Ювілей святкує старший викладач кафедри української та іноземних мов Ольга Матвіяс!

Сьогодні, 30-го березня, ювілей святкує старший викладач кафедри української та іноземних мов Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Ольга Василівна Матвіяс! З цієї нагоди увесь колектив нашого вишу висловлює Вам щиросердечні вітання!

Нехай життя дарує весен веселковий час і кожен день для Вас ясніє чистим небом. Нехай улюблені справи надихають на те, щоб наповнювати свою колекцію новими перемогами, успіхами і здобутками. Бажаємо Вам міцного здоров’я і бадьорого самопочуття, позитивного заряду енергії та благополуччя, взаємної любові й поваги найдорожчих людей.

Бажаємо, щоб Ваше серце було налаштоване на оптимістичну хвилю, щоб Ваше життя складалося з приємних моментів, щоб Ваш колодязь завжди був сповнений чистої водиці, щоб Ваша стежка постійно вилася стрічкою добра і щастя. З вдячністю і посмішкою приймайте щедрі подарунки долі. Нехай лише яскраві враження, зібрані в один квітучий сад, дозволять сповна насолодитися навколишнім світом, який вирує різнобарв’ям. Кажуть, що призма світогляду змінює кут нахилу і життя відкриває нові грані. Тому цінуйте кожну миттєвість й черпайте силу і натхнення із кожного щодення!

Нехай добром наповнюється хата,
Достатком, щирістю і сонячним теплом!
Хай буде вірних друзів в ній багато,
Прихильна доля огорта крилом!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ