НОК виплатить стипендії спортсменам-кандидатам на Олімпійські ігри

Національний олімпійський комітет України як громадська організація продовжує реалізовувати програми підтримки спортсменів. Загальний обсяг фінансування щомісячних стипендій для 60 провідних атлетів-кандидатів, серед яких й низка студентів та випускників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, для участі в Іграх ХХХІІ літньої Олімпіади в Токіо-2020 та ХХІV зимових Олімпійських іграх у Пекіні-2022 від Національного олімпійського комітету складає понад 18,7 мільйонів гривень.

Зокрема, сьогодні, 10-го червня, НОК перерахував черговий транш для спортсменів-зимників розміром 1,2 мільйона гривень.

Виплати здійснюються протягом двох з половиною років безпосередньо до самого початку Ігор. Стипендії для атлетів до олімпійського Токіо з урахуванням перенесення змагань продовжено ще на один рік.

«Підтримка атлетів є пріоритетним напрямком в діяльності Національного олімпійського комітету. Ми завжди знаходимо шляхи допомоги нашим спортсменам, яка є вкрай важливою, особливо в сьогоднішній час», – відзначає президент НОК України, олімпійський чемпіон Сеулу-1988 та десятиразовий чемпіон світу Сергій Бубка.

Нагадаємо, у березні цього року Міжнародний олімпійський комітет та уряд Японії домовилися перенести ХХХІІ літні Олімпійські ігри-2020 на наступне літо. Нові терміни проведення змагань у Токіо – з 23-го липня по 8-е серпня 2021 року. Відбіркові змагання завершаться не пізніше 29-го червня 2021 року, а крайній термін подачі остаточних списків спортсменів для участі в Іграх-2020 – 5-е липня 2021 року.

Орієнтовно близько 11 тисяч спортсменів з 205 країн світу на ХХХІІ літніх Олімпійських іграх-2020 в Токіо розіграють 339 комплектів медалей у 33-х видах спорту.

Додамо, що станом на сьогодні визначені володарі 57 відсотків ліцензій на ХХХІІ літні Олімпійські ігри-2020 в Токіо. Загалом у них візьмуть участь близько 11 тисяч спортсменів.


За матеріалами noc-ukr.org 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ