Анна Петрик готується у збірній до заключної гри відбору Євро-2022

Національна жіноча збірна України з футболу проводить навчально-тренувальний збір у межах підготовки та участі у кваліфікаційному матчі Євро-2022 проти команди Чорногорії. У таборі «синьо-жовтих» й студентка кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Анна Петрик.

Збір команди, до складу якої ввійшли 22 футболістки, розпочався у понеділок, 23-го листопада, в Києві. Свій заключний поєдинок групового раунду кваліфікації Євро-2022, проти команди Чорногорії, підопічні Наталії Зінченко проведуть у вівторок, 1-го грудня, в Києві на «Оболонь-Арені». Початок протистояння – о 19:00 за київським часом. Зазначимо, що матч пройде без присутності глядачів.

Від другого місця у групі нашу команду відділяє лише один пункт. Для продовження боротьби за вихід на Євро-2022 «синьо-жовтим» в останньому матчі групового турніру треба обіграти чорногорок та сподіватися, що ірландки не переможуть німкень. У разі нічиєї в Києві, українок влаштує лише поразка конкуренток.

СКЛАД НАЦІОНАЛЬНОЇ ЖІНОЧОЇ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ:

Воротарі: Ірина Саніна («Житлобуд-1» Харків), Катерина Самсон, Дарина Бондарчук (обидві – «Житлобуд-2» Харків);

Захисники: Дар’я Кравець («Реймс», Франція), Ольга Басанська («Житлобуд-1» Харків), Ірина Подольська, Катерина Корсун, Анастасія Філенко, НатіяПанцулая (усі – «Житлобуд-2» Харків), Любов Шматко («Мінськ», Білорусь);

Півзахисники: Ольга Овдійчук, Дар’я Апанащенко, Анна Петрик (усі – «Житлобуд-1» Харків), Таміла Хімич («Мінськ» Білорусь), ІяАндрущак, Яна Калініна, Вероніка Андрухів (усі – «Житлобуд-2» Харків), Вікторія Гірин («Ладомир» Володимир-Волинський);

Нападники: Надія Куніна, Ганна Вороніна (обидві – «Житлобуд-1» Харків), Ніколь Козлова («Вірджінія Тех» США), Роксолана Кравчук («Житлобуд-2» Харків).

Нагадаємо, із 47-ми команд, що беруть участь у кваліфікації Євро-2022, до вирішальної стадії потраплять 15 колективів. До Англії як до господаря фінальної частини континентального форуму, приєднаються дев’ять переможців відбірних груп та три кращі другі команди. Ще шість команд, які стануть другими у своїх групах, розіграють у стикових матчах останні три путівки. Ці поєдинки відбудуться 5–13 квітня 2021 року.

Зазначимо, що 23-го квітня поточного року Виконавчий комітет УЄФА ухвалив рішення про перенесення фінальної частини чемпіонату Європи-2022 серед національних жіночих збірних. Таким чином, Євро в Англії проходитиме в період із 6-го по 31-е липня 2022 року.

ФУТБОЛ. ЖІНКИ. КВАЛІФІКАЦІЯ ЄВРО-2022. ГРУПА -I-

КАЛЕНДАР МАТЧІВ, ЩО ЗАЛИШИЛИСЯ:

28.11.2020
Німеччина – Греція