Юлія Джима та Олена Підгрушна стартують на V етапі Кубка світу з біатлону

У Рупольдінгу (Німеччина) сьогодні, 15-го січня, розпочинається п’ятий етап Кубка світу з біатлону сезону-2019/2020. У перший день змагань відбудеться жіноча спринтерська гонка на 7,5 км з двома вогневими рубежами. Україну в цій гонці представлятимуть аспірантка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Олена Підгрушна, яка отримала 17-й стартовий номер, магістрантка нашого Університету Юлія Джима (30), а також Валя Семеренко (49), Віта Семеренко (58) і Дар’я Блашко (100). Початок гонки о 15:30 за київським часом. У програмі п’ятого етапу Кубка світу також чоловічий спринт (16-го січня), класичні естафети (17-го і 18-го січня) і жіноча та чоловіча гонки переслідування (19-го січня).

Тренерський штаб збірної України прийняв рішення, що в Рупольдінгу жіноча команда виступить без запасної. З огляду на програму етапу, все цілком логічно. Єдиною зміною, у порівнянні з Обергофом, є відсутність Анастасії Меркушиної. На початку сезону, після досить слабкого виступу в Естерсунді, вона вже втрачала ненадовго своє місце в основі, але все одно мала змагальну практику.

У Рупольдінгу стартуватиме новачок збірної Дар’я Блашко, яка через невеликі проблеми зі здоров’ям не пробігла жодної гонці на попередньому етапі в Обергофі, але була разом з командою Валерія Лєснікова. Від колишньої білоруски всі очікували більш високих результатів, тому в Рупольдінгу їй необхідно постаратися забігти в очки в обох особистих гонках. Можливо, їй довірять і один з етапів жіночої естафети.

Втім, з великою часткою ймовірності, на чемпіонаті світу в склад естафети увійдуть наші олімпійські чемпіонки Сочі-2014. Сестри Семеренко, а також представниці нашого Університету Юлія Джима і Олена Підгрушна на етапі в австрійському Хохфільцені довели, що все ще здатні при певному збігу обставин боротися за медаль. Тоді вони посіли четверте місце, програвши зовсім небагато швейцаркам, які були третіми.

Естафета в Рупольдінгу – остання перед чемпіонатом світу. Саме зараз можна провести останній експеримент і випробувати Блашко на першому етапі естафети. Можливо, їй підійде роль забійниці...

РОЗКЛАД V ЕТАПУ В РУПОЛЬДІНГУ

Додамо, що українські вболівальники зможуть на власні очі побачити змагання на телеканалі UA:Перший.