Ювілей святкує Наталія Редько!

Сьогодні, 3-го січня, ювілей святкує фахівець першої категорії культурно-мистецького відділу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Наталія Петрівна Редько! З цієї нагоди увесь колектив сердечно вітає Вас та щиро бажає міцного здоров’я, добробуту, поваги, взаєморозуміння у родині.

Для кожної людини її День народження є особливим і гарні слова привітань й побажань мають найбільшу властивість збуватися. Отож, нехай щирими і натхненними будуть усі висловлювання з нагоди сьогоднішнього ювілею. Нехай у Вашому домі завжди панують спокій, затишок і гармонія, а серце зігрівають посмішки найрідніших й щоденні слова найщиріші. Бажаємо розділяти найкращі миттєвості з вірними і справжніми друзями. Нехай у кожному починанні Вас супроводжують сміливість та успіх. Хай щастя перебуває в рідній оселі і радість огортає найдорожчих людей.

Життя не зміряти лише роками. Кожного дня стаємо перед новими викликами, обставинами і подіями, гартуємо терпіння і силу волі, зростаємо через нові вміння і досягнення. Нехай все світле і гарне, що треба людині, неодмінно приходить до Вас, щоб було легко крокувати своїм шляхом. Нехай Ваше життя буде сонцем зігріте і напоєне джерелами любові, бадьорості й натхнення.

Черпайте силу і натхнення із кожного щодення!

 

З роси й води Вам, Наталіє Петрівно!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ