«Дубль» Тараса Кузя довершив розгром збірної України з футзалу команди Молдови

Національна збірна України з футзалу в рамках підготовки до групового раунду кваліфікації чемпіонату Європи-2022 рокузіграла другий спаринг з командою Молдови. «Синьо-жовті» забили у ворота суперника вісім «сухих» м’ячів. Два з них у активі випускника кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Тараса Кузя.

Порівняно з першим спарингом, який «синьо-жовті» виграли з рахунком 4:1, головний тренер нашої команди Олександр Косенко поставив у стартовому складі голкіпера «Продексіму» Савенка, тоді як четвірка польових гравців змін не зазнала.

Господарям вдалося звести нанівець інтригу в поєдинку дуже швидко. На 6-й хвилині після подачі з кутового Зварич точним ударом відкрив рахунок. Пізніше українці видали ударний відрізок, упродовж якого відзначилися ще чотири рази. Спершу Корсун замкнув передачу Шотурми, згодом Фаренюк забив після контратаки. Пізніше Зварич та Фаренюк оформили «дублі».

У другому таймі вдалося забити навіть нашому голкіперу Савенку, який підловив суперників на помилці під час розіграшу «п’ятого польового», відправивши м’яч у порожні ворота. Під кінець зустрічі «дублем» вистрілив Кузь, установивши остаточний результат – 8:0.

Нагадаємо, спаринги відбулися в рамках підготовки «синьо-жовтих» до матчів кваліфікації Євро-2022. За результатами жеребкування підопічні Олександра Косенка потрапили до групи 1, де зіграють проти Хорватії, Албанії та Данії. Остання у стикових поєдинках відбірного раунду здолала команду Сан-Марино. Наші хлопці розпочнуть свій шлях у кваліфікації Євро-2022 домашнім матчем проти данців 27-го січня наступного року.

ТОВАРИСЬКИЙ МАТЧ НАЦІОНАЛЬНИХ ЗБІРНИХ З ФУТЗАЛУ

Україна – Молдова – 8:0 (5:0)

УКРАЇНА: Савенко – Корсун, Шотурма, Білоцерківець, Зварич –Єрьомін, Малишко, Микитюк, Пелех, Журба, Фаренюк, Педяш, Кузь, Сухов, Ципун.

МОЛДОВА: Капсамун – Цимбаліст, Ніколайчук, Обаде, Подлєснов– Ніца, Цуркану, Сирбу, Дороган, Коваль, Адам, Стан, Гуржуй, Кітороаге.

Голи: Зварич, 6, 12, Корсун, 10, Фаренюк, 11, 15, Савенко, 25, Кузь, 34, 40.