«Галичанка» з новим тренером розпочинає підготовку до нового сезону

Чинні чемпіонки жіночої Суперліги та володарки Кубка і Суперкубка України гандболістки львівської «Галичанки», кістяк якої традиційно сформовано зі студенток та випускниць кафедри спортивних та рекреаційних ігор (завідувач – доцент Василь Ковцун) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, завтра, 5-го липня, вийдуть з відпустки, пройдуть поглиблений медогляд і навчально-тренувальним збором у Львові розпочнуть підготовку до нового сезону-2020/2021.

Зазначимо, що у літнє міжсезоння у тренерському штабі «Галичанки» відбулися зміни. Провідну вітчизняну команду жіночого гандболу з нового сезону очолить Віталій Андронов (на фото). Тепер уже колишній головний тренер Тетяна Штефан буде його асистентом, а Оксана Площинська й надалі працюватиме з воротарями.

Нагадаємо, Віталій Андронов очолював «Галичанку» у другій половині сезону-2018/2019 і привів команду до золотих нагород Суперліги та перемоги в Кубку України. У сезоні-2019/2020 Андронов працював головним тренером чоловічої команди запорізького ZTR.

«Навіть за нетривалий час у «Галичанці» Віталій Андронов приніс чимало у тренувальний процес та гру. Тому ми знову його запросили і налаштовані на тривале успішне співробітництво. Клуб «Галичанка» і гра команди мають розвиватись. Потрібні свіжі ідеї і можливо елементи чоловічого гандболу. Тетяна Штефан багато років працює у «Галичанці», добре знає дівчат, має авторитет і вона буде асистентом головного тренера», – прокоментував зміну головного тренера «Галичанки» президент львівського клубу Роман Федишин.

Також Роман Федишин підтвердив, що «Галичанка» в новому сезоні подасть заявку на участь у єврокубках: «5-го липня команда вийде з відпустки, далі – медогляд і збори у Львові. У середині серпня плануємо провести Відкритий Кубок Львова і ведемо переговори щодо участі у ньому з клубами Румунії, Польщі та Білорусі».