2014 у Сочі, магістрантка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Юлія Джима долучилась до естафети Олімпійського дня в Україні. Відео із відповідним зверненням вона опублікувала на своїй офіційній сторінці у Фейсбук.

Детальніше »

Команди Ореста Лебеденка і Валерія Федорчука сильнішого не виявили (Фото, відео)

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-19/20 

8 червня 2020 р.

Другий матчдей 25-го туру чемпіонату України розпочався грою «Олімпіка» з «Маріуполем». У старті «олімпійців» на позиції лівого захисника діяв студент ЛДУФК Орест Лебеденко, а за «чайок» грав креативний хавбек Валерій Федорчук, який вищу освіту здобув у стінах нашого вишу.

Детальніше »

Володимир Костевич допоміг «Леху» врятувати нічию у грі із «Заглембе»

ФУТБОЛ. Чемпіонат Польщі-19/20 

7 червня 2020 р.

У матчі 28-го туру чемпіонату Польщі з футболу «Заглембе» та «Лех» влаштували справжню гольову феєрію – кожна з команд забила по три голи. Тож фінальний свисток арбітра зафіксував бойову нічию – 3:3. А одною з найбільш помітних постатей у поєдинку був випускник ЛДУФК 27-річний Володимир Костевич.

Детальніше »

Остаточне рішення щодо Олімпіади у Токіо прийматимуть навесні 2021 року

Олімпіада-2020 

6 червня 2020 р.

Остаточне рішення щодо проведення спортивних змагань за програмою ХХХІІ літніх Олімпійських ігор-2020 в столиці Японії Токіо приймуть навесні 2021 року. Воно буде залежати від ситуації з поширенням коронавірусної інфекції у світі. Про це заявив Тосіакі Ендо.

Детальніше »

Анонс матчів 25-го туру чемпіонату Прем’єр-ліги

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-19/20 

6 червня 2020 р.

Вихідними, поєдинками 25-го туру продовжиться поточний чемпіонат України з футболу сезону-2019/2020 серед команд Прем’єр-ліги, у складах яких грає низка представників ЛДУФК, а ФК «Олександрія» на посаді головного тренера очолює Володимир Шаран, який вищу освіту здобув у стінах нашого вишу.

Детальніше »

Юрій Тхоровський: «Коли не поїхав в Монреаль на Олімпіаду, відчув себе жертвою КДБ»

БОКС 

5 червня 2020 р.

У колекції нагород одного з найвідоміших вихованців львівської школи боксу, випускника ЛДУФК, майстер спорту СРСР міжнародного класу Юрія Тхоровського два «золота» чемпіонату СРСР (1975, 1976 рр.) та золота медаль Спартакіади народів СРСР 1975 року...

Детальніше »

ЗМІ: Організатори розглядають варіант спрощеного проведення Олімпіади-2020 в Токіо

ОЛІМПІАДА-2020 

4 червня 2020 р.

Уряд Японії і організаційний комітет ХХХІІ літньої Олімпіади-2020 в Токіо через ситуацію з поширенням коронавірусу у світі розглядають варіант спрощеного проведення Ігор, які МОК з цієї ж причини переніс на літо 2021 року.

Детальніше »

Гандболістки львівської «Галичанки» вшосте поспіль стали чемпіонками України

ГАНДБОЛ. Суперліга-19/20 

4 червня 2020 р.

Федерація гандболу України у середу, 3-го червня, оприлюднила рішення щодо завершення чемпіонату України серед клубів жіночої Суперліги сезону-2019/2020. Призери та підсумкові місця визначені відповідно до турнірної таблиці першого етапу.

Детальніше »

Володимир Шаран: «Засмучує відсутність вболівальників – їх нам не вистачає»

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга 

3 червня 2020 р.

Випускник ЛДУФК Володимир Шаран вихідними провів свій 200-й матч на посаді головного тренера ФК «Олександрія». У домашній грі 24-го туру чемпіонату України сезону-2019/2020 серед клубів Прем’єр-ліги його підопічні вже у компенсований арбітром ігровий час до другого тайму зуміли таки вирвати дуже важливу звитягу в очному протистоянні з луганською «Зорею» з рахунком 1:0.

Детальніше »

Епідеміолог Кентаро Івата: «Скасування Олімпіади у Токіо – ймовірний сценарій»

ОЛІМПІАДА-2020 

3 червня 2020 р.

У зв’язку з пандемією коронавірусу ХХХІІ літні Олімпійські ігри-2020 в Токіо були відкладені на 2021 рік. Втім, ведучий епідеміолог Японії Кентаро Івата схильний вважати, що навіть у 2021 році провести олімпійські змагання буде вкрай важко. Ігри-2020 в Токіо з великою долею ймовірності не відбудуться і через рік.

Детальніше »

Орест Лебеденко: «По грі ми нічим не поступалися дніпрянам»

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга 

2 червня 2020 р.

Студент факультету післядипломної та заочної освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Орест Лебеденко, який є гравцем молодіжної збірної України з футболу, а на клубному рівні виступає нині за донецький «Олімпік», прокоментував гостьову поразку своєї команди з рахунком 1:3 в матчі 24-го туру чемпіонату з «Дніпром-1».

Детальніше »

Стали відомі нові дати матчів збірної України у відборі жіночого Євро-2021 з футболу

ФУТБОЛ. Жіночий Євро-2021 

2 червня 2020 р.

УЄФА завершив процедуру оновлення дат матчів у всіх групах відбору європейської першості серед жіночих національних збірних. Тож про нові дати своїх поєдинків у боротьбі за путівку на континентальний форум дізналася і жіноча збірна України, в складі якої грає й студентка нашого Університету Анна Петрик.

Детальніше »

Марія і Анна Музичук продовжують займати шосту та сьому позиції у рейтингу ФІДЕ

ШАХИ. Рейтинг ФІДЕ 

1 червня 2020 р.

ФІДЕ представила світовий рейтинг-лист станом на 1-е червня 2020 року. До ТОП-10 у жінок, як і раніше, входять дві українки – випускниці ЛДУФК Марія Музичук (коефіцієнт – 2544) та її старша сестра Анна Музичук (2535), які й надалі посідають шосте і сьоме місця відповідно.

Детальніше »

Сьогодні стартує онлайн естафета з нагоди Олімпійського дня-2020

НОК України 

1 червня 2020 р.

З нагоди Олімпійського дня, який щороку 23-го червня відзначається по всьому світу до дня заснування МОК, НОК України ініціює масштабну онлайн естафету Олімпійського дня. Учасником може стати кожен бажаючий, а правила участі у заході дуже прості...

Детальніше »

Команда Володимира Шарана вирвала звитягу в надважливій грі із «Зорею» (Фото, відео)

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга 

31 травня 2020 р.

Упродовж двох останніх календарних днів весни, в українському футболі відбулася довгоочікувана подія – рестарт чемпіонату України сезону-2019/2020 серед команд Прем’єр-ліги після незапланованої тривалої паузи, пов’язаної з пандемією COVID-19. У поєдинках 24-го туру виходили на поле й представники ЛДУФК. В суботу, в стартовій зустрічі туру на київській «Оболонь-Арені» новачок елітного дивізіону ковалівський «Колос» приймав чернігівську «Десну»...

Детальніше »

НОК України оголосив конкурс на кращу книгу року з олімпійського спорту

НОК України 

30 травня 2020 р.

НОК України продовжує роботу щодо поширення олімпійських цінностей та підтримки видавництва олімпійської літератури, заохочення творчої і соціальної активності фахівців сфери олімпійського спорту та олімпійської освіти. Виконком НОК України оголосив про старт Конкурсу на кращу книгу року з олімпійського спорту.

Детальніше »

Сьогодні відбудеться рестарт футбольного чемпіонату України

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга 

30 травня 2020 р.

30-31 травня, після незапланованої тривалої весняної паузи, поєдинками 24-го туру відбудеться рестарт поточного чемпіонату України з футболу сезону-2019/2020 серед команд Прем’єр-ліги, у складах яких грає низка представників ЛДУФК.

Детальніше »

День книжкових амбасадорів

30 травня 2020 р.

Шановні колеги! Вітаємо Вас із нашим професійним святом – Днем працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження! Успішного вам подолання нинішньої кризи, міцного здоров’я, творчої наснаги, великих накладів і вдячних читачів, сімейного затишку та достатку.

Детальніше »

Виконком НОК України підтримав глобальну дискусію щодо майбутнього олімпізму

НОК України 

29 травня 2020 р.

Як рухатись далі, яким чином реагувати на виклики, що постали перед світовим спортом та олімпізмом в ситуації сьогодення – з таким закликом до Олімпійської родини світу звернувся президент Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томас Бах.

Детальніше »

Володимир Костевич допоміг «Леху» вийти у півфінал Кубка Польщі з футболу

ФУТБОЛ. Кубок Польщі 

29 травня 2020 р.

ФК «Лех» з Познані, оборону якого на флангах цементують двоє українців: справа – гравець національної збірної Богдан Бутко, а зліва – вихованець львівського футболу, випускник ЛДУФК Володимир Костевич, впевнено вийшов у півфінал Кубка Польщі.

Детальніше »

Сергій Бубка: «Розіграні ліцензії на Ігри-2020 в Токіо залишаться дійсними»

ОЛІМПІАДА-2020 

28 травня 2020 р.

Президент НОК України, член Виконкому МОК, олімпійський чемпіон Ігор-1988 в Сеулі та десятиразовий чемпіон світу у стрибках з жердиною Сергій Бубка розповів про долю олімпійських ліцензій у зв’язку з перенесенням ХХХІІ літніх Олімпійських ігор-2020 у столиці Японії Токіо.

Детальніше »

Мирон Маркевич: «Збірній України важливо не опустити планку»

ФУТБОЛ. Ліга Європи 

27 травня 2020 р.

Один з найкращих тренерів в історії українського футболу, легендарний випускник ЛДУФК, Doctor Honoris Causa нашого вишу Мирон Маркевич, який нині очолює комітет національних збірних України, поділився емоціями напередодні рестарту поточного чемпіонату України сезону-2019/2020.

Детальніше »

Увага: У ЛДУФК продовжено карантин терміном по 22-е червня 2020 року

ОФІЦІЙНО 

22 травня 2020 р.

З метою запобігання поширенню коронавірусу у ЛДУФК продовжено карантин терміном по 22-е червня 2020 року. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20-го травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2», та етапів послаблення протиепідемічних заходів, постанови Кабінету Міністрів України від 11-го березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2» зі змінами, у зв’язку із продовження терміну дії карантину на території України до 22-го червня 2020 року, ректор Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського професор Приступа Є.Н. 22-го травня 2020 року видав наказ про продовження у нашому виші карантину.

Детальніше »

Рестарт футбольного чемпіонату Прем’єр-ліги відбудеться у два останні дні весни

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга 

27 травня 2020 р.

Найближчими вихідними, 30-го і 31-го травня, після незапланованої тривалої весняної паузи, пов’язаної з пандемією COVID-19, відбудеться рестарт поточного чемпіонату України з футболу сезону-2019/2020 серед команд Прем’єр-ліги, у складах яких грає низка представників ЛДУФК.

Детальніше »

Младен Бартуловіч: «Прикро, коли колишні футболісти голосують за те, щоб не грати у футбол»

ФУТБОЛ. Перша ліга 

26 травня 2020 р.

Випускник ЛДУФК Младен Бартуловіч на клубному рівні нині є гравцем клубу Першої ліги «Інгулець» з смт Петрове Кіровоградської області. 33-річний хорватський півзахисник у розмові з журналістами поділився своїми думками щодо продовження чемпіонату поточного сезону в другому за силою українському ешелоні.

Детальніше »

Відкрита зустріч під час акредитаційної експертизи освітньої програми «Готельно-ресторанна справа»

26 травня 2020 р.

27–28 травня 2020 року відбудеться акредитаційна експертиза освітньої програми «Готельно-ресторанна справа» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 241 «Готельно-ресторанна справа» у нашому Університеті. Усіх охочих запрошуємо взяти участь у відкритій онлайн-зустрічі з експертною групою на базі платформи Zoom, яка відбудеться 28 травня 2020 року о 13:20–14:00.

Детальніше »

Гол Ореста Лебеденка приніс «Олімпіку» перемогу в грі з «Колосом» (Відео)

ФУТБОЛ 

25 травня 2020 р.

Вихідними клуби Прем’єр-ліги та Першої ліги зіграли три чергові поєдинки в рамках підготовки до рестарту поточного чемпіонату України після незапланованої тривалої весняної паузи, пов’язаної з пандемією COVID-19. І в кожному з них брали участь представники нашого Університету.

Детальніше »

ІV Міжнародна Інтернет-конференція «Фізична активність і якість життя людини»

НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ 

25 травня 2020 р.

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки (м. Луцьк) запрошує викладачів та аспірантів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського до участі у ІV Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції «Фізична активність і якість життя людини», яка відбудеться 10-го червня 2020 року.

Детальніше »

Андрій Шандор: «Дотримуючись усіх заходів безпеки, дитячий футбол можна відновлювати»

ФУТБОЛ 

24 травня 2020 р.

Випускник кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, один з найкращих арбітрів в історії українського футболу, суддя ФІФА Андрій Шандор, який нині працює директором ЛСДЮШОР-4 та заступником голови комітету арбітрів Української асоціації футболу, розповів, чим займається в умовах карантину, про позитивні зміни у роботі спортивної школи та амбіційні плани на майбутнє.

Детальніше »

Футболісти ЛДУФК зіграли у перших матчах після тривалої перерви, пов’язаної з пандемією COVID-19 (Відео)

ФУТБОЛ 

23 травня 2020 р.

Шість українських футбольних команд напередодні, 22 травня, провели перші поєдинки після незапланованої тривалої весняної паузи. Зокрема, найтитулованіший вітчизняний клуб київське «Динамо» приймав лідера Першої ліги львівський «Рух».

Детальніше »

Томас Бах: «Олімпійські ігри в Токіо можуть бути скасовані»

ОЛІМПІАДА-2020 

23 травня 2020 р.

Президент МОК Томас Бах зізнався, що організація допускає можливість скасування ХХХІІ літніх Олімпійських ігор-2020. За його словами, якщо Олімпіаду-2020 в Токіо не вдасться провести у 2021 році, її доведеться остаточно скасувати.

Детальніше »

Офіційно: Адаптивний карантин триватиме до 22-го червня

22 травня 2020 р.

До 22-го червня 2020 року на території України триватиме адаптивний карантин. Однак з 25-го травня зможуть відкриватись дитячі садки у тих регіонах, які відповідатимуть умовам для послаблення карантину.

Детальніше »

Євгену Яремку – 90!!!

22 травня 2020 р.

Сьогодні, 22-го травня, свій поважний ювілей святкує видатний вчений і педагог, доктор медичних наук, автор понад 320-ти наукових робіт, трьох авторських свідоцтв на винахід та шести рацпропозицій і більше десяти методичних посібників, багаторічний (1985 – 1996 рр.) завідувач кафедри анатомії та фізіології Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, професор Яремко Євген Омелянович! Бажаємо Вам у свої 90 років бути оптимістом, не сумувати, намагатися не хворіти і не старіти...

Детальніше »

Ананію Бегалю – 75!

22 травня 2020 р.

Сьогодні, 22-го травня, свій 75-літній ювілей святкує начальник відділу охорони праці ЛДУФК, насправді висококваліфікований фахівець та прекрасна Людина з великої літери Бегаль Ананій Григорович! З цієї нагоди увесь колектив нашого вишу висловлює Вам свої щиросердечні вітання та подяку за багаторічне сумлінне виконання своїх службових обов’язків і завжди доброзичливе ставлення до колег по роботі. Бажаємо карпатського здоров’я, любові від рідних та близьких, сімейного затишку і теплих родинних зустрічей.

Детальніше »

Участь ЛДУФК у міжнародному проекті Wellbeing of undergraduates during the COVID-19 pandemic

22 травня 2020 р.

Останні кілька місяців людство переживає досвід пандемії. Впродовж цього часу змінилися підходи до виявлення хворих, розуміння поширення інфекції, стратегії лікування. Пандемія спричинила серйозні зміни в системі охорони здоров’я, похитнула добробут багатьох країн, поглибила гуманітарні та економічні кризи.

Детальніше »

З 22-го травня в Україні буде дозволено проведення спортивних заходів

ОФІЦІЙНО 

21 травня 2020 р.

Кабінет міністрів України прийняв рішення про чергове послаблення карантинних заходів в країні. Зокрема, Уряд підтвердив, що серед інших пунктів, з 22-го травня 2020 року на території України буде дозволено проведення спортивних заходів, зокрема футбольних матчів. Спортивні заходи будуть дозволені за умови присутності на них до 50-ти осіб, а також без глядачів.

Детальніше »

Вітаємо Ростислава Коваля із присвоєнням наукового ступеня кандидата наук

21 травня 2020 р.

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України №627 від 14.05.2020 року «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів» Ковалю Ростиславу Семеновичу – старшому викладачу кафедри української та іноземних мов нашого Університету присвоєно науковий ступінь кандидата філологічних наук (спеціальність 10.02.17 «Порівняльно-історичне і типологічне мовознавство»).

Детальніше »