Офіційно: ХХХІІ літні Олімпійські ігри-2020 перенесено на один рік

Проведення ХХХІІ літніх Олімпійських ігор 2020 року в столиці Японії Токіо відкладено на один рік – до літа 2021 року, через пандемію коронавірусу. Домовленість була досягнута сьогодні, 24-го березня, між урядом Японії і Міжнародним олімпійським комітетом.

Прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе повідомив: «Ми попросили президента МОК Томаса Баха розглянути питання про відтермінування приблизно на один рік, щоб дати можливість спортсменам виступати в найкращих умовах і зробити цей захід безпечним для глядачів».

За словами прем’єр-міністра Японії, Томас Бах погодився на пропозицію Японії про перенесення Олімпіади-2020 на один рік. Керівники погодилися з тим, що Олімпійські ігри в Токіо-2020 повинні стати маяком надії для всього світу в ці неспокійні часи. А олімпійський вогонь може стати світлом в кінці тунелю, в якому людство перебуває в даний час. Тому олімпійський вогонь, який минулої п’ятниці прибув до Токіо, залишиться в Японії.

На дружній і конструктивній зустрічі обидва лідери дійшли висновку, що Ігри XXXII Олімпіади в Токіо повинні бути перенесені на «дату після 2020 року, але не пізніше літа 2021 року». Також було вирішено, що Ігри збережуть назву: Олімпійські та Паралімпійські ігри Токіо-2020. МОК відразу ж офіційно підтвердив перенесення змагань, хоча президент організації Томас Бах зовсім недавно повідомив, що обговорення триватиме місяць.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ