Офіційно: Кабмін дозволив членам збірних України проводити тренування під час карантину

Кабінет міністрів України дозволив з 16-го квітня проводити індивідуальні тренування (біг, хода, їзда на велосипеді та інвалідному візку) спортсменами штатних команд національних збірних України з олімпійських, неоліміпійських, національних видів спорту та видів спорту для осіб з інвалідністю в умовах карантину. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні уряду вчора, 15-го квітня.

«Пропоную дозволити спортсменам збірних команд олімпійських, неолімпійських національних видів спорту, а також для осіб з інвалідністю проводити тренування в умовах карантину. Пропонується дозволити виключно індивідуальні тренування», – заявив міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт. Уряд, у свою чергу, підтримав це рішення.

Відповідні зміни для забезпечення безперервності тренувального процесу спортсменів штатних збірних команд були внесені до Постанови КМУ №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Відновлення індивідуальних тренувань для членів збірних України забезпечить спортсменам плавний вихід із карантину.

Відповідне рішення уряду у Facebook прокоментував міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов: «Це дозволить провідним атлетам плавно вийти з карантину після його завершення, а в майбутньому забезпечить Україні нові перемоги та медалі на найвищому рівні. Всі тренування мають проводитися із урахуванням карантинних правил».

Нагадаємо, що на період з 12-го березня по 3-є квітня 2020 року було скасовано усі чемпіонати України, всеукраїнські змагання, турніри, матчеві зустрічі, Кубки України з видів спорту серед різних вікових груп, що передбачені Єдиним календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2020 рік, з подальшим їх перенесенням на терміни, які будуть додатково встановлені з урахуванням пропозицій відповідних спортивних федерацій. А 25-го березня було запроваджено надзвичайну ситуацію по всій Україні і продовжено карантин до 24-го квітня.

Зазначимо, що з 17-го березня в Україні тимчасово призупинили роботу усі спортивні комплекси і зали. Це зроблено з метою запобігання розповсюдження коронавірусу.

Додамо, що станом на 09:00 16-го квітня в Україні зареєстровано 4161 лабораторно підтверджений випадок COVID-19 – з них 116 летальних, 186 пацієнтів одужали. За останню добу зафіксовано 397 нових випадків.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ