Рішення щодо Олімпіади-2020 у Токіо МОК ухвалить за чотири тижні

Через пандемію коронавірусу усе йде до того, що ХХХІІ літні Олімпійські ігри-2020 у Токіо перенесуть. Втім, Міжнародний олімпійський комітет (МОК) прийме рішення щодо проведення головних спортивних змагань чотириріччя у столиці Японії не раніше, ніж через чотири тижні.

«Виконавчий комітет МОК відклав на чотири тижні прийняття остаточного рішення з цього питання. Потім вони оцінять ситуацію, перш ніж приймати альтернативні плани. Це перший раз, коли у МОК призначили крайній термін для вирішення», – написав журналіст ITV Стів Скотт у Twitter.

Ще далі пішло американське видання Reuters, яке повідомляє, що організатори Олімпіади-2020 уже приступили до розгляду перенесення Ігор-2020 у Токіо на більш пізні терміни. Мова йде про те, що змагання перенесуть на 2021 або 2022 рік.

За інформацією американських журналістів, в оргкомітеті Ігор-2020 їм повідомили наступне: «Ми розробляємо альтернативні плани проведення Олімпіади-2020 – план B, C, D, вивчаємо різні терміни перенесення. Водночас уряд Японії наполягає на проведенні Ігор-2020 у встановлений раніше термін – з 24-го липня по 9-е серпня нинішнього року».

Варіант провести Олімпіаду-2020 без глядачів оргкомітетом також розглядається, але в МОК не хочуть йти на такий крок.

Відзначається, що фінальне рішення про перенесення ХХХІІ літньої Олімпіади-2020 у Токіо приймуть з урахуванням позиції влади Японії.

Додамо, що упродовж останніх днів окремі національні олімпійські комітети і чиновники звернулися до МОК з вимогою переглянути позицію щодо проведення Ігор-2020 на тлі пандемії коронавірусу COVID-19. А президент МОК Томас Бах заявив, що організація розглядає різні сценарії проведення Олімпіади-2020, але при цьому не береться скасовувати змагання за чотири місяці до їх початку.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ