Юлія Ткач: «Мені приємно перемагати і доводити, що я найкраща в цій ваговій категорії»

Триразова чемпіонка Європи з боротьби, аспірантка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Юлія Ткач поділилася емоціями після своєї перемоги на килимі Олімпійського центру «Матео Пелліконе» в Римі у ваговій категорії до 62 кг.

«Я знала, що це буде важко. Уже не перший рік з російською суперницею виступаємо разом в одній категорії. Дуже важко боротися, коли ви давно знаєте один одного. Думаю, що сьогодні я стала найщасливішою. Насправді, хто був сильніший, той і виграв. В цьому році мені виповнилося 30, і мені здається, що я всього кілька років займаюся спортом. Мені приємно перемагати і доводити, що я найкраща в цій ваговій категорії», – сказала тріумфаторка континентального форуму.

Нагадаємо, що для Юлії Ткач це вже третє «золото» на континентальних чемпіонатах. Раніше вона перемагала в німецькому Дортмунді та столиці Сербії Белграді – у 2011 та 2012 роках відповідно. В її колекції нагород й одне «срібло» (Рига-2016) і три «бронзи» (Баку-2010, Вантаа-2014, Нові Сад-2017), а також «золото» і «срібло» Європейських ігор – Мінськ-2019 та Баку-2015. Окрім того, Юлія в 2014 році у столиці Узбекистану Ташкенті стала чемпіонкою світу.

Також нагадаємо, що срібними призерами чемпіонату Європи-2020 у Римі стали українки Оксана Лівач (50 кг), Соломія Винник (55 кг) та Аліна Акобія (57 кг), бронзовими – Ангеліна Лисак (59 кг), Ірина Коляденко (65 кг), Алла Черкасова (68 кг) і Аліна Бережна-Стадник-Махиня (72 кг).

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ