Ювілей святкує доцент кафедри економіки та менеджменту Людмила Заневська!

Сьогодні, 6-го березня, ювілей святкує кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри економіки та менеджменту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Людмила Георгіївна Заневська! З цієї нагоди увесь колектив нашого вишу висловлює Вам щиросердечні вітання!

Кожна людина пише книгу свого життя, щодня перегортаючи сторінки цього особливого часопису. За роки сумлінної праці в нашому Університеті Ви здобули авторитет компетентного та досвідченого фахівця, тому прийміть сьогодні слова вдячності і глибокої поваги. Нехай все у Вашому житті складається чудово, рідні люди завжди зігрівають своєю турботою і увагою. Нехай після кожного дощу натхнення для Вас яскраво світить веселка щастя!

Людмило Георгіївно! Бажаємо, щоб поруч з Вами завжди йшли віра, надія і любов. Міцного Вам здоров’я, родинного тепла і мирного неба! Нехай кожен день додає Вам життєвих сил та наснаги для реалізації найсміливіших задумів і подальшої праці в нашому виші. Земних Вам щедрот та прихильності долі, розуміння і підтримки друзів.

Зичимо Вам матеріального та духовного благополуччя, подальшого успіху абсолютно в будь-яких справах і всіх сферах життя. Нехай завжди у Ваше віконце зазирає тепле сонце. Хай обходять Вас життєві негоди, вдається здолати усі перешкоди. Зичимо легкої Вам дороги й у всьому тільки перемоги! Нехай кожен день буде сповнений добром. Незабутніх Вам зустрічей, святкового настрою і творчих звершень!

Міцного Вам здоров’я з роси і води,
Бадьорість і радість хай будуть завжди!
Ми Вам посилаємо ці вдячні слова,
А Бог хай дарує Вам многії літа!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ