Томас Бах закликав уряди різних країн підтримати олімпійський спорт

Президент Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томас Бах закликав уряди усіх країн світу включити спорт в їхню програму з відновлення наслідків пандемії COVID-19.

«Під час пандемії коронавірусу висока важливість спорту стала ще більш очевидною. Здорові люди, які займаються спортом, мають значно більше шансів перемогти інфекцію. Тому ми готові й надалі робити свій внесок у боротьбу з вірусом. Займатися спортом коштує не так дорого, але він дає величезну віддачу», – наводить слова Томаса Баха пресслужба МОК.

Нагадаємо, для подолання пандемії COVID-19 Міжнародний Олімпійський Комітет наприкінці минулого тижня ухвалив фінансовий пакет у розмірі до 800 мільйонів доларів США. Таке рішення було затверджено на онлайн засіданні виконавчого комітету організації, одним із членів якого є президент Національного Олімпійського Комітету України, олімпійський чемпіон Сеулу-1988 та десятиразовий чемпіон світу зі трибків з жердиною Сергій Бубка.

Озвучена сума складається з витрат на організацію відкладених Ігор до 650 мільйонів доларів США для МОК та пакету допомоги до 150 мільйонів доларів для суб’єктів олімпійського руху, включаючи міжнародні федерації, Національні олімпійські комітети (НОК) та організації, визнані МОК, щоб вони могли продовжувати розвивати види спорту, займатися своєю діяльністю та підтримувати своїх спортсменів.

Наразі МОК проводить процес глибокого аналізу для оцінки впливу кризи COVID-19 на всі його операції. Це складне завдання через фактори, що постійно змінюються і які потрібно враховувати в сучасних умовах.

Крім того, Федеральна рада Швейцарії погодилася запропонувати підтримку міжнародним федераціям, що базуються в Швейцарії, у спільній програмі з МОК.

Раніше було оголошено, що Олімпійська солідарність збільшила бюджет на програми для спортсменів на 15 мільйонів доларів США, що охоплює стипендії для понад 1600 спортсменів з 185 НОКів та Олімпійської команди біженців МОК.

Олімпійська солідарність також збільшила бюджет на субсидії МОК для участі НОК в Олімпійських іграх на 10,3 мільйона доларів США. Цей додатковий бюджет дозволить Олімпійській солідарності забезпечити доступність додаткових коштів, пов’язаних з винятковими витратами, що несуть НОКи через перенесення ХХХІІ літніх Олімпійських ігор у Токіо-2020 на 2021 рік.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ