НОК України оголосив конкурс на кращу книгу року з олімпійського спорту

Національний олімпійський комітет України продовжує роботу щодо поширення олімпійських цінностей та підтримки видавництва олімпійської літератури, заохочення творчої і соціальної активності фахівців сфери олімпійського спорту та олімпійської освіти.

Під час засідання Виконкому Національного олімпійського комітету України, що відбувалось у четвер, 28-го травня, в онлайн режимі, за ініціативи Комісії НОК «Олімпійська освіта та культура» на чолі з Марією Булатовою, було оголошено про старт Конкурсу на кращу книгу року з олімпійського спорту.

Позмагатися за цінні призи запрошуються як окремі автори, так і авторські колективи книг на олімпійську тематику, роботи яких були опубліковані упродовж останнього календарного року.

До участі в Конкурсі допускаються друковані книги (монографії, навчальні та наукові видання, методичні посібники, словники, довідники, енциклопедії, художня та дитяча література тощо), які присвячені питанням історії розвитку олімпійського руху; особливостям функціонування міжнародної олімпійської системи; місця та ролі видатних та маловідомих постатей в олімпійському спорті; підготовки спортсменів в олімпійському спорті; реалізації правових, економічних, екологічних, філософських, педагогічних складових в олімпійському русі; актуальним проблемам сучасного олімпійського спорту; питанням олімпійської освіти тощо.

Краща олімпійська книга року визначатиметься Конкурсною комісією, до якої входять поважні фахівці своєї справи, на основі відповідності вимогам професійного книговидання, актуальності проблематики, творчий підходу, оригінальності й достовірності представлення інформації, а також поліграфічного виконання.

З детальними умовами Конкурсу можна ознайомитися
на офіційному сайті НОК України
ЗА ПОСИЛАННЯМ

Конкурсна комісія чекатиме на ваші роботи до 1-го вересня 2020 за адресою НОК України: (04071, Київ-71, Україна, вул. Хорива, 39-41) із поміткою «На конкурс Національного олімпійського комітету України на кращу книгу року з олімпійського спорту».

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ