Команда ЛДУФК – бронзовий призер «Кубка Захисника України» зі стрільби стендової

У Львові упродовж чотирьох днів, з 5-го по 8-е листопада, відбулися четверті за ліком Відкриті обласні змагання зі стрільби стендової «Кубок Захисника України», започатковані 2017 року. У категорії «аматори» третє місце посіла команда Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Турнір зі стрільби стендової «Кубок Захисника України» закладає традицію вшанування українських воїнів, учасників АТО / ООС та проводиться з метою військово-патріотичного виховання молоді, підвищення культури володіння зброєю у суспільстві, популяризації здорового способу життя та розвитку цього виду стрілецького спорту в області.

Захід підтримали Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада, Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА, Федерація стрілецького спорту Львівської області, КЗ ЛОР ШВСМ, Львівський обласний центр олімпійської підготовки зі стрільби стендової, партнери та меценати, а саме – мережа магазинів компанії «ІБІС», магазин мисливських товарів «Чотири сезони», Інвестиційно-будівельна компанія «СБ Груп».

Учасники змагань, а їх було понад 70 осіб, це не тільки професійні спортсмени. До програми змагань включені також категорії «учасники АТО і бойових дій» та «аматори», які випробовують свої сили та навички у дисциплінах стрільби стендової – круглому стенді й спортингу.

У складі команди Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського успішно виступили представники кафедри стрільби та технічних видів спорту, які посіли третє місце у категорії «аматори». Склад команди: завідувач кафедри, професор Богдан Виноградський, старший викладач Антон Литвинець та викладач Андрій Демічковський.

У складі головної суддівської колегії змагань – суддя національної категорії, професор кафедри фітнесу та рекреаціїнашого Університету Ірина Грибовська. Головний суддя – майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби стендової, заслужений тренер України Віталій Грибовський, який вищу освіту здобув у стінах ЛДУФК.

Вітаємо викладачів кафедри стрільби та технічних видів спорту з успішним виступом, яким вони засвідчили не тільки свою добру спортивну форму, але й нашу повагу українським воїнам!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ