Регбісти львівського «Сокола» здали кров для хворих дітей

Гравці львівського регбійного клубу «Сокіл», у складі якого виступають й представники кафедри спортивних та рекреаційних ігор Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, стали донорами крові для лікування хворих дітей. Кров, яку здали «соколи», спрямують до Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, у якому лікують діток з найрізноманітнішими патологіями, зокрема й онкохворих.

Як розповіли прес-службі нашого вишу випускники ЛДУФК Павло Чеховський та Роман Чорнописький, гравці провідного регбійного клубу Західної України є донорами уже багато років поспіль. Варто зазначити, що «соколів» тренує Юрій Грабовський – легенда вітчизняного регбі, який упродовж своєї ігрової кар’єри чимало поєдинків провів у складі збірних України та колишнього СРСР, за освітою медик.

Практика здачі крові спортсменами для благодійних цілей існує й за кордоном. Зокрема, у 2018 році в Європі навіть стартував КровChallengе. Тоді національна збірна Польщі з регбі передала естафету гравцям «синьо-жовтої» команди.

Понад 40 львівських регбістів з клубу «Сокіл» здали кров, щоб допомогти онкохворим дітям, які лікуються у Західноукраїнському спеціалізованому медичному центрі у Львові, а також пораненим бійцям на Донбасі.

За матеріалами noc-ukr.org