Олександр Чижевський: «Мені дивно, що ми грали у футбол, а «Рух» – ні...» (Відео)

Випускники кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Іван Федик та Олександр Чижевський, які нині відповідно очолюють львівський «Рух» і «Агробізнес» із Волочиська, прокоментували результат очного протистояння в перенесеному матчі 20-го туру чемпіонату України з футболу сезону-2019/2020 серед команд Першої ліги.

Олександр Чижевський, під орудою якого волочиський «Агробізнес» здобув третю поспіль перемогу, а загалом довів свою виграшну серію до шести матчів, залишився задоволений як результатом матчу, так і діями своїх підопічних.

«Дуже задоволений грою своєї команди. Ми знали, що на нас очікує важкий матч, адже «Рух» пропускав попередній тур, а у нас був нелегкий поєдинок проти «Черкащини», у якому ми витратили дуже багато сил. Але в нас є два рівносильні склади, тож ми провели ротацію. У старті вийшли п’ять нових гравців. Дали ігрову практику тим, хто її взагалі майже немає. Я не помилився. Задоволений відношенням своїх футболістів до гри.

Я очікував, що нам на перших хвилинах гри буде складно. Так воно і сталося, адже «Рух» високо нас пресингував і ми ніяк не могли вийти з оборони в атаку. Однак, коли зрівняли рахунок, то команда відчула впевненість у своїх діях. Ми вирівняли гру. У другому таймі ми повністю переграли «Рух». Мені дивно, що ми грали у футбол, а «Рух» – ні. Фізичні кондиції моїх підопічних також були кращі.

Потрібно більше спілкуватися з футболістами, щоб розвантажити їх психологічно. Як ти себе налаштуєш, так воно й буде. Мої підопічні вийшли на футбольне поле і хотіли довести, що їм до снаги зайняти призове місце. Вони «горіли» і чекали цього матчу. Перед грою я хлопцям сказав, що на нас нічого не тисне», – розповів Олександр Арсенійович.

Водночас його опонент, головний тренер «Руху» Іван Федик поразку своєї команди прокоментував лаконічно: «Вдома потрібно перемагати і брати три очки. У другому таймі нам не вистачило тієї активності на полі, яка була у перші сорок п’ять хвилин гри. Другий тайм ми провели гірше... Підготовка до суботнього матчу проти «Чорноморця» в Одесі? Зараз фактично тренувального процесу, як такого, немає – лише відновлення та ігри».

Нагадаємо, у перенесеному матчі чемпіонату України з футболу сезону-2019/2020 серед команд Першої ліги львівський «Рух» по ходу зустрічі на своєму полі двічі вигравав у «Агробізнесу» із Волочиська – 1:0 та 2:1. Однак у підсумку перемогу святкували підопічні Олександра Чижевського – 3:2. Після цієї вольової звитяги саме «аграрії» стали одноосібними лідерами турніру.