Команда Ратушного і Браги у хокейній УХЛ розгромила «Маріуполь»

Київський хокейний клуб «Крижані Вовки» і херсонський «Дніпро», в складі яких грають студенти кафедри зимових видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, в 11-му турі регулярної першості чемпіонату Української хокейної ліги сезону-2020/2021 свої матчі проводили в гостях.

Черговий, 11-й тур регулярного першості чемпіонату УХЛ розпочався з великої несподіванки. Новачок ліги ХК «Краматорськ» на виїзді сенсаційно обіграв одноосібного лідера турніру донецький «Донбас», закинувши переможну шайбу на 2-й хвилині овертайму – 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 1:0). У складі гостей авторами голів стали Артем Сурсов і Севаст’ян Карпенко; за «Донбас» відзначився Андрій Сигарьов.

В іншому матчі середи херсонський «Дніпро», за який виступають двоє третьокурсників факультету фізичної культури і спорту нашого вишу – захисник Євген Ратушний та форвард Владислав Брага, у гостях розгромивще одного новачка національного чемпіонату ХК «Маріуполь» – 9:1 (4:0, 2:1, 3:0). Шайби у переможців закидали Денис Макаров, Альберт Вишняков, Сергій Дорофеєв (дві), Євген Гасников, Дмитро Чернишенко, Олександр Швецов (дві), Олексій Зайцев; у переможених – Ринат Дурдиєв.

Гості святкували перемогу і в одному з матчів четверга. Відроджений колишній флагман вітчизняного хокею столичний «Сокіл» дещо несподівано на майданчику суперника обіграв чинного чемпіона ХК «Кременчук» – 3:1 (1:0, 1:1, 1:0). Зазначимо, що для підопічних Олександра Савицького це вже третя поразка в сезоні. Додамо, що у складі гостей шайби закинули Дмитро Німенко та Фелікс Морозов (дві); за «Кременчук» відзначився Серанов.

В іншому вчорашньому матчі у Білій Церкві тамтешній «Білий Барс» приймав ще один київський клуб «Крижані Вовки», у лінії нападу якого грає третьокурсник факультету фізичної культури і спорту ЛДУФК Євген Абаджан.

Гру команди розпочали абсолютно на рівних, відразу обваливши на ворота супротивника шквал атакі кидків. Але в першій половині стартового періоду переможцями все ж вийшли голкіпери. Однак, незважаючи на високий пресинг від киян, забили першими господарі майданчику – рахунок в поєдинку на 10-й хвилині відкрив юний Даниїл Мороз. Саме з таким рахунком – 1:0 на користь «барсів» – команди і пішли на першу перерву.

При всіх спробах «вовків» відігратися, вони пропустили знову – перевагу господарів подвоїв Денис Бородай з передачі Романа Благого. Однак, як і в першому періоді, в другому глядачі більше не побачили закинутих шайб і команди знову пішли на перерву з перевагою білоцерківців, але тепер уже в дві шайби – 2:0.

У заключній двадцятихвилинці команда Євгена Каштанова кинула всі сили в атаку, намагаючись відіграти пропущені шайби і перевести гру в овертайм, але в підсумку пропустили ще раз – Назар Ружников закинув третю шайбу своєї команди в цьому матчі – 3:0.

Відіграватися «вовки» почали тільки під завісу матчу, коли на останній хвилині третього періоду спочатку Сергій Сурін в більшості відзначився у воротах Кирила Кучера і позбавив його права на «сухар», а через 20 секунд фінський захисник Еету Моксунен скоротив рахунок до мінімального. Однак, в результаті киянам банально не вистачило часу закинути ще раз. Коли рахунок став мінімальним на користь білоцерківців, грати залишалося 28 секунд. У підсумку фінальна сирена зафіксувала перемогу «Білого Барса» з рахунком 3:2 (1:0, 1:0, 1:2).

ПОТОЧНА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ РЕГУЛЯРНОЇ ПЕРШОСТІ

(станом на 27-е листопада)