Команда Завійського і Лебеденка зіграє у першому матчі нового чемпіонату УПЛ

Дирекція Української Прем’єр-ліги (УПЛ) затвердила дати проведення та час початку матчів першого туру ювілейного, 30-го за ліком національного чемпіонату сезону-2020/2021 серед команд елітного дивізіону, в складах яких грає чимало студентів і випускників кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Виконком Української асоціації футболу (УАФ), провівши засідання шляхом використання засобів зв’язку, ухвалив низку рішень стосовно змагань чергового сезону в українському футболі. Зокрема, було затверджено план-календар змагань серед команд клубів УПЛ, а також регламент турніру.

Згідно з планом-календарем, ХХХ чемпіонат Прем’єр-ліги сезону-2020/2021, в якому візьмуть участь 14 клубів, розпочнеться у найближчу п’ятницю, 21-го серпня, а матчі першого туру триватимуть уподовж трьох днів. Турнір відбудеться у два кола, в один етап – кожна з команд зіграє по 26 поєдинків. Базова дата завершального, 26-го туру – 15-е травня 2021 року.

Новий футбольний сезон в Україні стартує матчем донецького «Олімпіка», в складі якого грають випускники нашого Університету Тарас Завійський та Орест Лебеденко проти київського «Динамо». Поєдинок на столичному стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського розпочнеться 21-го липня о 17:00.

ПОВНИЙ РОЗКЛАД МАТЧІВ 1-го ТУРУ:

21 серпня (п’ятниця)

«Олімпік» – «Динамо»

«Шахтар» – «Колос»

22 серпня (субота)

«Львів» – «Минай»

«Десна» – «Зоря»

«Олександрія» – «Маріуполь»

23 серпня (неділя)

«Інгулець» – «Дніпро-1»

«Ворскла» – «Рух»

Відзначимо, що матч «Шахтар» – «Колос» може бути перенесений, якщо «гірники» вийдуть у фінал Ліги Європи УЄФА сезону-2019/2020. Нагадаємо, півфінал другого за престижністю континентального турніру для клубних команд, у якому «Шахтар» зіграє проти італійського «Інтернаціонале» з Мілана, відбудеться у понеділок, 17-го серпня. Гра на полі стадіону «Еспріт-Арена» у Дюссельдорфі розпочнеться о 22:00. Пряма телетрансляція на каналі «Футбол 1».

Нагадаємо, що у трьох клубах, а саме в «Олександрії», «Маріуполі» та «Русі», головними тренерами команд працюють випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Володимир Шаран, Остап Маркевич та Іван Федик відповідно.