Катерина Ушакова – другий призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Студентка першого курсу факультету туризму Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Катерина Ушакова посіла друге місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

В Одеській національній академії харчових технологій завершився фінальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа». З-поміж 60 учасників, які представляли 31 заклад вищої освіти України, цьогоріч знову були й представники нашого Університету, серед яких і студентка першого курсу факультету туризму Катерина Ушакова (науковий керівник – професор, завідувач кафедри готельно-ресторанного бізнесу Андрій Голод).

За результатами рецензування наукова робота Катерини Ушакової на тему «Маркетингові засади розробки концепції закладу ресторанного господарства для студентів» була високо оцінена журі, а її авторка посіла друге місце і була нагороджена дипломом відповідного ступеня.

Вітаємо з успішним виступом Катерину
та її наукового керівника і бажаємо подальших успіхів!