Ірина Руда – найкращий тренер Львівщини за підсумками березня 2020 року

Талановиту українську художню гімнастку Христину Пограничну було обрано переможницею на традиційному щомісячному голосуванні членів виконкому відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області за підсумками березня 2020 року. А найкращим тренером Львівщини в березні стала доцент кафедри гімнастики Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Ірина Руда.

Минулого місяця вихованка Ірини Рудої Христина Погранична здобула три нагороди на змаганнях світового рівня. Зокрема, у перший календарний день весни в естонському місті Тарту вона виборола бронзову медаль у вправі з м’ячем на етапі Гран-Прі з художньої гімнастики Miss Valentine Grand Prix 2020.

А за тиждень, 7-го і 8-го березня, в чеському Брно Христина оформила «срібний дубль», зійшовши на другу сходинку п’єдесталу пошани спершу у багатоборстві, а наступного дня за виконання вправи з обручем. Ці змагання також відбулися в рамках чергового етапу Гран-прі Міжнародної федерації гімнастики.

Нагадаємо, Христина Погранична, якій 13-го травня виповниться лише 17 років, у жовтні 2018 року виборола срібну медаль у багатоборстві на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх у Буенос-Айресі. А в 2019 вихованка Ірини Рудої дебютувала уже в національній збірній України.

На дебютному для себе дорослому чемпіонаті світу-2019 вона посіла 12-е місце в абсолютній першості, що дозволило їй разом з Владою Нікольченко здобути для України дві ліцензії на турнір в рамках ХХХІІ літніх Олімпійських ігор-2020 в Токіо, які з відомих причин Міжнародний олімпійських комітет спільно з Національним олімпійським комітетом та урядом Японії переніс на 2021 рік.