«Галичанка» у 9-му турі Суперліги двічі впевнено обіграла столичний ТНУ–ДЮСШ-21

Беззаперечний лідер вітчизняного жіночого гандболу сьогодення львівська «Галичанка», кістяк якої сформовано з випускниць і студенток кафедри спортивних та рекреаційних ігор Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, 14-го і 15-го лютого в межах дев’ятого, передостаннього спареного туру першого етапу чемпіонату України серед клубів Суперліги сезону-2019/2020 на домашньому паркеті приймали новачка елітного дивізіону столичну команду ТНУ–ДЮСШ-21. Як і очікували фахівці та вболівальники, обидва поєдинки завершилися впевненими перемогами галичанок.

«Галичанка» (Львів) – ТНУ–ДЮСШ-21 (Київ) – 36:20 (17:10)

14 лютого. Початок – 17:00
Львів. Спорткомплекс ЛНУ імені Івана Франка

Судді: Р. Лошак, А. Шайбаков.
Делегат ФГУ – В. Згоба.

«ГАЛИЧАНКА»: Марина Валієва, Вікторія Салтанюк – Наталія Савчин, Діана Дмитришин (7 голів), Наталія Шипляк (4), Дарина Ляховенко (1), Ірина Прокоп’як (6), Мар’яна Маркевич, Юлія Головко (1), Ольга Василяка, Ангеліна Овчаренко (4), Христина Майкут (11), Коновалова Марина, Анастасія Мєлєкєсцева (2), Тетяна Поляк.

Тренери: Тетяна Штефан, Анжела Савченко, Оксана Площинська.

ТНУДЮСШ-21: Тетяна Косік, Ольга Неснова (1), Христина Гресько, Тетяна Михайлюк (3), Христина Сухораб (4), Поліна Облакевич, Ольга Аврамова (11), Марія Амонова, Софія Голінська, Христина Федорова, Вікторія Кулик, Олександра Радченко (1), Олександра Майданник, Анастасія Скопець.

Тренери: Ігор Аврамов, Тетяна Косік.

Семиметрові: 3 спроби / 3 голи – 4 спроби / 4 голи.

Штрафний час: 8 хвилин (Діана Дмитришин – 2, Ірина Прокоп’як – 2, Ольга Василяка – 2, Ангеліна Овчаренко – 2) – 6 хвилин (Христина Сухораб – 2, Ольга Аврамова – 2, Олександра Майданник – 2).

«Галичанка» (Львів) – ТНУ–ДЮСШ-21 (Київ) – 37:12 (25:5)

15 лютого. Початок – 11:00
Львів. Спорткомплекс ЛНУ імені Івана Франка

Судді: Р. Лошак, А. Шайбаков.
Делегат ФГУ – В. Згоба.

«ГАЛИЧАНКА»: Марина Валієва, Вікторія Салтанюк – Наталія Савчин (5), Діана Дмитришин (7 голів), Наталія Шипляк (4), Дарина Ляховенко (1), Ірина Прокоп’як (2), Мар’яна Маркевич (3), Юлія Головко, Ольга Василяка (2), Ангеліна Овчаренко (3), Христина Майкут (2), Коновалова Марина (5), Анастасія Мєлєкєсцева (3), Тетяна Поляк.

Тренери: Тетяна Штефан, Анжела Савченко, Оксана Площинська.

ТНУДЮСШ-21: Тетяна Косік (2), Ольга Неснова (1), Христина Гресько, Тетяна Михайлюк, Христина Сухораб, Поліна Облакевич, Ольга Аврамова (6), Марія Амонова, Софія Голінська (3), Христина Федорова, Вікторія Кулик, Олександра Радченко, Олександра Майданник, Анастасія Скопець.

Тренери: Ігор Аврамов, Тетяна Косік.

Семиметрові: 2 спроби / 1 гол – 5 спроб / 3 голи.

Штрафний час: 8 хвилин (Ірина Прокоп’як – 2, Ангеліна Овчаренко – 4, Христина Майкут – 2) – 8 хвилин (Тетяна Косік – 2, Ольга Неснова – 2, Тетяна Михайлюк – 2, Олександра Майданник – 2).

ГАНДБОЛ. ЖІНКИ. СУПЕРЛІГА2019/2020