«Дніпро» Ратушного і Браги вдруге обіграв «Крижаних Вовків» Абаджана у хокейній УХЛ

У десятому турі регулярної першості чемпіонату Української хокейної ліги сезону-2020/2021 удруге в очному протистоянні зійшлися команди, в складі яких грають студенти кафедри зимових видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – київський клуб «Крижані Вовки» приймав херсонський «Дніпро».

Стартовий поєдинок десятого туру регулярного чемпіонату УХЛ між столичними «Крижаними Вовками», у лінії нападу яких грає третьокурсник факультету фізичної культури і спорту нашого вишу Євген Абаджан та херсонським «Дніпром», за який виступають його двоє одногрупників – захисник Євген Ратушний та форвард Владислав Брага, відбувся у суботу, 21-го листопада, на льодовій арені ТРЦ «Термінал» у Броварах.

Якщо минула очна зустріч між цими клубами завершилася мінімальною перемогою «щук» (5-го листопада з рахунком 5:4), то цього разу херсонці вирішили довести рахунок до більш впевненого. Таким чином, ще до екватора першого періоду господарі майданчика «горіли» 0:3 і були змушені відіграватися. Шайби на свій рахунок за перші 20 хвилин зустрічі записали Олександр Каракулько, Альберт Вишняков і Сергій Дорофєєв.

На відміну від першого періоду, у другому «Крижані Вовки» змогли показати зуби. По ходу наступних 20 хвилин зустрічі команди двічі обмінялися закинутими шайбами. Спочатку на гол форварда «щук» Павла Воробйова результативно відповів нападник «вовків» Сергій Сурін, а під завісу періоду на шайбу від Євгена Гаснікова через 40 секунд кияни відповіли голом Олександра Панкова.

У заключному відрізку зустрічі «Крижані Вовки» змогли відіграти ще одну шайбу зусиллями Кирила Фроленка, але на більше у киян не вистачило сил. У свою чергу, «щуки» в третьому періоді так і не змогли прошити голкіпера господарів Андрія Стельмаха і матч завершився з рахунком 5:3 (3:0, 2:2, 0:1) на користь гостей.

В іншому матчі суботи, який однозначно був центральним у звітному турі, зустрілися лідер – «Донбас» впевнено обіграв на виїзді чинного чемпіона ХК «Кременчук» – 5:1 (3:1, 1:0, 1:0). У складі гостей шайби закинули Олег Шишлянніков, Андрій Бірюков, Євген Монс, Андрій Сигарьов, Віктор Туркін; за господарів відзначився Андрій Деніскін.

У неділю на катку АТЕК у Києві відбувся матч столичного «Сокола» з ХК «Краматорськ». Зазначимо, що для суперників це було друге очне побачення за три дні. Двома днями раніше, у п’ятницю, команди зіграли пропущену гру – дебютанти УХЛ з Краматорська виступи у турнірі розпочали з четвертого туру, тому тепер їм доводиться проводити між турами три перенесені поєдинки. Перший з них вони проводили у Києві. «Сокіл» здобув у ньому перемогу з різницею у три шайби – 5:2 (2:0, 1:2, 2:0). У складі переможців влучними кидками відзначилися Антон Рубан, Олександр Павленко, Ілля Олендаренко, Андрій Смирнов і Фелікс Морозов; за переможених двічі відзначився Микола Столяренко.

Другий матч киян та краматорців також розпочався з атак господарів, які на 14-й та 15-й хвилинах з інтервалом у 47 секунд закинули двічі поспіль і повели в рахунку 2:0. Однак, як засвідчив подальший розвиток подій на льодовому майданчику АТЕК, розвинути свій лік голам або принаймні втримати перевагу підопічним Олега Шафаренка не судилося. Далі шайби закидали виключно хокеїсти команди гостей, які в підсумку і здобули вольову звитягу – 4:2 (1:2, 2:0, 1:0). У «Краматорська» влучними кидками відзначилися Артем Сурсов, Микола Столяренко (двічі) і Айнарс Подзіньш: у «Сокола» – Богдан Ступак та Денис Гончаренко. Відзначимо, що форвард третьої ланки нападу краматорців в обох іграх проти «Сокола» оформив «дубль».

Завершувався десятий тур вчора грою в Маріуполі, де однойменний місцевий клуб приймав «Білий Барс» з Білої Церкви. Гра на новозбудованій льодовій арені Mariupol Ice Center завершилася впевненою перемогою «стальних чайок». Господарі після першого періоду вели перед – 2:0, а в третьому довели свою перевагу до трьох шайб. І хоча по ходу гри гості двічі скорочували відставання до мінімуму (2:3 і 3:4), в підсумку підопічні легенди вітчизняного тренерського цеху Олександра Сеуканда здобули cвою третю звитягу у прем’єрному в історії клубу сезоні – 6:4 (2:0, 1:2, 3:2). Шайби у маріупольців закинули Микита Коваленко, Ринат Дурдиєв, Кирило Бондаренко, Володимир Чердак, Вадим Агеєв (дві); у білоцерківців – Роман Благой, Максим Ядловський, Денис Бородай, Дмитро Даниленко.

ПОТОЧНА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ РЕГУЛЯНОЇ ПЕРШОСТІ

(станом на 23-є листопада)