ІV Міжнародна Інтернет-конференція «Фізична активність і якість життя людини»

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки (м. Луцьк) запрошує викладачів та аспірантів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського до участі у ІV Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції «Фізична активність і якість життя людини», яка відбудеться 10-го червня 2020 року.

Місія конференції – залучити науковців до обґрунтування місця і значення фізичної активності в поліпшенні якості життя людини.

Напрями роботи конференції:

1. Генезис понять «фізична активність», «якість життя» людини.
2. Компоненти якості життя людини.
3. Фізична активність і здоров’я.
4. Фізична активність в способі життя людини.
5. Програми фізичної активності.
6. Фізична активність як чинник якості життя людини.
7. Фізична активність у фізичній реабілітації та соціальній адаптації.

У програмі конференції – пленарні та секційні засідання, обговорення доповідей, online майстер-класи.

Робочі мови конференції – європейські мови.

Тези наукових доповідей учасників конференції будуть опубліковані в електронному збірнику матеріалів. Відповідальність за зміст поданих матеріалів несуть автори. При цьому оргкомітет залишає за собою право відхиляти тези, що не відповідають зазначеним вимогам.

Після рецензування статей повідомлення про прийняття до друку (чи відхилення) будуть надіслані авторові лише на електронну адресу.

За результатами конференції всім учасникам будуть надіслані в електронному вигляді: сертифікат про участь у заході, програма конференції та збірник тез доповідей.

З будь яких питань ви можете звертатися
до представників Організаційного комітету на e-mail:
olena.tomaschuk@eenu.edu.ua
або за телефонами:

Світлана Індика
+38 (066) 483-06-00

Олена Томащук
+38 (050) 181-58-96

Більш детальну інформацію
про участь у конференції можна отримати
ЗА ПОСИЛАННЯМ