«Львів'янка-ЛДУФК-СКІФ» здобула дві перемоги на фініші першого етапу Вищої ліги

Жіноча волейбольна команда Вищої ліги України «Львів'янка-ЛДУФК-СКІФ», на 95 відсотків сформована зі студенток і випускниць Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, відіграла останні матчі першого етапу чемпіонату України. У Чернівцях підопічні Василя Ковцуна здобули дві перемоги у трьох поєдинках і з десятьма очками піднялися на восьме місце турнірної таблиці.

У стартовому матчі звітного туру волейболістки «Львів'янки-ЛДУФК-СКІФ» зустрілися із «Харків'янкою-ХНПУ-збірною Харківської області-2» і перемогли у п'яти сетах – 3:2. Перший з них наша команда програла (19:25), але виграла надзвичайно важливий, насамперед у психологічному плані, другий – 26:24. Та суперниць ця локальна невдача не вибила з колії й харків'янка знову повела в рахунку за сетами 2:1, впевнено вигравши третю партію – 25:9. На щастя, і львівська команда показала, що вміє тримати удар, відігравшись у четвертому сеті – 25:15. Боротьба нервів продовжилася і на тайбрейку, де сильнішими виявилися волейболістки з міста Лева – 16:14. У підсумку, перемога «Львів'янки-ЛДУФК-СКІФ» – 3:2.

Наступного дня підопічні Василя Ковцуна зустрічалися із господарками туру, волейболістками команди «Буковинка-ДЮСШ №4». Отримавши емоційне піднесення від стартової перемоги у турі, львів'янки продовжували гнути свою лінію. Відтак, перемога у першому сеті з рахунком 25:17 стала немов би продовженням переможної гри із харків'янками. Усе йшло за сценарієм волейболісток «Львів'янки-ЛДУФК-СКІФ» і в другому сеті, які отримали значну перевагу (21:11) і... зупинилися, дозволивши господаркам зрівняти рахунок. На щастя, своєчасний тайм-аут і відповідні слова досвідченого наставника «розбудили» львівську команду й вона довела цей сет до перемоги – 26:24. Ну а третій ігровий відрізок лише підтвердив той факт, що «Львів'янка-ЛДУФК-СКІФ» уже розігралася – 25:18. Тож у підсумку перемога нашої команди з рахунком 3:0.

Вірилося, що і в поєдинку з іншою харківською командою «Збірна Харківської області КЗ «ХПКСП» ХОР» підопічні Василя Ковцуна, навіть попри програні два стартові сети (19:25, 11:25), досягнуть позитивного результату. Додав оптимізму й третій сет, який залишився за «Львів'янкою-ЛДУФК-СКІФ» – 27:25. Але на четвертий сет у волейболісток нашої команди забракло фізичних і моральних сил (11:25), що призвело до прикрої поразки у чотирьох сетах – 1:3.

Та в цілому, заключний тур першого етапу чемпіонату став найкращим у виконанні «Львів'янки-ЛДУФК-СКІФ» – дві перемоги у трьох поєдинках. Команда нарешті зігралася, дівчата стали відчувати одне одну й потроху сформувався боєздатний колектив, який здатен вирішувати завдання. Тому хотілося б, аби команди продовжили боротьбу за місця з п’ятого по восьме, бо минулого сезону її не було. Остаточне рішення за представниками цих колективів, адже саме вони повинні вирішити – грати чи не грати?

Ось хто захищає кольори «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ» у сезоні 2019/2020 рр.: 1 курс ФФКіС – Марія Федченко, 1 курс ФПО – Ірина Деленько, 2 курс ФФКіС – Діана-Романа Лозова, 3 курс ФФКіС – Сусанна Скибінська і Олександра Баран, 3 курс ФТ – Наталія Грищенко, 4 курс ФТ – Наталія Гончар (капітан команди), 4 курс ФПО – Наталія Дацько, 4 курс ФФКіС – Тетяна Черевайко, 3 курс Факультету прикладної математики ЛНУ імені Івана Франка – Соломія Рибай, 3 курс ЛДУБЖД – Олександра Пекарська, випускниці ЛДУФК – Анастасія Коваль та Ірина Лис.

А перші чотири команди – столична «Легенда-Wnet», «Полтавчанка», дніпровська «Аланта» і «Збірна Харківської області КЗ «ХПКСП» ХОР» – у двох турах фінального раунду розіграють чемпіонство і медалі сезону-2019/2020.

Уже з 6-го по 8-е березня відбудуться заключні поєдинки першого етапу чемпіонату, після яких і сформується остаточна таблиця цієї частини турнірної дистанції. Наразі становище команд є таким: «Полтавчанка» – 29 очок (11 матчів), «Аланта» – 28 (11), «Легенда-Wnet» (Київ) – 24 (8), «Збірна Харківської області КЗ «ХПКСП» ХОР» – 24 (11), «Харків'янка-ХНПУ-збірна Харківської області-2» – 14 (11), «Орбіта-Спортінтернат» (Запоріжжя) – 12 (8), «Южанка-ДЮСШ№5-МВУФК-ЧДУ» (Миколаїв) – 11 (8), «Львів'янка-ЛДУФК-СКІФ» – 10 (11), «Інваспорт-Метеор» – 10 (11), «Буковинка-ДЮСШ№4» – 7 (11), Збірна України U-16 – 6 (8), «Київська область-Спортліцей» – 5 (11).

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ