Офіційно: Нову дату Олімпіади-2020 в Токіо затвердять упродовж чотирьох тижнів

Нову дату проведення ХХХІІ літніх Олімпійських ігор-2020 в Токіо, які перенесли через пандемію коронавірусу на рік, визначать упродовж наступних чотирьох тижнів. Про це сьогодні, 27-го березня, заявив президент Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томас Бах під час телефонної конференції з представниками 32-х міжнародних спортивних федерацій.

Очільник Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах повідомив, що рішення про нову дату старту ХХХІІ літніх Олімпійських ігор-2020 у Токіо (нагадаємо, що назва Ігор-2020 залишиться незмінною) в 2021 році приймуть упродовж наступних чотирьох тижнів.

Зазначимо, що організаторами Ігор-2020, МОК та урядом Японії розглядаються варіанти з проведенням змагань у Токіо як у травні, так і в червні наступного року.

Окрім того, президент МОК Томас Бах також заявив, що спортсмени, які вже відібралися на Олімпіаду-2020, збережуть свої путівки на Ігри в наступному році.

Нагадаємо, минулого вівторка, 24-го березня, прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе домовився з президентом Міжнародного олімпійського комітету Томасом Бахом про відтермінування ХХХІІ літніх Олімпійських ігор-2020 у Токіо приблизно на рік через пандемію коронавірусу.

Додамо, що за даними Worldmeters, станом на ранок п’ятниці, 27-го березня, у світі заражено коронавірусом 533 015 осіб, з них 124 387 одужали, а 24 093 померли. В Україні зафіксовано 218 випадків зараження коронавірусом, з них 5 летальних, 4 людини одужали.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ