Джима і Підгрушна – у заявці збірної України на перший етап Кубка світу-20/21

Головний тренер національної збірної України з біатлону Юрай Санітра визначився зі складом команди на перший етап Кубка світу сезону-2020/2021. У заявці жіночої збірної й двоє зіркових представниць Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – магістрантка другого курсу факультету фізичної культури і спорту Юлія Джима та аспірантка Олена Підгрушна.

За результатами Кубка Націй минулого сезону-2019/2020 чоловіча і жіноча команди національної збірної Україниз біатлону мають квоту в п’ять учасників на кожну особисту гонку нового розіграшу Кубка світу-2020/2021. На перший здвоєний етап боротьби за Великий кришталевий глобус, що відбудеться з 28-го листопада по 6-е грудня у фінському місті Контіолахті, отримали путівку сім чоловіків та шість жінок.

За словами Юрая Санітри, зі складом збірної він визначився ще у вересні та ніяких замін не планує проводити. В команду потрапили ті біатлоністи, які довели свій рівень в минулому сезоні. Відбору на перший етап нового Кубка світу проводити не планувалося.

СКЛАД ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ
НА I ЕТАП КУБКА СВІТУ-2020/2021
:

Чоловіки: Дмитро Підручний (17*), Артем Прима (23), Антон Дудченко (58), Сергій Семенов (67), Руслан Ткаленко (93), Богдан Цимбал (-), Тарас Лесюк (-)

Жінки: Олена Підгрушна (25), Валя Семеренко (33), Юлія Джима (36), Віта Семеренко (41), Дар’я Блашко (60), Катерина Бех (-)

* – у дужках вказані місця конкретних спортсменів в рейтингу Кубка світу минулого сезону

Як пояснює Юрай Санітра, через спалах коронавіруса в команді «Б» на зборі в фінському Вуокатті перші два етапи пропустить Анастасія Меркушина. Це спільне рішення Санітри і персонального тренера біатлоністки, її батька Олега Меркушина.

«Після розмови з особистим тренером Анастасії Меркушиної ми вирішили, що вона буде готуватися до наступних стартів в австрійському Хохфільцені. Тому вона не стартуватиме з нами в Контіолахті, а готуватиметься далі. Ми ж будемо дивитися на її можливості», – зазначив Санітра.

Додамо, що усі гонки Кубка світу з Фінляндії українські шанувальники біатлону зможуть переглянути у прямому ефірі на телеканалі UA: ПЕРШИЙ.

Оголосили свої склади команд на перегони Кубка світу-2020/2021 у Контіолахті й збірні, які посіли в останньому Кубку націй (за сумою очок жінок і чоловіків) місця з 1-го по 21-е:

НОРВЕГІЯ

Чоловіки: Йоханнес Тінгнес Бьо (1), Тарьєй Бьо (4), Ветле-Сьястад Крістіансен (10), Ерленн Бьонтегор (12), Йоханнес Дале (9), Стурла Холм Легрейд (43)

Жінки: Тіріл Екхофф (2), Марте Олсбю Ройселанд (5), Інгрід-Ландмарк Тандреволд (7), Каролін-Оффігстад Кноттен (43), Емілі Аахейм Калкенберг (68), Іда Лієн (-)

ФРАНЦІЯ

Чоловіки: Кантен Фійон Майє (3), Емільєн Жаклен (5), Сімон Дестьо (6), Фабьєн Клод (19), Антонін Гігонна (27)

Жінки: Жюлья Сімон (8), Жюстін Бреза (9), Анаіс Бескон (15), Анаіс Шевальє (-)

НІМЕЧЧИНА

Чоловіки: Бенедікт Долль (8), Арнд Пайффер (11), Йоханнес Кюн (13), Філіпп Хорн (18), Сімон Шемпп (41), Ерік Лессер (59), Роман Реєс (63), Лукас Фратцшер (-), Йоханнес Донхаузер (-), Домінік Шмук (-)

Жінки: Деніз Херрманн (3), Франциска Пройсс (6), Ванесса Хінц (16), Яніна Хеттіх (66), Марен Хаммершмідт (79), Софія Шнайдер (-), Анна Вайдель (-)

РОСІЯ

Чоловіки: Олександр Логінов (7), Матвій Єлісєєв (15), Євген Гаранічев (32), Едуард Латипов (52), Антон Бабіков (71), Петро Пащенко (-), Семен Сучілов (-)

Жінки: Лариса Кукліна (21), Світлана Міронова (23), Тамара Вороніна (67), Євгенія Павлова (-), Ірина Казакевич (-), Ульяна Кайшева (-), Анастасія Гореєва (-)

ШВЕЦІЯ

Чоловіки: Йєспер Нелін (31), Себастьян Самуельссон (28), Мартін Понсілуома (33), Пеппе Фемлінг (46), Мальте Стефанссон (-)

Жінки: Ханна Еберг (4), Лінн Перссон (19), Мона Брурссон (20), Ельвіра Карін Еберг (24), Джоанна Скоттхайм (45), Анна Магнуссон (64), Елізабет Хогберг (88)

ІТАЛІЯ

Чоловіки: Лукас Хофер (16), Домінік Віндіш (25), Томмазо Джакомел (78), Даніеле Каппелларі (-), Патрік Браунхофер (-), Дідьє Бьона (-)

Жінки: Доротея Вірер (1), Ліза Віттоцці (10), Мікела Каррара (-), Ірене Лардшнайдер (-)

АВСТРІЯ

Чоловіки: Юліан Еберхард (20), Фелікс Ляйтнер (22), Сімон Едер (24), Харольд Леммерер (-), Патрік Якоб (-), Давід Коматц (-)

Жінки: Ліза Тереза Хаузер (18), Катаріна Іннерхофер (26), Крістіна Рідер (48), Юлія Швайгер (62), Дуня Здуч (74)

ЧЕХІЯ

Чоловіки: Міхал Крчмарж (21), Ондржей Моравець (26), Якуб Ствртецкі (54), Адам Вацлавік (70), Томаш Крупчік (87), Томаш Мікіска (-), Мілан Землічка (-)

Жінки: Маркета Давідова (14), Люція Харватова (27), Єва Пускарчікова (35), Йєссіца Йіслова (65), Тереза Воборнікова (-), Елішка Тепла (-)

ШВЕЙЦАРІЯ

Чоловіки: Беньямін Вегер (30), Жеремі Фінелло (75), Серафін Вістнер (79), Йошка Буркхалтер (90), Мартін Йєгер (-), Сандро Бовізі (-), Себастьян Сталдер (-), Елігіус Тамборніно (-)

Жінки: Лєна Хеккі (22), Аіта Гаспарін (31), Селіна Гаспарін (40), Еліза Гаспарін (55), Сюзанна Катаріна Мейне (83), Ірене Кадуріш (-)

БІЛОРУСЬ

Чоловіки: Антон Смольский (36), Роман Єльотнов (42), Сергій Бочарніков (48), Микита Лобастов (66), Максим Воробей (81), Дмитро Лазовський (-)

Жінки: Ірина Кривко (29), Олена Кручинкина (49), Анна Сола (59), Дінара Алімбекова (76), Ірина Кручінкіна (-)

США

Чоловіки: Шон Доерті (50), Лейф Нордгрен (55), Пол Шоммер (-), Джейк Браун (-), Макс Дартчі (-), Вацлав Червенка (-)

Жінки: Сьюзан Данклі (39), Клер Іган (42), Джоанн Рід (80), Дідра Ірвін (-), Хлоє Левінс (-), Медлін Грейс Фейнеф (-)

КАНАДА

Чоловіки: Скотт Гоу (56), Крістіан Гоу (74), Жюль Бурнотт (82), Айден Міллар (-), Адам Раннеллс (-), Тревор Кіерс (-)

Жінки: Емма Ландер (34), Надя Мозер (85), Меган Бенкс (87), Сара Бодрі (-), Емілі Діксон (-)

ПОЛЬЩА

Чоловіки: Гжегож Гузік (72), Лукаш Щурек (91), Анджей Недза-Кубінець (94), Марцин Швайнош (-), Войцех Скоруса (-)

Жінки: Моніка Хойніш (12), Каміла Жук (38), Кінга Збілут (56), Кароліна Пітон (-), Наталья Томашевська (-), Йоанна Якела (-)

СЛОВЕНІЯ

Чоловіки: Яков Фак (14), Клемен Бауер (51), Рок Тршан (57), Міха Довжан (83), Алекс Цісар (-)

Жінки: Леа Ейнфальт (75), Полона Клеменчіч (-), Ніна Задравець (-), Ніка Віндісар (-)

ФІНЛЯНДІЯ

Чоловіки: Теро Сеппяля (37), Оллі Хіденсало (-), Яакко Олаві Ранта (-), Туомас Харьюла (-)

Жінки: Марі Едер (30), Суві Мінккінен (70), Венла Лехтонен (-), Еріка Янкя (-), Санна Маркканен-Лаарі (-)

ЕСТОНІЯ

Чоловіки: Калєв Ермітс (88), Рене Захкна (89), Крісто Сіймер (-), Райдо Ренкель (-), Роберт Хелдна (-)

Жінки: Регіна Ойя (54), Йоханна Таліхярм (72), Грете Гайм (77), Туулі Томінгас (-), Кадрі Лехтла (-), Сюзан Кюельм (-)

БОЛГАРІЯ

Чоловіки: Володимир Ілієв (35), Антон Сінапов (-), Дімітар Герджиков (-), Володимир Оряшков (-), Благой Тодев (-)

Жінки: Даніела Кадєва (91), Мілена Тодорова (47), Марія Здравкова (-)

СЛОВАЧЧИНА

Чоловіки: Томаш Хасілла (-), Міхал Шима (-), Шимон Бартко (-), Матей Балога (-)

Жінки: Пауліна Фіалкова (13), Івона Фіалкова (44), Вероніка Махінякова (-), Генріета Хорватова (-)

КАЗАХСТАН

Чоловіки: Дастан Делдеш (-), Сергій Сірік (-), Даніл Белецький (-), Олександр Мухін (-)

Жінки: Анастасія Кондратьєва (90), Єлізавета Бєльченко (-), Аліна Райкова-Коломієць (-), Дар’я Кліміна-Усанова (-)

Додамо, що збірну команду Китаю (яка за сумою очок за минулий сезон в Кубку націй посіла 20-е місце) опускаємо, так як біатлоністи з Піднебесної не братимуть участі в грудневих етапах Кубка світу.

БІАТЛОН. КУБОК СВІТУ – 2020/2021. ПЕРШИЙ ЕТАП

28 листопада – 6 грудня. Контіолахті (Фінляндія)

28 листопада

11:00
Індивідуальна гонка 20 км
Чоловіки

14:20
Індивідуальна гонка 15 км
Жінки

29 листопада

10:30
Спринт 10 км
Чоловіки

13:30
Спринт 7.5 км
Жінки

3 грудня

13:30
Спринт 10 км
Чоловіки

16:30
Спринт 7.5 км
Жінки

5 грудня

13:20
Гонка переслідування 12.5 км
Чоловіки

15:15
Етафета 4х6 км
Жінки

6 грудня

12:45
Естафета 4х7.5 км
Чоловіки

15:45
Гонка переслідування 10 км
Жінки

Примітка:
час вказано центрально-європейський (CET); у Києві + 01:00

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ