Орися Іжевська здобула найвищу нагороду на чемпіонаті Європи з кондитерського мистецтва

23-26 лютого у м. Варшава (Республіка Польща) відбувся ІІ чемпіонат Європи з декорування тортів. Чемпіонат проходив під час найбільшої у Центрально-Східній Європі кондитерсько-пекарської виставки – Expo Sweet 2020. Організатори заходу подбали про широкий спектр тренінгів та семінарів, а також зібрали найважливіші компанії, що пропонують устаткування та сировину для кондитерів, пекарів, магазинів морозива, власників кафе, ресторанів та всіх інших закладів.

У чемпіонаті взяли участь найкращі кондитери та інші фахівці «солодкої» галузі багатьох європейських країн. У складі журі працювали всесвітньовідомі майстри кондитерського мистецтва, які оцінювали зовнішній вигляд виробів, естетику, кольорову гаму, кількість правильно застосованих технік декорацій, ступінь складності виконання, оригінальність форми, відповідність тематиці.

Змагання відбувалися у 6 категоріях, в одній із яких свої витончені композиції квітів з цукру представляла і доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу нашого Університету – Орися Іжевська.

За результатами оцінювання усі три роботи нашої представниці отримали високі відзнаки – дві золоті та одну срібну медалі. Але це був лише початок. Тріумфальним став останній день престижних змагань, коли Орися Іжевська за рішенням журі отримала абсолютну перемогу у своїй категорії і здобула Гран-прі!

Щиро вітаємо Вас, Орисю Петрівно з неймовірною перемогою та зичимо натхнення і нових творчих успіхів! Дякуємо за те, що не лише гідно представляєте наш Університет на міжнародній арені, а й щедро ділитеся своїми унікальними вміннями та досвідом зі студентами спеціальності «Готельно-ресторанна справа»!