Олександру Пазичуку – 60!

Сьогодні, 20-го вересня, свій 60-літній ювілей святкує викладач кафедри спортивних та рекреаційних ігор Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, висококваліфікований фахівець нашої галузі й просто хороша і чуйна Людина з великої літери та справжній джентльмен – Пазичук Олександр Васильович!

Шановний Олександре Васильовичу, з цієї нагоди увесь колектив нашого Університету висловлює Вам свої щиросердечні вітання та подяку за багаторічну педагогічно-наукову діяльність і сумлінне служіння розвитку фізкультурно-спортивної галузі. Бажаємо, насамперед, міцного здоров’я та довголіття, кохання від дружини, родинного затишку і як можна більше радостей від доньки та поваги від усіх, хто Вас оточує. Бажаємо успіхів у викладацькій діяльності та тренерській роботі, матеріального достатку, а головне, щоденно мати гарний настрій та завжди творити добрі справи.

60 років – чудовий ювілей, чотири десятки літ до ста не вистачає! І нове життя починається саме в шістдесят! Вітаємо Вас, обіймаємо та тиснемо руку – і це все від щирого серця! Бажаємо, аби кожен Ваш день розпочинався з радісної усмішки, фізичних вправ і ласкавого погляду коханої дружини! Приємних годин з родиною, бадьорих прогулянок по алеях парку в будь-яку погоду і пору року, здорового харчування та простого людського щастя!

Нехай доля ще багато-багато років шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками упродовж усього Вашого життєвому шляху. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще не один десяток наповнених корисними справами і справжніми людськими цінностями років життя.

Многая літа і нехай Господь береже Вас
та Вашу родину!

Нехай летять собі літа,
Нам зупинити їх не вдасться.
Хай буде істина проста:
Чим більше літ – тим більше щастя!

Людської шани зичимо й тепла,
Достатку, злагоди в родині.
Журба щоб в безвість відійшла,
А радість жила в кожній днині...