Сьогодні стартує онлайн естафета з нагоди Олімпійського дня-2020

З нагоди Олімпійського дня, який щороку 23-го червня відзначається по всьому світу до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету, Національний олімпійський комітет України ініціює масштабну онлайн естафету Олімпійського дня в нашій країні. Учасником може стати кожен бажаючий, а правила участі у заході дуже прості.

Попри всі труднощі та нові виклики Національний олімпійський комітет України продовжує слідувати олімпійським цінностям та здоровому способу життя. Тож з 1-го по 19-е червня долучайтеся до естафети Олімпійського дня-2020 в Україні; запрошуйте рідних, друзів, колег, сусідів; розділяйте олімпійські цінності та вигравайте олімпійські подарунки!

ПРАВИЛА УЧАСТІ В ОНЛАЙН ЕСТАФЕТІ
ОЛІМПІЙСЬКОГО ДНЯ

1. Для того, щоб взяти участь в естафеті учасник повинен:

• зняти відео (тривалість 30–40 секунд) з виконанням вправи зі свого улюбленого виду спорту або спортивних рухів в кадрі й символічно передати предмет, який відображає ваш вид діяльності, а разом з цим передати й естафету наступному учаснику, якого треба позначити під / у відео

або

• зробити фотографію з виконанням вправи зі свого улюбленого виду спорту або спортивних рухів, продемонструвавши в кадрі зображення олімпійських кілець або напис OlympicDay й передати естафету наступному учаснику, якого треба позначити в пості.

2. У відео / або в тексті посту до фото учасник повинен звернутися до аудиторії з наступними меседжами: «Долучаюся до естафети Олімпійського дня-2020 в Україні! Розділяю олімпійські цінності! Передаю естафету...».

3. Опублікувати на своїй сторінці Фейсбук або Інстаграм пост із цим відео або фото (не сторіс!!!) з хештегом #olympicday2020ua та #olympicday

4. Щотижня серед найкращих відео та фото будуть розіграні олімпійські подарунки. Переможці будуть обрані за допомогою програми Random.

5. Найкращі відео та фото потраплять у фінальний відеоролик естафети OlympicDay-2020 в Україні із зірками українського спорту.

6. Дати проведення естафети: з 1-го по 19-е червня 2020 року.

* – У кожного учасника естафети обов’язково повинен бути відкритий акаунт / сторінка, що дозволить адміністраторам НОК побачити пост та у разі виграшу зв’язатися з переможцем.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ