Fulbright Graduate Student Program в Україні

Програма академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні розпочала новий конкурсний рік. До початку карантину ми встигли побувати в декількох містах та університетах Києва, Дніпра, Мелітополя, Запоріжжя, Черкас, Умані, Харкова, Краматорська, Бахмута, Слов’янська з презентаціями Програми. З початку березня Офіс Фулбрайта працює дистанційно, але продовжує пошук потенційних учасників та працює з новими конкурсантами. Тож запрошуємо до участі в ній і студентів старших курсів та випускників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Перші з фулбрайтівських конкурсних відборів відбуватимуться вже у травні та червні цього року. До 16-го травня 2020 року Офіс Програми академічних обмінів імені Фулбрайта приймає анкети на конкурс Fulbright Graduate Student Program – cтипендії на навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра.

У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ: http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/19/student.html
Галузі спеціалізації:
гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

До 1-го червня 2020 року Програма імені Фулбрайта приймає заявки
на конкурс Fulbright Foreign Language Teaching Assistant (FLTA) Program на 2021/2022 академічний рік –
стажування з викладання української мови
(асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю 9 місяців – http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/20/FLTA.html

На сторінках останнього фулбрайтівського вісника – онлайн-версії та у форматі PDF (у приєднанні) можна знайти інформацію про всіх стипендіатів 2019/2020, котрі перебувають у США за цими програмами.

Із запитаннями щодо оформлення конкурсного пакету документів або особливостей конкурсного відбору всі зацікавлені можуть звертатися до офісу Програми імені Фулбрайта за адресою: вул. Еспланадна, 20, кiмн. №904, Київ 01001.

Координатор програми – Інна Бариш:
ibarysh@iie.org;
student.ukraine@iie.org

Асистенти програми –
office.ukraine@iie.org

Більш детальну інформацію можна отримати з наступних документів:

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ