Студенти ЛДУФК візьмуть участь в «Олімпійському екомодулі»

З ініціативи Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, відділення НОК України у Львівській області та бази олімпійської підготовки – стадіону «Арена Львів» завтра, 18-го вересня, в рамках всеукраїнського спортивно-освітнього проєкту НОК України #OlympicLab, що реалізується спільно з Coca-Cola Foundation та за програмою Міжнародного Олімпійського комітету «Юні лідери змін МОК», відбудеться «Олімпійський екомодуль-2020».

«Олімпійський екомодуль» на стадіоні «Арена Львів» відбудеться в п’ятницю, 18-го вересня 2020 року. Початок заходу о 09:00.

Для участі в цій практичній акції на один із найкращих стадіонів країни запрошено студентів провідного галузевого вищого навчального закладу фізкультурно-спортивного профілю – Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – майбутніх фахівців сфери спорту.

«Шлях до спортивних і професійних вершин розпочинається із особистої відповідальності за чистоту середовища, що довкола тебе, за порядок і безпеку конкретної професійної спортивної локації, а відтак і за власний добробут» – переконані організатори заходу.