Олександру Огерчуку – 60!

Сьогодні, 19-го квітня, 60-річний ювілей святкує викладач кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, арбітр національної категорії, володар Кубку України сере колективів фізичної культури, справжній професіонал та просто прекрасна і чуйна Людина з великої літери Огерчук Олександр Федорович, який уже майже чотири десятиліття працює у нашому Університеті!

Шановний пане Олександре, сьогодні у Вас особливий день – разом із Величним Святом Христового Воскресіння Ви святкуєте й свій 60-й день народження! З цієї нагоди увесь колектив нашого вишу висловлює Вам свої щиросердечні вітання та висловлює подяку за багаторічну сумлінну працю і по-справжньому щире та доброзичливе ставлення як до колег по роботі, так й до студентів. Бажаємо, насамперед, міцного здоров’я та довголіття і нехай Ваше здоров’я ніколи, а тим паче у цей непростий період в історії усього людства, Вас не підводить!

Олександре Федоровичу, ювілей – це час приймати гарячі вітання від рідних і друзів. Та 60 років – це не лише досвід прожитих років, а ще і повага, заслуги та мудрість. Бажаємо Вам завжди бути в гармонії з собою, благополуччя і щастя з рідними, турботи про них, а також умиротворення в хвилини відпочинку, здоров’я тіла, молодості душі і блиску очам!

У 60 років починається чудова пора життя, наповнена світлими спогадами, теплими зустрічами, добрими посмішками, новими інтересами і втішними вечорами. Щиро вітаємо Вас з важливою датою і бажаємо в повному здоров’ї і з оптимізмом продовжувати свій життєвий шлях, пишатися прожитими роками і досягнутими успіхами, дорожити близькими і зігрівати своє серце любов’ю. Бажаємо збагачення духовного і матеріального, радості в домі, на роботі та в навколишньому світі. Прекрасного самопочуття, великого натхнення і постійних надзвичайних подій. Будьте любимі і щасливі!

Хай дорога життя і далі буде спокійною й доброю, нехай не тривожать душу смутки і біди, хай в двері стукає лише радість і щастя, нехай поруч будуть улюблені люди, а за вікном світить яскраве сонце удачі!

Сьогодні рівно шістдесят у Вашому житті минає,
А скільки їх ще на шляху, про це ніхто не знає.
Тож зичимо в здоров’ї вік довгий прожити,
Щоб усіх на сторіччя могли запросити!

Щоб у мирному небі Вам сонце всміхалося,
А всі Ваші мрії та плани збувалися.

Хай здоров’я, щастя і достаток
Сиплються, як липи цвіт,
Хай малює доля з буднів свято,
А Господь дарує Вам ще багато літ!

Щасливого дня народження
та многая літа!