Баскетболісти БК «Львів» піднялися на друге місце Першої ліги України

Чоловіча баскетбольна команда Першої ліги чемпіонату України БК «Львів», за яку виступає низка студентів і випускників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, виграла два домашні календарні матчі у чортківського клубу «Тернопіль-ТНЕУ-2-Кристал» (86:49 і 81:70) і перемістився на друге місце групи 3.

У стартовій чверті першої гри цих команд на майданчику Львівської обласної ДЮСШ точилася приблизно рівна боротьба – 14:11. А от у другій баскетболісти «Львова» видали просто-таки блискучий відсоток влучань, вигравши цю десятихвилинку з різницею аж у 22 очки – 34:12.

Після великої перерви малюнок гри не змінився – господарі домінували як у третій, так і в четвертій чвертях, вигравши їх з перевагою у вісім та чотири пункти відповідно. У підсумку, переконлива перемога «Львова» – 86:49 (14:11, 34:12, 16:8, 22:18).

Перша половина повторної зустрічі також пройшла за переваги господарів майданчика – 26:19 і 27:15. А от наступні два ігрових відрізки виграли гості з Чорткова – 19:17 і 17:11. Та підсумковий рахунок усе ж залишився на користь «Львова» – 81:70.

Відтак, після цих перемог в активі БК «Львів» 28 очок (10 перемог, 8 поразок) і друге місце в групі 3 команд Першої ліги України. Попереду лише «Хмельницька Політехніка» – 35 очок (17 перемог, 1 поразка). За «Львовом» розмістилися дві команди, у доробку яких 26 очок. Це БК «Калуш-ПНУ» (10 перемог, 6 поразок) і БК «Ужгород-УЖНУ-ЗОДЮСШ» (8 перемог, 10 поразок). Саме на Закарпатті баскетболісти «Львова» 7-го і 8-го березня проведуть свої наступні матчі регулярного чемпіонату України.