Офіційно: Загальнонаціональний карантин продовжено до 24-го квітня

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3-го квітня включно, продовжено на 21 день – до 24-го квітня включно. Відповідне рішення уряд ухвалив сьогодні, 25-го березня. Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.

Режим надзвичайної ситуації запроваджений по всій території України на 30 днів. Таке рішення було ухвалене на засіданні уряду сьогодні, 25-го березня.

«Режим надзвичайної ситуації планується увести на 30 днів. Відповідно всі карантинні заходи також плануємо продовжити на 30 днів. Прошу не плутати надзвичайну ситуацію та надзвичайний стан. Надзвичайна ситуація не обмежує конституційні права громадян, але лише консолідує зусилля у боротьбі із коронавірусом», – сказав Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Глава уряду наголосив, що цей режим діятиме до 24-го квітня, але є можливість його продовження у разі потреби або навпаки окремо можна буде ухвалити рішення про скасування надзвичайної ситуації.

Прем'єр-міністр України зазначив, що станом на ранок сьогоднішнього дня у 13-ти регіонах країни зафіксовано 113 лабораторно підтверджених випадків захворювання, і кількість випадків інфікування буде збільшуватися, тож треба діяти.

Додамо, що станом на ранок середи, 25-го березня, в світі, за даними сайту Worldometer, зареєстровано 423 515 випадків зараження коронавірусом, зокрема 18 910 летальних і 109 154 випадки одужання.

В Україні станом на ранок 25-го березня 113 лабораторно підтверджених випадків СОVID-19, з них чотири летальні, а один пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ