Ювілей святкує провідний фахівець бухгалтерії Оксана Стасів!

Сьогодні, 15-го березня, ювілей святкує провідний фахівець бухгалтерії Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Оксана Миколаївна Стасів! З цієї нагоди увесь колектив нашого вишу висловлює Вам щиросердечні вітання!

Нехай у Вашому домі завжди панують спокій, затишок, любов і гармонія. Нехай працелюбність і наполегливість будуть сходинками на шляху до нових починань у Вашому житті. Будьте завжди такою яскравою, доброю, неповторною жінкою і приємною співрозмовницею. Зичимо Вам міцного здоров'я, родинного добробуту і розуміння, хорошого настрою, яскравих вражень. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю і натхненням. Нехай не існує ліміту в радощах щодення, нехай без кордонів стеляться простори щастя і любові.

Щиро бажаємо, щоб у Вас завжди було всього вдосталь: посмішок, сонячних днів, вдалих ситуацій, почуттів та емоцій, сили, хоробрості... Бажаємо завжди перебувати в оточенні люблячих людей і відданих друзів, насолоджуватися кожною миттєвістю і з трепетом йти назустріч майбутнім подіям. Зичимо успіхів і завзяття у роботі, невичерпної енергії для всіх звершень і цікавих захоплень. Нехай Господь Вас благословляє і супроводжує повсякчас!

Хай неповторним стане цей весняний день,
Теплом щирих слів зігріють у славний ювілей.
Хай множиться добро і водограєм ллється,
А щастя і здоров’я щоденно додається!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ