Орест Лебеденко: «По грі ми нічим не поступалися дніпрянам»

Студент факультету післядипломної та заочної освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Орест Лебеденко, який є гравцем молодіжної збірної України з футболу, а на клубному рівні виступає нині за донецький «Олімпік», прокоментував гостьову поразку своєї команди з рахунком 1:3 в матчі 24-го туру національного чемпіонату з «Дніпром-1».

«Гра на «Дніпро-Арені» була рівною, команди мали практично однакові шанси на позитивний для себе результат. Ми нічим не поступалися супернику. Все чого нам не вистачило – забити гол у першому таймі, коли ми мали хороші для цього моменти. Можливо, дніпряни виявилися трохи краще готовими фізично, що особливо проявилося наприкінці зустрічі. На мою думку, саме це зіграло визначальну роль. Але, в той же час, ми знову, як і в першій половині зустрічі, не використовували вигідні моменти. Мусимо визнати, як це не прикро, що низька реалізація – це наша слабка сторона в грі, над якою нам варто добряче працювати на тренуваннях. Натомість дніпряни були ефективними у фазі завершення атак. Оскільки результату немає, значить, ми не впоралися з установкою тренерського штабу.

Втім, незважаючи на поразку, я все ще вважаю, що «Олімпік», враховуючи гру, яку ми показуємо в матчах чемпіонату, у турнірній таблиці Прем’єр-ліги знаходиться не на своєму місці. У наступному поєдинку будемо намагатися виправити ситуацію на краще», – сказав журналістам лівий крайній захисник донеччан Орест Лебеденко.

Нагадаємо, у поєдинку 24-го туру національного футбольного чемпіонату серед клубів Прем’єр-ліги «Дніпро-1» вдома в очному протистоянні здолав донецький «Олімпік» з рахунком 3:1. У стартовому складі гостей на поле «Дніпро-Арени» на позиції лівого захисника вийшов студент ЛДУФК Орест Лебеденко, а опорний півзахисник Тарас Завійський, який вищу освіту здобув у стінах нашого Університету, увійшов у гру по ходу другого тайму. Ще один випускник ЛДУФК Назар Вербний, який також грає в центрі середньої ланки «олімпійців», увесь звітний поєдинок провів на лаві запасних.

Голи за «Дніпро-1» забили Сергій Булеца (32-а хвилина), Володимир Адамюк (61) та Лукас Тейлор (77), а за «Олімпік» м’яч престижу з пенальті уже в компенсований арбітром ігровий час до другого тайму, на 90+3-й хвилині, провів Сергій Політило.

Наразі в турнірній таблиці Прем’єр-ліги, після зіграних 24-х турів, «Олімпік», маючи в своєму активі 19 очок, займає 11-е місце серед 12-ти учасників. Аутсайдера чемпіонату, львівські «Карпати», команда Ігоря Климовського випереджає на 5 пунктів. При цьому у «зелено-білих» зіграно на один матч менше.

Додамо, що в наступному, 25-му турі, «Олімпік» прийматиме «Маріуполь». Гра відбудеться у неділю, 7-го червня, на полі столичного стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського. Початок зустрічі – о 14:00.