Медальний врожай легкоатлетів ЛДУФК на чемпіонаті України в приміщенні

Упродовж трьох днів, з 20-го по 22 лютого, у Сумах проходив чемпіонат України-2020 з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Збірна команда Львівської області посіла шосте загальнокомандне місце серед молоді та сьоме місце серед дорослих. Успішно змагалися за нагороди головного змагання національного рівня зимового сезону й студенти та випускники кафедри легкої атлетики (завідувач – доцент Ярослав Свищ) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Зокрема студент третього курсу факультету фізичної культури і спорту Руслан Кльоз та магістр цього ж факультету Валентин Горевич виступали у складі естафетної команди Львівської області 4х400 м і здобули срібні нагороди серед молоді та посіли четверте місце серед дорослих.

Ще одну медаль, бронзову, у змаганнях з семиборства серед молоді виборов студент четвертого курсу факультету фізичної культури і спорту Віталій Гаюк. Зазначимо, що й серед дорослих він фінішував на високій, п’ятій позиції.

Близькою до подіуму була й магістрантка факультету педагогічної освіти Вікторія Дуткевич, яка посіла четверте місце у бігу на 3000 метрів з перешкодами серед молоді та показала сьомий час серед дорослих атлеток.

У секторі для штовхання ядра магістрант факультету педагогічної освіти Степан Дем’янчук посів п’яте місце серед дорослих, а третьокурсник факультету фізичної культури і спорту Володимир Журавський фінішував шостим у змаганнях серед молоді. Слідом за ним, сьоме місце у підсумковому протоколі посів студент четвертого курсу цього ж факультету Віталій Римарук. Аналогічний результат показала й магістрантка факультету фізичної культури і спорту Христина Бойчук.

Третьокурсниця факультету фізичної культури і спорту Ілона Заскалько посіла шосте місце серед молоді в стрибках у висоту, а першокурсниця цього ж факультету Юлія Григор’єва фінішувала восьмою в фіналі бігу на 200 м серед дорослих та посіла сьоме місце серед молоді.

Особливо успішними були виступи випускників нашого Університету. Зокрема, Оксана Райта здобула золоту медаль у бігу на 3000 метрів з перешкодами. Також на найвищу сходинку подіуму зійшла й Орися Мочульська-Дем’янюк, яка здобула впевнену перемогу в бігу на 1500 м. А Костянтин Коляда виборов золоту нагороду у бігу на 3000 метрів з перешкодами. Другим на цій дистанції став Роман Ростикус. Натомість Вадим Кравчук здобув срібну медаль в стрибках у висоту.